Opinie o Sigma It Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sigma It Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sigma It Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigma It Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Qwerty

Czy to prawda, że zwalniacie pracowników z dnia na dzień?

Katarzyna
@Pierdysław

Ile można dostać za taką likwidację? Może firma pomaga znaleźć pracę gdzie indziej? Spotkałam się kilka razy z taką praktyką. Co przykładowo jest obiecywane co potem nie ma odwzorowania w realu? Czyli rozumiem, że pracę można stracić z dnia na dzień?

eNIGMA

Hej, czy to prawda, że zwalniacie wieloletnich pracowników mających umowę o pracę na czas nieokreślony z obawy przed tym, że pójdą na L4? Pytam dla kolegi.

@eNIGMA

Hej! Śmiało możesz przekazać koledze, że zupełnie nie ma się czym martwić – nie praktykujemy zwolnień "na wypadek choroby" :) Płatne L4 to prawo każdej osoby zatrudnionej w oparciu o umowę o pracę, to nie jest kwestia, która podlegałaby jakiejkolwiek dyskusji. Pracownicy czasem chorują, to zupełnie naturalne, i nigdy wcześniej nie spotkałam się z opinią, by w naszej firmie było to "źle widziane".

Opinia

To nie jest producent oprogramowania. To nearshoringowa firma outsourcingowa obsługująca głównie skandynawskich klientów. Innymi słowy - raczej outsourcing i nearshoring niż firma z branży IT.

@Opinia

Niezupełnie się z Tobą zgadzam @Urszula – nad każdym zespołem czuwa polski manager zatrudniony przez Sigmę, na którego wsparcie każdy członek teamu może liczyć :)

eNIGMA

@eNIGMA

A skąd w ogóle takie podejrzenia? Jaki wtedy podają oficjalny powód zwolnień? Czy firma jakoś źle patrzy na pracowników, którzy chorują? Tu nie ma takiego prawa?

Mateusz

Serdecznie polecam pracę dla Sigma IT. Bardzo ludzkie podejście, dobre wynagrodzenie, świetna atmosfera. Jestem szczęśliwy, że mogę tu pracować

@Mateusz

Dzięki Mateusz, miło wiedzieć, że dobrze Ci się z nami pracuje :)

Czy w Sigma It Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

NIE

w sigma it polska odbywają się wewnętrze zwolnienia

@NIE

A z czym takie zwolnienia pracowników są związane? Jakaś redukcja etatów? W zamian za zwolnionych pracowników firma zatrudnia na ich miejsce nowych?

Agnieszka Nowy wpis

Hej! Tak, czasem prowadzimy rekrutacje wewnętrzne, polecam obserwować naszą stronę https://sigmait.pl/careers-page/, gdzie znajdują się wszystkie otwarte rekrutacje. :)

Dev

Tam jest taka rekruterka Małgorzata W, kobieta ewidentnie próbuje udowodnić wyższość swego ja nad rolą do której rekrutuje. Ogólnie śmieszna osoba ale uwaga na tą firmę , zwykła kontraktowania za niskie stawki, która żywi takie dmuchawce jak Małgosia

Mieciu Nowy wpis

A co z pozostałymi osobami? Nie ma problemu, by uzyskać pomoc, czy pośmiać się na przerwie? Zdaje się, że firmie zależy na dobrej atmosferze, skoro czytam o integracjach i wyjazdach na Cape Town, czy do Barcelony. W jednym z aktywnych ogłoszeń z zakładki - kariera.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sigma It Polska Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Zainteresowało mnie ogłoszenie data engineer, szczególnie że praca w pełni zdalna. Chciałam się zorientować ile średnio trwa proces rekrutacyjny? Krócej niż miesiąc?

