Opinie o Exlibra Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Exlibra Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Exlibra Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exlibra Sp. z o.o. w Lublin

Rent

Szkolenie odbywało się w Lublinie. Maiły je wykonać pracownice które miały tak dużo pracy że nie miały czasu na przeszkolenie. Do pracy nie było się przygotowanym. Płaca osiągała najniższą krajową (odpowiedzialność była bardzo duża). Duża presja, codzienne raporty dotyczące tego co się robiło w pracy w danym dniu, monitoring pracowników. O pracodawcach szkoda się tu rozpisywać…

Nana

Głownie na rozmowach była informacja, że pracujemy szybko, tyle z tej merytoryki było. Wiedzę miała przekazać inna osoba. Nie przekazała, nie zrozumiało się czegoś - to był już problem pracownika. Kierownicy nie byli w stanie przeszkolić z czegokowiek.

Hej, rozważam tę firmę pod kątem pracy w Lublinie. Jeszcze kilka lat wstecz, wg oferty, warunkiem niezbędnym dla pracownika biurowego była znajomość j. ukraińskiego / rosyjskiego w mowie i piśmie. Nadal taki wymóg stawiają czy teraz bardziej nacisk na angielski już jest? W jaki sposób w ogóle sprawdzają ten poziom w trakcie rekrutacji?

Rent

@Rent

A co wchodziło w skład tej odpowiedzialności? Chciałbym wiedzieć czy w ogóle się to opłaca za najniższą. Skoro szkolenie nie odbyło się z Twojej winy to ponosiłeś jakieś konsekwencje tego, że byłeś niedouczony ? Te raporty to bardzo szczegółowe musiały być?

Nana

Tam nikogo nie intetesowało to czy umiesz coś zrobić czy nie. Miało być zrobione i tyle. Jak się zrobiło źle to były pogadanki z kierownikami ale merytoryki 0

@Nana

Opis warunków pracy taki, że zastanawiam się czemu Ty, czy ktokolwiek inny miałby się tego podejmować? Inaczej przedstawiano zakres obowiązków i charakter pracy na rozmowie, w zestawieniu z sytuacją po zatrudnieniu? I o czym była ta pogadanka z kierownikiem, jeśli nie o merytoryce?

Nana Nowy wpis

Wiecie, czy Exlibra Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kiedyś, czyli dawno? Nie pracujesz już tutaj? I o jakim stanowisku mówisz? Na każdym się tyle zarabiało? Nie wiesz czasem, jak to jest teraz? Potrzebuję świeżych informacji...

Aplikowałeś do firmy Exlibra Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nie polecam

Nie byłem zadowolony z obsługi. Pracują tam bardzo młode dziewczyny, chyba studentki, w zasadzie wiele dziewczyn i za każdym razem jakaś inna, bez doświadczenia, zakładanie firmy to organiczna się do wypełnienia danych we wniosku CEIDG, zero pomocy w doborze formy opodatkowania.. kpina.

Maria

Pracuję w Exlibra od 3 miesięcy. Nie wiem, kto pisze te opinie, ale chciałabym zaznaczyć, iż nie doświadczyłam w tej pracy żadnych nieprzyjemności. Kierownictwo jest uprzejme i życzliwe, atmosfera w pracy jest miła. Szkolenia mamy regularnie, a wynagrodzenie zależy od tego, jakie ma się doświadczenie i wykształcenie, a także jak dużo inicjatywy wykazuje dany pracownik. Klienci są bardzo mili, praca nie jest łatwa, ale przyjemna, natomiast zespół jest pomocny i zgrany. Odnoszę wrażenie, że ludzie piszące te komentarze to jedna i ta sama osoba. Najłatwiej jest oczerniać z anonimowego konta....

Kwiatuszek
@Maria

Myślę, że jak zrozumiesz dlaczego tak duża jest rotacja pracowników w tej firmie, też zechcesz wyrazić swoją szczerą opinię.

Teresa
@Kwiatuszek

powiesz dlaczego w tej firmie jest tak duża rotacja pracowników, skoro już o tym piszesz?

AGA
@Kwiatuszek

Myślę, że dlatego, że ludziom nie chce się pracować ;) Nie przesadzałabym z tą ,,dużą rotacją".

Zniesmaczona
@Teresa

Co to znaczy duża rotacja? Rotacja jest w każdej firmie.

Jarosław
@Zniesmaczona

Ale dlaczego ludziom tam nie chce się pracować? Jakie są powody, że brakuje motywacji do przychodzenia tam do pracy? Czy to ze względu na najniższą krajową i sporą ilość obowiązków?

