Opinie o TP Reflex Polska Sp. z o.o. w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TP Reflex Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TP Reflex Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP Reflex Polska Sp. z o.o. w Żarów

Czy rozmowa rekrutacyjna w TP Reflex Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Jhj

Pewnie jest taka możliwość.. jak poczekasz sobie na kierownika 2 godziny mimo że masz przyjść na daną godzinę.

Moni

He he bez fantazji oni chyba co nie którzy nawet po polsku dobrze zdania nie umiał złożyć.to jest chyba najgorszy zakład w okolicy

Rafaello

Trzeba pogadać z Aneta kierowniczka jakości bo też zauważyłam że jej odbija ostatnio

Maćko

Witam, mam pytanie, bo dostałem ofertę, jako operator wózka widłowego, jak tam wygląda praca na wózkach, ogólnie na magazynie?

Praca spoko, pieniądze jak wszędzie. Jedyne co to kierownictwu się w (usunięte przez administratora) przewraca i myślą że jak mają żółte koszulki i są na wyszych stanowiskach to mogą pomiatać pracownikami.

kiedyś pracowałam

a który to taki najcwańszy i najbardziej pomiata? bo jestem ciekawa czy coś w tej kwestii się zmieniło od mojego odejścia...

@kiedyś pracowałam

Też długo pracuje, nic się nie zmienilo

Julia

Hej, napisałeś, że pieniądze jak wszędzie ale w sumie nie wiem dokładnie ile to może oznaczać :) Napiszesz jaka stawka obowiązuje w TP Reflexie? Czy są podwyżki? Jeśli tak, to jak można sobie je wypracować? Trzeba wyrabiać jakieś określone normy?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie TP Reflex Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kadr? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Duży.

Pamiętam jak pracowałem u was 2 miesiące i zamiast dostać komplet informacji od kierownika produkcji potrzebnych mi do pracy ( to był jego zas... any obowiązek ) jako kierownika to dawał mi zagadki. Zero pomocy, wsparcia tym bardziej że to pierwsze tygodnie pracy były. Odradzam każdemu pracy tutaj nie dostaniesz pomocy wsparcia czy czysto ludzkiego traktowania. A na każdym kroku będą żółci udowadniać ze jesteś zerem gorszym od nich i jesteś chłopcem na posyłki. Takie brzydkie traktowanie. Nic dziwnego że Dawid się zwolnił czy Ci inni pracownicy.

Julia
@Duży.

Cześć, możesz napisać w takim razie jak wyglądały w ogóle Twoje początki w pracy? Po tym jak dowiedziałeś się o przyjęciu co było dalej? Jak wyglądało całe wdrożenie i szkolenia wstępne? Czy one w ogóle były? Wolę się upewnić jak dokładnie to wygląda w TP Reflexie.

Duży
@Julia

Pierw kontakt przez agencje rekrutacyjną i umówienie u pracodawcy, u pracodawcy okazało się że na stanowisko które chciałem już nie potrzebują oferują mniej atrakcyjne poniżej kwalifikacji moich. Ale zgodziłem się. W 1 dzień szybka opowiastka co będę robił jakie to mają wysokie standardy itp. Niestety żadnych szkoleń, wdrożenia od razu na głęboką wodę. Podsumowując oferta pracy o czym innym u pracodawcy co innego, żadnych szkoleń instrukcji.

@Duży

Miałem tak samo

@Pszemek

Kolejny analfabeta czy ten sam, ręce opadają

@O. N. A

Jestem wolnym człowiekiem mogę pisać jak chcę tym bardziej nick. Mogę sobie nawet spisać Prezydent. I też będziesz podważała zasadność? Co za dzida.

Pszemek

Długo ci zeszło sprawdzenie u googla tej definicji. Często się używa różnych zwrotów w mowie potocznej jak np ciapaty, dzban chcąc kogoś obrazić a dzida też Ci powinno być znane, jest to zwrot ironizujący o zabarwieniu mającym kogoś obrazić. Tylko wolny człowiek ma możliwość wyboru (np. Szczepić się czy nie,) niewolnik wyboru nie ma. I tak samo ja mogę pisać jak mi się podoba.

@Pszemek

Oj wolny człowieczku szybciej Cię zaszczepią niż myślisz. Tak bardzo jesteś wolny że musisz pracować ha ha jak by nie było toż to inna odmiana niewolnictwa. Każą a Ty wykonujesz, myślę że kredyt w banku czy też raty też są atrybutem wolnego człowieka haha

@O. N. A

Kończąc temat bo mamy o pracy pisać póki co żadnych kredytów, rat i kart no a praca no cóż - za coś w biedronce zakupy muszę robić. Powodzenia.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w TP Reflex Polska Sp. z o.o.?

