Opinie o Core Logic Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Core Logic Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Core Logic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Core Logic Sp. z o.o. w Kraków

Wiktoria Nowy wpis

W ofercie dla DevOpsa sporo punktów znalazło się w mile widnych. Docker, GIT, SQL i inne. te dodatkowe wymogi akurat spełniam, zastanawiam się w jaki sposób wpłyną one na moje wynagrodzenie? Na jakim poziomie zazwyczaj jest ustalana podstawa?

- Nowy wpis

Dajcie sobie spokój z aplikakowanie na stanowisko admina / devopsa Sami nie wiedzą kogo szukają, nawet odpowiedzi nie potrafią napisać

Hej, jest na stronie teraz oferta dla Android Developera na pozom junior / mid. stawka 6 – 12 tys i teraz się zastanawiam czy zawsze jako junior dostanie się na star 6 tys czy jednak można powalczyć o więcej? jeśli tak to w jaki sposób?

Na poważnie Nowy wpis

Nie polecam, ceny kosmos kontakt utrudniony.

Firma Core Logic Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Android Developer. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Julia

Opinii dość dawno nie było ale widzę że raczej były pozytywne chociaż ktoś na kasę się skarżył. zdaje sobie sprawę z tego że zarobki są zależne od projektu ale na stronie podali widełki dla frontenda od 6 do 16 tys i mimo Wszystko ciekawa Jestem ile średnio mogą wyjść. szukają teraz na 2 wakaty więc opowiecie coś o bieżących projektach? współpraca w zespole jak tu przebiega i mniej więcej na jaki zarobek się zastawiać? ma ktoś podsumowanie roczne?

jakaja

na stanowisku office managera oferuja 1750 zl netto... smiech na sali

aleksy

Super ludzie, super lokalizacja, ciekawe projekty, nowoczesne technologie, duże możliwości rozwoju.

MaksK

Polecam jak najbardziej: - ciekawe i różnorodne projekty (Java EE, Android, iOS itp) - super ludzie i klimat - zarząd i ich podejście do pracownika na plus - lokalizacja przy alejach Czasem organizacja w firmie i projektach zawodzi ale to specyfika mniejszych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o Core Logic Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Core Logic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Core Logic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Core Logic Sp. z o.o.
  • Mazowiecka 25