@Jarosław

Raczej ze względu na to jak przełożeni traktują pracowników. Mam porownanie, teraz pracuję w firmie w której było szkolenie, pracodawca jasno określa zadania, a nie wszystko w biegu i jedyne co można usłyszeć to to, że pracujemy szybko. Szybko to można pobiec do ubikacji kiedy jest pilna potrzeba.

Wanda
@Balbina

Jeśli w tej firmie tak wszystko w biegu jest to może po prostu rąk do pracy za mało?

Ol

Ja również pracowałam w tej firmie i nikomu nie polecam tracić na nią czasu. Zero jakiegokolwiek przeszkolenia, po paru dniach musisz samodzielnie wszystko robić i wiedzieć. Ciągle spotkania z "kierownictwem", którzy wmawiają Ci jakim jesteś beznadziejnym pracownikiem. Nie oddają nadgodzin, najniższa krajowa, a w piątki dodatkowo sprzątanie biura.

Aneta
@Ol

Pracownicy jakich stanowisk muszą sprzątać biuro? :0 Wszyscy i kierownictwo też?

@Aneta

Zależy od ustaleń między pracownikami, dyrektorzy nie sprzątają, mogą tylko skomentować

Przedsiębiorca

Polecam usługi tej firmy. Dziewczyny pomogły mi w pierwszych etapach od założenia spółki. Jestem zadowolony z jakości obsługi.

G. L.

Nie polecam pracy w tej firmie, jeżeli zdrowie psychiczne jest ci drogie. Klientów jest zbyt dużo względem ilości pracowników. Przerwa - w tej firmie nie istnieje czegoś takiego. Brak szacunku do pracowników, brak szkoleń stanowiskowych, bark rozwoju, brak podwyżek, a pracy coraz więcej. Często są zebrania pracowników z zarządem i Panem V. na których zostajesz poniżony i wysłuchujesz niestosowne komentarze dot. swojej pracy. Zarządzanie firmą jest na najniższym poziomie, cała odpowiedzialność leży na pracowniku. Kierownictwo przed podpisaniem umowy z klientem obiecuje gruszki na wierzbie, lecz po podpisaniu umowy klient zderza się z rzeczywistością, w której te obiecanki nie są realne. Klienci wiecznie narzekający na rotacje pracowników, nawet nie chcą wiedzieć jak się nazywasz, bo za miesiąc przyjdzie ktoś inny.

@G. L.

Do tego nadgodziny, których nie możesz odebrać bo nie ma kiedy, ale jak się spóźnisz raz 5 minut, bo autobus się spóźnił, to wypominają to przez dłuższy czas. Kierownictwo siedzi sobie w swoim gabinecie z dużym stołem jak u prezesa i małym okrągłym stoliku do kawy. Jak chce się o coś zapytać to nie wiedzą, trzeba pytać innego pracownika. Jeśli ktoś ma szacunek sam do siebie to niech omija ich szerokim łukiem

Sylwia
@Balbina

Poważnie nie wiedzą?xd Ale o co przykładowego pytacie, no bo jednak może jakiś szczegółów o pracy to nie znają zwłaszcza jeśli jest to pytanie w kontekście doświadczenia, gdzie inni ludzie robią to bezpośrednio?

Dylemat

Skorzystałem z pomocy Exlibry na etapie rejestracji własnej firmy, mogę powiedzieć, że miałem rozczarowanie serwisem. Musiałem zrezygnować ze współpracy

M.G

Widzę ze pojawiają się nowe opinie to tez muszę wypowiedzieć się. Pracowałam w tej firmie przez jakiś czas, i to było okropne, wszystko co tam się działo i co musiałam znieść,to jest nie do opisania. Zero szacunku do pracowników, nie ludzkie podejście. Przez kolejne 3 miesiące po zwolnieniu musiałam korzystać z usług psychologa, aby odzyskać równowagę psychiczną i zrozumieć , że jestem dobrym i odpowiedzialnym pracownikiem, a nie to ze jestem beznadziejna(usunięte przez administratora)

Alev

Mógłby ktoś opowiedzieć, jak wygląda dzień próbny w firmie, czego można się spodziewać?

