Opinie o airpress.pl - Airpress Polska Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Airpress Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Airpress Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Airpress Polska Sp. z o.o. w Poznań - przeźmierowo

Od dłuższego czasu nie było żadnych opinii z tego co widzę a mnie pokazała się oferta pracy dla grafika. myślę o złożeniu CV, opowiecie o rozmowie? dają zadanie do ogarnięcia?

Młody

Praca dość mało rozwojowa, możliwości rozwoju mocno ograniczone ze względu na ograniczenia zarządu w stosunku do zarządzania ludźmi. Zarobki niskie ponieważ zakres obowiązków jest obszerny wykonujesz co najmniej pracę 2 lub 3 pracowników w zależności od sytuacji. Zarząd firmy "ciezki" intelektualnie przeciętny w szczególności w kwestiach wiedzy o zarządzaniu przedsiębiorstwem. Jasne było od początku że pracownik to narzędzie do zarabiania pieniędzy i głównie z tego jest rozliczany niestety. Innowacje, programy rozwojowe nie istnieją. Wykorzystujesz wiedzę i doświadczenie z poprzednich przedsiębiorstw, ponieważ nie jesteś w stanie rozwinąć się intelektualnie w strukturach firmy ze względu na politykę firmy i zarząd. Czy podjąć współprace radze rozważnie podejść do sytuacji...

Barbara
@Młody

jeżeli tak to właśnie wygląda odnośnie jakiegoś wkładu w rozwój ludzi i działają sami na własną rękę to jak to odbija się tak właściwie na ich potencjalnych zarobkach? wiadomo jak na dzień dzisiejszy stawki względem tego się prezentują? prócz podstawy coś jeszcze by było?

Leo

Tak

Agnieszka Nowy wpis
@Młody

Mówisz, że możliwości rozwoju mocno ograniczone. A czy chociaż jakieś szkolenia firma organizuje?

dorian Nowy wpis
@Młody

dość mało rozwojowe kiedy pracujesz tak jak pracujesz. 8h pracy i do domu - zero inicjatywy i zaangażowania. do tego telefon w ręku non stop i toaleta trzy razy dziennie po 30min każda. nie dziwne że koledzy cie nie lubili, bo sam nie chciałem pracować z kimś takim jak ty. Choc oboje już nie pracujemy to ja znalazłem prace w wygodnych godzinach i w innej branzy a ty i tak rozwojowo zmieniłeś pewnie z magazynu na magazyn. Prawda jest prosta, przedsiebiorstwo w branzy pneumtyki oraz techniki - kompresory oraz instalacje pneumatyczne musza do siebie zachecac i intersowac a mnie nigdy nie krecilo sprezone powietrze. Teraz robie w drewnie a to moja pasja. Dobra duzo o mnie a mialo byc do ciebie i o airpress. Polityka firmy jest taka jak każda inna - nikt ci nie zapłaci godziwych piniedzy za stanie i nic nie robienie. kiedy sam intelektualnie się nie rozwijasz i nie widzisz swojego potencjału to nie wymagaj od innych tylko najpierw od siebie. kiedy pracowałem jeszcze dostrzegałem innowacje i programy rozwojowe jakich nigdy wcześniej nie widzialem. To było w tej firmie super. jeżeli mówisz że używałeś doświadczenia z poprzednich firm to wiedz że to jest normalne i każdy normalny pracownik sektora prywatnego nie państwowego bazuje na swoim doświadczeniu oraz kolegów- jeśli to dla ciebie dziwne to wychodzi na to że jesteś po prostu słaby w tym co robisz i już zawsze będziesz, bo żaden pracodawcą nie będzie mieć z ciebie pożytku tym bardziej ze umiejętności idą ZAWSZE w parze z zarobkami. Nie rozwiniesz skrzydeł tylko oczekując i wymagając INNOWACJI, PROGRAMOW ROZWOJOWYCH od swoich pracodawców jeśli sam nie będziesz się intelektualnie rozwijać. Jeśli pracowałeś jakiś czas i nic wg ciebie się nie zmieniło to znaczy że intelektualnie sam stałeś w miejscu. Co mogę powiedzieć z obserwacji z krótkiego okresu pracy to to że zarząd ZAWSZE niezależnie od stanowiaska zapewnią wszystko co potrzebne do pracy i szanuje kazdego człowieka. Od sprzataczki po specjalistow od reklamy kazdego znają z imienia i wiedzą że jego praca jest ważna i potrzebna aby całą struktura i hierarchia pracowała w harmoni bo kazdy jest potrzebny. Jezeli poczules że wykonujesz prace nie tylko swoją to najprawdopodobniej powtarzam jestes słaby w tym co robisz i nie wyrabiasz się z robotą i czujesz że masz jej za dużo a to z kolei oznacza że trzeba dać ci jej do zrobienia mniej a to z kolei oznacza że są lepsi od ciebie a to z kolei oznacza ze nie masz co liczyć na większe piniadze za to co robisz bo nie rozwinąłeś sie intelektualnie na tyle żeby wykonać swoją pracę dobrze i do tego szyvko. Jeśli przerastały twoje kompetencje rzeczy które wykonywałeś to oznacza że ta praca nie jest dla ciebie. Ja osoboscie odnajduje pasje w nowej pracy i daje od siebie wiedzę i doświadczenie której ty nie chcesz wykorzystać bo czujesz że wszystko powinieneś mieć przez przedsiebiorstwo podsuniete pod twarz bo sam nic od sieboe nie dasz.

