Opinie o Plastmer Sp. z o.o. w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Plastmer Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Plastmer Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastmer Sp. z o.o. w Smolec

Jak szefostwo w Plastmer Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Krzysiek Nowy wpis

Szefostwo traktuje ludzi po prostu po ludzku. Nikt się nie wywyższa włącznie z prezesem. Jak jesteś w porządku to tak samo będziesz traktowany. Wszystko zależy od Ciebie. Nie ma tu korporacyjnego stylu pracy.

@Krzysiek

Rozumiem, że pisze to aktualny pracownik? A można zapytać, czy wcześniejsze wpisy o sporych zwolnieniach od 2022 roku to prawda? I czy pracownicy byli zwalniani z dnia na dzień, jak to było napisane, czy może byli wcześniej uprzedzani o możliwości zwolnienia?

Marta Nowy wpis

Cześć, w internecie trafiłam na ogłoszenie i wtedy szukali kogoś na stanowisko Inżynier ds. Badań i Rozwoju. Szukam miejsca, gdzie będę mogła się rozwijać zawodowo. Czy z tej posady są tu możliwości awansowania, dostania lepszej posady po czasie i lepszej kasy? Napisali, że jest możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie, czy to właśnie oznacza kolejne stopnie kariery wewnątrz firmy?

Operator wtryskarki

Uważam, że za minimalną krajową nie powinno się od pracownika wymagać więcej niż minimum... I ogólnie w tej firmie tak jest. Co prawda pracowałem tam już kilka lat temu, ale dopiero teraz pomyślałem, żeby zrewidować moje poprzednie zatrudnienia. O ile nic się nie zmieniło, to polecam firmę, a przynajmniej pracę na produkcji. Ze względu na charakter pracy, nie można spodziewać się cudów, ale nikt nie wymaga od pracownika więcej niż ma zapisane w umowie, zasady są jasne, a kierownicy/liderzy mają dość ludzkie podejście. Czasami bywa mniej przyjemnie, jak np maszyna ma awarię, a ktoś musi zostać obwiniony, jednak ogólnie praca solidna. Każdy kto lubi bądź przynajmniej dobrze znosi pracę na produkcji, powinien się odnaleźć.

Maciek
@Operator wtryskarki

Brzmi tak, że chyba złożę papiery. Jaki był system pracy, jeśli zmianowy, to ile tych zmian i w jakich godzinach? No i czy wiesz, czy biorą również ludzi, co jeszcze na produkcji nie robili?

Marlenka

Rok temu pisaliście, że firma ma zbankrutować, tymczasem ja widzę, że na stronie nadal zachęcają do aplikowania i nie ma żadnego potwierdzenia tej "teorii". no ale weszłam tu się upewnić, pracują tam ludzie teraz? Na jaki etat i w ogóle?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Plastmer Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Paulina

Czytam poniższe opinie i są one różne. W większości pozytywne- wymieniacie wczasy pod gruszą, bony na święta. Czy firma przyjmuje obecnie pracowników? Jakie są zmiany w pracy? Są nocki? Mąż szuka pracy

Anastazja
@Paulina

Dzień dobry, wiele osób zostało tam zwolnionych, firma powoli bankrutuje.

Ilona
@Anastazja

powoli? a co obecnie się tu dzieje jeśli można spytać? czy spowodowane ma być to bankructwo i ile osób w takim razie się tu ostało? jak praca wygląda?

Anastazja
@Ilona

Od czasu wojny ukraińsko-rosyjskiej firma powoli bankrutuje, nie wiem ile osób zostało, już tam nie pracuję, ale to chyba za mało, od sierpnia zwolniono ponad 30 osób, nie wyjaśniając niczego, co postawili przed faktem, wielu pracowało tam przez ponad 3 lata, więc wyciągnij własne wnioski. Pozdrawiam

Czy w Plastmer Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Noname

Niestety ale nie.