Agnieszka

Hej! Staramy się, aby proces rekrutacji nie trwał dłużej niż 2 tygodnie, choć oczywiście czasem zdarza się, że z różnych przyczyn proces się wydłuża. Niemniej, zwykle wyrabiamy się w czasie i od pierwszej rozmowy do decyzji droga przebiega szybko i sprawnie :)

Andzia
@Agnieszka

W przeciągu tych dwóch tygodni, to ile jest etapów i na czym każdy polega? I na takie stanowiska inżynierskie, to jest zadanie rekrutacyjne, czy jakiś dzień próbny, aby pokazać, się potrafi? Jest wymagany taki test czy coś?

@Andzia

Hej! Proces rekrutacji wygląda różnie, w zależności od roli, na którą rekrutujemy – najczęściej to rozmowa z rekruterem IT, później rozmowa techniczna bądź rozmowa z docelowym klientem. W pojedynczych przypadkach prosimy kandydatów o wykonanie zadania testowego (nie jest szczególnie czasochłonne). Nie praktykujemy dni próbnych. :)

@Agnieszka

Ok, a czy z wybranymi kandydatami podpisywany jest lis intencyjny? No bo trzeba zwolnić się z poprzedniej pracy i aby nowa firma się nie rozmyśliła i aby nie zostać bez pracy, to jest taki dokument zabezpieczający obie strony?? Czy jednak trzeba ponieść ryzyko, że firma może się rozmyślić w ostatniej chwili?

koder

List intencyjny nie zabezpiecza przed czymkolwiek, to tylko kurtuazja i oficjalne wyrażenie woli zatrudniającego, że chce zatrudnić kandydata. Wiem, bo konsultowałem to swego czasu z prawnikiem.

Qwerty

Czy to prawda, że zwalniacie pracowników z dnia na dzień?

@Qwerty

Hej! Nie, to nie jest prawda. Każdy nasz pracownik ma przewidziany w umowie okres wypowiedzenia, a zatem nikt nie odchodzi z dnia na dzień. Gdy jest to możliwe, zwalniamy z obowiązku świadczenia pracy, aby odchodząca osoba mogła skupić się na sobie i poszukiwaniu nowych wyzwań zawodowych. W przypadku likwidacji stanowisk pracy, wypłacamy także należne odprawy. Mam nadzieję, że odpowiedziałam na Twoje pytanie. :)

Bulwersarz
@Agnieszka

Agnieszka ależ pięknie to ubrałaś w słowa. A teraz trzeba to rozebrać. Grupa ludzi miała obiecaną ławkę, a 2-3 dni przed końcem projektu nagle ich wywaliliście. Jak to się stało, skoro jak twierdzisz jest w umowie okres wypowiedzenia? Może macie tam jakąś furteczkę? Wasz cyrk, wasze(usunięte przez administratora), umowy sobie spisujcie jakie chcecie, ale nie traktujcie ludzi jak widzów wiadomości. Król Maciuś narobił popeliny w firmie, to lepiej skupcie się na posprzątaniu tego (usunięte przez administratora)

@Bulwersarz

Hej! Nie mamy „furteczki", o której piszesz – zakończenie współpracy zawsze odbywa się zgodnie z przepisami i warunkami zawartymi w umowach z naszymi konsultantami. To przepisy kodeksu prawa pracy oraz umów regulują długość okresu wypowiedzenia oraz odpraw w przypadku likwidacji stanowisk pracy. Nie szukamy sposobów na to, by je jakkolwiek „obejść", wręcz przeciwnie – zawsze staramy się zapewnić naszym pracownikom możliwie jak najlepsze warunki zakończenia współpracy. Niestety, obecna sytuacja na rynku ma wpływ zarówno na nas, jak i na całą branżę, także na decyzje podejmowane przez naszych klientów. Obowiązkiem firmy i jej kierownictwa jest zadbanie o rozwój i finansową stabilizację, zwłaszcza teraz, gdy mamy do czynienia z tak trudną na rynku sytuacją. Z jednej strony oznacza ona dla nas pracę w pełnym skupieniu, aby kreować nowe projekty, z drugiej – niekiedy wymusza podejmowanie trudnych decyzji. Liczę, że rozwiałam Twoje wątpliwości.

