Opinie o Złotówka Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Złotówka Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Złotówka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Złotówka Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Natala

Interesuje mnie praca kierownika w firmie. Znalazłam ogłoszenie dodane rok temu i zamierzam zostawić firmie po sobie jakiś ślad. Z tego co czytałam firma płaci podstawę plus premie uzależnione od wyników pracy, ile tak średnio można realnie zarobić? Jest również mowa o elastycznym czasie pracy, średnio po ile mniej więcej h się pracuje?

Czyli te komentarze o rzekomym zamykaniu się firmy są nieprawdziwe? Trochę to mylące jak się człowiek zastanawia nad zatrudnieniem tam... To może ktoś powie w końcu jasno jak to wygląda teraz? Rekrutacje znowu niedługo ruszą? Zwolnień nie ma obecnie?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Złotówka Sp. z o.o.?

@Hanna

@Mariusz , moze napiszesz , czy jestes nadal zadowolony z pracy w tej firmie.Czy udało ci sie podpisac z firmą umowe o pracę?Czy zarobki Ciebie satysfakcjonują?Jakie dostałeś narzędzia pracy?

W ogłoszeniu dla kierownika regionalnego przeczytałem, że trzeba mieć szeroko rozwinięte kompetencje miękkie, wytłumaczy mi ktoś o co konkretnie firmie w tych kompetencjach chodzi? Pisał ktoś, o zwolnieniach w ostatnich latach takich kierowników, jakaś redukcja etatów, ktoś nowy ma szansę się do was dostać?

A możesz napisać coś więcej? Na jaki temat praca oparta jest na kłamstwie? Zastanawiam się czy chodzi o kłamanie klientów. Swoją drogą to przełożeni wymagają takiego podejścia? A co w przypadku, jeśli ktoś się z tym nie zgadza?

DK Nowy wpis

Nie ,że w Złotówce są kłamstwa, absolutnie nie. Tu bardzo dobrze się pracuje. Chodzi o negatywne wpisy dokonywane przez osoby z konkurencji, i byłych pracowników Złotówki.

Natala

@Natala

Nie ma juz pracy.Kierownikow zwalniaja, ci wyzej sami rezygnuja, doradcy uciekają do innych firm...bo firma juz nie udziela pozyczek.Szef unika rozmow.Nie wiem kim chcialabys kierowac.Firma pikuje w dooooooooł.

Wiki
@Magdalenka

Ale to masz na myśli wszystkich? Czy ktoś jednak w pracy tu zostaje? Zastanawiam się czy zamkną firmę czy może jest jeszcze jakaś szansa na odbudowanie i zatrudnienie tam?

Milan

Wg. Krs-u firma prowadzi działalność i ma 200 tyś zł kapitału zakładowego. Co by więc musiało się zadziać, że tak kategorycznie wieścisz jej koniec?

@Milan

Prowadzi bo musi zbierać kasę z udzielonych pożyczek. Od 18.06.23 udzielając pożyczkę masz obowiązek sprawdzić klienta w KRD BIK. Jeżeli klient ma złą historię i udzielisz mu pożyczki to w przypadku problemów ze spłatą nie możesz dochodzić roszczeń w sądzie jak też windykować długu. Złotówki na to nie stać.

@Tomek

Rzetelnie to pisałeś, masz rację to brzmi logicznie, firma musi funkcjonować , żeby odebrać pieniądze. Ale te pieniądze też ktoś musi odbierać od klientów. Zostali jacyś doradcy? Co z ich praca na ten czas? Zmiana warunków? Wynagrodzenia, wiesz co się aktualnie dzieje w firmie?

