Opinie o TGP Katarzyna Kuper w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TGP Katarzyna Kuper. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TGP Katarzyna Kuper na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TGP Katarzyna Kuper w Sopot

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w TGP Katarzyna Kuper występują paczki/bony świąteczne?

Przy obsłudze parkingu to praca tylko na umowę zlecenie? Natrafiłem w necie na starą ofertę pracy i proponowali wtedy właśnie zlecenie. Teraz coś się zmieniło w kwestii umowy? W weekendy każdy musi pracować? Są jakieś grafiki?

Jani Nowy wpis

Obecnie firma nosi nazwę Ctech Sp. z o.o. Pan Katarzyna "wygrała" przetarg (ciekawe relacje z Konfederacją) na parkingi na dworcach PKP m.in. w Warszawie. Zatrudnieni są tam osoby aroganckie i chamskie. Na jednym z parkingów "płatnych" pracownik firmy Pan Piotr L nabluzgał osobie z niepełnosprawnością oraz powiedział mu, że wystawi dodatkową opłatę, pomimo, że opłata za parking została uiszczona.

Jakie wartości są cenione w TGP Katarzyna Kuper?

Nie ma żadnych wartości. Byłem świadkiem jak pracownik okradał szefostwo na około 15 tyś zł miesięcznie i gdy próbowałem o tym poinformować to zostałem zbanowany. Myślę że do dnia dzisiejszego się nie zorientowali że pracujący dla nich ludzie Niedokońca są fer. Pozdrawiam.

Monika Nowy wpis

przybliżysz szerzej te okoliczności? pod jakim ostatecznym argumentem zostałeś "zbanowany"? i skąd masz pewność, że jakieś 15 tys skądś ubywało? kto prowadzi ewidencję finansowa w firmie wobec tego?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TGP Katarzyna Kuper. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Arbiter boczny

Dziękujęmy Panie Maximilianie Dobek za ujawnienie się. Skoro już wiadomo z internetu że ma Pan dwie twarze i w jednej firmie jako przykładny Prawnik w kancelarii prawnej prezentuje się jako obrońca poszkodowanych a w drugiej pracy ma Pan drugą twarz i jako koordynator poluję na tych poszkodowanych ludzi. To w kącu Pan broni ludzi czy ich oskarża ? Ooooo chyba będzie afera na całą Polskę że Pan M.D. jest takim szują z kancelarii w Sopocie który się ukrywa pod płaszczykiem togi a jednocześnie jak wilk poluję na ludzi i ich pozbawia ostatniego grosza na chleb.

Iza

Firma wystawia roszczenia pieniężne skierowane do właścicieli pojazdów jak jej się podoba dlaczego sądy na takie złodziejskie praktyki pozwalają ?Czy jest ktoś kto tu zagląda kto wygrał w sądzie z tym czymś i nie musiał tej daniny opłacać ??

Mirosław
@Iza

Nie opłaciłaś biletu parkingowego i dostałaś od firmy mandat? Wiesz, jak parkujesz na płatnym miejscu to firma ma prawo żądać od ciebie pieniędzy. Ale jeżeli czujesz się poszkodowana to kieruj sprawę do sądu. Ja na twoim miejscu bym o tym pomyślał.

@Iza

Pan Dobek jako koordynator tej firmy każę polować na mandaty i każę wystawiać jak największą ilość mandatów.

Maksymilian Dobek

@Były pracownik @Dobek Szanowny Panie, Przedmiotowy komentarz stanowi pomówienie, albowiem zawiera informacje nieprawdziwe. W związku z powyższym informuję, że w niniejszej sprawie podjęte zostały stosowne kroki prawne w celu ochrony moich praw na gruncie przepisów powszechnie obowiązujących. Z wyrazami szacunku, Maksymilian Dobek

Dobek

Przyznaję że szkoliłem tak aby kontroler polował na kierowców I wystawiał im mandaty.

