Opinie o Projekt Business Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Projekt Business Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Projekt Business Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projekt Business Sp. z o.o. w Warszawa

Rowery Gdańsk

Otrzymaliśmy dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Firma doskonale rozumie potrzeby Klienta, polecam.

Butik Odzieżowy

Nigdy nie miałam pomysłu na prowadzenie fanpage. ProjektBusiness zamieszcza fajne posty, widzę, że zwiększyła się liczba polubień i liczba klientów w moim sklepie. Polecam.

Salon be beauty

Polecam z calego serca.w tym trudnym momencie cały czas mi pomagają szukają pomysłu co zrobić żebyśmy się utrzymali.nie sądziłam że dostaniemy aż tyle wsparcia i pomysłów.dziekuje;)))))

Biuro Nieruchomości

Polecam firme Projekt Business. Szybki kontakt z firmą, posty wprowadzane są ciekawe i dobrane po moją branżę. Pani opiekun miła zawsze pomoże, doradzi. Nie jestem osobą internetową także wolałem zatrudnić kogoś do mojej reklamy i trafiłem idealnie.

Brałeś udział w rekrutacji do Projekt Business Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Zielone energia

Rewelacja.firma świetnie wywiązuje się że swoich obowiązków.owszem kwota jest nie duża więc nie spodziewałem się że będą pisać profesjonalne artykuły branżowe ale wstawiają fajne posty, coś się dzieje na moim profilu A ja nie miałem na to czasu.wiwc myślę że za to kwotę było warto bo jak potrzebuje coś dodatkowo jakaś ulotkę np to też ja mam w cenie ????????

Latino

Dziwna firma.. Od razu wydaje się, że coś jest nie tak.. Nie chcą przesłać umowy, bardzo utrudniony kontakt, podpisują się samą nazwą działu (bez konkretnego imienia i nazwiska- nie wiadomo z kim się rozmawia). Zdecydowanie odradzam..

Piszczek

Zostałem zrobiony w konia. Z rozmów wynika że rewelacja, świetne statystyki. A realia są zupełnie inne. Tworzą tylko posty które nic nie wnoszą a polubienia strony zdobyte przez firmę to fakeowe profile które są ze sobą powiązane tym że wszyscy są wspólnymi znajomymi, udostępniają te same posty i często zdjęcia przedstawiają naturę, lub inne okoliczności niezwiązane z własnym wyglądem. Zdecydowanie nie polecam. Uważajcie na takie oszustwa.

Fotowoltaika zieloną gora

Za niedużą kwotę ktoś prowadzi nam konto na fejsie i instsgramie. Wrzucają zdjęcia i jakieś tam artykuły i ciekawostki.zobaczymy co będzie za kilka miesięcy narazie jest ok

Katarzyna
@Fotowoltaika zieloną gora

Nie jestem wtajemniczona w to co piszesz o Projekt Business. Możesz jaśniej? Co chcesz przez to powiedzieć?

Salon Beauty

Wkońcu ktoś zajął się moim profilem;)ktoś obrabia mi fajnie zdjęcia i wstawia mi fajne plakaty na różne okazje. Aż sama jestem pod wrażeniem jak ładnie wygląda mój profil:))))polecam ????????????????????

irek
@Salon Beauty

podaj adres profilu ??

Chętna na pracę

Nie wiecie czy są przyjęcia?

Zawsze się znajdzie temat do narzekania ale pracuje 3 rok i daje rade. Pan z realizacji na językach wszystkich

Natalia

Pracuję w firmie od kilka lat. Pan z Realizacji lubi porządzić ale nie narzekam.

Klient

Nie polecam !!! (usunięte przez administratora)Tłumaczą się jakimś regulaminem zawartym na ich stronie, o którym rzekomo informowali mnie podczas rozmowy telefonicznej - tylko jak to sprawdzić. Jak sprawdzić jak wyglądał ich regulamin w dniu rozmowy. (usunięte przez administratora)

ona36
@Klient

witam i jak Pan to rozwiazal? mam taki sam problem...

Sklep z pościelą

Firma działa bez zarzutu. Pomimo początkowych obaw, jestem miło zaskoczona. Wszystkie wpisy dotyczą mojej branży i tego co ustaliłam na początku z opiekunem. Liczba lików systematycznie wzrasta. Mam cały czas kontakt z opiekunem i systematycznie zgłaszam moje sugestie. Mają też super grafików, którzy pomogli mi zrobić fajne plakaty promocyjne. Jestem zadowolona.

Rent a car

Muszę przyznać że mimo początkowych obaw, zwłaszcza że kiedyś już na jednej firmie się przejechałem to ta firma naprawdę daje radę. Szczerze nie lubię tego Facebooka denerwowalo mnie gdy trzeba było coś tam wrzucić A oni robią to za mnie , pamiętają o tym i robią to nieźle więc narazie jestem zadowolony. Zostało jeszcze kilka miesięcy współpracy zobaczymy jak będzie dalej, oby wyglądało to tak jak teraz.

Hahaha
@Rent a car

Nie lubię tego Facebooka Ten komentarz pisała chyba właścicielka firmy. Tekst w jej stylu (skrypty rozmów)????

Kaznodzieja

Myśle o niej i się trzepie :*

Robert

Poprosze o email

bardzo proszę o informację: (usunięte przez administratora)

kroller

prosze o więcej informacji dot. tej firmy, mam bardzo neatywne odczucia w stosunku do tej firmy

Odszkodowania

Od kiedy rozpoczęliśmy kampanie marketingową z Projekt Business sp. z o.o. mam kilka telefonów tygodniowo od nowych klientów, więc widzę, że docieralność się zwiększyła. Często robią fajne plakaty z moją ofertą, zamieszczają dużo ciekawych informacji i artykułów dot odszkodowań. Kontakt z moim opiekunem jest super, wszystko załatwia w szybkim czasie. Cena też jest niska, co nie świadczy o niskiej jakości usług, jak to jest w przypadku innych firm. Pełen profesjonalizm. POLECAM.

Usługi szklarskie

Pełen profesjonalizm. Posty dobrane do branży. Bardzo przydatna promocja w firmie. Polecam w 100%.

Klient

Nie polecam. Firma podjęła się stworzenia konta i promocji firmy na facebooku oraz na zlecenie wykonywanie grafik czy innych usług związanych z promocją. Stworzenie polegać miało na przygotowaniu profilu a skończyło się tylko na wklejeniu jednej grafiki w tle. Grafiki wykonywane na zlecenie były tak podstawowe(usunięte przez administratora)Mimo niedużej opłaty uważam, że była to jedna z najgorszych decyzji dot. marketingu w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Projekt Business Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Projekt Business Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Projekt Business Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Projekt Business Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 163 ocen.

Projekt Business Sp. z o.o.