Opinie o Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wiko Klebetechnik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. w Częstochowa

Kael Nowy wpis

Duża rotacja pracowników. Pracodawca wyznacza terminy urlopów wypoczynkowych z góry, więc samemu nie można sobie nic zaplanować. Wiele osób jest przepracowanych, a prezes składa obietnice bez pokrycia.

Czarna Nowy wpis

Dzień dobry, jaka stawka godzinowa może być wypłacana podczas zatrudnienia jako Online Marketing Manager? Piszą w ofercie, że prócz pełnego etatu możliwa będzie też opcja na pracę na jego część. Zastanawiam się czy doświadczenie z pracy na tym stanowisku wpływa na zarobki? piszą, że mile widziane będą co najmniej 2 lata w zawodzie

Jeszcze pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

W tej firmie Niemcy traktują Polaków jak (usunięte przez administratora) Zwalniają doświadczonych pracowników bez mrugnięcia okiem. Kobiety po urlopie macierzyńskim nie mają do czego wracać - są degradowane albo zwalniane. Wszystko zależy od humorków starego niemca i jego świty. I wszystko za zgodą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Miały być zatrudnienia w regionie. A co jest? Gang (usunięte przez administratora) z Bawarii, który działa sobie bez żadnej kontroli.

Doma

Specjalista ds. sprzedaży na rynki DACH może częściowo pracować z trybie home office. A przynajmniej tak piszą teraz w ogłoszeniu. zastanawiam się jak często i jaki zakres zadań na spokojnie może być właśnie z domu wykonywany? Tak byłoby mi wygodniej

Pracodawca Nowy wpis
@Doma

Home Office jest dozwolony 2 dni w miesiącu - po uzyskaniu zgody przełożonego.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wiko Klebetechnik Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik Działu Zaopatrzenia wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Czy w firmie Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

dziadek

Naturalnie że tak

Paulina

Hej ;) Był ktoś może na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta? Chciałabym się dowiedzieć jak tam, czy warto brać pod uwagę prace w firmie? Jeśli ktoś pracuje na tym stanowisku też może się wypowiedzieć o warunkach :D Byłoby super!

Jakieś opinie o pracy w dziale kadr i płacę ? Na jakie zarobki można liczyć?

Mech

Pracowałam w wakacje na montażu,pieniądze dobre,nasz przełożony ok.spoko gościu.W sierpniu dowiedziałyśmy się a było nas 6 os. Że nie ma zamówień i ok połowy października będą dzwonić o powrót bo ma praca ruszyć.Zlizal się termin i lipa nikt nie dzwonił ,ja wzięłam i rozwiązałam umowę zlecenie bo po rozmowie z przełożonym nie było szans na powrót.(usunięte przez administratora)

Irena
@Mech

:( i co z tymi zamówieniami, wiadomo czy obecnie wróciły? I dasz znać jak konkretnie ten montaż u nich wygląda? Nic nie piszesz, żeby było ciężko?

Zastanawiający się

Pracownik laboratorium kontroli jakości. Jakie zarobki i jaki rodzaj umowy na początku?

Basia

Pokazalo sie ogloszenie ze poszukuja do pracy na dzial montazu. Czy jest to praca dla kobiety ? Co tam sie robi ? Dzieki.

Gronkowiec

Czy warto aplikować na stanowisko laboranta? Jakich warunków finansowych można się spodziewać?

Xyz

Ogłoszenie na pracuj pl na PH Bardzo zachęcające najlepszy punkt stabile zatrudnienie i miła atmosfera pracy ???????????????? Zapomnieli dodac ze w zeszłym roku zwolnili bez żadnego sensownego powodu caly dział sprzedaży bo dziadek miał zly dzień Nie wspominając o problemach logistycznych oraz jakościowych

Sajmon
@Xyz

Dział handlowy zwolniony, obroty nadal te same - nadal nie widać powodu?

Izabela
@Sajmon

Czyżby dział handlowy nic nie robił? Jest już cała nowa ekipa skompletowana czy można jeszcze aplikować do tego działu?

Sajmon
@Izabela

Coś w tym stylu :-) Szukamy, spójrz na pracuj.pl, tam są wszystkie nasze oferty.

@Xyz

Dział Handlowy poleciał dzięki wspaniałemu Dyrektorowi.

Brudny Hary
@Izabela

@Izabela (usunięte przez administratora) nas banda decydentów. @Sajmon ma rację jakiś jeden doradca techniczny może być ,ale ten dział był bardzo rozrośnięty.

Irena
@Brudny Hary

Czyli krótko mówiąc nikt tam nic szczególnego nie robił, skoro nie wpłynęło to na obroty? Faktycznie mimo, że wizja tego wydaje się być przykra to bez sensu trzymać kogoś, kto nie daje efektu. Jak oni właściwie się zorientowali, że pozbycie się ich faktycznie niczego nie zmieni?

@Sajmon

Ale serio z dnia na dzień zwolniliście tyle ludzi? Bez uprzedzenia? A odprawy chociaż był dla tych ludzi?

Hans
@Marta

Odprawy każdy dostał, ale w sądzie pracy - natomiast można wystawić w tej kwestii jedynie pozytywną recenzje. Przelewy dla wszystkich zwolnionych osób po wyrokach przyszły na czas.

Rybak

Pojawiło się ogłoszenie do działu sprzedaży, może ktoś napisać jaka atmosfera, jak firma jest postrzegana na rynku, warunki pracy, teren, narzędzia etc.