Wątków, dotyczących pracy jest tu tyle co kot napłakał. Dlaczego, szukają obecnie ludzi do roboty? Jeśli tak, to poproszę o info, za ile? Bo jedyne ogłoszenie w sieci, jakie upolowałem jest z 2017 r. , gdzie oferowali kontrolerowi 13 zł brutto...

sipl

kontroler p541797 nieslusznie wypisał 28.10.2022 roku o godzinie 18.40 mandat za naruszenie zasad parkowania na parkingu tgp warszawa zelazna natomiast wlasciciel samochodu marki toyota numery rejestracyne WI00... kupił bilet w biletomacie bankomacie oddalonym od parkingu pkp tgp warszawa zelazna o 1 kilometr drogi i zanim wlasicciel pojazdy wrocil kontroler wypisywal juz wydruk z urzadzenia do wypisywania mandatow mandat zostal naliczony nieslusznie kontroler p541797 zostal powiadomiony o tym ustnie

Zofia niepełnosprawna

Od lat miałam umiarkowany stopień niepełnosprawności , od niedawna mam znaczny dotyczący chorób narządu ruchu. Opinie innych osób o TGP Katarzyna Kuper zawarte na tej stronie www. dowodzą o bezduszności i cynizmie P. K. Kuper w stosunku do bezwzględnie wszystkich osób korzystających z parkingów pod jej zarządem w różnych miastach. doświadczyłam tego w 2019 r. parkując z kartą parkingową dla osoby niepełnosprawnej przed Szpitalem Wojewódzkim w Olsztynie. Zaparkowałam na terenie najbliżej obiektów służby zdrowia. Był to teren przylegający do parkingu płatnego firmy prywatnej z Morąga, od której firma TGP K. Kuper przejęła zarząd ok. pół roku po moim parkowaniu. Teren , na którym zaparkowałam był niezorganizowany, nieutwardzony , z licznymi dołami , bez wyznaczonych miejsc parkingowych , zupełnie nieprzygotowany do parkowania samochodów., a tym samym nie wskazywało to, żeby był to w ogóle teren jakiegokolwiek parkingu, tym bardziej płatnego. Nie był oznaczony żadną tablicą informacyjną. Pokonanie tego terenu było zagrażające bezpieczeństwu ludzi chorych , a szczególnie dla osób niepełnosprawnych.Po powrocie z przychodni na szybie zastałam wezwanie - karę za nieopłacony parking. Pisałam do firmy wyjaśnienia , że nie miałam wiedzy , że jest to parking płatny. Jednocześnie niezwłocznie wykonałam przelew za 2 godz. parkowania , mimo, że parkowałam mniej niż 1 godzinę. Żadnej odpowiedzi od firmy parkującej nie dostałam, a jedynie wiele stron informacji na temat przepisów prawnych w tym temacie i kolejne coraz wyższe wezwania do zapłaty. Parę dni temu dostałam pozew do Sądu. Czyli suche , cyniczne , bezwzględne działanie, które wg opinii innych klientów potwierdza, że jest przez tą firmę stosowane bez wyjątków. Głównym dylematem jest fakt t na wyższym poziomie społecznym : sprzedaż lub użyczanie terenów przyległych do obiektów służby zdrowia przez władze miast dla takich drapieżnych i bezwzględnych firm , jak firma TGP K.Kuper. Władze miast tym samym pozbawiają ludzi najsłabszych , potrzebujących wyjątkowej troski - chorych i niepełnosprawnych : podstawowego zabezpieczenia ich potrzeb w zakresie zapewnienia godnych warunków komunikacyjnych dotarcia do szpitali i przychodni. Bo firmy prywatne wiedzą dobrze , że najłatwiej dorabiać się bez żadnych skrupułów na ludziach najsłabszych mających nikłe narzędzia do obrony własnych interesów. Parkingi płatne prywatne przy obiektach służby zdrowia zapewniają dobry dochód, bo tam zawsze klienci dopisują z powodu potrzeb zdrowotnych. Jestem ciekawa, jak zakończy się moja sprawa w sądzie. To jest farsa i żenada, że sąd zajmuje się tak paradoksalnymi sprawami. Jakie prawo dopuszcza ustanawianie przez firmy tak drakońskich zasad ustanawiania kar bezwzględnych natychmiast po nie wykupieniu biletu parkingowego 30 zł , a zapłaceniu kary w następnym dniu 40 zł itd. coraz wyżej. Nie czuję winy za to zdarzenie jedynie z mojej strony, bo nie byłam świadoma, że ten teren jest parkingiem płatnym. Uiściłam opłatę po 2 dniach , kiedy zdobyłam konto do przelewu, aby szybko zakończyć tą błahą wg mnie sprawę. Wina po stronie zarządcy firmy parkingowej to : widoczne oznaczenie, że teren jest parkingiem płatnym , utwardzenie go, aby chorym ludziom zapewnić bezpieczeństwo, wyznaczenie miejsc parkingowych, przeznaczenie większej ilości miejsc dla osób niepełnosprawnych, jako, że do obiektów służby zdrowia przyjeżdża tych osób dużo więcej niż na parkingi przy innych obiektach użyteczności publicznej. Liczę na ludzkie podejście sadu w mojej sprawie, ale jak będzie to się okaże. Proceder jaki stosuje ta firma parkingowa jest nie do przyjęcia, a jednak jak do tej pory kwitnie. Dzwoniłam w tej sprawie do służb komunalnych w Olsztynie, jednak nikt tam niestety nie kwapi zająć się taką sprawą. Jak w wielu sprawach dotykających społeczeństwo panuje od dziesiątków lat i nadal totalna znieczulica ze strony instytucji państwowych, w tym zakresie bardziej samorządowych. Dużo zdrowia życzę klientom prywatnych parkingów przy obiektach służby zdrowia !!!!

