Opinie o Acoustics Production Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Acoustics Production Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Acoustics Production Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acoustics Production Sp. z o.o. w Elbląg

Lidka Nowy wpis

Są ogłoszenia w sieci ale daty ich zakończenia znaleźć nie mogę. Chodzi o pracę dla Inżyniera projektu. To jesteś jakaś aktualna rekrutacja bo szukam dla męża? Atmosfera z biegiem czasu jak wygląda bo często poruszyliscie ten temat? Co do pieniędzy to wypłaty na czas bez problemu? Jak ktoś wie ile taki inżynier może faktycznie zarobić to będę wdzięczna.

Remik Nowy wpis

Za głowę się złapałem. Jak czytam te opinie to nawet mi się odechciewa dzwonić i pytać o warunki zatrudnienia.

Spawacz Nowy wpis

Firma krzak szef u początków kariery bardzo wporzadku niestety z czasem $$ odbiła zero szacunku do człowieka jak to kiedyś stwierdził 10ciu za brama czeka na Wasze miejsce. W radiu mówią o stałej współpracy. Czemu? Bo nikt tam nie da rady dłużej wytrzymać przy mistrzu produkcji, (który własnego imienia i nazwiska poprawnie nie umie wymówić) który gnębi ludzi od początku współpracy. Zdecydowanie nie polecam współpracy z tą firmą i mam nadzieję, że karma się odwróci i pan "piąty" zdejmie kubraczek i sam zacznie wyrabiać się w chorych godzinach, które ustala. PS. Proponuję przypatrzyć się odprowadzaniu ścieków z peloxu, które firma leje bezpośrednio do kanalizy. O ile w ogóle rury tam jeszcze nie są powypalane

Helena Nowy wpis
@Spawacz

Co takie robi dokładnie? W jaki sposób? Podasz przykłady? Negatywnie określasz godziny to znaczy w jakich tu się działa?

V8

Czytając ich ogłoszenie pękam ze śmiechu przechodząc do zakładki firma oferuje . ...pracę po południu ,niezbędne narzędzia do pracy ,możliwość studiowania tzn . że w innych firmach wg właściciela zabraniają ...dopiszcie ,że oferujecie przerwy śniadaniowe o bezpłatna toaletę !!! Babcia na robotach w (usunięte przez administratora)miała to samo ...

Iza
@V8

Dziwne bo widzę od nich 3 oferty i nie widzę w nich możliwości studiowania. Piszą natomiast o elastycznym czasie pracy i pracy zdalnej (dla przedstawiciela handlowego) a to nie we wszystkich firmach jest. Ty chciałeś tu aplikować czy cos? Na jakie stanowisko była ta oferta z możliwością studiowania?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Acoustics Production Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Magazynier

Szkoda czasu na rozmowę Jak powiedziałem że chce zarobić 4000 szef wyszedł ...choć rekruter słuchał mnie godzinę a potem zaprosił szefa . Ogloszenia , tej firmy pokazują się co kilka dni co oznacza ,że jak się ktoś dał zwabić to raczej tylko na miesiąc . Życzę jak wszystkiego pod górę .

Justyna
@Magazynier

Rekruter mówi na spotkaniu jaką kwotę proponuję firma? Czy proszą żeby czekać na telefon?

PanR

Szukają teraz kierownika, Specjalista ds. zakupów i księgowego, czyli widać wymiana ludzi. Ktoś się orientuje jakie są tam zarobki na stanowisku Specjalista ds. zakupów?

Ko

Firma do (usunięte przez administratora) Banda hipokrytow co placa grosze za spawanie i montowanie Ludzie oni nie maja nawet sównicy :-D:-D:-D. A kierownik produkcji niech idzie tam na co wskaxuje jego nazwisko do lasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Acoustics Production Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Acoustics Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Acoustics Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Acoustics Production Sp. z o.o.
  • Michała Rosnowskiego 3
    82-300 Elbląg

Acoustics Production Sp. z o.o.