Młody Nowy wpis
@dorian

Panie Dorian źle Pan zinterpretował stanowisko na którym pracowałem, oraz osobę, która skomentowała i zakres obowiązków jakie wykonywałem. Wie Pan co nie chce mi się w 100% odpisywać na Pana żenujący i wynikający z braku szacunku i odrealniony komentarz nie mający żadnej spójności, ale domyślał jakie są prawdziwe powody napisania go. Zaznaczam - nie z jednego pieca chleb jadłem i trochę chodzę po świecie i wiele widziałem i podpisuję się pod tym co napisałem podwójnie!. Proszę jedynie zauważyć że na stanowisku, którym pracowałem nie było czasu na bawienie się telefonem, jeśli wy w magazynie macie czas na takie zabawy wasza sprawa, być może to wynika z warunków jakie tam macie, a macie magazyn nie przystosowany do innowacyjnych rozwiązań magazynowych i prowadzicie pracę na dworze, spartańskich warunkach, i nie wiem czy warunki oraz rodzaj i sposób wykonywanej pracy nie powinien być sprawdzony przez PiP. Dodatkowo szczerze współczuję rozładunków w śniegu, deszczu, i w mrozie ;) gdzie dzwigacie sprężarki ręcznie z kontenerów no i zacytuje ci osobę z budynku biurowego "Darmowa siłownia" haha. Macie zarząd, który jest jaki jest i na prawdę z tego co pamiętam w ogóle nie przejmuję się co wy tam w magazynie macie za warunki, ile macie kontenerów i pracy, oraz moim zdaniem ma w głębokim poważaniu wasze zdrowie i umiejętności intelektualne, których kompletnie nie rozwijacie. Na sam koniec zaznaczę, że w tej chwili realizuję się w innym przedsiębiorstwie,gdzie zostały zaspokojone w większości moje potrzeby, o których pisałem wcześniej, oraz z perspektywy czasu jestem pewien, że intelektualnie praca u was była w większości po prostu stratą czasu.

A

Niestety nie mam dobrej opinii o tej firmie. Żałuję że tak późno zmieniłem pracę. Atmosfera niestety zrobiła się napięta na magazynie. Pozytywy pracy: nowy sprzęt, godziny pracy 8-16, pieniądze. Negatywy: atmosfera, zero organizacji pracy, wieczny chaos, rozładunki/załadunki pod chmurką nie zależnie od pogody, duża liczba kontenerów do rozładunku ręcznego, brak szacunku do drugiego człowieka, duże przyzwolenie na palenie papierosów (chyba że ktoś jest nałogowcem to będzie dla niego wielki plus).

Airpress Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Przeźmierowo. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Dawid R

Idę, ocenimy.

Przemysław
@Dawid R

Serio będziesz aplikował? Bo ja tez o tym myślałem. Wiesz ile teraz płacą nowym pracownikom? Napisz jak będziesz mieć jakieś info.

Bolek
@Przemysław

Wypłaty głowy nie urywają, nie stawiaj sie na niewiadomo co.

lolek
@Bolek

Zgadzam się w 100%

Firma Airpress Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Spanish-speaking content marketer. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Piotrr

Jak oceniacie jakość produktów? Widzę zarzut, ale może jeszcze ktoś inny się o produktach z Airpressa wypowie? Myślałem o zakupach.

Kurak

Firma jakich wiele, ciagną towar z Chin i udają ze jest holenderski. Kompresory to miks chińskich i włoskich od ABAC. Czyli ani lepsze ani gorsze od konkurencji. (usunięte przez administratora) Ludzie znerwicowani.

Zostaw merytoryczną opinię o Airpress Polska Sp. z o.o. - Poznań - przeźmierowo

• Jak się pracuje w Airpress Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Airpress Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Airpress Polska Sp. z o.o.
  • Rynkowa 156
    62-081 Poznań - przeźmierowo

Airpress Polska Sp. z o.o.