Opinie o Landi Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Landi Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Landi Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Landi Sp. z o.o. w Warszawa

Kamil

Pracuje w Landi od niedawna i jestem bardzo zadowolony. Swietne miejsce, eleganckie biuro i fajni ludzie!

oloolo

Jak mogli odejść jak od początku pracuje u nas dwóch chłopaków z Ukrainy nigdy nie było innych a o kieroz Białorusi w ogóle nie słyszałem (usunięte przez administratora) nie siej zbdur

Hanna
@oloolo

czyli popierasz słowa kolegi Kamila że do firmy jednak warto aplikować?

Wiwa Nowy wpis
@oloolo

Skończ te farmazony. Żaden Ukrainiec nie pracuje u was dłużej niż 4-5 miesięcy. Jak zobaczy i pozna waszą firmę to odchodzi gdzie indziej. Wasza filozofia polega na tym, że wolicie Ukraińców od Polaków, bo Polacy nie dają się kręcić, a Ukraińcy tak - szczególnie ci, którzy dopiero co przyjechali do Polski i nie mają lepszego rozeznania. A Białorusin, który pracował to odszedł po jednej trasie bo już miał dosyć pracy po 20 godzin na dobę. Jesteście dziadowską firmą, oszukujecie na kasę tych co na was pracują, nie szanujecie kierowców, zmuszacie kierowców do pracy (jazdy) nawet po 20 i więcej godzin na dobę i to przez kilka dni. Kilku kierowców ze zmęczenia już uszkadzało samochody podczas jazdy - dobrze że nikomu nic się nie stało. Ale nawet wtedy bezczelnie obciążaliście kierowców za uszkodzenia. Wasza firma to kompletne dziadostwo z tym całym kretynem który zajmuje się samochodami i kierowcami. młody kretyn, który niczego nie umie i nie wie utrzymuje się w tej pracy tylko dzięki układom rodzinnym - bo z każdej normalnej firmy to wyleciałby z hukiem. Jedyne co mu dobrze wychodzi to przysparzanie strat firmie i oszukiwanie na kasę kierowców. Spedytorzy nie lepsi. Nie mają pojęcia o jeżdżeniu. Ich specjalnością jest jeżdżenie po googlemapie na monitorze. Mają prowizję od każdego kursu i chcą zarabiać w chamski sposób kosztem kierowcy. Landi to firma którą należy omijać baaaardzo szerokim łukiem. Tylko w rozmowie wstępnej wszystko wygląda fajnie.

akr Nowy wpis

Firma pełna matactwa i nieuczciwości. Robią wszystko żeby robić jak najwięcej potrąceń. Oferują dniówkę ale średnio za 18 godzin pracy dziennie. Do tego wymuszają nieprzerwaną pracę 30 i więcej godzin. Do tego kierowcami zajmuje się młody i bezrozumny gościu. Te korzystne komentarze to chyba piane na zamówienie. Dobrze to tam ma tylko około 4-5 kierowców którzy pracują najdłużej a pozostałych to się kręci na wszystkie możliwe sposoby. Każdy kto się tutaj zatrudni szybko odchodzi i robią to nawet Ukraińcy. Odradzam pracę w tej firmie.

Mark Nowy wpis
@akr

Całkowita prawda. Pracowałem w tej firmie i odszedłem właśnie z uwagi na (usunięte przez administratora) i wałki. Do tego tam już nie ma "starych" kierowców - w końcu i oni poodchodzili.

anonim123

Panowie i Panie jak oceniacie firmę LANDI w Łodzi, to to samo co w Warszawie??

@anonim123

Pracuję w Landi od 4 lat i szczerze polecam. Jasne warunki, super atmosfera, pieniądze zawsze na czas.

wiwus Nowy wpis
@anonim123

Odradzam. Na początku jest miło ale potem (usunięte przez administratora) i walki na kasę dla kierowców. Wpisują na lewo bezpłatne urlopy żeby zusu nie płacić. Wymyślają dziwne potrącenia. Do tego chcą przez 4 tygodnie przebiegu po 18 tys km i niskiego spalania. Czyli kierowca ma nie spać i nie jeść tylko jeździć. Z tej firmy szybko wszyscy odchodzą. Nawet ukraincy jak się zorientują to odchodzą. W ostatnim pół roku odeszli wszyscy najlepsi i najdłużej pracujący kierowcy. Mieli dość tej firmy i młodego pajaca który zarządza flota.

Obecny pracownik

W styczniu będzie 3 lata jak tu pracuje i szczerze mówiąc nie mam zamiaru zmieniać firmy warunki masz takie jak się dogadasz pieniądze są zawsze po zjeździe nie ma płaczu że "trzeba poczekać bo nam nie zapłacili" albo "że przelew nie dotarł" albo "Księgowa jest chora" nie przyjeżdżasz rozliczasz się dostajesz kasę. Co do aut masz wszystko co potrzebujesz też nie ma dziadowania myjnie płyny kosmetyki. Nie ma też norm spalania nikt nie każe jeździć za ciężarówkami 83 km h pracują tu normalni kiero i wiedzą kiedy trzeba cisnąć i kiedy można trochę zaoszczędzić. Nie ma kagańców na autach nie ma telefonów od spedytora "czemu pan tu zatankował jak 126 km dalej jest taniej o 3 euro centy" nikt ci (usunięte przez administratora) nie zawraca dostajesz SMS jedziesz ładujesz następnego dnia zrzucasz nikt ci nie wydzwania co 5 min a "czemu pan stoi" itd. Jak to na busach wiadomo zdarzają się strzały że się robi nocke ale nie jest to notoryczne i po nocce zazwyczaj albo ładujemy po godzinie 14 coś krótkiego albo ładujemy na na następny dzień nie ma jazdy nonstop średnie przebiegi w miesiącu 10 14 tys nie jest to dużo. Często jeździmy autostradami płatnymi Włochy Francja ew winiety też nie ma o to płaczu. Smieszą mnie komentarze "byłych kierofffffcoff" jeżeli idziesz jeden z drugim pracować na busa to miej świadomość że może się trafić nocka jeżeli jesteś na to za słaby albo nie dajesz rady zawsze możesz wozicz bułeczki dla biedroneczki wokół komina albo paczuszki dla inpostu. Kolejna bzdura że Ukraińcy nawet uciekają ciekawe skąd takie info odkąd tu pracuje w ekipie mamy dwóch chłopaków z Ukrainy którzy tu pracują i żadnych innych nie było.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Landi Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
szachmat123

Pracowałem dla firmy Landi 2 lata jako kierowca międzynarodowy, nasze drogi rozeszły się w miłej naturalnej atmosferze. Wypłacalni pieniądze zawsze na czas. Polecam :)

Nie polecam

Odradzam pracę w firmie Landi Logistics. Umowa o pracę tylko w teorii. Na umowie podstawa, premie i prowizje pod stołem. Jedna wielka ściema.

Zostaw merytoryczną opinię o Landi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Landi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Landi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Landi Sp. z o.o.?

Landi Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Nowogrodzka 50 lok. 515
    00-695 Warszawa