Pierdysław
@Agnieszka

O jakiej stabilizacji finansowej piszesz? Nie robicie nikomu żadnej łaski, wypłacajac pieniądze za likwidację stanowisk. Podczas rozmów obiecujecie złote góry, a przychodząc do firmy ustalenia są nieaktualne. Ludzie są, a kolejnego dnia już nie. Weźcie przykład z innych firm jak z twarzą pożegnać się z pracownikami. Ławka miała trwać trzy miesiące, a w praktyce nie ma jej w ogóle.

@Pierdysław

Tzw. "Ławka" była nielimitowana przez wiele lat, natomiast aktualny rynek zmusił nas do zmienienia zasad i ograniczenia jej do maksymalnie 3 miesięcy – co nadal nie oznacza, że zawsze czas "na ławce" będzie taki sam. Musimy reagować na to, co się dzieje na rynku i nie są to proste decyzje, dlatego tym bardziej prosimy o nieprzeinaczanie rzeczywistości w publicznych komentarzach.

Katarzyna
@Pierdysław

Jak szefostwo w Sigma It Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Agnieszka

Hej! Rekrutując kadrę managerską szczególną uwagę przykładamy do kompetencji miękkich, komunikacji, umiejętności nie tylko zarządzania zespołem, ale też budowania dobrych relacji ze swoim teamem. Mówiąc krótko: chcemy pracować z mądrymi, fajnymi i wspierającymi managerami. Wydaje mi się, że właśnie takie szefostwo na pokładzie mamy. :)

@Agnieszka

I jak to testujecie dokładnie? Chciałbym po prostu wiedzieć, jak mniej więcej rozmowa rekrutacyjna wygląda i na co się psychicznie mam przygotować. Do tej pory firmy z którymi miałem do czynienia to jednak opisywały te kwestie mniej więcej, nie była to jakaś enigma. I czy dostane feedback ?

Agnieszka

Spodziewaj się, że zadamy pytania weryfikujące różne obszary Twoich kompetencji miękkich, takich jak np. komunikacja, praca w zespole, adaptacja do zmian etc. Musisz być przygotowany na to, by opowiedzieć o swoich wcześniejszych doświadczeniach i o sobie – swoich mocnych i słabych stronach, motywacji itp. Będziemy chcieli Cię poznać, więc do rozmowy musisz się jakoś szczególnie przygotowywać, docenimy naturalność i szczerość. Fajnie, jakbyś upewnił się przed rozmową, że działa Ci kamerka i mikrofon. :) I tak, oczywiście przekażemy Ci feedback.

Trwa rekrutacja obecnie i chodzi o prace jako AWS Python Backend Developer. Samo ogłoszenie jest po angielsku. A rekrutacja? Rozmowy i jakieś zadania rekrutacyjne są w jakim języku? W PL czy w ANG?

Agnieszka

Hej! Rozmowy po stronie Sigmy prowadzimy w j. polskim, ale weryfikujemy również znajomość j. angielskiego. Jeżeli w rekrutacji przewidziany jest etap u klienta, wówczas odbywa się on w j. angielskim. :) Pozdrawiam!

@Agnieszka

Na jakim poziomie powinien być język angielski kandydata, aby mieć szansę na zatrudnienie? :-) W jaki sposób weryfikowana jest jego znajomość? Poprzez rozmowę? Czy może jakiś test? Myślę cały czas nad aplikacją, dlatego dopytuję, by wiedzieć, czego się spodziewać i ewentualnie, jak się przygotować. :P

Agnieszka

Hej! Minimum to takie mocne B2 – chcemy mieć pewność, że bez problemu będziesz w stanie porozumiewać się z anglojęzycznymi kolegami z zespołu, a w razie potrzeby także z klientem. Testów nie praktykujemy, natomiast możesz spodziewać się, że część pytań podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej zadana będzie w j. angielskim. Nie musisz się do nich specjalnie przygotowywać. Nad aplikacją się zbyt długo nie zastanawiaj i śmiało wysyłaj CV, jeśli wolisz, możesz bezpośrednio do mnie: agnieszka.dombrowska@sigmait.pl. Koniecznie dopisz, jaką rolą jesteś zainteresowany. :)

@Opinia

A ktoś tu twierdził, że są producentami oprogramowania? Bo tak to wygląda po tym nagłym zaprzeczeniu. ;) I skoro znasz takie szczegóły to jak ich oceniasz?