Mario

Firma się zwija do końca października i koniec nie ma już kierowników a doradcy zarabiają śrubki bo już dobrzy klienci się spłacili zostali sami ci którzy nie płacą. Zostało dwóch kierowników i regionalna na całą Polskę, zbierają dokumenty od doradców wszystko co zostało po sprzedaży

Bzdura
@Mario

Ale bzdura. Regionalne są dwie. Ja jakoś pracuje i nie dostałam nawet wypowiedzenia. Skąd wy te bajki bierzecie…

Maria
@Bzdura

Fakt , i bardzo dobrze nam się pracuje. Odeszli ci ściemniacze

@Mario

Czy to znaczy, że firma jest w likwidacji? Aktualnie prowadzi jeszcze jakieś rekrutacje czy to faktycznie koniec? Sugerując się tymi dobrymi opiniami chciałam nawiązać współpracę.

@źródło

niestety w chwili obecnej już nie rekrutujemy, samochody zostały wystawione na sprzedaż, ściągamy dokumenty od doradców i kończymy działalność

Czy w Złotówka Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Aplikowałeś do firmy Złotówka Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
Zawiedziona

Byłam umówiona z przedstawicielem na godzinę 19 na wpłatę, oczywiście chciałam wpłacić pieniądze. Mimo to Pani kierownik oddziału zaczęła do mnie wydzwaniać i odgrażać się wizytą u mojego pracodawcy. Dodam ,że wpłacam pieniądze regularnie. Nie polecam tej firmy pożyczkowej, wzięłam u nich pierwszy i ostatni raz pożyczkę!!!

Podpowiadam
@Zawiedziona

Pani Kierownik oddziału? Jakiego miasta? Czy jest Pani pewna że rozmawiała z firmą złotówka?

Prawda
@Podpowiadam

Przecież tam nie ma żadnych kierowników. Tylko zbyt, którego wyrzucili że wszystkich firm. I poganiacz. Uważajcie. Odradzam. Nie płacą, mamią zarobkami. Zero profesjonalizmu.

@Zawiedziona

Gdybyś wpłacała regularnie nikt kierownik nawet by się z Toba nie kontaktował tylko doradca więc splacaj ppozyczke zgodnie z harmonogramem ...tydzień w tydzień...bo raty tygodniowe!!!!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Złotówka Sp. z o.o.?

Mariusz

Wystarczy wysłać maila z CV i kierownik się odezwie :) pracuje od sierpnia i jestem MEGA ZADOWOLONY

Hanna
@Mariusz

To dobrze, że jesteś zadowolony z pracy. Co możesz powiedzieć na temat pracy? Na jakim stanowisku jesteś, ile zarabiasz na tym stanowisku? Czy na tym stanowisku różne osoby mogą różnie zarobić?

Maniek

Żadnych wystarczy być osłem ktory bedzie pracowalmod rana do wieczora. Pracowalem tam chwile nie polecam nikomu. Praca za najniższą reszta pod stolem jak bedziesz dobrze tyrał. Dawno powinno byc to cos zamkniete. A te babki w administracji niby zero pojęcia.

Barbara
@Maniek

Od rana do wieczora to jakie tak na prawdę są godziny pracy? Nadgodziny jakies trzeba pracować? One są dodatkowo płatne? Ile tak na prawdę można tutaj zarobić?

@Hanna

Ola

Mam pytanie czy przedstawiciel przy udzieleniu pożyczki na prawo od razu zabrać 1lub 2raty i czy legalne jest podpisywanie na kolanie oświadczenia ze zobowiozuje się do płacenia rat tyg dodam tylko że przy 1 pozycje tego nie bylo

Renia
@Ola

A to tak tam to wygląda? Ciekawe, czy pracownicy z kolei mają jakieś kary finansowe. Czy mogą im zabrać z wypłaty pieniądze za jakieś błędy?

mario
@Renia

oczywiście, że nie ! bardzo porządna firma - najlepsza w jakiej pracowałem - podejście kierownika do każdego przedstawiciela super

Bolek
@mario

jakich ludzi do pracy biorą, choćby na przedstawiciela, czym się głównie kierują przy wyborze - tzw. kompetencjami miękkimi, tym, co w CV zawarte, referencjami od poprzednich pracodawców? i w jakich sytuacjach to podejście kierownictwa do pracowników najbardziej się ujawnia?

