Opinie o Odkryj Auto Sp. z o.o. w Lubaczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Odkryj Auto Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Odkryj Auto Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odkryj Auto Sp. z o.o. w Lubaczów

Zadowolony

Firma godna polecenia jeśli chodzi o pracę. firma mocno się rozwija, praktycznie ciągle przebywa samochodów i flota mocno rośnie. Z wynagrodzenia jestem zadowolony 2500 zł na rękę dla studenta to dużo a przy w lepszym miesiącu to i powyżej 3000 - zależy ile zgarnie się premii i wynajmów. Praca nie wymaga wielkich umiejętności a jedynie zaangażowania czasowego, dla mnie rewelacja, polecam!

Odkryj-Auto

Witaj Konrad, w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników do kolejnych oddziałów m.in. Rzeszowa, Gdańska oraz Warszawy.

Odkryj-Auto
@Odkryj-Auto

Zainteresowanych pracą w naszej wypożyczalni samochodów prosimy o przesłanie CV na : rekrutacja@odkryj-auto.pl

Marcin Furgała

Witam Panie Jakubie Cz. Odnosząc się do Pana wpisu chciałbym wyjaśnić kilka kwestii, które zostały przez Pana bardzo mocno zakłamane i są krzywdzące dla naszej firmy. 1. Wszyscy nasi pracownicy mają z góry co najmniej dzień wcześniej zaplanowane wszystkie zlecenia, które są widoczne i aktualizowane na bieżąco w grafiku zadań. 2. Traktujemy się wszyscy z szacunkiem i zrozumieniem wiedząc, że dialog jest najważniejszy - każdy z pracowników ma możliwość skonsultowania swoich zadań bezpośrednio z przełożonym oraz wnieść do nich uwagi. 3. Wszystkie umowy, które podpisujemy są umowami od których odprowadzane są wszystkie podatki i składki i nie ma mowy o umowach "śmieciowych" jak nazywa je Pan w swoim wpisie. 4. Osoby, pracujące na zlecenie mają zawsze możliwość zgłoszenia dni, w które chcieli by wykonywać swoją prace bądź nie. Nie ma też problemu z dłuższym wolnym (wakacje) po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu. 5. Nie ma minimalnej ilości godzin jaką trzeba wypracować, jest to zależne tylko i wyłącznie od danego pracownika. 6. Każdy z pracowników będącym teraz na szczeblu kierowniczym zaczynał swoją karierę na dole drabinki, czy to przy wydawaniu aut czy odbieraniu telefonów na infolinii - na dobrą sprawę na obecną chwilę nie ma w firmie pracownika, który pracując dłużej niż dwa lata nie otrzymałby awansu, dodatkowo co ważne wraz ze stażem pracy systematycznie wzrastają zarobki. Przepracował Pan u nas niespełna 1,5 miesiąca i rozumiem, że nie każdemu odpowiada praca w branży wynajmu samochodów, jednak wylewając publicznie kłamliwe oszczerstwa, że: pracodawca zły, koordynator zły, praca zła, czas pracy zły, klienci źli, mija się Pan znacznie z prawdą i godzi w dobre imię firmy. Pokazuje Pan jeszcze bardziej, że niestety nie jest Pan przygotowany w żadnym stopniu do podjęcia odpowiedzialnej pracy a najlepszy sposób to narzekanie na cały świat dookoła.

@Marcin Furgała

Przykro mi, ale pomylił się Pan co do osoby która pisała post, nie jest to Pan Jakub, a co do informacji zawartych w moim poscie, nie mijają się one w żadnym stopniu z prawdą. Pozdrawiam :)

@Anty - Auto

Może i tak jest w Pana firmie ogólnie, ale na samym Okęciu odbywa się to zupełnie inaczej.

@anonymous

Uzupełniając jeszcze moją wypowiedź, rzuca Pan oszczerstwa w stronę Pana (usunięte przez administratora) nie mając żadnych dowodów iż to on, a tak jak piszę, nie jestem Panem (usunięte przez administratora)

Anty - Auto

Firma bez jakiejkolwiek organizacji od strony pracujących. Prezes ma gdzieś pracowników - jeżeli nie wykonają polecenia nagłego, który nie był wczesniej w grafiku (który swoją drogą nie istnieje), dostają wypowiedzenie. Śmieciowa umowa i pieniądze, a trzeba wyrabiać 200 godzin miesięcznie. Zmiany istnieją tylko w teorii, bo tak na prawdę wychodzi się z domu i nie wie o której się wróci bo w ciągu dnia zawsze wychodzi więcej niż było zaplanowane. Nie można sobie nic zaplanować prywatnie, przez pracę. Koordynator jednego z punktów w Warszawie, to zwykły cwaniaczek któremu się nic nie chce i układa wszystkie zadania pod siebie. Praca tak naprawdę 24 godziny na dobę. Jednego dnia pracujesz od 14 do 2 w nocy, a następnego musisz przyjechać na 5 rano i siedzieć do wieczora. W dodatku weekendy pracujące, które polegają na tym, że jesteś sam przez dwa dni i wychodzi, że pracujesz 20 godzin ciągłąścia, a na sen masz jakieś 2 godziny może. Tragiczna organizacja i warunki, tak samo jak i klienci, którzy nie informują o opóźnieniach i wiecznie mają o coś pretensje. Brak jakiej kolwiek szansy na awans. Z całego serca nie polecam, uciekajcie od tej wypożyczalni samochodów.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Odkryj Auto Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Konsultant / Konsultantka Infolinii Obsługowej w Dziale Contact Center?

Zostaw merytoryczną opinię o Odkryj Auto Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w Odkryj Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Odkryj Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odkryj Auto Sp. z o.o.?

Odkryj Auto Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Broniewskiego 5
    37-600 Lubaczów