Czy rotacja pracowników w Plastmer Sp. z o.o. na Operator jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 14 grudnia na Praca.gov.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Większości sami odchodzą do innych firm. Choć też zdarzają się zwolnienia, ale trzeba postarać się, aby kogoś zwolniono. Czytam opinie i nie trudno przyznać rację. Co do wątku o "LG" - pracowałem tu i tu, zdecydowanie lepiej w LG. prawda jest to że lepiej unikać tej firmy.

Filip

Jeśli chodzi o pana Leszka, znam tego pana osobiście. Jest to człowiek pozbawiony wszelkiej kultury osobistej, ale takich osób jest więcej, zresztą jak w każdej firmie takie osoby zdążają się. Problem, że ta osoba zaradzą ludźmi, a to co prezentuje jest na poziomie ustawiacza maszyn tzn zwykły prosty chłop bez krztyny taktu i kultury. Zwolniłem się z tej mordowni, nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

Kamil
@Filip

Zwolniłeś się tylko ze względu na atmosferę czy były też inne powody? Bo przecież zawsze można próbować się dogadać...

Każdy kto trochę tu popracuje, ma świadomość, że ta firma to jedna wielka (usunięte przez administratora) Każdy kto ma kontakt z właścicielami firmy, wie że to zwykle chamy. Dla których szkoda pracować. Każdy ucieka z tej firmy jak tylko pojawi się możliwość. Wszystko opiera się na tym aby ściągnąć pracownika, obiecując mu dogodne warunki pracy. A jak już pojawisz się w firmie, maja cię gdzieś, masz tyrać dla despoty - prezesów. UNIKAJCIE TEJ FIRMY. nawet na chwilę nie warto zatrudniać się u nich.

Krzysiek

Idź do LG postać na linii przez 10h dziennie to zmienisz zdanie szybciutko. Bumelant nazywa kogoś despotą, komedia.

Teresa
@Krzysiek

A to te obiecywane dogodne warunki pracy nie mają potem oparcia w rzeczywistości? Są różnice między tym co powiedziane na rozmowie a tym co jest na umowie i potem w praktyce?

Pauli

Czy zatrudnia teraz pracowników do pracy. Szukam pracę mam doświadczenie w takiej pracy..

ziomek

pytanie-pracodawca organizuje dojazd do pracy ?

Magda
@ziomek

Tak. Z Kątów i Wrocławia

Jeden pisze że jest socjal drugi że nie ma.. ehhh czeski film. Co mam rozumieć przez możliwość tzw. awansu. Na billboard przy zakładzie jest napisane że widełki wynagrodzenia od 2700 do 3550 brutto rozumiem że to uległo zmianie bo minimalna krajowa w tym roku to 2800 brutto. Od czego zależy wysokość wynagrodzenia???

Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia pracodawca oferuje jakieś świadczenia socjalne???

Aa
@Zainteresowany

Nie ma świadczeń socjalnych, wynagrodzenie jest podstawowe. Na 'awans' trzeba bardzo długo czekać.

@Aa

Są wczasy pod gruszą, bony na święta, prywatna opieka medyczna i kilka innych. Sporo ludzi awansuje, tylko trzeba pracować, żeby ten awans dostać.

Nie polecam tego zakładu pracy a szczególnie zmiany C i liderki na tej zmianie. Ile mnie nerwów ta nieszczęsna praca kosztowała.;/

Norman

Mam nadzieję, że dobra praca i wynagrodzenie są powodem takiej ciszy na wątku pracowniczym? Warto aplikować?

Jaki dress code obowiązuje w Plastmer Sp. z o.o.?

Jak to w fabryce.. Niewygodne ciuchy robocze.. Strasznie ciężkie buty z blachą, za duże spodnie, koszula w kratę, koszulki i polar. Wszystko oczywiście logowane nazwa firmy

Praca fajna - nie za ciężka. Pracuję na nadruku więc mamy klimatyzację, co poprawia komfort pracy teraz latem. Kasa wiadomo, mogłoby być lepiej... Wrażenie gólne jak dotąd pozytywne.

