Opinie o Weip Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Weip Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Weip Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weip Sp. z o.o. w Gdynia

Magda

WEIP to (usunięte przez administratora) i nieuczciwa firma. W Radomiu na dworcu PkP jeden parkomat nieczynny, drugiego próbowałam uruchomić, czas ograniczony, a pracownik schowany w jakiejś dziupli. Żywego ducha nie widać. Gdy kupowałam bilet na dworcu, widzę że kobieta nagle się znalazła, wyszła juz z dziupli, robi zdjęcie i za wycieraczkę chowa bilet. Okazuje się, że trzeba wrzucić najmniej 3zl.

Irena
@Magda

Piszesz że "Okazuje się, że trzeba wrzucić najmniej 3zl" ale jak? Tak ci ta kobieta powiedziała czy jednak wisi gdzieś regulamin opłat?

Julia
@Magda

no ale 3 zł to chyba niedużo, nie? Więc w czym problem?

Weip sp. z o.o.
@Magda

W odpowiedzi na Pani opinie pragniemy poinformować, iż zgodnie z Ustawa z 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks Cywilny (Dz.U.2020.1740 t.j.) art. 24 k.c. o Ochronie dóbr osobistych, naruszono dobro osobiste WEIP w postaci dobrego imienia (renomy). Naruszenie tego dobra polega na rozpowszechnianiu nieprawdziwych wiadomości, które stanowią zarzut pod adresem WEIP oraz rozpowszechnienie negatywnej oceny działalności osoby prawnej.(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o Radom to na parkingu rozlokowane są 3 parkomaty oraz dostępne 4 aplikacje mobilne (ePark, Skycash, mPay, AnyPark) przy pomocy których można dokonać zakupu biletu. Jeżeli dochodzi do sytuacji i parkometr nie działa można to do nas zgłosić podczas próby zakupienia biletu poprzez kontakt telefoniczny wskazany na parkomcie. Dokładamy wszelkich starań aby parking były oznakowany w jak najbardziej widoczny sposób dla użytkowników. Nasi kontrolerzy przed rozpoczęciem kontroli zawsze rozglądają się czy nie ma żadnych klientów przy parkomacie. Samo wystawienie wezwania i zrobienie dokumentacji zdjęciowej również zajmuje kilka minut.

Mandacik za parkowanie otrzymałam, jak wcześniej w opinii pisałam kontroler stał za drzewem i zamiast pomóc czekał na dogodny moment, żeby się wykazać. Po weryfikacji prawnika okazuje się, że można znaleźć podstawę prawną w pewnych sytuacjach aby wyegzekwować swoje racje. Oczywiście wiąże się to z czasem, i poniesionymi kosztami. Zatem opłaciłam mandat. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, są instytucje, gdzie można zgłosić aby dokonano kontroli rzeczonej firmy. Takie interwencje zostały zgłoszone, i jeśli nie wykażą nieścisłości, kamień z serca, że zapłaciłam za swój błąd "rzetelnej firmie". A jeśli nieścisłości będą cóż......wtedy niech winny się tłumaczy.

Czarownica
@Anna

Ponieważ dokładnie Pan stał za drzewem Poszłam rozmienić pieniądze w najbliższej budzie na bazarku. Oby kontrola waszej firmy wyszła jak najgorzej. A pan który wystawił mi mandat.... Ogólnie i firmie i Panu życzę wszystkiego co najgorsze Nigdy tam nie zaparkuje

Kamil
@Anna

Dostałem mandat 95zl w Malborku na mc Donald i to najlepsze że była niedziela i tam jest płatny parking od pon do pt normalnie jaja jakieś

Marzena
@Kamil

mogłeś przecież złożyć reklamacje, czemu tego nie zrobiłeś ? i co w sumie ma z tym wspolnego mcdonald powinienes negatywna opinie wystawic strazy miejskiej

WEIP sp. z o. o.
@Kamil

Tak, zgodnie z oznakowaniem parking jest płatny 24h / 7 dni. Klienci Mc'Donalds mogą pobierać darmowe bilety z parkomatów na okres 1h. Celem parkingu jest to aby dostęp do parkingu był zapewniony jedynie dla klientów Mc'Donalds i aby osoby postronne nie parkowały na przedmiotowym parkingu uniemożliwiając parkowanie klientom docelowym restauracji. Podobnie parkingi działają przy wielu restauracjach i sklepach. Kontakt z naszą firmą i reklamacje można składać za pomocą strony weip.pl

Tragedia, (usunięte przez administratora)firma żerująca na innych ludziach.

@ja

A coś dokładniej? W jaki sposób żerują? Nie podajesz nic konkretnego i jedyne, co mi przychodzi do głowy, to to, że może jest to wpis klienta albo pracownika z zemsty?

