Opinie o Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. w Zbąszynek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. w Zbąszynek

Witam, jak wygląda praca w biurze? Zostało ogłoszone wolne stanowisko na specjalistę ds. kadr i płac. Dziękuję za odpowiedzi.

@Gość

Cześć, gdzie Ty masz to ogłoszenie? Bo ja nic nie widziałam, słabo chyba szukam coś. Daj znać, co proponowali, podawali widełki tam jakieś stanowiskowe?

Iwona

Cześć, jakie zarobki obecnie na wędzarni? pytam, bo było ogłoszenie ale nie pisali nic o tym. w benefitach jest ciepły posiłek, jakiś konkretny? ;) Pisali też o trzech zmianach, jak godzinowo wyglądają?

Klientka ...

Witam serdecznie, z przykrością rezygnuje z zakupów w sklepie Mięsnym Zyguła w Krzyżu , i zadbam o to , aby również zrezygnowała moja rodzina . Pani Weroniko , bo tak zwracała się do Pani koleżanka kulturę wynosi się z domu . Najwidoczniej nie straciła Pani żadnej pracy , że nie dba Pani w tych czasach o tą obecną . Nie pozdrawiam .

Ryszard Wrocek

Jestem Państwa klientem od kilkunastu lat i to klientem zadowolonym. Macie dobre i ciekawe wyroby. Jest tylko jeden minus. Jak robicie smalec, koniecznie przestańcie dawać boczek ze skórą. Traci się całą przyjemność konsumpcji jeżeli człowiek musi uważać aby nie połamać zębów na spieczonych, twardych kawałkach skóry. Czy u Was nikt tego nie zauważa? Ja już od kilku lat przestałem kupować Wasz smalec i kilku moich znajomych także. Zresztą jesteście na tle innych firm z branży jedyną która to robi. Za to pieczyste i inne wyroby macie doskonałe. Pozdrawiam z Wrocławia

Księgowa

Standardowe pytania . Brak podania informacji o zarobkach - tajemnica. Brak odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej.

Dotyczące dotychczasowego zatrudnienia oraz czemu chcesz zmienić pracę.

Leszno

Witam widziałem na Internecie że firma potrzebuje przez agencję na stanowisko wędzasz i moje pytanie brzmi czy jest możliwość wyjść te 4 tysiące na czysto jak mówią i jak wygloda sprawa z tym darmowym zakwaterowaniem ile osobowe są pokoje i jaki klimat jest w miarę normalni czy lepiej jakbym sobie na własną rękę wynajął pokój w okolicy firmy dziękuję za podpowiedźi pozdrawiam Darek

Izabela
@Zainteresowany

A jakie masz ogólnie doświadczsenie?

@Izabela

Trochę robiłem przy maszynach ale nie przy mięsnych pozdrawiam

@Zainteresowany

I jak tam, zdecydowałeś się na aplikowanie do firmy? Może wiesz już coś więcej o warunkach które oferują :)

Katarzyna

Czytałam i zdębiałam. W zeszłym roku jedna dziewczyna pisała że na produkcji zarabia się średnią krajową !! Średnia w zeszłym roku to było 5900 brutto. Czy to nie pomyłka? I drugie, ta sama dziewczyna pisała że macie kredyty zakładowe. Co to jest? Chodzi o zakładowy fundusz świadczeń socjalnych?

Jaki jest wkład kierownictwa Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Justyna

Żaden pracowników maja za nic zarówno kierownictwo jak i brygadzisci ,brygadzista szczuje pracowników jeden na drugiego a pozniej umywa ręce czy to jest normalne ??sama tego doswiadzylam choc pracowalam tylko kilka dni drugi raz nie popelnilabym tego błędu aby sie tam zatrudnić choc wyroby maja naprawdę smaczne

@Justyna

To trochę niefajne zachowanie. Nie myślałaś, żeby poprawić te relacje? Nie dało się pogadać z brygadzistą, bo praca w takiej atmosferze faktycznie może popsuć nerwy. Chociaż dobrze płacili?

Justyna
@Sebastian

Probowalam rozmawiac z brygadzista ,ale grochem o ścianę on jest tak zafascynowany jedną swoją pracownica,ze nic się docieralo co ona powie on robil dlatego to byl jeden z powodów odejścia z pracy chora atmosfera a co do placy to marne grosze i tak (usunięte przez administratora) na wypłacie z tego co dziewczyny mowily to normalne w tym zakładzie

Jowita

Cięzko sie dogadać.

