Opinie o Liferobr (Living Furniture Europe Sp. Z O.O.) w Sulęcin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Christianapol Meble Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Christianapol Meble Polska sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Christianapol Meble Polska sp. z o.o. w Sulęcin

GregCHem

Ludzie. Zastanówcie się dlaczego pracownicy administracji zwalniają się na potęgę. Od listopada do końca lutego odeszło chyba najwięcej z Nich. Powinno to dać do myślenia pracownikom takim jak my. Co tu daleko patrzeć, serbski przyjaciel robi co chce bo ma poparcie prezesa. Panoszy sie po hali i mówi nam jak mamy pracować, próbuje udawać miłego, ale swój prawdziwy charakter pokazuje jak tylko coś mu się nie spodoba-wtedy zaczyna się krzyczenie i machanie rękoma. Jego kompan podobnie robi, ale znany był z takich zagrywek jeszcze w Łowyniu. Zero poszanowania dla pracowników produkcyjnych. Zrobili sobie we dwójkę biuro jak najdalej od hali produkcyjnej, chyba po to żeby mieli święty spokój. Wszyscy wiedzą o tej budowie w Gorzyniu, ale jak zapytasz o szczegóły to nikt nic nie wie. Obiecano nam wiele i też to że dojazdy do Sulęcina potrwają trochę ponad rok.... Minęły już ponad dwa lata i z obietnic nic się nie sprawdziło. Szkoda słów

Zagubiony

Norme??? w godzinach chyba... od pon do czwartku po 10h, no i +sobota, za kare.

Żałosne

Brak merytorycznego feedbacku że strony firmy, którą reprezentuje kierownik Pani Paulina K. (wybór pracownika z zerowym doświadczeniem podczas komunikacji że samemu rekrutantowi za mało doświadczenia) , brak komunikacji odnośnie rezultatu rekrutacji (udzielenie informacji o oddzwonieniu i zaproszeniu na kolejny etap po 1- 2 dniach przez rekrutera a dowiadywanie się na własną rękę po minionym terminie) , brak poszanowania czasu rekrutującego - zapraszanie do firmy podczas konieczności wybierania urlopu - po takim potraktowaniu.

vbnm
@Ania

Najpierw wysyłają na badania, później podpisujesz umowę, robisz bhp, jeden dzień pracujesz i po tym dniu przychodzisz do biura podpisujesz umowę dowiadując się za jaką stawkę pracujesz - tak było w moim wypadku, wstałem i wyszedłem bo ta cała Paulina K. jakaś mało rozwinięta

Co jaki okres czasu w Living Furniture Europe Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Szakal :)

Najczęściej przedłużają tym co (usunięte przez administratora),a wydajność musi być czy chcesz czy nie inaczej szefostwo cie zjada ,ciągłe wzywanie na dywanik a czemu tak a nie lepiej, staraj się, a i nawet jak sie starasz to i tak nie są zadowoleni no i zmuszanie do nadgodzin bo inaczej premii nie masz!

Alex Nowy wpis

Też należy do osób palących, nie ma problemu żeby taka paląca osoba wyszła sobie ze trzy razy w ciągu zmiany na papierosa czy lepiej w ogóle nie palić? Ktoś tu napisał, że takim osobom robi się zdjęcia więc to trochę zastanawiające. Będę wysyłał CV na stanowisko pracownika produkcyjnego. Sugierowaliście, że zarobki to najniższa krajowa. A jaki macie system zmianowy?

Szakal :) Nowy wpis
@Alex

System jedna zmiana,a jeśli chodzi o zarobki to mniej niż najniższa i nie bądź zdziwiony bo większość z nas tyle ma! A na faje możesz wyjść przecież foto to nic złego, tylko fryz popraw przed wyjściem hi

ABCD

Czy jest ktoś w stanie mi napisać czy warto zawracać sobie głowę ta firmą?? Opinie są okropne, dlatego chcę wiedzieć czy warto?? Informacje o tej wyższej sferze z bióra też są negatywne, i co z płacami czy naprawdę są poniżej najniższej?? Bo jeśli tak to większość z nas tam nie pójdzie! Szkoda naszego czasu!

