Opinie o Progres Automatyka Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Progres Automatyka Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Progres Automatyka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progres Automatyka Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

wilspol Nowy wpis

szok. Nie sądziłem, że takie firmy istnieją. W moim przypadku spotkałem się z rzeczowym, profesjonalnym i empatycznym podejściem do problemu. Spełniono moje oczekiwania. Zaproponowane przez personel rozwiązania poszerzyły funkcjonalność rozwiązań technicznych. Należy dodać, że wszystkiego dokonano w bardzo przystępnych cenach.

Tomek Nowy wpis

Taki spokój zapanował na tym forum a ja się zastanawiam jaki może być powód tej sytuacji?

Ryszard Nowy wpis

Szefowie z zasady są wymagający i oby to nie był główny powód niezadowolenia? Firma zupełnie ok.

Madzia Nowy wpis

Jak z awansami? Są wewnętrzne czy szukają kogoś z zewnątrz ?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Progres Automatyka Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy automatyk? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Rozumiem, dziękuję za opinię o usługach firmy. Przykro mi, że masz negatywne doświadczenia z Progres Automatyka Sp. z o.o. A jak wygląda praca w firmie, wie ktoś coś na ten temat?

Albert

Bzdury gadasz nie poparte żadnymi konkretami. Mam przyjemność współpracować z firma Progres od ponad 8 lat i złego słowa nie moge powiedzieć. Realizacje przygotowane zawsze terminowo zgodnie z początkowymi ustaleniami. A jak już poruszyłeś temat kupowania to wątpie że z tym jest jakiś problem skoro sami implementują rozwiazania techniczne i modernizacje dla firm produkcyjnych... Na rynku firma jest już 20 lat wiec jakby sie "nie znali" to by ich już daawno nie było. Widać po twoim komentarzu jakiś poziom desperacji. Klientów zdobywa sie rzetelnością i dobra jakością usług a nie robieniem czarnego PR dla konukrencji w sieci... Pozdrawiam zadowolony Klient ;)

@Marta

Firma zatrudnia około 12 osób więc atmosfera jest raczej rodzinna i nie ma żadnego "wyścigu szczurów". Co najważniejsze to wypłaty zawsze na czas, umowa o prace i pełna uczciwość. Myśle że smiało można powiedzieć ze kadra zarządzająca dba o swoich pracowników.

Zofia

Jak zarządzana jest firma Progres Automatyka Sp. z o.o.? Myślicie, że jest to dobre miejsce do rozpoczęcia kariery jako specjalista ds. administracyjno-biurowych? Widziałam na ich stronie, że szukają takiej osoby i nie wymagają doświadczenia (http://progres-automatyka.pl/oferty-pracy/).

Zostaw merytoryczną opinię o Progres Automatyka Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

Progres Automatyka Sp. z o.o.
  • Północna 32
    44-335 Jastrzębie-Zdrój

Progres Automatyka Sp. z o.o.