Na jakie wsparcie w Złotówka Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jak jest z pakietem medycznym w Złotówka Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Czesław

To co, jest jakiś pakiet medyczny i jaki, czy można korzystać z psychiatry lub dentysty? Na NFZ to takie kolejki, że wolałbym prywatną opiekę, o ile firma zapewnia? A tak właściwie, to czemu wspominasz o psychiatrze w kontekście tej firmy? Możesz więcej napisać, jak tu się pracuje i czym motywują?

Aleksandra

Jeden wpis wspomina o tym, że to zakład pracy chronionej. Tego nie wiedziałam, czyli grupa jest wymagana? Jakieś konkretne wymogi w tym zakresie mają? Która grupa, rodzaj niepełnosprawności, o to mi chodzi. Pozdrawiam.

Ktoś

Nie polecam tej firmy był ich przedstawiciel walił drzwi otworzyłem mówię że niemam więc zadzwonił do swojego kierownika czy dyrektora dał mi go do tel więc zacząłem rozmawiać mowie mu ze nie dam rady wpłacić bo święta A omówi że jak przyjedzie to nie będę zdolny chodzić bo połamię nogi mi tak podchodzi się do sprawy

Hmk
@Ktoś

Bierzesz to oddawaj proste

Laki Luk

Ten Zakład pracy Chronionej nie powinien istnieć wogle na rynku sposób ich bycia i pracy pozostawia naprawdę wiele do życzenia traktowanie klijenta jak wroga jakiegoś to (usunięte przez administratora) jakas zbierać pieniodze po alkocholu jak ma to miejsce w Bydgoszczy w Białymstoku panie nie znajo tabliczki mnożenia a Jarek Kowboj ten to jest dopiero mistrz świata normalnie oj jak umie kłamać a jak gadać na inne firmy a to a tamto ludzie omijajcie ich szerokim łukiem ponadto do na rynku inne firmy nie robię tu jakiejś reklamy ale firma Eden Bocian Prowident procent jest ten sam ale przynajmniej pracujo tam ludzie na poziomie a nie tacy którzy ze zkonczoniem szkoły podstawowej mieli problem .

Hmk
@Laki Luk

Pan na szczęście ukończył szkołę podstawową dlatego taką łamaną polszczyzną pan pisze proponuje zapytać doradcy czy jest możliwość udzielenia lekcji z poprawnej pisowni

Laki Luk

Chciałem się wypowiedzieć na temat stosunku pracy kierownik a klijent jakie ma podejście nie stety ta firma nie stawia na jakość rozwój firmy o profesjonalizmie to oni mogo zapomnieć tak działa kierownik Jarosław na terenie Miasta Białystok wzięłem u nich kredyt dwa razy spłaciłem nawet przed czasem jak poprosiłem o kolejny to wymyślił tanie kłamstwo że firma na to chwilę nie udzielę kredytów żeby nie było żona to sprawdziła dajoc zapytanie że chce kredyt i pan Jarosław kowboj bo to taki klijent jest był skłony go żonie udzielić u nich coś co jest klijent nasz pan jest czymś obcym odmówił mi celowo bo to była jego złośliwość za mojo szczerość poszłam o krok dalej żeby to wyjaśnić z jego przełożono ale chyba wielokrotnie Magdaleno to ten sam poziom wiedzy i szacunku dla klienta zerowy doradców jakich zatrudnia ten cały kowboj so to ludzie z różnymi schorzeniami którzy wchodzoc na trzecie piętro Zipio jakby zaraz mieli umierać a jak zejdziesz do doradcy na podwórko to nie liczy pieniędzy tylko najpierw pisze pieniodze porywa wiatr wiec je łapałem bo komu by później to było dopisane jak wiatr by zabrał dla klijenta proste to nie jest firma pożyczkowa tylko bardziej przypomina to jakiś Zakład Pracy Chronionej liczyć też majo problem klijent musi liczyć kiedy ma opłacić ratę także to jest jakiś dramat ten kierownik kowboj ???? który nie szanuje klijenta i go nie nakłania do kredytu tylko kłamie i odwodzi od pożyczki to jest (usunięte przez administratora) i buc bo inaczej nie można powiedzieć z takim podejściem i traktowaniem klijenta to długo się nie utrzyma ten zakład pracy chronionej na terenie miasta Białystok i wojewodzctwa Podlaskiego.