Jurek Nowy wpis
@ABCD

Praca tam to tragedia ,opinie jak najbardziej zasadne ..najnizsza krajowa 3 miesiące gwarantowane (a (usunięte przez administratora) trzeba ),a później akord którego i tak nie zrobisz bo nie jesteś w stanie ..dlatego takie pensje wychodza ..działu nie zmienisz bez znajomości (chyba ze jestes cycata blondyna)ale spoko jest pare oRzeszkow z Łowynia które są od początku i myślą że Pana Boga za nogi chwyciły ..nie dość że Ci zrobią pod górkę to sobie co godzinę na fajeczke pójdą. Plusów żadnych nie zauważyłem

ABCD Nowy wpis
@Jurek

Dzięki za szczegóły dam znać reszcie, a te Orzeszki z Łowynia to ktoś bardzo ważny? Kim są?? Możesz więcej szczegółów podać, warto wiedzieć coś więcej o tych osobach!

Pracownik produkcji

Najniższą krajową w Polsce podnieśli, nam stawki ani o grosz. Teraz premia już nie jest premią za dobrą pracę bo nie mogą jej zabrać żebyśmy mieli "najniższa krajową" cały dzień siedzą na kamerach żeby robić zdjęcia ludziom na fajkach zamiast wziąć się za pracę.

@Pracownik produkcji

No ale chyba na fajka wychodzi się na przerwie która jest dostępna dla pracowników a nie w czasie pracy? Przydałby się chyba związki zawodowe które wynegocjowałby wyższe stawki albo chociaż osobną od minimalnej premie. Są na to szanse?

Szakal :)

Pracownik na akordzie może wyjść na fajka to jego czas a nie biuro----ów im czasu nie zabiera ,robi ponad 100%więc w czym problem, niech popatrzą na młodziaków jak ich w chusteczkę robią siedząc po kątach na telefonach,kierownik chodzi i widzi i nic nie robi, żenada co tu się teraz wyrabia! A starzy charuja i jeszcze źle!!

Lll

Nie można A jak będziesz się ubiegać to i tak nie dostaniesz

Ktoś

Komentują wszyscy, którzy pracują i nawet się nie odezwą. Praktycznie 70% ludzi jest tu od początku, czyli nie jest źle skoro nie odchodzą.

Mloda
@Ktoś

Nie jest źle premię pracownikom zabierają bo ciogle narzekają że im mało wydajności pierw przedłużają umowy a potem zwalniają to chyba jest coś nie chalo nie polecam

@Mloda

A jakie stanowiska mają najczęściej przedłużane umowy? Na jakim poziomie powinna być ta wydajność żeby szefostwo było zadowolone, a pracownicy mieli kasę?

Kacper
@Mloda

Dokładnie to prawdą bo za mało wydajności doznałam na własnej skórze nie chodziłam na zwolnienie stwierdzili że za mało wydajności chore to a miałam umowę na rok jeżeli ktoś tu chcę iść do pracy to się głęboko zastanówcie

Szakal :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Christianapol Meble Polska sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista/ka ds. kadr i płac? Podziel się swoimi wrażeniami!
Xxx

To już zaczyna być smieszne co wyprawia się w "firmie" to (usunięte przez administratora) nadgodziny zostań bo jak nie to po premi 4 soboty obowiązkowe ale tylko dla gorszego sortu czyli robolii na produkcji bo LUDZIE zbiura nie muszą oni kawka cherbatka ciasto i jest ok. Premia jest dawaną tylko po to żeby wyrównać do najniższej krajowej bo stawka godz jest mniejsza niż ustawa przewiduję. A 2 pożal się Boże nie "obrażając tego w niebie "dyrektorów byle im w kieszeni się zgadzało i połowę rodzinki ściągają na stoleczki brawo dla nich ręka rękę myje .

Magdalena
@Xxx

Bo wiem co w tej firmie się wyrabia bo mój mąż tam pracuje....normalny wyścig szczurów i eliminowanie jeden drugiego.

@Magdalena

Można konkretniej, jak ludzie się tu traktują? W ofercie, co 5 m-cy temu była wystawiona na Specjalistę Ds. Kadr i Płac czytałem o ciekawych zadaniach, realizowanych w przyjaznej atmosferze i bezpiecznych warunkach pracy. Zapewniano nawet o możliwości rozwoju zawodowego oraz atrakcyjnych benefitach pozapłacowych. Ale Pani być może wie o tym więcej.

(:(:(:!!

