Zakład Wielobranżowy PHU DAN STAL Daniel Tomaszewski

Elbląg

Opinie o Zakład Wielobranżowy PHU DAN STAL Daniel Tomaszewski

Tech 2015-05-21 10:24:38
Bardzo słabo niezorganizowana firma. Mocno niedoświadczony młody Pan Prezes. Nie polecam współpracy.
Klient 2015-06-07 19:02:35
Mam niedobre doświadczenie z Firmą DAN-STAL. Nie dotrzymują terminów, jakość usług daje dużo do życzenia. Firma nie bardzo wie pod okiem Pana Filipa dokąd zmierza.
Wykonawca 2015-07-16 21:44:39
Ja również mam niedobre doświadczenia z tą firmą, od prawie roku czekam na ostateczne rozliczenie. Natomiast współpraca z tą firmą była cały czas pod górkę. Mam spore kłopoty przez tę firmę, a współpraca z nadętym młodym człowiekiem to droga przez mękę. Nie wiadomo, kto rządzi w tej firmie czy Pan Daniel czy Pan Filip.
Klient 2015-09-24 12:21:38
Nie polecam, oszukują, niewyplacalni. Szukajcie innego partnera tu nie warto, są po prostu nieuczciwi. OSTRZEGAM!!!!!!!!
byly pracownik 2016-04-29 19:53:54
firma ta ludzi traktuje jak niewolnikow ty musisz nie czy chcesz caly czas wkryzysie tylko skad te bogactwo a teraz ludzie po sadach sa wzywani bo pan filip chcial zaoszczedzic
KONIG 2016-05-31 14:12:25
To nieuczciwi ludzie. Nie płacą dostawcom. Ich długi są na wszystkich giełdach wierzytelności. OSTRZEGAM PRZED TYMI OSZUSTAMI!!!
Zostaw swoją opinię o Zakład Wielobranżowy PHU DAN STAL Daniel Tomaszewski - Elbląg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wielobranżowy PHU DAN STAL Daniel Tomaszewski