@Zofia niepełnosprawna

Dzień dobry. Wszystkie prywatne firmy parkingowe Polsce są nastawione przedewszystkim na mandaty. Po to się zatrudnia kontrolera by ten polował na naiwności ludzi którzy parkują na prywatnym terenie. Prywatny teren to prywatny teren. To oznacza że jak ktoś przyjedzie i zaparkuje na mojej posesji za moją zgodą to tylko na moich warunkach jakie ja ustalam. Nie interesuje mnie to czy jest pani Niepełnosprawna , czy lekarzem , czy posłem , czy policijantem , czy strażakiem , czy górnikiem , czy kombatantem wojennym , czy ukraińcem. Mój teren I ja tu rządzę. Współczuję pani że została pani upolowana przez kontrolera I otrzymała " mandat ". Na tym to właśnie polega że polowanie na kierowców jest piorytetem w tym biznesie. Pomógł bym pani w sądzie i potwierdził że polowanie na kierowców jest kluczowe i regulaminowe możliwości odwołania się są fikcią tylko na papierze. Ale z Trójmiasta nie przyjadę dalej niż tylko w Trójmieście. ( nie mam w tym interesu, a nawet musiał bym wyłożyć na paliwo z własnej kieszeni ). Pozdrawiam.

Zofia niepełnosprawna

Dziękuję Panu bardzo za zrozumienie mojego stanowiska. To znaczy, że nie ja jedna jestem trzeźwo i logicznie myśląca. Dziękuję również za dobre chęci , aby mi pomóc. Rozumiem, że nasze realia finansowe są trudne i stawiają bariery. Mimo to dziękuję jeszcze raz. Jak pisałam wcześniej w tym sądzie nie najważniejsze dla mnie jest roszczenie pieniężne, bo kwota nie doprowadzi mnie do bankructwa. Chcę zobaczyć jak zachowa się sąd, czy po ludzku , czy przyzna rację bezdusznej, bezwzględnej firmie parkingowej tzn. jej drapieżnym właścicielom , dla których nie liczy się człowiek i okoliczności z powodu , których klient nie zapłacił za parking. A jednocześnie nie dokładają żadnych starań, aby teren pod parking był zgodnie z przepisami zorganizowany. W tym względzie firma przepisów nie przestrzega, bo po co firmowe pieniądze wydawać. Dla nich liczy się tylko kasa, kasa, kasa ….. Przydałaby się jakaś instytucja nadrzędna kontrolująca warunki parkowania na parkingach prywatnym. Spróbuję zapytać o to Nadzór Budowlany, czy obowiązują warunki techniczne jakim powinny odpowiadać zorganizowane parkingi ? Pozdrawiam