Traktowanie najniższe z poziomu,warunki co do bezpieczeństwa szkoda słów,co do rozwoju hm śmiechu warte!! A benefity owszem są ( jak na kogoś donie---sz) kolega na magazynie ma 23,50 teraz podpisał umowę, więc o czym tu gadać!!!!

Krzyś

Super praca , wynagrodzenie najniższa krajowa. Atmosfera rewelacja .

@Krzyś

Czyli praca super głównie ze względu na atmosferę? Bo najniższa krajowa to jednak takie minimum. No ale ok, jak potem to wygląda? Podwyżki są regularnie przyznawane przez szefostwo? I jeśli chodzi o umowę to jaką formę preferują? Ciężko o umowę o pracę?

@Krzyś

Najniższa krajowa wynosi już 27.70 A ja dalej na stawce 25.50 I ponoć aneksów nie będzie tylko będą do najniższej krajowej podnosić premią gdzie w 2019 roku płaca minimalna wynosiła 2250 a ja miałem 3100 a teraz moja stawka godzinowa na umowie nie jest najniższą krajową. (usunięte przez administratora)rozwój po prawie 6 latach pracy.

@Pracownik produkcji

A co z nowymi osobami? Jak starzy pracownicy nie dostaną nowych umów, tylko dzięki premii dostaną najniższa krajową, to jak ktoś przychodzi teraz, to dostaje już umowę z najniższą krajową? Czy też umowę z niższą kasą i z premiami, tak jak pozostali?

Pracownik produkcji

Tego nie wiem. Jak zaczynałem pracę w tej firmie to nazywała się LFE i wtedy warunki płacy były dobre - spoko premie no i praca w sobotę za setki a jak firmę przejęła grupa polipol to zaczęło być coraz gorzej- setki w soboty zlikwidowali, premie coraz mniejsze. Współczuję tylko ludziom z Międzychodu i okolic bo liczyli na nową firmę blisko domu a dostaną co dostaną.

@@!!##
@Pracownik produkcji

Kiedyś ta firma LFE była spoko,szef był super,kierownik też,teraz to wszystko na psy schodzi, rządzą nią sami id---ci nie znają się na organizacji, na tapicerce to w ogóle się nie znają tylko swoje mądrości wytykają wysłać ich na Ukrainę może tam coś z nich będzie, choć w to wątpię!!

Kama

Pomagam wujkowi ze znalezieniem pracy, ponieważ niedawno przeprowadził się w nasze okolice. I wygrzebałam ofertę dla mechanika utrzymania ruchu. Ktoś z was pisał o wynagrodzeniu na poziomie najniższej krajowej, tego stanowiska też się to tyczy? Może przynajmniej dochodzą jakieś comiesięczne premie do tego? Nic na temat oferowanych w samym ogłoszeniu nie ma.

GregCHem

Mirosław
@GregCHem

No ja się zastanawiałem i nic z tego nie wyszło. To całe myślenie to nie dla mnie, głowa tylko boli. Możesz wprost napisać dlaczego ludzie się zwalniają i ile ich ostatnio odeszło? I ile tu płacą, jeśli można wiedzieć?

ghj

Najniższą krajową

GregChem
@Mirosław

Kompetencje kierujących działami jest coraz niższa. Ludzie zwalniają się z każdego działu-kadry,księgowość, zaopatrzenie. Można wymieniać dalej ale szkoda czasu. Atmosfera kiepska i nawet wypłata nie pomoże tego zmienić, która i tak nie jest wygórowana

Egon
@GregChem

Oni rekrutują od (usunięte przez administratora) strony, najpierw badania, później bhp a na końcu umowa i mówią 2700 netto, jak to usłyszałem to myślałem, że mnie szlag trafi. Zawracanie (usunięte przez administratora) marnowanie czasu i pieniędzy a na końcu wychodzi, że zarobię 2300zł z dojazdem na swój koszt. Po okresie próbnym stawka akordowa a jak nie chcesz akordu to dalej 2700 netto. Oczywiście więcej zakazów nakazów i patrzą by pracownik jeszcze im dopłacał za pracę. Wracam do swojego starego zawodu spawacza za 5000 netto i w (usunięte przez administratora)mam wyzysk.

Joanna
@Egon

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale najpierw robią badania i inwestuja w zatrudnienie żeby dopiero potem zapytać czy stawka jest odpowiednia? Nie pytałeś wcześniej?

