Opinie o Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. w Zbąszynek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. w Zbąszynek

nie polecam kupna wędlin u Zyguły po 3 dniach nie są już świeże, panie polecają aby kupować wędliny-wyroby na ciepło ale też się zawiodłam. Sklep Poznań os. Armii Krajowej 101

Szukająca

Polecacie prace na stanowisku młodszy specjalista ds jakosci? Jak wyglada atmosfera? Jakich zarobków się spodziewać? Pozdrawiam

Znalazca
@Szukająca

Marna i marne ;-)

beretmorg

Dziwna Firma, chaos, ludzie nie panują nad tym co robią, (usunięte przez administratora) wszędzie, zganiają jeden na drugiego obowiązki. Tragedia

Szczęśliwiec
@beretmorg

Koszmar ! W biurze ludzie jeden na drugiego źle patrzy… najlepiej nie podchodź i o nic nie pytaj. Atmosfera masakryczna. Wymagania po sufit, wór obowiązków ze nie wiesz od czego zacząć, ciagle masz tyły … pod telefonem byłem cały czas bo może coś będzie potrzebne. Pieniądze marne za ta prace. Ja nie polecam i uciekam. odchodzą i ludzie z biura i z produkcji a nawet kierownicy

dondiego

jeżeli firma cały czas szuka pracowników,to znaczy ze jest to firma krzaka!!!!znam doskonale sytuacje w tej firmie. a o paniach koordynatorkach moge napisac ksiazke. karierowiczki i (usunięte przez administratora) bezczelne ,ordynarne i zapomnialy jak na sklepie orały !!!teraz wielkie panie sie znalazły.nic tylko wyslac inspekcje pracy.

Księgowa

Standardowe pytania . Brak podania informacji o zarobkach - tajemnica. Brak odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej.

Dotyczące dotychczasowego zatrudnienia oraz czemu chcesz zmienić pracę.

Leszno

Widzę że Tymon o przepraszam Szymon zrobi wszystko żeby podlizać się Szefostwu . To jest (usunięte przez administratora) przymusowej

@pracownik

Dlaczego Administrator usuwa sens postów tego nie rozumiem czy to dla dobra FIRMY czy dla pracownika

Belxrbub

Nie polecam , kierowniczka to (usunięte przez administratora) która problemy domowe próbuje odreagować na pracownikach , mobing mobing i jeszcze raz mobing!

Dawid

Możecie prosić o nowe maseczki?

Czy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jasne że tak od 8 do 10 godzin przy taśmie aż się spocisz

Nikt

Nie

@ja dlaczego odchodzą ?

Często ogłaszają oferty pracy. Ludzie sami odchodzą czy zostają zwolnieni?

sami odchodzą

Praca

Witam. Jak wygląda praca w Firmie Zyguła na stanowisku Księgowej? Czy ktoś może coś napisać na temat panującej w tej Firmie atmosferze, kierownictwie oraz o zarobkach? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

@Praca

Znowu szukają księgowej, już trzeci raz w tym roku. Po okresie próbnym każda kolejna rezygnuje.

dur

Ludzie mili , pomocni na warsztacie, ale brak szkoleń brak wdrożeń, od razu wymagają wielkich umiejętności, a zarobki są bez szału, ale po prostu ok, rodziny bym za to nie wyżywił.

@dur

Jakie są zarobki?

przedstawiciel handlowy, jakie warunki? Ktoś coś?

Mietus

Witam, mógł byś ktoś powiedzieć jak wygląda tam praca na nożu, ile świń dziennie i jakie tempo, ile przerw?. Z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam

@Mietus

Jak chcesz żyć w stresie to polecam . najlepsi i myślący pracownicy odeszli . ( przepraszam tych co nie mają wyjścia ) . Pracujesz bez ustalonej godziny wyjścia ilość świń nie ustalona ale około 250 i wyżej przy obsadzie ok 20 osób . Dwie przerwy 30 + 15 jak do 16,00 ,Ja się cieszę że tam już nie pracuję . Pozdrawiam napisz czy coś kłamałem !!!!!!!!!!!!!!!!!

Laleczka Chucki

Firma tragedia...nie mili...kierowcy woza busami po 4 tony towaru...kierownictwu pasuje.

Szukający

Witam serdecznie, Czy ktoś może orientuje się na jakie zarobki może liczyć specjalista ds. kontrollingu lub specjalista ds. raportowania i analiz? Te dwa ogłoszenia pojawiły się na pracuj.pl. Byłbym również wdzięczny za opinie na temat atmosfery oraz ogólnej sytuacji w firmie. Pozdrawiam

Dzień dobry. Jestem stałym klientem sklepu Zyguła w Lesznie ul. Święciechowska od czasu / kilku tygodni/ obsługa jest nie uprzejma a w dniu dzisiejszym odmówiono mi kupna kiełbasy białej exstra w ilości 4 szt. tłumacząc cała paczka lub jeśli jest w promocji . Czy takie rozporządzenia wydaje właściciel czy jest to wymysł obsługi.

Martyna

Jaka panuje w tym momencie atmosfera w firmie? Z komentarzy poniżej wynika ze nie za dobrze, czy to prawda ?

rzeźnik

Niech mi ktoś odpowie bo nic nie rozumiem . Za wolny poniedziałek 11,11,2019 dostanę wolną sobotę 09,11,2019 . Takie słowa usłyszałem od swoich przełożonych . Czy oby dwa dni nie są dniami wolnymi czy zakład ma inny kodeks pracy . Czkam odpowiedzi od Kierownictwa

ok

Ni jest tak źle, pracujemy 9 godzin ale mamy dwie przerwy jedna poł godziny i druga 15 minut. trzeba też jesc dla mnie to plus że na spokojnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. - Zbąszynek

• Jak się pracuje w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.