NICK

Bardzo nieprzyjazna firma oraz fatalne podejście do klienta. Żerują na nieświadomości klienta i Regulaminie. Gratulacje pracy dla takiego pracodawcy! Czasami przecież nie chodzi o regulamin a ludzkie podejście do zgłaszanych spraw. Jednak firma buduje biznes na tym aby dziadzio parkingowy wypisał mandat mimo iż parking jest opłacony! Nigdy więcej u nich parkować!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Weip Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Brak słów, biletu nie można wykupić na np 15 min, minimum 1 godzina za 3 zł, parkometr nie wydaje reszty i nie ma możliwości płatności kartą :( dodam że obok jest bazarek i lokale usługowe gdzie człowiek chce na chwilę wyskoczyć i coś załatwić, dramat oby jak najmniej parkometrów tej firmy bo to zwyczajne naciąganie

Rychu

Jako pracownik jestem zadowolony Elastyczny czas pracy . Narzędzia do pracy dobrej jakosci. Dobra komunikacja. Polecam

Michu

Jestem tutaj pracownikiem i nie mam nic do zarzucenia firmie. Świetne zarządzanie firmą skutkuje wysokimi zarobkami dla pracowników. Rzetelna firma

S.N

Pracę w Weip oceniam pozytywnie. Wyplata adekwatna do pracy. Można pogodzić ja z innymi obowiązkami. Ja osobiście opiekuje sie chorym ojcem i moge w każdej chwili pojechać do niego gdy cos potrzebuję. W razie awarii bardzo dobry kontakt z przełożonymi. Zawsze pomoga i wytłumaczą jak naprawić. Awarię parkomatu spowodowane są z reguły tym ze ludzie zbyt szybko chcą włożyć monety i sie zapychaja zanim spadną. Nie jest to wina tego ze parkomat popsuł sie sam z siebie. Nie czaje sie na nikogo zeby wpisac mandat. Gdy widze starszych ludzi którzy nie moga sobie poradzic zawsze pomagam z kupnem biletu. Sprawdzam czy dziala parkomat przed każda kontrolą. Polecam

Mat

Praca w tej firmie jest bardzo dobra , fajny zgrany zespół, jeśli chcesz pracować i ogarniasz podstawy to nie ma żadnych problemów. Trzeba mieć cierpliwość do ludzi którzy mają pretensje do Ciebie a nie do siebie że czytać nie potrafią :D

Obecny

Jedyne co mogę powiedzieć to POLECAM. Wszystkie narzędzia pracy z najwyższej półki, bardzo dobra atmosfera, elastyczny czas pracy i ludzie w Siedzibie Firmy o najwyższych kompetencjach.

Bartek

Pracowałem w WEIP w Warszawie przez około rok. Polecam fajny system prowizyjny można zarobić fajną kasę, dla studenta spoko robota.

Stanisław

Zajmują się naciąganiem ludzi na kasę

WEIP
@Stanisław

Szanowny Panie, Bardzo nam przykro ze względu na taką opinię. Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas usługi były świadczone w sposób profesjonalny. W przypadku niezadowolenia z usługi zachęcamy do jej zareklamowania poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej weip.pl bądź kontaktu z nami pod numerem infolinii 733 703 733 w dni robocze od godz. 8:00 do godz. 16:00.

Bilet kupiłeś po wystawieniu wezwania. A gdzie byłeś w tym czasie gdy były robione zdjęcia?

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Weip Sp. z o.o. dla pracy jako Parkingowy są dla was satysfakcjonujące?

To wszystko zależy od twojego zaangażowania się w pracę.

Dorota

Pytanie o aktualną pracę kontrolera parkingowego w Oleśnie: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/kontroler-parkingowy,praca.gov.pl33fe24cb79fe23d5fa30d1cd7f1a33f4,olesno System akordowy, praca na pełen etat, a zarobki od 1 tys. do 5 tys. zł. Jak to działa? To ile realnie wyjdzie przy 160 godzinach w miesiącu, skoro najniższa krajowa jest 2,8 tys.? Proszę o wyjaśnienie i dziękuję z góry!

Jaka umowa obowiązuje w Weip Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

WEIP sp. z o.o.

Obecnie prowadzone rekrutację są oparte o umowę zlecenie.

S.H

Praca jest super, dzięki tak wspaniałemu menadżerowi ta praca to istny cud. Zarobki są bardzo dobre , tylko ludzie to (usunięte przez administratora)

D.A

Praca spoko, polecam. Zarobki powyżej widełek. Menadżer fajny i ogarnięty.

Majka

@Patryk naprawdę? brzmi to super i nie jest aż tak często spotykane.. a co jeszcze z plusów poza atmosferą?

Patryk

Nigdy nie pracowałem w firmie o tak pozytywnej atmosferze, Przełożeni traktują ludzi uczciwie i z szacunkiem

Zostaw merytoryczną opinię o Weip Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Weip Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Weip Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weip Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 15 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Weip Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 135 ocen.
  • Długa 21
    81-622 Gdynia