Egon
@Joanna

Idź zapytaj o pracę i zobaczysz jak wygląda wszystko ;-) Dzisiaj pracuję w swoim starym zawodzie zarabiając 6000 brutto i mam wywalone na (usunięte przez administratora).

Od razu zaznaczają na rekrutacji że wyrobienie normy jest istotne dla dalszej współpracy i bez tego można się nie utrzymać w robocie? Napisz coś więcej o normach. Są tak wysokie że ciężko sobie poradzić?

@Mirosław

Zaczynasz od najniższej krajowej + w tym jest wliczona premia :))). Nie polecam .

Zagubiony

Norme??? w godzinach chyba... od pon do czwartku po 10h, no i +sobota, za kare.

Darek

Witam mam pytanie czy firma posiada zakładowa Straż Pożarna pozdrawiam

Ciekawska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Witam, czy w firmie istnieje dział Continuous improvement (CI), czy są stosowane techniki leanowe, analizy produktywności, kaizen event itd? Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat?

Czy w Christianapol Meble Polska sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Agnieszka

A na tego kierownika działu produkcji oddzwonili do kogoś? Według ogłoszenia nieaktualne od trzech miesięcy, a tutaj ktoś pisał, że z tym feedbackiem problem bywa. No ja właśnie nie wiem, czy już ktoś jest zatrudniony, czy nadal rozważają opcje, nic nie piszą. Wiadomo, czy start pracy już był czy wakat nadal pusty?

Żałosne

@Żałosne

To ile tak właściwie jest etapów rekrutacji? Obiecywali, że bez względu na wynik poinformują Cię, jaki czas na to mieli? Dostałeś ten etat czy jednak nie?

vbnm
@Ania

Pracownik biurowy

Oficjalnie info: Pracownikom z Sulęcina i okolic nie będą już przedłużać umów a pracownicy z stała umowa będą zmuszani do opuszczenia zakładu brakiem premi i ciągłym dodawaniem obowiązków

Danka
@Pracownik biurowy

Skąd masz to oficjalne info? czy to może cos w rodzaju poczty pantoflowej? Z miesiąc temu wrzucali ogłoszenie na Sulęcin właśnie dla informatyka. W tym przypadku także sugerujesz rezygnacje ze współpracy? o jakich działach mowa i co się tam dzieje? Wpływa to znacząco na IT?

Co jaki czas w Christianapol Meble Polska sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

kierownik tapo

Cześć, Słyszałem, że trwa rekrutacja na kierownika tapicerni. Warto ? Co się stało z poprzednim ?

Super gość
@kierownik tapo

Witam wszystkich zainteresowanych rekrutacja na stanowisko kierownik działu tapicerni. Byłem na rozmowie, straciłem swój: czas, urlop, pieniądze na dojazd. Pani rekrutująca zerowe kompetencje, bardzo młoda osoba chyba po znajomości. Opowiada takie opowieści z Narnii o przenosinach firmy do innej miejscowości ach i ech, cud miód i orzeszki ze w ogóle nie chce się słuchać. Rzuciłem propozycje śmiesznego wynagrodzenia 5-7netto to zapadła cisza. Widocznie szukają taniej siły roboczej. Od dwóch miesięcy nie dostałem odpowiedzi zwrotnej od Pani Pauliny, która zarzekała się ze taką dostane bez względu na wynik rozmowy. Widocznie mam za małe ponad 20letnie doświadczenie w zarządzaniu tapicernią w obecnej firmie. Odradzam aplikowanie na stanowiska menadżerskie. Jakbym przeczytał poniższe komentarze nie pojechałbym do nich na żadną rozmowę. Szkoda: czasu, śliny i nerwów. Pozdrawiam :)

Jolanta
@Super gość

Ile czasu ta rozmowa trwała?? A w ogłoszeniu na tego tapicera nie było choćby widełek płacowych? I czy była info o premiach w ogłoszeniu?

