Opinie o Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. w Kraków

Administrator Nowy wpis

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Elektryk. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Dominika Nowy wpis

Wczoraj dodano ofertę dla doradcy serwisowego na mój rejon. Zastanawiam się po pierwsze czy kierunek wyksztalcenia ma jakiekolwiek znaczenie? Piszą ze średnie a najlepiej wyższe byłoby odpowiednie. Druga sprawa to system szkoleń, jak teraz wyglądają, zwłaszcza z wiedzy technicznej o samochodach?

Praca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

W jakich dniach i godzinach odbywa się praca - pracownika myjni ? @Pracodawca

O elektryku niczego nie piszecie a właśnie jest dostępna oferta. : ) doświadczenie w niej znalazło się w mile widzianych, zastanawiam się więc na podstawie czego ustala się wynagrodzenie? Ile może wynieść?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mistrz Serwisu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓŻEF

Polecam profesjonalna obsługa od części i akcesoriów super ceny polecam DEALERA MERCEDESA NAJLEPSZY DEALER W OKOLICY!!!!!!!

Edyta

Nie widzę za dużo opinii od samych pracowników a z tego co widziałam po ofertach tutaj na stronie to znajdują się właśnie skierowane do mechaników ale także wisi oferta dla mistrza serwisu i to w niej widełki płacowe nie zostały podane. Czy ktoś wie dlaczego? czy będą one znacznie wyższe niż te w przypadku zwykłego serwisanta? Jeśli tak to o ile i czy trudno jest się dostać na to stanowisko?

Pan

Samochody macie świetnej jakości! Mercedes Klasa! Natomiast klasy nie mają pracownicy. Szczególnie jeden Pan, który nie umiał trzymac rąk przy sobie na imprezie integracyjnej. Brak szacunku i poszanowania do kobiet! (usunięte przez administratora)

Grzegorz

Nie polecam nikomu tej firmy kłamstwa od początku, zamówiłem w lutym 3 sprintery miały być gotowe na 14 maja 2021 jak zacząłem dyskutować ze sprzedawcą to powiedział żeby przeczytać sobie paragraf 4 gdzie jest możliwe dostarczenie pojazdów nawet do 6 miesięcy, no i finalnie miałem odbierać te pojazdy 20 października ale okazało się przy odbiorze że pojazdy są za wysokie bo mają 304 cm a zamówienie było do 300 cm, wtedy ustalono że będą to zmieniać i pojazdy będą zrobione max do 28/10/2021 ale wtedy okazało się że pojazdy w najwyższym punkcie nadal są niezgodne z zamówieniem bo mają nadal 301 cm wysokości to wtedy powiedziano mi że prawdopodobnie zabudowca będzie przerabiał te zabudowy na swój koszt do 300 cm ale zasugerowano mi że prędzej będzie jak Mercedes Zasada zmieni pewne elementy w zawieszeniu na mój koszt to będzie prędzej zgodziłem się na to bo zapewniono mnie że wtedy te 3 pojazdy będą gotowe do 4 lub 5 listopada nic mylnego Pan Adam wczoraj poinformował mnie przez telefon że pierwszy pojazd jest już gotowy podał nawet wysokości troszkę mnie to uspokoiło i potwierdził że dziś tzn 04/10/2021 będzie zrobiony drugi pojazd a jutro trzeci ale dziś czar prysł bo otrzymałem telefon i email od Pana Tomasza że pierwszy pojazd będzie dziś skończony tzn 04/10/2021 a do następnych dopiero są zamówione części i przewiduje że będą gotowe dopiero na 10/11/2021, tak więc omijać tą firmę jak tylko się da, arogancja kłamstwa, 20/10/2021 byłem świadkiem jak współwłaściciel tej firmy odzywał się do swojego pracownika i zwróciłem na to moją uwagę i powiedziałem do tego współwłaściciela że jest Pan bezczelny na to nic mi nie odpowiedział, tak więc podsumowując jaki szef tacy pracownicy.

fan
@Grzegorz

Proszę nie włączać do tej sytuacji sprzedawców. Gdyby chłopak mógł to by zrobił na czas żadna dla niego korzyść że tyle to trwało a tylko (usunięte przez administratora) nerwów, stracony klient i tak jak na końcu twojej wypowiedzi wynika jeszcze(usunięte przez administratora) od szefa i tyle warta ta praca handlowca...

Grzegorz
@fan

Poprostu trzeba pilnować podwykonawców a jeśli nie dostarczają danych produktów na czas i z niezgodnościami to trzeba ich zmienić, dodatkowo sprzedawcy nie dostarczają pojazdów wyposażonych zgodnie z umową, jak Pan chce mogę podać przykłady: Tempomat jest na umowie w pojeździe go nie było Ogrzewanie z montażem jest w umowie w pojeździe go nie było.........