Bydgoszcz

Zastraszanie zastraszanie i tak cały czas. Za każdym spóźnieniem "wyłudzenie" . Walenie w drzwi jeżdżenie w miejsce pracy. NIE POLECAM NIKOMU TEJ "FIRMY" Prócz tego Pani z Bydgoszczy jeździ ze swoim szoferem pod wpływem alkoholu!! Może tak tym by ktoś się zajął? Z jakiej racji mam płacić przelewem ratę plus opłatę że ona niby u mnie była po ratę? Kwestia prawnika? Śmiechu wartę!!!

Gabriela
@Bydgoszcz

Czy gdyby ta sytuacja z alkoholem była prawdziwa to sam od razu byś tego nie zgłosił? Raczej to trochę nieodpowiedzialne nie reagować mając tego typu świadomość?

Bydgoszcz
@Gabriela

Zgłosić? Ale gdzie? Babka jeździ ze swoim szoferem i zbiera kase nawiana. Po drugie nie jestem kablem by zgłaszać takie rzeczy co innego jakby prowadziła sama samochód. Jej sprawa w jakim stanie zbiera kase to tylko o niej świadczy a niestety opinia idzie w świat :)

Gabriela
@Bydgoszcz

Aaa bo widzisz ja źle zrozumiałam, myślałam, że to szofer pod wpływem prowadzi. Skoro opinia poszła w świat to wiadomo czy jakkolwiek na czymś się odbiła czy sytucja jest wciąż bez zmian?

Zażenowana

Miałam przyjemność rozmawiać z dyrektorem oraz Panią kierownik po wizycie pracownika u mnie w domu. Pracownik walił w drzwi i wydzwaniał dzwonkiem, ponieważ praktyki stosowania oficjalnych pism nie są stosowane w tej firmie jak się dowiedziałam od pracownika. Zostały mi udostępnione informacje o sytuacji osoby, z którą mieszkam, bezprawnie, ponieważ według ustawy osobom trzecim takich informacji udzielać nie wolno, dodam, że żaden stan prawny nas nie łączy. Kiedy poinformowałam pracownika o aktualnym stanie prawnym, ona zaczęła mnie obrażać i wyzywać od nienormalnych. W celu złożenia oficjalnej skargi skontaktowalam się z dyrektorem oraz Panią kierownik podlegego pracownika. Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku i profesjonalizmu. Pan dyrektor stwierdził, że skoro mieszkam z tą osobą to o wszystkim wiem i mam skończyć do niego wydzwaniać. Pani kierownik zaskoczyła mnie niezmiernie, ponieważ zaprzeczyła zaistniałej sytuacji, pomimo tego, że nie była jej świadkiem, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że wersja wydarzeń została wcześniej skonsultowana. Pani kierownik nie wykazała żadnej chęci, aby mnie wysłuchać, bądz spróbować wyjaśnić sytuację. Odradzam stanowczo tą firmę, nie przypuszczałam, że można w taki sposób potraktować np: potencjalnego klienta. Jeśli nikt z Państwa nie chce mieć dodatkowych problemów to decyzję zostawiam państwu.

...
@Zażenowana

No właśnie! Pani kierownik przychodzi pod drzwi (zaznacze ze mieszkam w bloku) nawala w drzwi, lapie za klamke i krzyczy na całą klatkę.. tak się raczej nie powinno robić

Edyta

Chciałam zapytać co to jest za usługa prawnik dla domu? Za co to jest opłata? Dlaczego z każdej raty jest potrącane? Dostała wykaz moich wpłat ale nie ma tam wzmianki o tym. Dodatkowo do tej pory nie dostałam kopii umowy odnośnie tego prawnika.