Max Konolko
@Jolanta

Tutaj niema pracowników z dłuższym stażem. Kilka miesięcy może max rok ludzie wytrzymują i uciekają. Rotacja w firmie że ciężko zapamiętać nawet imiona ludzi. Trafiają się tacy co do pierwszej przerwy i dają nogę przez płot aby szybciej uciec. Jeden to nawet wyrzekł się ubrania w którym przyszedł i telefonu oraz plecaka. Uciekł w ubraniu roboczym. CV wyślesz i zadzwonią jeszcze tego samego dnia bo niema komu pracować. Ludzie uciekają masowo. Jeśli nie masz innej pracy to taka zapchajdziura jak tu na miesiąc czy dwa może być. Dopóki nie znajdziesz czegoś normalnego. Umowa o pracę za najniższą krajową + premia uznaniowa której nie dostaniesz - TAKIE MAMY WIDEŁKI!!!! Ogólnie płacą najmniej jak można! Za pracę gdzie w normalnej firmie zarobił byś dwa razy tyle, praciwnicy którzy są widziałem że zarazili się chamstwem i obłudą! Zapracujesz na garba na plecach chyba hehehe. Płacą grosze a praca bardzo ciężka, jedna z najcięższych prac w Sulecinie a pieniądze jedne z najmniejszych.(usunięte przez administratora) Dobrze że w pracy z ziomkami sobie wódkę i piwo pijemy bo tak to nie opłacałoby się przychodzić. Dla picia tej wódki tylko przychodzę do tej pracy.

Co powiecie o pracy w firmie Christianapol Meble Polska sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Kierownik działu.

Obczajta

Z roku na rok coraz gorzej się pracuje, ludzie odchodzą, a nikt nie wyciąga żadnych wniosków i konsekwencji wobec ludzi zarządzających… większość kompetentnych ludzi już zwolnili lub sami odeszli jak widzieli co się dzieje i z kim trzeba pracować... Niestety brak kompetencji pseudo kierowniczków zniechęca... Jeśli ktoś szuka porządnej, uczciwej firmy, której zależy na pracowniku i ukształtowaniu jego kompetencji, to niestety nie ta firma. Tu liczy się wyciskanie ostatnich soków z zatrudnionych i co za tym idzie cięcie kosztów na pracownikach w tym jest dobra kierowniczka pseudo działu kadr. Wypłaty są słabe a premie przewijają się tylko w miejskich legendach. Polecam firmę tylko osobom, które chcą wyrobić dniówkę bez konieczności zapoznawania się z wiedzą - tutaj jest to możliwe :) Generalnie w firmie pozostają osoby bez większych horyzontów finansowych i ambicjonalnych. Jest to odpowiednie miejsce dla ludzi którzy zatrzymali się sto lat za (usunięte przez administratora) i nie przeszkadza im polityka firmy pod nazwą CEBULA, która tutaj akurat kwitnie puszczając szczypiorek pod sam sufit

Klaudia

@gość jak w obozie ? Aż tak jest zle ? To poważne oskarzenie

bgrerf
@Klaudia

Dzisiaj dają 2600 netto minus dojazd czyli 2300 to dużo ? hahaha ;XD

Wanda
@bgrerf

Na jakim stanowisku są takie zarobki jeśli można wiedzieć? Są do tego jakieś premie albo innego rodzaju dodatki? Czy to juz max?

fdsdsd

Róbcie (usunięte przez administratora) kursy spawalnicze i zarabiajcie 5-6tyś brutto plus nie obowiązkowe soboty. Po jaką (usunięte przez administratora) tam pracujecie za marne 2600 netto jak jako spawacz możecie mieć 4000 netto ? Byście się zaczęli rozwijać to by Niemiec płacił też 5000zł brutto bo by rąk do pracy nie miał a tak dajecie się d(usunięte przez administratora)

Urszula
@fdsdsd

A to nie oferują tutaj żadnych szkoleń lub kursów właśnie? Jakie konkretnie masz na myśli, które pracownicy tutaj powinni sobie wyrobić? Może jednak je oferują?

gfdsd
@Urszula

Muszą zacząć się rozwijać a nie chodzić do pracy za najniższą krajową (usunięte przez administratora)Powinni wyrobić kursy technicznie w najbardziej płatnych zawodach w Polsce a nie tyrać na akordzie za najniższą krajową. Sam zrobiłem kurs spawacza i mam 5tyś netto z sobotami a tutaj kto im tyle da ?!

Zostaw merytoryczną opinię o Christianapol Meble Polska sp. z o.o. - Sulęcin

• Jak się pracuje w Christianapol Meble Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Christianapol Meble Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Christianapol Meble Polska sp. z o.o.?

Christianapol Meble Polska sp. z o.o.
  • Inwestycyjna 2
    69-200 Sulęcin

Christianapol Meble Polska sp. z o.o.