Stanisław

Popieram Panią Patrycję ponieważ Grupa Mercedes Sobiesław Zasada to Ta sama Grupa Kraków czy Warszawa a wszystkie salony reprezentują Producenta Mercedesów. Ja również mam niesmak do salonu Mercedes Zasada w Kraków Armii Krajowej 17 nasz pracownik ze względu na ryzyko przekroczenia limitu kilometrów na pierwszy przegląd musiał skorzystać z serwisu w Krakowie, auto Mercedes GLC Coupe 220d pierwszy przegląd dn. 15-01-2019 , auto ośmio miesięczne zakup 13-04-2018, przebieg 20700 km 13-, serwisant wmówił nieświadomemu użytkownikowi (Firma-Kobieta )wymianę filtrów płytkowych z węglem i czyszczenie i dezynfekcje klimatyzacji+ filtr powietrza za co skasowali prawie 1000,- Pln a cały przegląd wyniósł 3181,- z rabatem W serwisie Mercedesa Mirosław Wrubel taki przegląd kosztowałby ok. 2000,- Czyszczenie klimatyzacji i wymiana tych filtrów w aucie ośmio miesięcznym to zwykłe naciągactwo ( w innych salonach sugeruje się co dwa lata), pewnie przy drugim przeglądzie trzeba będzie u nich wymienić wszystko co się zużywa. Myślałem że autoryzowany salon to synonim uczciwości, mam zamiar opisać tą sprawę do centrali w Niemczech. Moje sugestie dla Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o.: Popieram Panią Patrycję ponieważ Grupa Mercedes Sobiesław Zasada to Ta sama Grupa Kraków czy Warszawa a wszystkie salony reprezentują Producenta Mercedesów. Ja również mam niesmak do salonu Mercedes Zasada w Kraków Armii Krajowej 17 nasz pracownik ze względu na ryzyko przekroczenia limitu kilometrów na pierwszy przegląd musiał skorzystać z serwisu w Krakowie, auto Mercedes GLC Coupe 220d pierwszy przegląd dn. 15-01-2019 , auto ośmio miesięczne zakup 13-04-2018, przebieg 20700 km 13-, serwisant wmówił nieświadomemu użytkownikowi (Firma-Kobieta )wymianę filtrów płytkowych z węglem i czyszczenie i dezynfekcje klimatyzacji+ filtr powietrza za co skasowali prawie 1000,- Pln a cały przegląd wyniósł 3181,- z rabatem W serwisie Mercedesa Mirosław Wrubel taki przegląd kosztowałby ok. 2000,- Czyszczenie klimatyzacji i wymiana tych filtrów w aucie ośmio miesięcznym to zwykłe naciągactwo ( w innych salonach sugeruje się co dwa lata), pewnie przy drugim przeglądzie trzeba będzie u nich wymienić wszystko co się zużywa. Myślałem że autoryzowany salon to synonim uczciwości, mam zamiar opisać tą sprawę do centrali w Niemczech.

Równie zaskoczony.
@Stanisław

Wymiana filtrów po 20.000 km.? DRAMAT !!!

Bart
@Stanisław

To jest portal dla pracowników - może Pan napisać w jaki sposób Pańskie żale mają pomóc potencjalnym pracownikom w odpowiedzi na pytania czy ta firma jest rzetelnym pracodawcą czy nie ?? Jak dla mnie Pański wpis jest typowym trollowaniem - smutne ale prawdziwe.

Przemysław
@Bart

Na forum Gowork.pl każdy może zostawić swoja opinię bez względu, czy jest pracownikiem, czy klientem firmy. Oczywiście wpisy zatrudnionych osób są bardzo istotne, bo pozwalają poznać warunki pracy, ale opinie klientów także wpływają na wizerunek firmy. Jeśli możesz to napisz jak zatrudnienie wygląda z Twojego punktu widzenia. Zachęcam Cię do tego.

Olaf
@Stanisław

Wymiana filtrów co dwa lata??? Chory jesteś człowieku? Czyszczenie klimatyzacji jak dbasz o zdrowie robi się co roku. Skąd się tacy ludzie biorą.

nick
@Bart

@brat jako pracowni salonu (tak można się domyślić po twoim wpisie) powinieneś bardziej przeprosić klienta niż na niego ujadać

Przemysław
@nick

Masz może jakąś wiedzę o tym miejscu pracy? Szukam rzetelnych informacji ale ostatnio w sieci nie pojawiają się żadne nowe wpisy dotyczące firmy Sobiesław Zasada Automotive. Czy to normalne? Szczerze mówiąc nie wiem, dlatego chcę za Waszym pośrednictwem móc to ocenić. Będziesz tak miły, aby mi pomóc? Fajnie by było, gdyby ktoś odpowiedział i napisał.

Kamila
@Przemysław

W dobie aktualnej sytuacji Mój proces przebiegał w 70% on-line co oceniam na bardzo sprawny / firma przygotowana jest to rekrutacji on-line po przez np: MS Teams.Firma ta stawia przede wszystkim na pracowników i ich rozwój, co uważam że jest wyróżniającym aspektem na tle innym firm.

Honorata

Mam pytanie odnośnie oferty pracy na myjni u Zasady przy Armii Krajowej: https://www.zasadaauto.pl/kariera/ Piszą, że dają możliwość rozwijania umiejętności zawodowych. Jak to rozumieć? Pracownik myjni może w Zasada Automotive liczyć na szkolenia a nawet rozwój w postaci awansu? Ja nie neguję, tylko dopytuję.

Czyli ogólnie salony zajmują się tylko Mercedesami?

Robert

Szanowni klienci dobrze jest zwracać uwagę gdzie zamieszczacie swoje uwagi gdyż to jest forum pracownicze!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o.
  • Armii Krajowej 19
    30-150 Kraków

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o.