Joanna
@Edyta

To lipna usługa. Ja również się na nieszczęście (usunięte przez administratora).w tą chwilówkę. Żaden prawnik nie istnieje. To są lipne koszty pożyczki.

@Joanna

No ja właśnie doszła do tego. Od kilku godzin czekam na wyjaśnienie o co z tym chodzi. Nikt z firmy nie oddzwonił. Napisałam im że dopóki mi nie udowodnią że takowa istnieje nie zapłacę już ani grosza. Wg moich wyliczeń pożyczka jest spłacona. Wg ich nie. Za każdym razem z raty były potrącane pieniądze. Umowy nadal brak. Poprosiłam o kontakt do tego prawnika powiedzieli że on nie życzy sobie telefonów tylko meila. Od razu wydało mi się to podejrzane. Dlatego jak odpiszą poproszę o jego imię i nazwisko ale najpierw podpisana umowa. Wygrałam już z dwoma takimi firmami. Nie odpuszczę.

luczkakrzysztof91@gmail.com
@Edyta

Witam ja rowniez dzwonil domnie ostatnio ktos z tej firmy w kwesti splacenia zadluzenia powiedzialem mu ze ma sie odezwac jak ustali sytuacje z prawnikiem z ktorego nikt nie moze korzystac do tej pory sie nie odezwal widocznie szuka prawnika teraz hi hi

@luczkakrzysztof91@gmail.com

U mnie to samo. Rozmawiałam dzisiaj z kierownikiem regionalnym. Sytuacja na dniach powinna się wyjaśnić jednakże bardzo elastycznie podszedł do mojej sprawy.

Jakie wartości są cenione w Złotówka Sp. z o.o.?

Gudi

Biora pieniadze za prawnika 40 zl co tydzien a nie ma takiego maila zastanawiam sie czy nie zglosic sprawy na policje o wyludzenie

@Gudi

Jaki to był email?

Klientka

Chciałam tylko powiedzieć że mimo regularnych zawsze rat kiedy powinęła się noga i nie zapłacone zostały 2 raty, prosiłam aby poczekać do wypłaty, pani cała kierownik regionalna Magda przybyła z wizytą 2 razy za każdym razem ubliżając i przeklinając przy dzieciach. Wyrachowana (usunięte przez administratora) mam nadzieję że kiedyś poniesie konsekwencje takich zachowań ,zero taktu i kultury

Nikt nie wypowiadał się o firmie Złotówka Sp. z o.o. w mieście Bydgoszcz. Daj nam znać co się dzieje z tym pracodawcą, oczekujemy na twój komentarz.

Zocha19

Nie polecam, (usunięte przez administratora) i nie dowierzanie metody rodem z lichwy..powinno się ostro wziąść za tą firmę!!! I mam nadzieję że w końcu ktoś to zrobi !!! Bo to co się tam dzieje ludzkie pojęcie przechodzi ..

Jadzia
@Zocha19

Doliczają za jakiegoś prawnika? Prawda to? Pozdrawiam

Aleksandra
@Zocha19

Bardzo jednoznacznie krytykujesz firmę Złotówka i odradzasz podejmowanie u nich pracy, a także wspominasz o tym, że w firmie zwyczajnie dzieje się źle, jednak nie podajesz żadnych konkretów - dobrze byłoby poznać szczegóły. Możesz proszę napisać, przed czym konkretnie ostrzegasz kandydatów do pracy w tym miejscu?

@Aleksandra

Hej czy poda mi ktoś nr telefonu bo nigdzie nie ma

@Jadzia

Tak prawdą jest,że spłacając kredyt pobierają pieniądze dla prawnika.

Puka

Witam ta firma jest straszna nawet bardzo ludzie ktos w szpitalu a oni dzwonią .

Zostaw merytoryczną opinię o Złotówka Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Złotówka Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Czarnieckiego 2 lok. 3A
    85-217 Bydgoszcz