Opinie o Desio Barbara Bill w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Desio Barbara Bill. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Desio Barbara Bill o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Desio Barbara Bill w Częstochowa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Desio Barbara Bill? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czy można liczyć w Desio Barbara Bill na prywatną opiekę medyczną?

Nie spotkałem się z czymś takim. (usunięte przez administratora) to zbyt pochlebnie określenie dla tej , nie napiszę firmy.

Były. Nowy wpis

Bez żartów????

Czy pracownicy w Desio Barbara Bill dogadują się między sobą?

Ja Nowy wpis

Atmosfera jest tak zła w tej firmie, że tego aż nie da się opisać.

Magda

Nadal jest fatalna atmosfera czy już się coś polepszyło?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Desio Barbara Bill? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Ola

Interesowałam się pracą w tej firmie , jakiś czas temu. Ale w związku z fatalną atmosferą w firmie i bardzo słabym wynagrodzeniem zrezygnowałam. Czy ktoś może posiada wiedzę czy coś się w tej firmie się zmieniło na plus.

Jeszcze gorzej
@Ola

Jest jeszcze gorzej , dobrze jeżeli w ogóle cokolwiek zarobisz. Jeżeli tam nie pracujesz to już wygrałaś

@Ola

Oraz metr mułu

KB

W tej firmie jest bardzo duża rotacja. (usunięte przez administratora)Nazwę rzecz po imieniu - to mobbing. Wiele firm zewnętrznych też rezygnuje ze współpracy. Często nie płaci za usługi i o wszystko ma pretensje do wszystkich.

1100 procent
@KB

(usunięte przez administratora) czy może jednak coś się zmieniło ?

@KB

Czy może mi ktoś napisać czym ta firma się zajmuje ? Ale tak naprawdę (usunięte przez administratora) .

KB

Firma zajmuje się wszystkim, od preparatu na rany po produkty dla rolnictwa Huwasan i bisteran, ktory jest tym pierwszym,a le z przeklejona etykieta!. do tego jeszcze wlascicielka sprzedaje materialy, obrusy, reczniki, szlafroki... (usunięte przez administratora)

@KB

To bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing to prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Czy takie sytuacje faktycznie miały miejsce w Desio? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś kroki?

Opinia
@Dominika

Zdecydowanie nie jest to mobbing. Proszę nie mylić systemowego cwaniactwa , oszustewek , arogancji , konfabulacji i fundamentalnego braku zasad z mobbingiem. To że ktoś się pracodawcy obawia nie musi być wynikiem mobbingu. Są pracownicy którzy poddańczy stosunek do pracodawcy uważają za konieczny warunek do spełnienia by pracować. W firmie granicy od której zaczyna się mobbing się nie przekracza, a co do reszty niema norm które zabraniają prostakom i cwaniakom prowadzenia działalności gospodarczej . A co za tym idzie zatrudniania pracowników w atmosferze jaką tworzą.

Magda

Hej, co tu tak cicho? Są jakieś wolne wakaty?

Gucio

opinie szybko znikają - dlaczego zastanówcie się

Arek

Zanim sie kogoś o coś oskarży trzeba mieć dowody. Jak ktoś nie dał rady w dobrej firmie to teraz żałuje?

Dominika

@salmonella z forum mogą znikać jedynie te komentarze, które naruszają regulamin forum. Jest on dostępny na samym dole strony - warto się z nim zapoznać. Poza wymienionymi podpunktami - wszystkie inne komentarze realizują zasadę wolności słowa.

Racja
@Dominika

Tak się składa, że pracodawca opinie może usuwać za po opłaceniu konta. Co Barbara czyni.

Jakub

Czy ta cisza na forum to efekt bardzo dobrej pracy w firmie?

Dominika

@lolo a na jakim stanowisku w Desio Barbara Bill pracujesz? Możesz podzielić się ze wszystkimi osobami poszukującymi pracy w Częstochowie opinią na temat warunków zatrudnienia w firmie?

abc

Są tacy co pracują po 10 lat, są tacy, którym się dziękuje po 3 miesiącach. Życie.......

lucky

Widzę, że opinie bolą, bo bardzo szybko znikają. Nie polecam nawet osobom, które są bez pracy.

polo

hej hej czy pracował ktoś z was na stanowisku mechanika we Wrzesni może? akurat się rozglądam za jakimiś ciekawymi ofertami pracy wlasnie w tej branzy i biore ta firme pod uwagę wiadomo ze trzeba mieć odpowiednie wyksztalcenie techniczne do oracy tutaj

admin

Jakie emocje budzi w tobie Desio Barbara Bill ? Czy jesteś zadowolony zpracy w tej firmie? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy.

lolo
@admin

Firma Jak najbardziej w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Desio Barbara Bill - Częstochowa

Desio Barbara Bill
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Ludowa 36
    42-215 Częstochowa