Opinie o Stalprodukt-Wamech Sp. z o.o. w Niepołomice-bochnia-brzesko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stalprodukt-Wamech Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stalprodukt-Wamech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalprodukt-Wamech Sp. z o.o. w Niepołomice-bochnia-brzesko

Marcin Nowy wpis

Cześć wszystkim, szczególnie tym, którzy chcą podjąć pracę w Stalprodukt-Wamech. Kilka słów wyjaśnienia, dlaczego nie warto zaczynać... Pracowałem na drogach, jako monter barier. Otóż coś czego nie powie Wam nikt w biurze, to fakt, że zimą są postoje i nie będą płatne,( wszyscy chodzą na l4) dni w które pogoda nie sprzyja też nie będą płatne, stawki są uzależnione od akordu, czyli ile barier wbijecie tyle dostaniecie wynagrodzenia( około 3.5 pln za metr dzielone na ludzi w brygadzie.) Ładowanie, rozkładanie materiału, rozładowywanie tira, też nie jest płatne, ponieważ nikt nie płaci tam za godziny, gdy trafi się jakieś rondo lub zejście czy inne zakręty to wtedy dniówka jest 100pln i biuro nie widzi w tym nic złego, robota nie najgorsza, za to pieniądze kiepskie, załoga w wieku powyżej 50lat, praca z łopatą też nie należy do rzadkości, jak ktoś tu zauważył %%są, z powodu braku pracowników, ściągali ludzi z pracy na hali by Ci pracowali na drogach,

Kris

Witam, Panowie chce Was uprzedzić przed Ta firmą jak i samą pracą(ciężka, ale ja nie o tym) Warunki...więcej niż 4200zł w sezonie letnim w delegacji!!!,po 10-12hpracy ,a zarazem najlepszym pod względem zarobków nie uzyskałem, tylko w 2021 odeszło stad z 7 osób, a może przyszło tylko po rozeznaniu zabrali się od razu? straciłem tam kilka miesięcy, umowa zlecenie, obietnice płacy od metrów( do dziś nie rozgryzłem od czyjego humoru zależały wypłaty)liczą to brygadziści niestety biuro z dwoma mało ogarniającymi sytuację Panami nie pomaga,zawsze brakowało na pasku pieniędzy, jeżeli wyrównali to w kolejnym miesiącu, po wielu bojach, wolne w sezonie niemożliwe do wynegocjowania, non stop braki w ludziach( nikt nie chce pracować za takie grosze i w takich warunkach...hotele miałem nieprzyjemność spać w Tuszymie jak i Gorno(pod Rzeszowem) tragedia, liczy sie cena nic poza tym krytrium sie nie liczy, pokoje ciasne, standard bardzo niski, obiad owszem jest, ale w standardzie takim jak pokoje...co kto lubi. Wspólpracownicy, po tygodniu się rozeznacie większość po przejściach i zrezygnowani z życia %%%często goszczą na drogach, w deszczu da się pracować nikt nie jest z cukru, to jedna z odpowiedzi biura gdy nie chcieliśmy wyjść z busa podczas deszczu...koledzy norbert i wiktor, bardzo humorzaści

Zostaw merytoryczną opinię o Stalprodukt-Wamech Sp. z o.o. - Niepołomice-bochnia-brzesko

Firma Stalprodukt-Wamech Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• BRYGADZISTA OPERATOR - MONTAŻYSTA BARIER, Bochnia - Grudzień 2023
  • MONTAŻYSTA BARIER DROGOWYCH, Bochnia - Grudzień 2023
  • BRYGADZISTA- OPERATOR, Bochnia - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Stalprodukt-Wamech Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Stalprodukt-Wamech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalprodukt-Wamech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Stalprodukt-Wamech Sp. z o.o.
  • Wygoda 69
    32-700 Niepołomice-bochnia-brzesko

Stalprodukt-Wamech Sp. z o.o.