@Urszula

Hej! Rzeczywiście nie pracujemy nad własnymi produktami, natomiast nasze zespoły – ja zostało już wspomniane wyżej – tworzą oprogramowanie dla klientów ze Skandynawii, Wielkiej Brytanii, Francji itd. :)

@Agnieszka

Nie, wasze zespoły nic nie tworzą. Wynajmujecie ludzi i zespoły klientom. Co najwyżej robicie nearshoring/offshoring lub managed services. Sigma IT Poland to bardziej kontraktornia niż firma IT.

@Opinia

No ale mimo wszystko to według Ciebie jakoś źle świadczy czy o co chodzi?

@Opinia

Uściślając – nasze zespoły nie tworzą naszych produktów (bo takich nie mamy), natomiast realizują projekty dla naszych klientów. Co istotne, nasze zespoły zarządzane są przez managerów z Sigma IT Polska, którzy ściśle współpracują z managerami po stronie klienta. :)

@Agnieszka

To nie ma znaczenia. Zespoły nie tworzą projektów tylko robią projekty na zlecenie klienta i tylko to co zleci klient w rozliczeniu godzinowym. Sigma IT Polska to kontraktornia taka jak np. Sii, podobny model działania.

@Opinia

No ale nie twierdzisz chyba, że kompletnie niczego nie robią przy tych projektach, bo chyba chociaż jakiś nadzór nad tym jest? A klienci zresztą zawsze twardo stawiają zasady i nie są elastyczni jeśli o projekt chodzi? Mam na myśli to czy firma nie doradza ewentualnie jeśli coś mogłoby być np., błędne? Czy na jakiej zasadzie to w końcu działa

@Urszula

Nadzór klienta jak nad każdym bodyleasingiem

Sławomir
@Opinia

Do czego zmierza to podkreślenie modelu biznesowego firmy? Chciałeś to tylko doprecyzować, czy ma to Twoim zdaniem jakieś znaczenie dla zatrudnionych przez firmę osób? A jeśli tak, to wyjaśnij proszę - jakie?

Firma to żart

Po calym procesie rekrutacyjnym (ktory wypadl pozytywnie, rozmowa techniczna) dowiadujesz sie ze mimo wszystko jednak nie bo klientowi sie odwidzialo, nie polecam brania rekrutacji w tej firmie body leasingowej.

@Firma to żart

Hej Niestety, takie sytuacje bardzo sporadycznie się zdarzają – np. dlatego, że klient zatrudnia kogoś po swojej stronie bądź wybiera kandydata zaproponowanego przez inną firmę. Zwykle transparentnie informujemy o tym naszych kandydatów, a ponieważ często prowadzimy kilka procesów na podobne stanowiska równolegle, w takich przypadkach, gdy tylko to możliwe, staramy się zaproponować kandydatowi udział w innej rekrutacji.

ASoor

Pani rekruterka przy pierwszej rozmowie zapewniała że niezależnie od wyniku da znać - niestety nie dała znać. Miło byłoby jednak dostać feedback - niezależnie jaki by był

Dominika
@ASoor

Uuuu, może jeszcze po prostu trwa rekrutacja i nie na ten moment wyników. A o jaką posadę chodzi? Generalnie jestem ciekawa, czy na rekrutacji było zadanie rekrutacyjne? I ile w sumie było tych rozmów z rekruterem? Ile czasu trwała?

@ASoor

Może jeszcze się odezwą, dawno temu była ta rozmowa? Przedstawili na rozmowie warunki zatrudnienia? Na jakie umowy zatrudniają? Wiesz ile oferują programistom?

