Opinie o 4Sun Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie 4Sun Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4Sun Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Sun Sp. z o.o. w Warszawa

Andrzej Nowy wpis

Porażka, sprowadzają najtańsze chińskie panele i akumulatory i nadrukowują na nich niby swój brand MAXX.Kolejna firm jak VOLT Polska farbowany chińczyk. Mój panel 60W od nich po zmierzeniu nie dawał nawet 40W :(

4sun Nowy wpis
@Andrzej

Dzień dobry. Jako firma 4Sun chcielibyśmy odnieść się do opisanej przez Pana sytuacji gdyż w naszej ocenie komentarz jest krzywdzący. Parametry modułu fotowoltaicznego, które widoczne są na tablicy znamionowej, wyznaczone są w warunkach laboratoryjnych (STC), które w warunkach rzeczywistych są bardzo trudne do osiągnięcia. Dodatkowo decydujący wpływ na uzysk mocy mają takie elementy jak: kierunek ułożenia (ekspozycja południowa), kat nachylenia, temperatura otoczenia, sposób montażu do podłoża. Nasza firma od ponad 10 lat sprzedaje produkty do systemów OFF-GRID – moduły, regulatory, akumulatory itp. Opinie o naszych produktach, można znaleźć m.in. na ALLEGRO lub Rzetelnej Grupie. Zawsze kładziemy mocny nacisk na wysoką jakość i tylko takie produkty oferujemy klientom. Jeżeli ma Pan wątpliwości lub pytania odnośnie oferowanych przez nas produktów, bądź też potrzebuje Pan wsparcia technicznego w zakresie prawidłowego podłączenia i użytkowania zestawu fotowoltaicznego, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Udzielimy niezbędnych informacji.

andrzej Nowy wpis
@4sun

Chiński szmelc. Jeszcze o jakiś warunkach laboratoryjnych opowiadacie niestworzone historie. Kupić najtaniej, nakleić naklejkę MAXX i sprzedawać. Ludzie kupują a potem wciskacie im kit, że niby warunki laboratoryjne, że źle ustawiony panel itp masakra.

Mikołaj

Z dniem dzisiejszym zakończyłem swoją przygodę z firmą 4Sun. Dużym plusem pracując tam jest napewno umowa o pracę na stawke, którą faktycznie zarabiasz. Zarobki dla niewykwalifikowanego pracownika nie są zle (ok.2300) na okresie próbnym. Praca po 8h. Pracowałem na magazynie. Formalnie złego słowa nie mogę powiedzieć. Personalnie bywało różnie, m. in stąd moje zwolnienie. W momencie złożenia wypowiedzenia z 2 tygodniowym okresem, Szef Tomek stwierdził że go nie podpiszę proponując mi rozwiązanie za porozumieniem stron z natychmiastowym wypowiedzeniem umowy. Nie chcę spekulować czemu to miało służyć, w każdym razie poczułem się źle potraktowany w stylu albo jesteś z nami albo przeciwko nam. Polecam pracę ludziom pokornym, wykonującym swoje obowiązki bez zająknięcia. Z kolei jeśli ktoś ma ambicje i niewyparzoną buzię raczej nie powinien się tam zatrudniać. Starałem się żeby ocena była obiektywna. Mam nadzieję, że komuś to pomoże w podjęciu decyzji o zatrudnieniu w tej firmie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o 4Sun Sp. z o.o. - Warszawa

4Sun Sp. z o.o.