Opinie o Haltech Sp. z o.o. w Biskupiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Haltech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Haltech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haltech Sp. z o.o. w Biskupiec

Niezadowolony - uwaga na firme Nowy wpis

Firma nie wywiązuje się z umowy. W dostawie brakuje śrub do mocowania - szef firmy mimo zapewnienia, że wyślę śruby, przestaje odpowiadać na smsy i nie odbiera telefonu - olewa sprawę. Konstrukcję kupiliśmy za niecałe 100 tysięcy złoty, a przez śruby za około 200 zł stracił klienta. Nie polecam firmy.

Niezadowolony Nowy wpis

Również nie polecam, brak kontaktu, terminy przekroczone o parę miesięcy hala przecieka a właściciel nie poczuwa się do napraw mimo gwarancji. Zdecydowanie odradzam tego (usunięte przez administratora)

Klient Nowy wpis

Zakupiona już 2 hala w tym zakładzie. Wszystko w porządku łaty montaż mogę polecić

Krzysztof Nowy wpis

Ja 2 tygodnie temu odebrałem swoją halę i jest OK jestem zadowolony

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Haltech Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Uwaga na przekręt

Nie kupować od tego złodzieja, gościu bierze zaliczki i urywa kontakt się firma zatrudnia na czarno pracowników dokładna lokalizacja produkcji hal to rozwalony budynek w Biskupcu na ul. Myśliwska 2F. Firma nie zleca nikomu z zewnątrz produkcji tylko sama to robi, i nie polecam wam produktów jeśli nie chcecie mieć problemów nie jedna osoba już wytoczyła proces właścicielowi. Dochodziło do sytuacji, że przejechał samochód z czterema ,,gorylami" i miał ,,porozmawiać" z właścicielem ale ten ukrywał się. Jeśli nie chcecie być (usunięte przez administratora) na pieniądze czy produkt to nie kupujcie tutaj i mówię to jako osoba, która była bardzo zaznajomiona z tą firmą. Jeśli chcecie to zobaczcie jak traktują wasze przyszłe hale patrząc na mapach google jak są składowane albo spawane czy malowane, już Buszmeni z Indii mają więcej gracji robiąc takie coś jak oni tutaj, Tego ulepa nie można nawet nazwać halą jak większość jest tak słabo spawana czy malowana.

Krzysztof

Ja jestem z zakupów zadowolony mogę polecić

Adam1990

Mogę polecić ta firmę.. Z zakupionej hali jestem zadowolony

Marcin Cytruk

Absolutnie ,nie można wierzyć w to co mówi. Nie odbiera telefonów,wtedy kiedy jest to dla niego nie wygodne lub nie ma w tym żadnego interesu. Pomimo wpłaconej pełnej kwoty ,hala nie jest wykończona obróbkami ze świetlika się leje woda,konstrukcja malowana przez malarza pistoletem bez maski kończy się jednym ,albo wychodzi naćpany albo wychodzi nie do malowana . Przestrzegam wszystkim przed robieniem interesów z tym Krzysztofem ,za nim zapytasz o konstrukcję ,zapytaj ile spraw się wobec niego toczy. Nawet pies z nim nie wytrzymał !. Właściciel nie jest inteligentny ,tylko lis farbowany,jak to mówią nie próbować zniżać się do poziomu jego ,bo on się z tym urodził i wyćwiczył i w konsekwencji będzie sprytniejszy. Osobiście nie pozdrawiam i nie polecam.

Gr_rolnik

Jestem zadowony z kupionej konstrukcji hali. Łatwy montaż pasowało wszystko idealnie zostało tylko parę śrubek chyba za dużo dali. Mogę polecić tą firmę

Sylwester1984

Pół roku temu zamówiłem konstrukcję stalową hali. Wpłaciłem zaliczkę. Jednak zmieniły mi się plany.... zwróciłem się do Haltechu o zwrot pieniędzy. Ku mojemu zaskoczeniu dostałem fakturę korygującą oraz zwrot pieniędzy na konto. Podziękowania dla właściciela za wyrozumiałość. Jestem bardzo miło zaskoczony.

Spawacz

Z tego co wiem to Haltech nikogo nie zatrudnia na etat Całą produkcje zlecają dla podwykonawców. To samo z budowami

Rolnik84

Budowa mojej hali odbyła się sprawnie. Ale wykonawca prowadził pracę o 2 tygodnie dłójej niż w umowie. Poza tym jestem zadowolony

Właścicielka

Zakupiłam konstrukcje stalową z tej firmy. Pomimo tego, że konstrukcja była najtańsza jaką udało mi się znaleźć mogę polecić tą firmę. Wszystko OK

Romero

Zakupiona hala została dostarczona w terminie. Nie było żadnych problemów

Iza

wie ktoś czy już normalnie można tu pracować na umowie? pytam, bo ktoś sugerował, że robiło się bez niej i ciekawa jestem na ile w tym prawdy... Generalnie to ile osób teraz tu pracuje i o jakim średnim stażu? Ciekawi mnie poziom rotacji skoro jakieś inspekcje ktoś kiedyś przywoływał

Klient

Nie polecam! Mega przekręt! Zapłaciłem zaliczkę, dostałem projekt z masą błędów, na zasadzie kopiuj wklej, złożony z dziesięciu innych projektów. Musiałem zlecić firmie zewnętrznej poprawę, a innej firmie wykonanie hali. Brak kontaktu, jak już odbierze to tylko z numerów których nie zna i jedyne co można usłyszeć to kłamstwa. Przestrzegam przed tą firmą!

stoje42

Nie polecam po wpłacie zaliczki na wykonanie hali (projekt wliczony w cenę ) po wykonaniu konstrukcji hali ,brak kontaktu nie o odpisują na wiadomośći nie odbierają telefonów . Po dodzwonieniu się i przedstawieniu swoich (z innego nr tel ) stwierdzenie iż nie istnieje możliwość dalszej współpracy i żeby nie dzwonić i nie przeszkadzać. Ostrzegam przed wpłacaniem jakiś zaliczek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Były ,,pracownik"

Nie polecam praca na czarno za marne grosze w warunkach z XVIII wieku, niewolnicy mieli lepiej bo im zapewniali przynajmniej wodę, spanie i transport na miejsce pracy a tutaj jak w lesie albo gorzej. Dziwne, że inspekcja pracy nie zamknęła tego (usunięte przez administratora) wcześniej przecież o BHP tak nikt nie słyszał. Podsumowując kto w Haltechu robił ten w cyrku się nie śmieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Haltech Sp. z o.o. - Biskupiec

• Jak się pracuje w Haltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Haltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haltech Sp. z o.o.?

Haltech Sp. z o.o.
  • Myśliwska 2F