@ASoor

Hej ASoor! Napisz proszę maila bezpośrednio do mnie: agnieszka.dombrowska@sigmait.pl – sprawdzę co się wydarzyło i postaram się, aby jak najszybciej dotarła do Ciebie informacja zwrotna. :) Pozdrawiam serdecznie!

Zofia
@Agnieszka

Udało się załatwić sprawę? Ja chciałam dopytać z ilu etapów składają się rekrutacje w firmie? Na jak długo okres trzeba się przygotowywać chcąc wziąć w niej udział?

@Zofia

Hej! To zależy – czasem to krótka rozmowa z osobą z działu rekrutacji + rozmowa techniczna po naszej stronie, często dochodzi jeszcze kolejny etap (np. rozmowa finałowa z klientem, zadanie testowe, rozmowa z managerem). Staramy się, by proces rekrutacji zamykał się w dwóch tygodniach, czasem udaje nam się ten czas skrócić, czasem zaś odrobinę się wydłuża.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sigma It Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Agnieszka

Hej! Czas wypłaty wynagrodzenia jest określony w każdej umowie o pracę. Wynagrodzenia niemal zawsze są wypłacane przed czasem :)

@Agnieszka

Co do tematu umowy, to zatrudnienie jest od razu na umowę o pracę? Jak to wygląda? Całość wynagrodzenia na konto?

Kandydatka

Rekruterka zajęła mi 30 minut, w trakcie których rozmawiałyśmy w języku polskim i angielskim o moim dotychczasowym doświadczeniu, motywacji, planach zawodowych. Pomimo zapewnień, że wróci z informacją zwrotną bez względu na to, czy przejdę do następnego etapu, czy też nie, oczywiście się już nie odezwała. Nie dostałam nawet jakiegoś głupiego automatu, że dziękują mi za udział. Brak profesjonalizmu.

@Kandydatka

A można wiedzieć na jakie stanowisko aplikowałas?

@Kandydatka

Hej! Przykro mi, że nie otrzymałaś feedbacku. W wakacje mieliśmy małe problemy techniczne, przez co nie wszystkie nasze maile (w tym te z feedbackami dla kandydatów) trafiły do odbiorców. Podeślij proszę maila na mój adres – agnieszka.dombrowska@sigmait.pl, postaram się jak najszybciej wyjaśnić sprawę. :)

Trefl
@Agnieszka

No nie tylko na wakacjach mieliście Państwo tego typu wyzwania - niestety inni kandydaci z grudnia po aplikacji do was również nie otrzymali choćby potwierdzenia o aktualności oferty, po czym ta kilka dni temu ponownie pojawiła się online.(usunięte przez administratora)Powodzenia!

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Sigma It Polska Sp. z o.o.?

Rozczarowany

Rekrutacja nie spełnia według mnie pewnych ogólnie przyjętych standardów.

Chodzi o feedback?

@Rozczarowany

Hej! Będę wdzięczna za informację, co poszło nie tak, gdzie popełniliśmy błąd - liczę, że uda nam się go naprawić. Napisz proszę na adres agnieszka.dombrowska@sigmait.pl, postaram się wyjaśnić sytuację :)

Teresa
@Rozczarowany

A jakiego typu były pytania tak konkretnie?

Wiecie, czy Sigma It Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Agnieszka

Hej! Oczywiście, zapewniamy sprzęt do pracy (laptop, 2 monitory, telefon etc.) również osobom pracującym zdalnie. :)

@Agnieszka

I cały sprzęt można wziąć do domu? Głównie pytam o te monitory, jakie parametry mają?