klient z warszawy

Proszę Państwa prosze nie dawać się naciągać tej firmie na kary za naruszenie stref płatnego parkowania. definicja co jest strefą płatnego parkowania jest dokładnie zdefiniowana (maja byc oznaczenia pionowe i poziome takich miejsc) Odsyłam do linku: https://www.masz-prawo.com/strefa-platnego-parkowania-poradnik-kierowcy/ Proszę również w razie stwierdzenia takich naruszeń nie tylko załatwiać to anulowanie z TGP przez reklamację, bo oni liczą że część zapłaci część nie a zarobek będzie, tylko zgłaszać skargę do UOKIK za naruszenie praw konsumenckich, zapewniam jak się tego nazbiera trochę firma zostanie ukarana kwotą zbliżoną do około miliona zł i bedzie po poblemie. Bądzmy solidarni nieuczciwość rynkową trzeba wypalać goracym żelazem.

Agata
@klient z warszawy

Skąd ta pewność, że firma zostanie ukarana, jak się już tego trochę nazbiera? Czy Ty już zgłaszałeś taką skargę, że masz takie informacje?

@klient z warszawy

Zgadzam się . Parking nie opisany ,a kara za postój na znaku poziomym p 18 ???? kompromitują się . Proponuję zapoznać się z kodeksem drogowym który obowiązuje na parkingu

Robert

Zaparkowałem dzisiaj w Kołobrzegu na placu parkingowym. Opłaciłem postój na 3 godziny. Pokwitowanie zostawiłem na desce rozdzielczej samochodu. Gdy wróciłem do samochodu po upływie około 2,5 godziny zauważyłem zatknięte za wycieraczkę wezwanie do zapłaty kwoty 250 zł. Nie byłem odosobniony. Stało tam kilka innych samochodów na wyznaczonych do parkowania miejscach. Również mieli wyłożone, ważne pokwitowania dokonanej opłaty za parkowanie. Pomimo to też tkwiły za ich wycieraczkami wezwania do zapłaty 250 zł (????!!!!!) Normana próba wyłudzenia. Nadaje się to tylko do prokuratury. Taki właśnie mamy kraj. I co na to TGP?

@Robert

No co Ty, a masz to w sumie jakoś udokumentowane? Bo rozumiem, że się od tego odwołasz?

@Robert

Miałem podobną sytuację. Czy udało się Panu anulować wezwanie?

@Marcin

Proszę nie płacić i się odwołać.

Jakie warunki pracy są w TGP Katarzyna Kuper? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta?

Nie ma nic z powyższym pytaniem.

No cóż... To może żeby było łatwiej warto po prostu napisać, co takiego jest? ;)

Barbara

Zaparkowałam w Olsztynie przy Wojska Polskiego 35. Na placyku koło przychodni znajduje się jeden stary parkomat. Parkomat był zepsuty, wypluwał pieniądze i nie chciał przyjąć opłaty. Nie opłaciłam. Stałam tam 10 minut (pobiegłam odebrać wyniki). Wezwanie do opłaty niestety już było (tak jakby ktoś czekał na parkingu na delikwenta bez biletu). Napisałam reklamację. W reklamacji dowiedziałam się,że na tym parkingu są jeszcze dwa parkomaty i mogłam tam uiścić opłatę. No niestety na tym parkingu nie ma 3 parkomatów jedynie ten jeden bardzo często zepsuty (pytałam o to kierowców z samochodów "medycznych"). Zrobiłam zdjęcia parkingu i zepsutego parkomatu, poprosiłam firmę TGP o wskazanie mi miejsc, w których są pozostałe 2 parkomaty. Dostałam odpowiedź, że mam zapłacić mandat i więcej do nich nie pisać.

