Opinie o Food Park Kowal Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Dziardonice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Food Park Kowal Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Food Park Kowal Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Food Park Kowal Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Dziardonice

Miałem tą nieprzyjemność pracować dla tej firmy i nie polecam - zwłaszcza trzeba uważać na kierownika Arkadiusza i kierownika Henryka - totalny brak kompetencji u nich tylko krzyk i wulgaryzmy oczywiście ich ulubieńcy mają wszystko i mogą robić co chcą. Bardzo ciekawie wyglądają standardy w tej firmie bo przez pierwszy okres pracownicy nowi pracują w swoich ubraniach i obuwiu, a sprzęt jaki jest jest tak stary że wiecej stoi niż pracuje. Ciekawe kto pisze te pozytywne opinie ostatnio bo wydaje mi sie że to na zlecenie szefostwa kierownicy piszą. Pracowałem tam krótko i cieszę się że jestem już w innej normalnej firmie.

Pracownica.

Pracowałam w Dziardonicach a teraz pracuję.w Czerniewicach i nie mam zastrzeżeń do kierownika P.Henryka i P.Arkadiusza nie wiem skąd tyle nienawiści.

Pracownik @*

Pan Arek to mily sympatyczny człowiek. Zna się na ludziach. Docenia gdy ktoś jest pracowity.Poza tym jest uczynny, pomocny ,dowcipny.napewno nie Alkoholik.zawsze można porozmawiać wysłucha doradzi pomoże. Nie na problemu.

Dla osoby z zewnątrz firmy, to takie słowo przeciw słowu i nie wiadomo, kto bliższy jest prawdy. Jak Ty wspominasz zachowania tego kierownika, i czy pozostali kierownicy / przełożeni są chętni do pomocy?

Niedawno mieli prace dla pracownik produkcji - pakowacza. Właśnie szukam takiego zajęcia bez wcześniejszego doświadczenia bo z tego co czytałem to prosta praca. Chciałbym dopytać o posiłki regeneracyjne o których mowa w ofercie. Firma je w całości finansuje w ramach benefitów?

Zainteresowana Nowy wpis

Czy firma food park w Czerniewice potrzebują do pracy ale tylko interesuje mnie praca w Czerniewicach nie w Kowalu

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie wartości są cenione w Food Park Kowal Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Aguś Nowy wpis

Nie polecam tej firmy.Brak empatii i zrozumienia.Pracownika mają za nic.A pseudo kierownik nadaje się chyba tylko do graczki.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Fresh Frozen Food Park Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Pracownik @*

MR
@Pracownik @*

Pracuję 3 miesiące i oczywiście na początku nikt nie może się odnaleźć ale ja po 3 dniach wiedziałam co robić . (Jeżeli ktoś nie chce i jest ????.. niechętny do pracy)Brygadzista wytłumaczy wszystko...więc jeżeli komuś zależy na pracy to się odnajdzie..Kierownik .. naprawdę jest miły i na każdy temat można z nim porozmawiać..i nie wierzę co piszą inne osoby na jego temat.. Naprawdę polecam pracę w Food Park ????

Kilka miesięcy temu widziałem ofertę dla pakowaczy w tej firmie. Wie ktoś może, czy nadal szukają ludzi? Pamiętam, że była tam mowa o pracy zmianowej (nie pamiętam ile zmian) i kilku bonusach do wypłaty (posiłki regeneracyjne, premie m.in. za frekwencje). Czy ktoś wie, czy po Nowym Roku warto się zgłosić?

Pracownica.

Kornela

Zaintrygował mnie tekst w wątku, że jak się kierownikami odmówi alkoholu to się wylatuje, nie wszyscy piją, więc raczej tak za bardzo w to nie uwierzę nawet od strony mężczyzn. Znalazłam starą ofertę dla handlowca, funkcjonuje obecnie dalej to stanowisko? Chciałam dopytać głównie o warunki współpracy. Kobiety też mają szansę na tą posadę? Wymagana jest znajomość języków obcych? A może dofinansowania do ich nauki?

Xyzui
@Kornela

To tylko pomówienia. Kierownik jest Ok . może ktoś wyleciał przez alkohol i teraz ta osoba tak o nim pisze.Jako pracownik z Czerniewic zachęcam do pracy wFOOD PARK CZERNIEWICE. .

Nie wierzcie w te teksty pisane wyżej że kierownik to taki super że hoho pójdziecie sami to się przekonacie większość tych pozytywów pisze sekretarka tego Hama lub ktoś z zarządu to śmieszne że bronią tego (usunięte przez administratora) strzeżcie się przed tym spendem po drugie większość opinie jest kasowana wybierają to co im pasuje to śmieszne

...