Ona

Pracuje w TP i nie znam nikogo kto by awansował, ci sami ludzie cały czas jako liderzy, kierownicy. Ale mam znajomych którzy stąd odeszli lub zostali zwolnieni a teraz są kierownikami zmianowymi w nowym zakładzie, rok wystarczył żeby tam awansować. Ale tutaj nikt nie awansuje.

On
@Ona

Tak, to ciekawe kto z operatorów po roku wybił by się na kierownika haha bajki piszecie.

Ona 4.0
@On

A jest taka osoba, był u nas ustawiaczem form w nowej firmie został shift liderem a teraz p. o kierownika swojego działu. W sumie zawsze wiedziałam że w TP się marnuje. Czego się spodziewać po jego przełożonym można było.

Operator w8
@Ona 4.0

Po prawdzie ustawiaczy mieliśmy zawsze na poziomie Dawid, Przemek i inni i nic dziwnego że karierę robią gdzie indziej, a tutaj ciągle szyk anowanie dziwne uwagi i traktowanie jak służącego.

Pracuje
@Operator w8

Jak wygląda praca za ustawiacza bo właśnie aplikowałem do was

Zmęczony

Aby awansować w TP trzeba długo chorować i trzeba strzelać z ucha do kierownika.

jerzyk

jesli masz ojca ,wujka ,brat a,siostre ,matke itd. i mozesz miec tylko wyksztalcenie podstawowe to rodzinka awans i zalatwi ,jesli jestes po studiach i znasz kika jezykow a nawwet posiadasz znajomos obslugi i budowy maszyn. to z produkcji nie wyjdziesz ,takie sa tam realia .intelekt w ogóle nie jest brany pod uwage .to najgorsza firma jaka znam

WD40
@jerzyk

Fajnie to napisałeś ja od niedawna już nie pracuje w TP pracowałem tam rok ale też to zauważyłem.

Niepszemek

Mam pytanie jest możliwość ponownego zatrudnienia u was na stanowisku ustawiacza, zdarzało się ponowne zatrudnienie przez TP?, szukam roboty akurat i wasza oferta wpadła mi na pracuj. Peel. Proszę tu pisać lub na e-maila lub tel.

Kasia2
@Niepszemek

Zapraszamy potrzebny nam ktoś taki

@Niepszemek

Pszemek ????????????chłopie naucz się pisać. Mam nadzieję że ustawiaczem jesteś chociaż dobrym

O. N
@O. N. A

Naucz się pisać, co masz na myśli? Rażących błędów nie widzę.

Darek
@O. N. A

Widać że nick to zmyślone słowo zlepek słów więc nie oczekuj jakiejkolwiek poprawności.

@O. N

Pszemek kto to pisze analfabeta. Przemek jak już coś. Ja tu widzę rażący błąd. Pozdrawiam

O. N. A

Obiło mi się o uszy że Przemek wraca. Ciekawe czy to prawda?

O. N.
@O. N. A

Też to słyszałem ale nie wiem ile w tym prawdy, był taki pomysł bo nikt nie chce do nas przyjść więc odezwali się do byłych. Współczuję mu jeśli tu wróci.

Młody
@O. N. A

Przemek idź do Nifco na młodszego technika ds utrzymnaia form, tu się nie marnuj pamiętasz ile razy karuzele przezbrajales samemu bez pomocy, i inne kwiatki bez pomocy niebezpiecznie. W Nifco złota robota a jest oferta.

Pan Nikt

Może byście spróbowali zadzwonić do Przemka lub Dawida skoro mamy problem z ustawiaczami

Stara
@Pan Nikt

Też o tym myślałyśmy ostatnio przy papierosku zadzwonić do byłych ustawiaczy i zagadać tylko ze tu jest problem z liderami i kierownikiem zmianowym nie traktują tych pracowników jak ludzi ale jak służących lider w momencie gdy ma ustawiacza nagle dostaje dwie lewe ręce nawet granulatu nie potrafi wsypać, śruby nie przykręci zaczyna się siedzenie w biurze z telefonikami. Jeden ma tyle roboty że nie wie gdzie ręce ma włożyć (ustawiacz) a drugi kręci bajere w biurze ( liderek) . W normalnych wtryskarnisch ustawiacz zdejmuje i zakłada formy i tyle ewentualnie wklepuje wstępne ustawienia z karty tech. resztą zajmuje się technolog, kierownik zmiany itp. Tak jest w nifco, biplascie itp.

Onaa
@Pan Nikt

Dawid ustawiony w nowej firmie - jest brygadzista i nie wróci tu, Przemek też fajnie wyszedł gdy walną papierami tutaj. Żaden z naszych byłych tu nie chce wrócić i chyba to powinno dać do myślenia że to tu mamy problem. Swego czasu była oferta 8 brutto na ustawiacza tutaj i co? Echo.

