Opinie o Klimar Plus Sp. z o.o. w Stachowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Klimar Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Klimar Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimar Plus Sp. z o.o. w Stachowo

Bylypracownik1 Nowy wpis

Prosze o wpisywanie sie tutaj osob pokrzywdzonych przez Klimar,firm i instytucji. Rozwazam pozew zbiorowy z wszystkimi ktorzy czuja sie oszukani przez prezesa z.

Helmut Nowy wpis

Trochę niepokojące są te opinie. Interesuje mnie praca w firmie i zupełnie nie wiem co mysleć.

Mateusz

Unikać firmy, nie płacą dostawcą, szef całe życie na spotkaniu odbijanie telefonów przez bezczelną Panią z recepcji. FIRMA JEST NIEWYPŁACALNA!!!!

Brat wujka dobrej rady
@Mateusz

Tak, przyznajemy, że nie płacimy "dostawcą" bo wszystkie pieniądze są przekazywane "dostawcom". Nie posiadamy niestety recepcji, chociaż jest to naszym marzeniem.

NA SZCZĘŚCIE BYŁY PRACOWNIK
@Brat wujka dobrej rady

Widać z braku konkretnych argumentów wielki OBROŃCA (zapewne zamieszany w cały ten (usunięte przez administratora) czepia się błędów językowych. Każdy, kto chociaż przez chwilę miał styczność z "prezesem" doskonale wie, że wszystkie niekorzystne opinie są prawdą. Pani Ania - sekretarka czy recepcjonistka - zwał jak zwał - kłamie za swoich szefów, jest bezczelna i niekompetentna, zresztą jak cały Zarząd.

Mateusz Nowy wpis
@Brat wujka dobrej rady

Duża arogancja z Państwa strony, macie komorników na kontach z tego jeszcze na dodatek od nas a jeszcze taki bystry jest Pan w języku. Gratuluje!!! Jeszcze raz wielkimi literami UNIKAĆ JAK OGNIA tej pseudo firmy.

Mateusz Nowy wpis
@Brat wujka dobrej rady

Może tutaj porozmawiam o waszych zaległościach z przedstawicielem firmy klimar plus bo tutaj chociaż odpisujecie, bo na maile i telefony WCALE.

Wujek dobra rada

Witam przestrzegam przed firmą Klimar Plus prowadzoną przez (usunięte przez administratora) Właściciel jest oszustem, oszukuje za równo pracowników jak i firmy z nim współpracujące. Wyzyskuje pracowników, mami ich premiami których nigdy nie wypłaca, nie płaci na konto lecz w kopertę pod stołem. Nie wypłaca pieniędzy za wykonaną pracę podwykonawcą. Oszukuje na wbudowanych materiałach. Firma ta jest hańbą na rynku pracy. Nie pozwalajmy na takie traktowanie przez małostkowych i próżnych ludzi nastawionych jedynie za zysk każdym kosztem. Nie nauczysz się w tej firmie niczego wartościowego jako inżynier.

Brat wujka dobrej rady
@Wujek dobra rada

Dziękujemy byłem pracownikowi Spółki za tę opinię (widzimy, że na szczęście administrator usunął dane wrażliwe). Oskarżanie o oszustwo jest zagrożone karnie, proszę więc ważyć słowa. Proszę o konkrety wyzysku pracowników - wiele lat działalności firmy i bardzo mała rotacja świadczą o czymś zupełnie przeciwnym. Oczywiście, spółka jest nastawiona na zysk, bo takie jest jej zadanie. Do pozostałych pomówień nie sposób się odnieść. Życzymy udanego poszukiwania kolejnej pracy).

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Klimar Plus Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.