@Urszula

Hej! Jeśli chodzi o parametry, to zależy – przed rozpoczęciem współpracy prosimy o uzupełnienie ankiety określającej preferencje. Sprzęt jak najbardziej można wziąć do domu, a właściwie otrzymać, bo przekazujemy go kurierem. :)

Irena
@Agnieszka

A czy praca zdalna jest preferowana w firmie? Czy raczej model hybrydowy? :)

@Irena

To zależy od preferencji – są osoby pracujące w pełni zdalnie, są też takie, które preferują pracę z biura we Wrocławiu bądź hybrydową. Niczego nie narzucamy. :)

@Agnieszka

A tak jeszcze z ciekawości, badaliście może wydajność pracowników tutaj w zależności od trybu, który przyjmują? Ciekawa jestem co wychodzi tu lepiej dom czy biuro?

Jak dużo osób pracuje w Sigma Itc Polska Sp. z o.o.?

Agnieszka

Cześć! Nasz polski zespół liczy już ponad 70 osób i wciąż rośniemy. Daleko nam jednak do atmosfery "korpo" – dbamy o dobre relacje i na ile to możliwe w czasie pandemii, staramy się integrować i pozostać zgranym team'em.

@Agnieszka

Jeśli chodzi o integracje to są to spotkania czy wyjazdy integracyjne? :) Jak często się one odbywają w Sigmie? Czy każdy może wziąć w nich udział? Jak one wyglądają?

@Małgorzata

Cześć @Małgorzata! Ze względu na pandemię, integracje stacjonarne są ograniczone, choć nie całkowicie – w lipcu udało nam się spotkać i w dwóch grupach braliśmy udział w super zabawie na gokartach i warsztatach renowacji mebli. :) Staramy się też integrować online, w swoich zespołach, tak, aby każdy znał swój team i czuł się jego częścią :)

Norbert

Podpowiedzcie jak pracuje się aktualnie w firmie w trakcie epidemii?

@Norbert

Hej Norbert! Obecnie pracujemy w większości zdalnie (choć nasze wrocławskie biuro jest otwarte i dostępne!), i taka możliwość pozostanie utrzymana również po zakończeniu pandemii. :)

byly dev

Stanowisko na ktore bylem rekrutowany to Android developer Kod ktorym sie zajmowalem to C# i JS Mocno nie polecam O problemach organizacyjnych nawet nie chce wspominac, bo to mocno subiektywne i co kto woli

Natalia
@byly dev

Fajnie, że zechciałeś dodać coś od siebie na temat pracy w Sigma Itc - być może takie informacje przydadzą się niektórym osobom. Ja potrzebowałabym jeszcze jakichś konkretów a propos na przykład samego wynagrodzenia. Jak byś je określił? Jest tam na dobrym poziomie czy raczej przeciętnym?

ehh
@Natalia

na nofluffjobs maja oferty podane z widelkami

Byly dev w Sigmie

Hmmm. Firma generalnie ok, ale mają jeden taki projekt.... Zatrudniają devów za niezłą kasę, ale nie uciec z tego projektu to może tylko ten, kto lubi grzebać w starociach, przesyłaniu stringów i debugowaniu niedebugowalnego kodu, gdzie środowisko trzeba zestawić z 20 nugetów w różnych wersjach, a dostępu do bazy nie ma. Zdarza się też tak, że zostaje się testerem, bo trzeba - testuje się mobilki, backend, wszystko. Spisuje się testcase'y w wordzie, bo klientowi się nie chce. Założenie jest takie, że developer zrobi wszysko. Od pisania kodu, po devops, testy, releasy, service desk. Twierdzą że nie są korpo.... To nie jest prawda. Korpopie.....nie na każdym kroku. Nie wiem, jak ktoś nie jest ambitny i chce stanąć na chwilę i nie patrzeć na nowości, to ok. W innym wypadku... No chyba że inny projekt, choć z własnego wrażenia - nie za dużo ciekawych rzeczy, a jak już to wyścig szczurów i dziwne gierki i układy. Poza tym - okres próbny jest obustronny.

Leon

Słyszałem, że firma świetnie się rozwija. Zastanawia mnie dlaczego nikt tu nie pisze. tak dobrze się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Sigma It Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sigma It Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigma It Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigma It Polska Sp. z o.o.?

Sigma It Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Strzegomska 138
    54-429 Wrocław

Sigma It Polska Sp. z o.o.