W4
@Stara

Prawda tak już było tutaj lidery do domu szli a ustawiacz zmieniał formy do 23 godziny żeby przez week pracować mogła produkcja

Pan Nikt
@Onaa

Mimo wszystko fajne chłopaki, i dawało radę

Pan
@Pan Nikt

Tak, dawało radę i było lepiej gdy ustawiacze byli wolałem ich niż liderów. No ale cóż tak jak się traktuje ludzi to fama się roznosi i nikt nie przychodzi lub co dwa miesiące inny. A byli to naprawdę fajni fachowcy.

XXX

Jeśli produkcja idzie bez tego stanowiska czyli ustawiacza to na stałe ich obowiązki powinni przejąć liderzy, bo co mają do roboty innego.

Młoda 29

Dawid 2 lata pracował, Witek prawie rok z Dawidem, pierwsi ustawiacze najdłużej robili, Przemek kilkanaście miesięcy, i inni też tylko na chwilę tu byli, dlaczego akurat ci tak się wykruszają mimo dobrych pieniędzy. Ale Krzysiu ślepy był na poczynania swoich podwładnych którzy wykańczali dobrych ludzi.

Wanda

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w firmie TP Reflex? Czy ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się na temat samej pracy? Jak oceniacie atmosferę w firmie?

Nik
@Wanda

Pierw masz umoy czasowe 3 msc, pozniej 2 lata tylko dla Polaków

Drwallz ekstruzji

A ja tam sobie nie odmawiam kisze ogóra ile dam radę w tym roku już spałem z dwoma operatorkami a trzecia już jest w zasięgu, powiedzmy ręki. Bo to lubię chcę i mogę bo to moje życie. Fakt może i jakiś Banderas nie jestem ale mam fajne kopyto mam czym zawalczyć. Ale też mam odpowiednie podejście.

Stara

Ostatnio Dawida spotkałam facet się wyrobił widać że odżył już nie śmierdział smarami, pracuje w normalnych warunkach z tego co mówił. Lepiej na tym wyszedł niż by dalej tu został. Powodzenia kolego.

Ona 2

Czytam ofertę kolejnego ustawiacza szukają teraz już nie wybrzydzają ze musi być z rocznym doświadczeniem teraz uwaga osoba do przyuczenia hahaha polityka Krzysztofa i żółtych (usunięte przez administratora)koszulek się nie sprawdziła. Mieliśmy fajnych panów ale nikt ich nie szanował. Nie sobie liderzy zmieniają i tak nic nie robią.

Szukam

Mam pytanie macie ustawiaczy form na nowym zakładzie???

Monika T.

Ja ostatnio spotkałam jednego ustawiacza od nas, pracował jakoś na początku, taki najbardziej pomocny, można powiedzieć że chłop się ustawił w nowej firmie, mistrz działu technologii czy jakoś tak. Sama się zastanawiam teraz nad zmianą pracy tam bym miała lepsza kasę tylko ze dojazd gorszy. Tutaj już psychicznie nie wytrzymuje i ten dym mnie dusi i ciągle poganianie i mało i za wolno i za dużo NG i tak w kółko. Ale jak na tych starych maszynach ma być inaczej.?

Policja

Trojan nie wchodzić.

były

już jakiś czas minęło od mojego odejścia z TP i widzę że nic się tu nie zmieniło, ale za to u mnie spoko w nowej firmie kolejna wypłata ponad 5 tyś na rękę z kilkoma nadgodzinami. najlepsza decyzja ostatnich lat przerwać karierę w TP uwolnić się od toksycznych przełożonych iść na przód A nie babrac się w dymie z gumy i w oleju. jak teraz czasami widzę smutnych liderow z TP to jestem dumny że do czegoś doszedłem po wątpliwej karierze we włoskim zakładzie. w TP człowiek by utknął na swoim stanowisku A w nowej firmie sukcesywnie awansują mnie , ps czekam wlasnie na aneks do umowy na stanowisko mistrza swojej zmiany :) w nowej firmie. Mozna ??

Ona AM
@były

Napisz chociaż imię lub jako kto tu pracowałeś.

@były

Hej. A gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć. Sam rozglądam się za czymś przyszłościowym. Pozdro

spoko

praca nie najgorsza zarobki średnie

@spoko

Jakie ?

Zostaw merytoryczną opinię o TP Reflex Polska Sp. z o.o. - Żarów

• Jak się pracuje w TP Reflex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TP Reflex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TP Reflex Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TP Reflex Polska Sp. z o.o.

TP Reflex Polska Sp. z o.o.