Pracownik produkcji

Pracowałem w firmie około roku. Generalnie jest ok. Pracować trzeba jak wszędzie. Warunki w porządku, atmosfera również. Zarobki mogły by być lepsze. Zmieniłem ze względu na wynagrodzenie. Aktualnie pracuje w wabco, zarabiam lepiej, ale też praca dużo cięższa.

Malarz

Witam pracowalem tam około roku, jedyny plus tej firmy to ludzie z którymi pracowałem. Jesli chodzi o Panią Dyrektor to na sto procent lata na psychotropowych lekach . Kobieta ma straszne wahania nastroju jeden dzień się cieszy a na następny potrafi Cię zjechać i usłyszysz przy tym trochę przekleństw . Żenada osoba na takim stanowisku powinna rzeczowo wytłumaczyć Ci gdzie jest problem i wytłumaczyć o co jej chodzi. Gwarantuje że za granica skończyło by się jej zwolnieniem w trybiegu natychmiastowym . Pisze tu o malarni, dwie liderki w sumie spoko ale Pan Paweł kompletnie nie potrafi zarządzać ludźmi. Technolodzy Dawid i Marina swietni, rzeczowi.Kontrolerki jakości Pani Daria i Pani Justyna super dziewczyny , wesołe i uśmiechnięte tysiąc razy zastanawiałem się co tam jeszcze robią. Myślałem że firma jest poważna, ale zawiodłem się strasznie. Motywacyjne zebrania Pana Prezesa który niestety chyba mało wie co dzieje się u niego w firmie, a wygląda na porządnego człowieka. Kręcą nim strasznie do tego trzy zmianowa praca , zmiany co tydzień. Smród farb które niby nie szkodzą. Chcą zdobyć Europe a postawili na zatrudnienie więźniów, ktorym tak naprawdę nie zależy bo i dlaczego. Przez prace tam przestałem kupować sprzęt Electrolux, szczerze myślę że to musi upaść. Nie polecam.

@Malarz

Zgadzam się, że Pani Daria i Justyna to świetne kontrolerki. Technolodzy też są ok. Co do Pani Dyrektor to absolutnie się nie zgadzam. Jeśli pracownik ma jakiś problem i zwróci się do Niej to zawsze pomoże. Pani Dyrektor jeśli zwraca komuś uwagę to tylko w uzasadnionych sytuacjach, nie słyszałem absolutnie żeby używała przekleństw. Motywacyjne zebrania Pana Prezesa który niestety chyba mało wie co dzieje się u niego w firmie - o jakich Ty zebraniach piszesz? Zawiodłeś się dlatego, że po prostu musiałeś pracować , nikt za darmo nie chciał dać Ci kasy. Co do pracy z osadzonymi - to byli na pewno lepszymi pracownikami od Ciebie, bo im zależało. Nie można generalizować i oceniać wszystkich jednakowo. A teraz osadzonych nie ma.

Xyz

Praca jest ogolnie ok, ludzie swietni, mozna sie z nimi dogadac procz pani Lider na malarce. Pani Lider czepia sie o wszystko, pani Lider nie patrzy, ze robisz jej norme i dobrze pracujesz, ale widzi, ze przez ciebie na audycie dostala 0 w jakies kategori. Pani Lider siedzi na kamerach i patrzy tylko co kto robi i jak gdzies jest za wesolo to od razu przychodzi, bo przeciez ludzie nie moga miec dobrego humoru. Pani Lider co pol godziny na palarni i gada sama do siebie. Dlaczego ciagle pisze pani Lider? Bo pani Lider nie potrafi powiedziec o sobie w innej formie niz "LIDER". Nie powie "ja" tylko "LIDER". Procz tego argumentu przeciw, jest duzo za - ludzie i fajna lekka praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Plastmer Sp. z o.o. - Smolec

• Jak się pracuje w Plastmer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastmer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Plastmer Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Łazienkowa 1
    55-080 Smolec