Dorota
@Alev

chcesz się dostać do pracy? wysyłałeś już cv? ja też jestem chętna ale do biura :)

Alex

Nie ma co tam robić wymagania dosyć duże płacą minimalną krajową osoba na stanowisku nie ma czasu nawet coś zjeść ma to robić w czasie pracy przy komputerze Nie mówię już o przerwach które zalecane dla pracowników którzy siedzą za komputerem, a jak nie wyrabiasz to musisz jeszcze zostać po pracy i to ogarnąć To jest naprawdę nieregularne Lepiej już zainwestować w robotów i mieć spokój bo ludzi szkoda

Czym w Exlibra Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Żadnych dodatków. Niczego nie uczą a później ciągłe pretensje do pracowników. Nie polecam nikomu tej firmy

Katarzyna

Można wiedzieć, czemu Pan/i ma taką opinie o tej firmie. Niedawno złozyłam CV do tej firmy w Rzeszowie...

@Katarzyna

Ja bym nawet nie szła na rozmowę. Wszystko co jest tu napisane to prawda. Pracownik pracuje za najniższą krajową, wymogi są jakby zarabiał z 10 000 na rękę. Nadgodziny niepłatne i niemożliwe do odebrania bo nie ma czasu. Może ktoś Cię z czegoś przeszkoli ale to i tak w biegu. Na przyczepianie się o byle co mają czas natomiast na porządne przeszkolenie nowej osoby już nie. A przecież wystarczyły by ze 2-3 dni szkolenia ale po co. Szkoda nerwów na tą fimrę. Liczyłam w niej na rozwój ale przeliczyłam się. Jest tyle fajnych ofert na rynku, nie warto tracić czasu na tą

Klient1

Skorzystałem z pomocy Exlibra na etapie rejestracji własnej spółki, mogę powiedzieć, że miałem rzetelną i terminową obsługę — mega satysfakcja ze współpracy

Czy firma Exlibra Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

tak

Dziewczyny jaki styl panuje w Exlibra Sp. z o.o.?

Liza

Zwykły codzienny strój, wiadomo, żeby też nie przesadzać z dekoldami czy krótkimi spódniczkami

Czy pracodawca Exlibra Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Odpoweidz

Chyba tylko do porzucenia tej pracy.

Komentarze są usuwane przez portal gdy są sprzeczne z regulaminem. A co do pracowników którzy tam pracowali to zapewne nikt nie chciałby takich mieć u siebie którzy kontaktują się z klientami poza firma i romansują , tak wynika z komentarzy

Taka prawda

To samo dotyczy firmy i jej "kierownictwa". Nikt nie chce tam pracować, wszystkich traktują jak (usunięte przez administratora) Wszyscy z tej firmy - krzak uciekają. Bez przerwy przychodzą nowe ludzie i odchodzą. A ogłoszenie o pracy cały czas wisi na olx i innych portalach. I nie pomoże zaznaczanie flagi pod komentarzami, bo prawda jest jedna. Jak firma nic nie jest warta, to i tak wszyscy o tym będą wiedzieli.

PRAWDA
@Taka prawda

Pracuja ci co są uczciwi i chcą pracować, a uciekają ci co kradną, oszukują i śpią z klientami. Jak pracownik nic nie jest wart to nie będzie niczego wart. Tak jak tu piszą to nie będą oni pracować w innych firmach bo takich żaden pracodawca nie potrzebuje.

Guzik prawda
@PRAWDA

Raczej nikt nie potrzebuje kierownictwa nie umiejącego zarządzać zasobami ludzkimi. Zamiast zrobić szkolenie jak inni porządni pracodawcy, to wolą wylewać wiadro pomyj na pracownika. Same panie kierowniczki siedzą przy okrągłym stole jak przy obradach w 1989. Na stole leżą jakieś papierki ale to nie jest stanowisko do pracy tylko do kawusi. W firmie w której teraz pracuję było szkolenie wstępne i mało tego im dłuższy staż tym więcej szkoleń. Kierownik ma swoje biurko i swój komputer dodatkowo wszystko tłumaczy, pomaga i wymaga, a nie jak w EXLIBRA tylko wymaga i to za najniższą krajową.

Wszyscy pracownicy którzy piszą tu komentarze lepiej skasujcie w swoich CV ze pracowaliście w tych firmach. Bo pracodawcy też sprawdzają firmy w jakich pracowaliście i patrza na komentarze jakie dotyczą tych firm i nie chcą mieć u siebie podłych ludzi.

HAha
@Pracodawca

A my i nie wpisujemy, bo wstyd przyznać się, że się pracowało w takiej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Exlibra Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Exlibra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exlibra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exlibra Sp. z o.o.?

Exlibra Sp. z o.o.
  • Fryderyka Chopina 11 lok. 9