Opinie o Projekt Business Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Projekt Business Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Projekt Business Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projekt Business Sp. z o.o. w Warszawa

Adam G.

Moim zdaniem super oferta. Za te pieniążki otrzymałem pomoc grafików, opiekuna który zawsze mi coś podpowiedzial I który sam zawsze coś ciekawego przygotował-na co ja zwyczajnie nie miałem czasu. Profil wkoncu zaczął wyglądać jak na profil firmowy, klienci chwala także nic dodać nic ujac:) polecam, naprawdę warto choć muszę przyznać że na początku się wahalem ale na szczęście Pani która się że mną kontaktowała przekonała mnie żeby choć spróbować na ten rok i nie żałuję :))) I choć nigdy nie pisze takich opinii pomyślałem że warto żeby i inni wiedzieli, że warto spróbować :)

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Jarek
@Gregor

?

Grześ

A ja polecam z całego serca - gdyby nie sytuacja rodzinna, dalej bym tam pracował. Atmosfera fantastyczna. Szkolenia okresowe ok.

qwer

NIE POLECAM -(usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do Projekt Business Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions
Paulina

To dobrze, że firma Projekt Business z precyzją podchodzi do kwestii realizacji swoich usług wszystkim klientom. Na wątku widziałam wiele takich pochlebnych opinii. Jednakże nikt nie wypowiedział się tu jeszcze z punktu widzenia pracownika tej firmy. Czy są na forum osoby, które pracują, bądź pracowały w firmie i zechciałby podzielić się ze wszystkimi tu obecnymi osobami aktualnościami dotyczącymi pracy w tym miejscu? Czy firma prowadzi obecnie jakieś rekrutacje?

Jakub
@Paulina

Mnie również interesuje informacja, czy firma prowadzi jakąś rekrutację na nowe stanowiska. Ktoś coś wie może?

Czytając pochlebne opinie firm współpracujących z Projekt Business myślę, że warto aby ktoś wypowiedział się również z perspektywy pracownika. Moja przygoda z nimi trwała ponad 2 lata i zakończyła się kilka miesięcy temu wyłącznie ze względu na moją przeprowadzkę spowodowaną zmianą stanu cywilnego. Zarówno warunki pracy jak i właścicieli wspominam bardzo dobrze. Jako pracownik byłam szanowana i regularnie otrzymywałam profesjonalny pakiet szkoleń. W poprzednich komentarzach widziałam wiele zapytań o rekrutację w tej firmie i z ręką na sercu polecam to miejsce osobom, które lubią pomagać innym, ponieważ Projekt Business pomaga swoim klientom w rozwoju ich marki i w dotarciu do nowych grup docelowych.

Centrum Psychologii Stosowanej

"Współpracuję z firmą Projekt Business i jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy. Firma realizuje swoje usługi profesjonalnie, terminowo i skutecznie. Poza realizacją wynikającą z umowy firma oferuje również wykonywanie prac dodatkowych (dodatkowe posty, prace graficzne, teksty) i to w ustalonej jednorocznej kwocie. Na podstawie moich doświadczeń, spokojnie polecam firmę Projekt Business. Jeszcze warto dodać, ze Ceny mają niesamowicie konkurencyjne."

Meblodom

Profesjonalne podejście do klienta i miła współpraca. Oferta dopasowana do wymagań klienta. Wsparcie i partnerskie podejście na każdym etapie! Dziękujemy za pełne profesjonalizmu prowadzenie naszego FanPage. Polecamy meblodom.com.pl

Przedszkole w Lipnie

Firma Projekt Business jest naprawdę godna polecenia. Współpraca zapewnia doskonałą obsługę,szybki kontakt,profesjonalne projektowanie strony FB.Wyróżnia się natychmiastową realizacją powierzonych zadań, niesamowitą estetyką w tworzeniu projektów, doskonałym zamieszczaniem profesjonalnych artykułów.Dziękuję bardzo za wspaniałą współpracę i życzę dalszych sukcesów.

Kuchnie Pinio

Jesteśmy zadowoleni z prowadzenia naszego profilu na FB, opiekunowie naszej firmy starają się zawsze zamieścić ciekawy tekst, wsparty zdjęciem. Jeśli ktoś - tak jak my, nie ma wystarczająco dużo czasu aby poświęcić go na samodzielne prowadzenie fanpage - polecamy usługi agencji Project Business, która zapewnia regularność postów na stronie:)

Bio-sfera

Stworzenie tak charakterystycznej i rozpoznawalnej marki BIO-SFERA nie byłoby możliwe bez udziału, pomocy i zaangażowania firmy Project Business Sp. Z. o.o Firma ta prowadzi naszego funpage już drugi rok. Nasza współpraca z każdym dniem się umacnia i rozwija obie ze stron. Opiekuni wykazują się niesamowitą sumiennością. Są pomocni i nigdy nie pozostają obojętni wobec próśb klientów. Cenimy sobie bardzo sprawny i szybki kontakt. Graficy są prawdziwymi wirtuozami. Realizują każdą naszą wizję. Zawsze otrzymujemy grafiki na czas. Firma Project Business dba o nasze zadowolenie w każdym aspekcie współpracy.

Klient

Ta firma działa dzięki (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś nie wierzy niech znajdzie jakieś opinie o nich ! - nie mają nawet wizytówki google żeby nie można tam było zostawić opinii !

Witold

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Projekt Business Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Projekt Business Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Projekt Business Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Projekt Business Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 163 ocen.

Projekt Business Sp. z o.o.