Wilhelm

Kontakt telefoniczny z firma dobry, zamówienie dzieki Paniom w dziale sprzedazy na czas dociera. Słyszałem że caly dział handlowców poleciał, ale tak jest jak ktos nie spelnia powierzonych mu obowizakow. Dziewczyny podobny w dziale sprzedazy pracuja na pelnych obrotach. Swego czasu mieli smieszna pania dyrektor Mar....ę , ktora podobno figurkę "gó...no" jakies dawala na biurko pracownikom - szok ja bym to zglosil do sądu jako mobbing nie pozwoliłbym na takie chamstowo. Podsumowujac firma dla klienta OK. dla pracowników z tego co słyszałem sajgon.

@Wilhelm

@Wilhelm - kreatywny Nick dopasowany :) Nie powinny wypowiadać się osoby, które nie znają sytuacji od wewnątrz. figurka o której wspominasz była formą żartu i rozluźnienia. Nie powinny zawierać głosy osoby niezainteresowane. Poza tym w każdej firmie znajdą się osoby zadowolone i niezadowolone. To nie jest (usunięte przez administratora), jeśli nie jesteś zadowolony z firmy to się należy po prostu zwolnić.

Śmieszna Pani Dyrektor
@Wilhelm

Z tego co słyszałeś? Podobno? Czyli nie masz pojęcia co się działo, ale słyszałeś, np od Pani E.... więc postanowiłeś napisać. Figurka została za demokratyczną zgodą zespołu używana w formie pseudo nagrody za różnego rodzaju pomyłki. Właśnie po to żeby zespół wiedział, że błędy popełnia każdy, ale należy o nich rozmawiać, uczyć się na nich i przede wszystkim nie ukrywać ich przed przełożonym. Bo nawet najgorsze (usunięte przez administratora)powiedziane zaraz po fakcie, można usunąć zanim wypłynie i nie wychodzi afera, w efekcie której właściciel każe zwolnić pracownika. I stała również na biurku śmiesznej pani dyrektor , bo i ona nie była nieomylna. Co do zarządu, to nie bede tego komentować. Albo ktoś się na pewne rzeczy godzi, albo nie i odchodzi. Jeśli ktoś tkwi 10 lat w firmie, która jest niby taka beznadziejna, to trzeba zadać pytanie czy to nie przypadkiem przez to, że albo jej tak wygodnie tylko narzekać, albo sama jest bez szans na lepszą pracę , z uwagi na kompetencje. Co do działu sprzedaży, prócz jednej Pani, ,rzeczywiście świetny.

Grażyna
@Śmieszna Pani Dyrektor

Z tego co słyszałam była pani dyr. była bardzo wulgarna ,a to już jest stresujące.

Kajtek
@Grażyna

Może była, a może nie była - czy w tym momencie takie istotne? Nie ma jej już i nie wróci, więc nie ma o czym dyskutować. Widzę, że bardziej skarżą się obce osoby, które gdzieś, coś podsłyszały, niż sami pracownicy ;-)

Krokodyl

Dla tego tam tak jest, do póki stary bedzie rządził to tam nie bedzie klimatu, dziewczyny w biurze są szczębkami nerwów. Dokładają obowiązków Ale pieniedzy juz nie Sprzątaczka Niemiecka zarabia wiecej niz kierowniczka w Wiko

Brudny Hary
@Krokodyl

Oho kogoś coś zabolało ,urwał się strumyk gotówki.

Julia
@Krokodyl

czemu w biurze panuje taka gęsta atmosfera? ktoś się wyżywa na tych dziewczynach czy co? chciałam się zatrudnić do biura, uwielbiam taki typ pracy ale martwią mnie to opinie.

Julia
@Brudny Hary

skoro pisze że dokładają obowiązków a wynagrodzenie wciąż bez zmian to ma prawo domagać się podwyżki :)

@Krokodyl

Może z lepsza ortografia płacili by więcej...

Krokodyl

Witam, Nie polecam pracy w firmie Wiko klebetechnik. Straszny mobilny brak szacunku dla pracownika. Firmą zarządza stary Niemiec ktory ma za nic Polaków. Traktojie ich jak swoja własność

@Krokodyl

rozpiszesz się coś więcej o tym mobilnym chaosie, o co dokładnie chodzi ? ciężko zarządzać firmą w polsce będąc za granicą?

@Anna

A na jakie stanowisko aplikujesz?

Jaka atmosfera jest między działami w Wiko Klebetechnik Sp. z o.o.?

Brudny Harry

Jest bardzo dobra wręcz rodzinna.

Pająk

Witam,czyli po braku NEGATYWNYCH opinii warto składać CV?

Karola
@Pająk

Właśnie też się zastanawiam ????

Michael

Nie wiem skąd takie zdziwienie, że nic nie ma o tej firmie na forum. Jak jest dobrze w niej to co tu wymyślać i się doszukiwać. Bardziej zastanawiające są firmy gdzie stron do czytania nie brakuje, tam powinna zapalić się czerwona lampka, gdy ktoś chce aplikować, czy to pozytywnych czy negatywnych bo każdym kłamstwie ziarno prawdy jest.

Damian
@Michael

Mnie trochę dziwi brak opinii bo osoba wchodząca do wątku chciałaby mieć najświeższe informacje związane z tym pracodawcą. Wydaje mi się, że Ty możesz jakimiś informacjami dysponować, więc może napiszesz mi co na temat tego pracodawcy dokładnie wiesz? Coś od roku 2021 uległo zmianie?

Benek

Zastanawiam się czy firma normalnie funkcjonuje bo od roku nikt nie skorzystał z tego forum. Warto aplikować macie jakieś braki kadrowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Wiko Klebetechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiko Klebetechnik Sp. z o.o.?

Wiko Klebetechnik Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Ekonomiczna 8
    42-271 Częstochowa

Wiko Klebetechnik Sp. z o.o.