Opinie o Bacca Ubezpieczenia Software Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bacca Ubezpieczenia Software Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bacca Ubezpieczenia Software Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bacca Ubezpieczenia Software Sp. z o.o. w Warszawa

EUdora

Bardzo nie polecam tego pracodawcy. Miałam wątpliwą przyjemność przebywać w tym środowisku przez kilka miesięcy. Generalnie w biurze zakaz krytykowania czy plotkowania o firmie. (usunięte przez administratora) Pracownicy z własnym zdaniem zostali zwolnieni lub zostało doprowadzone przez furiata do ich zwolnienia. Za czasów starego zarządu, jedna z najlepszych firm pod względem warunków pracy i atmosfery, obecnie jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Uroboro
@Teresa

No nie wiem- ja pracuję blisko rok i nic z tego, co jest napisane powyżej nie jest prawdą. Każdy może głośno wyrazić swoją opinię na każdy temat i mieć realny wpływ na rozwój firmy, a jeśli za poprzednich "rządów" byłoby tak dobrze, to czemu nie trwają one nadal? Coś tu się nie klei... Chyba naprawdę te negatywne opinie dotyczą innej firmy, bo aż ciężko mi uwierzyć, że ktoś może jakkolwiek negatywnie odebrać to miejsce pracy. No chyba, że wyszedł spod spódnicy mamy tydzień temu i oczekuje złotych gór, na które w rzeczywistości trzeba sobie zapracować. Jedno jest pewne- bacca, którą znam to miejsce, o którym jako pracownik większość ludzi w Polsce może pomarzyć- ja jestem zadowolona

Dzień dobry. planuje rozpocząć swoja przygodę z branża ubezpieczeniową i przeglądam własne okoliczne firmy w tym celu. Czy doradcy ubezpieczeniowi bez doświadczenia maja szanse na zatrudnienie? widzę ze ktoś tutaj teraz niedawno polecał, ale nie wiem jeszcze co, prace?

Witam, czy doradcy sprzedaży telefonicznej maja w ogóle jeszcze szanse na zatrudnienie? kiedyś wyświetliła mi się taka oferta w internecie, jest jednak na tyle dawna, że przyszłam sprawdzić czy są tu może jakieś aktualności. W zasadzie to ich nie widzę, a mam doświadczenie z pracy na słuchawce. Nie wiem czy jest sens się kontaktować?

EUdora

Teresa Nowy wpis
@EUdora

Ktoś jeszcze w maju pisał, że opinie tutaj mogą być wątpliwe, ponieważ nie jest jasno sprezycowanie której części ze spółek dotyczą. Jak jest więc w tym przypadku? O której biuro chodzi? i czy na dany moment ktoś jeszcze w ogóle w nim pracuje?

Uroboro Nowy wpis
@Teresa

Zagubiony

Czy ktokolwiek łapie się w tym bałaganie? Chodzi o to, że Bacca w ubezpieczeniach już nie działa, a software chyba w ogóle nie istnieje. Są jeszcze paye i inne bacci, a z tego co tu czytam te opinie są o wszystkim i o niczym, a już na pewnie nie o konkretnej z tych firm...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bacca Ubezpieczenia Software Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Kandydatka

Bacca software, Bacca taka, Bacca siaka- już się gubię w tych wszystkich Baccach. Jak czytam te komentarze to mam wrażenie, że większość ludzi też. Każdy pisze chyba o czymś innym...

@Kandydatka

No ja powiem szczerze, że ostatecznie to nie wiem czy tu w końcu jest dobrze czy źle, bo raz tak pisali raz inaczej. Może powinni zwrócić większą uwagę na to kogo rekrutują?

@Krystyna

Miałem na myśli to, że jest kilka różnych firm o tej samej nazwie i nie wszystko, co tu napisano dotyczy jednej i tej samej. Z tego, co można tu przeczytać to kwestia nieogarnięcia komentujących ;)

@Kandydat

Co ciekawe zauważyłam, że po tym jak to dosadnie zostało napisane to ludzie zamilkli na miesiące... ;p jest może ktoś tutaj na bieżąco, żeby t wszystko jakoś fajnie sprostować? jak teraz po nowym roku zdecyduję się na kandydaturę do firmy to czego mogę się spodziewać?