@Barbara

Koordynator tej firmy Pan Dobek każę polować na kierowców

Pan Dobek koordynator tej firmy każę polować na kierowców i każę nakładać jak największą ilość mandatów.

Barbara

to dane rejestrowe firmy TGP Katarzyna Kuper- ciekawe PKD: Dane Rejestrowe NAZWA PEŁNA TGP Katarzyna Kuper ADRES DO DORĘCZEŃ ul. Kujawska 28, 81-862 Sopot Pokaż w Google Maps NIP 7412063597 REGON 281477023 Forma prawna indywidualna działalność gospodarcza Adres rejestrowy ul. Kujawska 28, 81-862 Sopot Adres dodatkowego stałego miejsca wykonywania działalności ul. Jarosława Dąbrowskiego 10, Parking, 33-100 Tarnów Przedsiębiorca Katarzyna Kuper Zobacz więcej KODY PKD 52.21.Z - Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy 43.34.Z - Malowanie i szklenie 47.19.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne 56.10.B - Ruchome placówki gastronomiczne 56.29.Z - Pozostała usługowa działalność gastronomiczna 81.22.Z - Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych 81.29.Z - Pozostałe sprzątanie

@Barbara

Nie rozumiem chyba. Dlaczego wrzuciłaś tutaj te dane?

Chudy 2

dzień dobry wczoraj w kołobrzegu zaparkowałem auto na państwa parkingu na rampie kolejowej .Wykupiłem bilet parkingowy na 4 godziny postoju autem osobowym.Jakie było moje zaskoczenie gdy po przyjściu do auta zobaczyłem wezwanie do zapłaty na kwotę 250 zł.Miejsce parkingowe nie było oznaczone ani znakami pionowymi że nie można w tym miejscu parkować samochodami osobowymi.Myślę że celowo wprowadzacie klijętów w błąd aby wyłudzać mandaty.W mojej opini wystawiam wam opinie negatywną .Więcej nie skorzystam z waszego parkingu .Co więcej nie polece go żadnym innym znajomym

Zofia
@Chudy 2

A nie możesz sie jakoś do tego odwołać? No chyba nie zapłacisz takiej kwoty?

Luis BRUSA

Nie jestem pracownikiem TGP, tylko "klientem", ale chciałem pisać pozytywną opinię na TGP, bo jak normalnie robię, parkowałem w weekendzie w miejscu gdzie wcześniej było za darmo i teraz jest płatny bo się zmieniły reguły. Tablice i znaki nie były dobrze widoczne ze strony od której parkowałem. Dostałem mandat za 250 zł. Zgłosiłem reklamację, przeprosiłem za brak uwagi, tłumaczyłem się i prosiłem o anulowaniu mandatu. Też tłumaczyłem, że pracuję w fundacji edukacyjnej i mandat dostał stary samochód fundacji. I tak mi odpowiadła pani Agnieszka: ... wezwanie zostało wystawione zasadnie, ... Niemiej jednak w drodze wyjątku i jednorazowo z uwagi na wyjątkową sytuację przedmiotowe wezwanie zostało anulowane. Brawo!

@Luis BRUSA

No i super z ich strony! Chociaż teraz się obawiam, że osoby, którym nie udało się anulować poślą okropną falę hejtu na to wszystko. Bo jakby nie patrzeć teraz każdemu przynajmniej raz powinni darować, żeby było fair, co nie?

Klient

Mimo że notorycznie w koscietzynie jest popsuty parkometr to firma daje wezwanie do zapłaty i nie uwzględnia reklamacji jak również nie respektują karty inwalidzkiej upoważniającej do bezpłatnego parkowania.

Klient

Wszystkie parkomaty na parkingu nie działały podczas mojej ostatniej wizyty, jest tak bardzo często, porażka...

Zostaw merytoryczną opinię o TGP Katarzyna Kuper - Sopot

• Jak się pracuje w TGP Katarzyna Kuper?

Zobacz opinie na temat firmy TGP Katarzyna Kuper tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TGP Katarzyna Kuper?

TGP Katarzyna Kuper
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kujawska 28
    81-862 Sopot