Opinie o Projekt Business Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Projekt Business Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Projekt Business Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projekt Business Sp. z o.o. w Warszawa

Amaretto

Dlaczego nie ma mego wpisu?

@Amaretto

Wpisy mogą być usuwane wtedy, gdy są one niezgodne z regulaminem portalu, lub zawierają treści obraźliwe. Czy posiadasz opinie na temat zatrudnienia w Projekt Business z perspektywy pracownika? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej na temat stabilności zatrudnienia i atmosfery jaka panuje wewnątrz firmy. Z góry dziękuję.

Amaretto

Jest to jedna z wielu firm na rynku, oferujących podobne usługi. Jestem ciekaw najnowszych opinii odnośnie skuteczności zwiększenia liczby klientów,

Aleksander

Z czego wynika Twoja opinia? Czy opisana przez Ciebie sytuacja dotyczy Cibie bezpośrednio? Może powiesz coś więcej? Dotychczas spotkałem się z raczej pozytywnym odbiorem tego pracodawcy.

Aleksander

Praktycznie wszystkie opinie dotyczą oceny usług oferowanych przez firmę, a co moglibyście powiedzieć o pracy w Projekt Business Sp. z o.o. z punktu widzenia pracownika?

Brałeś udział w rekrutacji do Projekt Business Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Konsultant SAP, SAP S/4HANA - obszar magazyn (MM)
DahliaMatic Sp. z o.o.
Zadowolony Klient

Jestem zadowolony z działań firmy. Świetny i błyskawiczny kontakt z opiekunem, posty ciekawe i zgodne z moją działalnością. Polecam tym, co nie mają czasu na zajmowanie się swoim fanpage, jak i również tym, którzy chcą, aby ich profil był prowadzony profesjonalnie, zarówno pod względem merytorycznym, jak i graficznym.

Hotel Podzamcze

Firma Projekt Business godna jest polecenia. Współpracujemy już dłuższy czas i jesteśmy bardzo zadowoleni, wpisy są zawsze ciekawe, tematyczne i zgodne z usługami jakie oferujemy. Polecamy, warto zapoznać się z ich ofertą.

Bar Smakuś

Zdecydowanie polecam usługi firmy Projekt Business. Wysoka jakość, miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Firma w 100% wywiązuje się z warunków zawartej umowy.

Nikodem Dębowski

Kompleksowa obsługa profilu, niebanalne i świeże pomysły w połączeniu z niestandardowym myśleniem, a to wszystko okraszone profesjonalnym podejściem do klienta. Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym.. takim jak ja kilka miesięcy temu . Myślę, że przedłużę współpracę na kolejny okres.

OPTYK FUCHS WISŁA

Z dotychczasowej współpracy jestem bardzo zadowolony mój opiekun jest osobą solidną i komunikatywną i życzę sobie dalszej tak dobrej relacji ogólnie jest wszystko ok pozdrawiam OPTYK FUCHS WISŁA

Fashion style

Od kilku miesięcy współpracuję z tą firmą. Na początku bałem się, więc podpisałem umowę tylko na 3 miesiące, ale po tym czasie postanowiłem jednak przedłużyć umowę do roku. Posty są ciekawe, opiekun sugeruje się tym co mu powiem, na ulotki musiałem czekać tylko kilka dni, plakaty też są szybko i są fajne kolorowe. Więc polecam tą firmę.

Salon Kosmetyczny Kasia

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojego fanpage przez tą firmę. Sama nie miałam na to ani czasu, ani pomysłu. Co prawda na początku musieliśmy się troszkę poznać :), ale kontakt z opiekunem jest świetny i przekazałam co mnie interesuje oraz jakie mam oczekiwania. Bardzo mi się podoba różnorodność postów oraz plakaty z promocjami, konkursami :) Mam nadzieję, że taki poziom współpracy będzie utrzymywał się cały czas.

Pizzeria Albero

Muszę przyznać że mimo początkowych obaw firma naprawdę świetnie sobie radzi.co prawda współpracuje z nimi dopiero 6 miesięcy ale już widzę efekty . Przedewszystkim muszę pochwalić grafików ,odwalaja kawał świetnej roboty. A ja nie muszę tam za dużo robić teraz a o to chodzilo żeby mnie odciazyli. Polecam i oglądam dalsze efekty.

Szkoła Jazdy "JACEK"

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług, dlatego też kolejny raz przedłużamy współpracę. Oby tak dalej!!! Dziękujemy!!!

Jubiler

Firma świetnie wywiązała się ze swoich działań. Posty są ciekawe, grafiki ładne i profesjonalne. Bezproblemowy kontakt z opiekunem. W każdej chwili mogłam się skontaktować i doradzić w sprawie konkursu czy promocji. Wszystkie zamawiane plakaty były na czas i wyglądały mega profesjonalnie.

filutek

@darek Możesz rozwinąć swoją opinię, chyba, że to konkurencja?

darek

totalnie nie powazni ludzie omijac jak najdalej

Kuchnie Pinio

Jesteśmy zadowoleni z prowadzenia naszego profilu na FB, opiekunowie naszej firmy starają się zawsze zamieścić ciekawy tekst, wsparty zdjęciem. Jeśli ktoś - tak jak my, nie ma wystarczająco dużo czasu aby poświęcić go na samodzielne prowadzenie fanpage - polecamy usługi agencji Project Business, która zapewnia regularność postów na stronie:)

Domowe wypieki

Nie mam zastrzeżeń co do prowadzenia strony, szybka i miła obsługa

Dominik
@Domowe wypieki

Potwierdzam

Sklep sportowy

Z czystym sumieniem polecam usługi firmy. Rzetelnie podchodzą do Klietna , wszystko na czas i co najważniejsze zawsze ciekawe pomysły. Polecam

Kazimiera

Zajmowali się profilem mojej firmy przez ostatnie 12 m-cy. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Około 30 dni przed końcem współpracy skontaktował się ze mną dział zajmujący się badaniem zadowolenia klienta ze współpracy i oczywiście na równie korzystnych warunkach przedłużyłam z nimi współpracę na kolejny rok.

NIGDY WIĘCEJ TRAGEDIA UWAGA NA
@Kazimiera

chyba żartujesz... od 11 lat działam na rynku, nigdy takich ludzi nie spotkałem masakra co to jest za firma... (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Projekt Business Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Projekt Business Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Projekt Business Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Projekt Business Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 163 ocen.

Projekt Business Sp. z o.o.