Byłypracownik

Żaden

Ano taki, ze dużo ludzi woli w tych czasach isc na zwolnienie lub zeolnic sie całkowicie. Zglaszasz (usunięte przez administratora), złą atmosferę i masz juz przechlapane

@Justyna

Co Ty piszesz jakie smaczne co tam kręcą w w wędliny w wyroby.....

@Karolina

Ktoś u Was tak właśnie zrobił? I na czym to przechlapanie polegało?

Iwona
@Katarzyna

Zglaszasz brygadziscie problem a on nic sobie z tego nie robi w ramach "kary" wysyla Cie do gorszej pracy gdzie musisz sporo dźwigać nie interesuję go to ,ze np nie możesz na ręce masz robić a jak się nie podoba to sie zwolnij takie jest podejscie do osob ,które zglaszaja problem bynajmniej na produkcji

Olga

Zaden

Olga

Zaden

Ryszard
@Olga

A sami pracownicy jak się dogadują między sobą? Bo jak jest okej, to po co w sumie kierownictwo miałoby się wtrącać ;d

Clue
@Ryszard

Różnie bywa z tym

Fratczak Ireneusz

Kupiłem fkaki 3 raz. Myslalem że to pomyłka że jakaś nieudana partia... Panie Zyguła... Jak będę się chciał nażreć soli to sobie pojadę do Wieliczki!!!! Szanowalem tą firmę. PRZESTAŁEM...

Stały klient

Sklep Bogatynia !!! Po raz kolejny kupiłem firmowy boczek Zyguły...80% słonina...za bagatela 36 zł. Niestety paragony wyrzucam i nie mam podstaw by zgłosić roszczenie ...ale wiem jedno...gdybym chciał kupić słoninę to bym zapłacił około 10-11 zł za kg . Kiedyś dobry sklep...dzisiaj pracują brudaski !!!

Z czystym sumieniem i z całego serca polecam sklep Zygula a zwłaszcza w Krzyżu Wlkp. Panie bardzo miłe, polecają mnóstwo smakołyków i zawsze się skusze :) produkty świeże, pięknie wyglądające w ladzie, w sklepie pachnie pieczonym mięskiem, mniam! Warto odwiedzić i się samemu przekonać :)

Pawel

Wyroby coraz gorsze. Jestem rolnikiem mam swoje wyroby bo hoduję świnie ale wstyd mi na święta kupiłem w Jarocinie u Zyguły surowa polska długa /nie do pomyślenia...!!! nie dowędzona a jakość mięsa daje wiele do życzenia.Panie Zyguła co Pan robi ..........ludzie już Pana poznali to tylko kwestia czasu.............szkoda słów.............

jan
@Pawel

bo to prawda

Daro
@Pawel

Okres świetnych wyrobów z tej Firmy już minął. Ilość wody w wędlinach bije wszelkie rekordy.

Krystyna
@Daro

Czemu tak robią? Oszczędzają?

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Jak masz tendencje samobójcze to startuj . Ja się cieszę że tam już nie pracuję . To robota dla głupków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brak informacji o wynagrodzeniu na stanowisku pracy podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz brak odpowiedzi zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej.

Rekrutacja to jakaś kpina, startujesz i nie wiesz za jakie pieniądze i nawet nie dowiesz się tego na rozmowie. Nie poinformują cię o wyniku rekrutacji, jakby cię w ogóle tam nie było, całkowite lekceważenie ludzi.

Ona

Potwierdzam

@Ona

Też byłeś na rozmowie rekrutacyjnej? Firmy często odzywają się tylko do tych kandydatów, którzy przeszli weryfikacje pozytywnie. Próbowałeś się kontaktować telefonicznie, żeby coś się dowiedzieć?

Tak, to prawda. Potwierdzam ta informację.

Marzena

A pracowałeś czy tylko byłeś na rozmowie? Czy możesz mi powiedzieć na co w takim razie kładziony jest nacisk na takiej rozmowie? Jakiego doświadczenia wymagają?