Cier:)

Osobiście polecam. Dział sprzedaży bezpośredniej mają od jesieni 2020r., początkowo był straszy chaos i niezorganizowanie (i dlatego odszedłem z firmy) ale z tego co słyszę od kolegów którzy zostali w firmie to obecnie już to ogarnęli. Zarobki jak na branże dosyć wysokie. Po czasie trochę załuję, że pospieszyłem się z odejściem

Patrycja
@Cier:)

Nie polecam, po zmianach rotacja prawie 100% w przeciągu pół roku.

@Patrycja

Ale że o jakich zmianach tak właściwie mowa? Czyli było źle i potem stało się jeszcze gorzej?

Pusty Pustelnik
@Krystyna

Było źle. Obecnie jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej!

@Pusty Pustelnik

Tak? Ej to pozytywnie w sumie. ;p Czyli jak to aktualnie jest, że tak dobrze? Podasz konkrety?

@Krystyna

Było źle i jest źle więc odeszłam

Krystyna

W sensie kim Ty jesteś, bo to chyba nie z Tobą tutaj rozmowę prowadziłam? Czemu według Ciebie było źle? :/

Nickt

Pracuję tu od dłuższego czasu i wniosek jest taki, że z firmy odchodzą osoby, które albo swoją pracą nie prezentowały odpowiedniego zaangażowania albo poziom ich pracy pozostawiał wiele do życzenia (to naprawdę delikatne określenie w stosunku do większości).

@Nickt

To jak ich praca tak właściwie wyglądała, że tak "delikatnie" próbujesz to ująć?

Niesamowity Pustelnik

Pracuje od 18 maja (niebawem rok), rotacja jest. Pieniądze są bardzo dobre. (mogłyby być większe) Zadania i obowiązki są przyjemne, niekoniecznie łatwe. Dużo się można nauczyć i poznać profesjonalistów. Nie jest to korporacja Sam produkt moim zdaniem jest innowacyjny i ułatwia przedsiębiorcom życie.

@Niesamowity Pustelnik

A o jakim produkcie tak właściwie mówisz? Co konkretnie ułatwia?

Pusty Niesamowit
@Krystyna

sprzedaż przede wszystkim. Produktu chyba nie muszę przedstawiać :P TubaPay |\/\/|

Diana

@Życzliwy to dość mocne oskarżenia.. a udało się to rozwiązać ?

aga

witam. jestem byla klientka bacca, niestety nie mogłam zapłacic ostatniej raty i komornik-, słusznie. a teraz zoonk.na koncie bacca wypłaca sobie sama pieniądze- do weryfikacji podajemy nr karty. komornik sie zdziwil i mówi ze nie ma takiej mozliwosci, a jednak bacca sobie sama płaci, i co wy na to ?

Jogi

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie znalazła się na forum opinia o pracy w firmie?

Życzliwy

Banda złodziei i tyle w temacie najpierw nie chcą przysłac ubezpieczenia Oc potem jak już łaskawie rozwiążą umowę nasyłaja komornika do którego żeby się dodzwonić to trzeba mieć dużo szczęścia bo jaśnie Pan nie ma czasu odebrać tu niby mówi że jeszcze ostatnia rata A siedzi na koncie do dziś i wymyśla jakieś zadłużenia nie wiadomo skąd szkoda się denerwować żeby was widmo bankructwa wreszcie dopadło i żebyście przestali naciągac ludzi stanowczo odradzam ubezpieczenia z tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Bacca Ubezpieczenia Software Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bacca Ubezpieczenia Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bacca Ubezpieczenia Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bacca Ubezpieczenia Software Sp. z o.o.?

Bacca Ubezpieczenia Software Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Aleja Komisji Edukacji Narodowej 18 lok. 5A
    02-797 Warszawa

Bacca Ubezpieczenia Software Sp. z o.o.