Praca jak to przeważnie bywa na produkcji do łatwych nie należy lecz idzie się jakoś przyzwyczaić. Pracownicy? Złoci ludzie, zawsze mili i pomocni, niezależnie od dnia w takiej ekipie 8h przeleci niewiadomo kiedy. Jeżeli chodzi o kierownika zakładu to jak każdy inny ma dni lepsze i gorsze, natomiast nie odmówi rozmowy i wytłumaczy o co chodzi. Opinie opiniami ale Nikt się nie przekona w 100% jak tu jest jeśli samemu się nie spróbuje ????

Wioleta

A czy zgłaszaliście takie zachowania kierownika wyższym przełożonym? Jeśli tak to jakie podjęto kroki do rozwiązania tego problemu? Jakie epitety padają w stosunku do kobiet, czy mogą się mu jakoś sprzeciwić? Czy w stosunku do mężczyzn jest ta agresja czy ogólnie do wszystkich ludzi?

Pracownica

Pracuje w czerniewicach dłuższy czas i mogę z ręką na sercu poświadczyć że kierownik Arek nie pije alkoholu, czerwonym na twarzy można być z wielu powodów (od zimna, ciśnienia itp) Nigdy nie słyszałam podtekstów seksualnych w kierunku kobiet.

KS

Nie zgadzam się z tą opinią..nie każdemu pasuje praca ale po co pisać takie opinie.. nigdy nie miałam problemu z kierownikiem zawsze pomocny ..i nigdy nie odmawia rozmowy ..

Xxxxx

Pracuje praktycznie od samego początku w Czerniewicach i nigdy nie było żadnego problemu z kierownikiem Arkiem. Organizowane są przez niego zebrania na których poruszane są różne tematy odnośnie pracy. Nigdy też nie było od niego czuć alkoholu więc alkoholikiem raczej na pewno nie jest.

Trixi

Jeżeli chodzi o pracę w czerniewicach to nie polecam Chyba że ktoś ma stalowe nerwy Nie ma odzieży, warunki straszne. Głośno, zimno a płaca (ha ha ha) Pierwszy dzień nie wiesz gdzie masz iść, co robić brygadzista nie wytłumaczy Kierownik miły.

Armageddon

Praca była by wporządku ale brak organizacji.. Nowy pracownik wpuszczany na głęboką wodę.. młodzi starają się pomagać...brygadziści jak by nimi nie byli mają w ... Tylko wulgaryzmy i brak wprowadzania Pracownicy odzież dają pokazują co robić... Mało osób a wymagania ,..Jedna osoba pracuje za dwie .,.. bo nie ma tyle osób...przerwy nie realne .Atmosfera okropna ....pracownice z tunelu pomocne ..sorry ale to jakiś ...nie polecam jeden dzień pracy jak tydzień...

Miła

W czerniewicach jest chory system Mało ludzi, do pracy, a liczy się tylko żeby jak najwięcej zrobić Nie polecam

Albert

Dzień dobry jal wygląda praca w firmie bo chce zatrudnić się na magazyn i pomoc na kontenerze jak wyglądaj zarobki i czy ogólnie spoko czy dać sobie spokój z firmą

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Fresh Frozen Food Park Sp. z o.o.?

Zainteresowana

Czy przyjmują kobiety do pracy na produkcję

Wika

A co z pracą na posadzie Pracownik produkcji - Pakowacz / Pakowaczka?? Jako benefit dają uczestnictwo w PPK. Ktoś zna szczegóły? Jak wygląda to uczestnictwo i na czym polega? Co pracownik z tego ma?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fresh Frozen Food Park Sp. z o.o.?

Obecny

Na święta kawałek śmierdzącej szynki i kawałek kiełbasy to wszystko co dostaniecie od tej firmy a wyjazdy są delegacje na początku niema o tym mowy później zaś okazuje się że że jedziesz w delegacje z alkoholikami za najniższą krajową omijać szerokim łukiem

@Obecny

Tekst o alkoholikach, to o kolegach z pracy? Piszesz, jakby Ci ludzie nie mieli żadnych zalet. Jakie tu macie relacje, że do takich wniosków dochodzisz? I co w przypadku odmowy wyjazdu na delegacje, skoro, jak mówisz, nie było o tym przy zatrudnianiu mowy? Są tu jeszcze jakieś sytuacje o których warto wiedzieć?

Obecny
@Marek

Alkoholicy mówię o kierownikach itp jak odmówisz wylatujesz przy najbliższej okazji

Zostaw merytoryczną opinię o Food Park Kowal Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Dziardonice

• Jak się pracuje w Food Park Kowal Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Food Park Kowal Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Food Park Kowal Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Food Park Kowal Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
  • 14A