Kamil

Nie polecam zyguły w dobrówce dziwne żarcie mają fuj

Emerytka

Pracowałam ponad 13 lat na produkcji w firmie zygula i co mnie spotkało odkąd przyszła krewna jednego z brygadzisty zaczęły się dziac dziwne rzeczy a to woda w gumowcach a to raz mialam wyrzuconego jednego buta chyba bylo dla nich śmieszne wracajac z pracy w listopadzie w jednym bucie chowanie ciuchów prywatnych czy polaru jest norma na produkcji a najgorsze jest to,ze osoby nadzorujace nie widzialy nic złego totalna ignorancja dlatego nie polecam pracy na produkcji

Kik sid Sid
@Emerytka

No racja

Witam, proszę o opinię jak wygląda praca na stanowisku mechanika, elektryka w firmie.

@Zainteresowany

Daj sobie spokój(usunięte przez administratora) przy i tak marnych zarobkach to wymagania po sufit oni na rozmowie kwalifikacyjnej potrafią wszystko pięknie obiecywać a w rzeczywistości szkoda gadać

@Zainteresowany

Latasz jak kot z pęcherzem z jednego miejsca w drugie, weekendy różnie a na koniec miesiąca śmieszne pieniądze …

@Paweł

Śmieszne pieniądze to dla każdego co innego. Najniższa krajowa 3010 brutto? Odpowiedz choć tak czy nie :)

@Paweł

Czyli co dużo nadgodzin a nie płacone jak należy?

@Zainteresowany

też bym chciała wiedzieć ale oczywiście wszyscy owijają w bawełnę i nikt nie napisze konkretów, ach

Tymon

Firma jak najbardziej ok ale nie każdy potrafi spełniać oczekiwania firmy więc pozostało narzekanie.

Tak
@Tymon

Dokladnie tak

@
@Tymon

Ja to już gdzieś słyszałem czy nie przypadkiem z ust Pana kolegi w innym zakładzie mięsnym.Panie Szymon

@@

Może to jakiś regionalny narzekaniec? :D Tacy zawsze się znajdą

Zdich

Orientuje się może ktoś jak wygląda praca na stanowisku magazyniera?

@Zdich

Zarobki całkiem spoko, godziny od 16 czasami 21albo 4. Szykowanie kiełbasy albo miesa

Byłypracownik
@Zdich

Praca na popołudnia i w niedzielę. Godziny pracy nieokreślone. Dobrze płatna ale nie polecam.dla ludzi mających rodziny.

rzeźnik

Nie polecam pracy w tym zakładzie dla ludzi a szczególnie młodzieży .(usunięte przez administratora)Jest tu praca po 9 godzin i do tego obowiązkowo 2 soboty . ostatnio pracownik się zwolnił z powodu znęcania się nad nim . Zarobki o których mowa w reklamach za tą atmosferę i ciężką pracę to za mało. Trzymajcie się z dala od tego zakładu

@rzeźnik

A jakie są zarobki w tym zakładzie?

Mała

Kiepskie ale to dowiesz się dopiero jak zobaczysz umowę bo wcześniej nie dostaniesz takiej informacji.

@Mała

To podczas rekrutacji nie mówią jakie będę zarobki? Dziwne. Przecież jak przyjdzie do podpisania umowy i będzie najniższa krajowa to można się nie decydować, nie? Czy jednak trochę przesadzasz i dają więcej?

Ella
@Sebastian

Nie dają więcej. Przynajmniej na początku

Kama

Nie polecam pracy w tym zakładzie wytrzymalam tam rok zarobki marne zero poszanowania dla drugiego człowieka zero organizacji pracy brygadzista kompletnie nie potrafiacy zarządzać zespolem starsi pracownicy robia co chca generalnie wyzysk mlodych i olbrzymi problem z kradzieżą nad którymi nikt nie moze zapanować

Zdzich
@Kama

Na jakim dziale pracowałaś?

Kama
@Zdzich

Na produkcji

Romano
@Kama

Kama zgadzam się z Tobą w 100% z opinią o firmie tez pracowalem na produkcji i nie wspominam tego okresu dobrze jeden z brygadzistow ordynarny do pracowników szefostwo nie widzi problemu zdecydowanie nie polecam pracy w tym zakladzie

nie polecam kupna wędlin u Zyguły po 3 dniach nie są już świeże, panie polecają aby kupować wędliny-wyroby na ciepło ale też się zawiodłam. Sklep Poznań os. Armii Krajowej 101

Zostaw merytoryczną opinię o Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. - Zbąszynek

• Jak się pracuje w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.