Opinie o Edm Inter-Foods Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Edm Inter-Foods Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Edm Inter-Foods Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edm Inter-Foods Sp. z o.o. w Gdynia

Nie śledzę wokand sądowych, ani opisywanych tu perypetii. Od niedawna mieszkam w stolicy i jako, że firma według danych rejestrowych mieści się przy ulicy Stacja Metra Rondo ONZ, to miałbym do roboty z buta i to niedaleko. KRS-y wskazują też, że firma działa i sprzedaje hurtowo mięso i wyroby z mięsa. Przez blisko 9 lat robiłem na hurtowni, więc ta tematyka nie jest mi obca. Ale wyjaśnijcie proszę, jakie tu jest poszanowanie pracownika, czy to zarobkowo, czy na czysto ludzkiej stopie? Czy wypłaty na czas i w jakiej wysokości?

Wielbiciele Mike Nowy wpis

@wszyscy Michał Aleksander Matyjaszko własciciel tej "firmy" idzie siedzieć :) ma kolejny prawomocny wyrok na podst.KK :) nie pierwszy:) na pewno nie ostatni :) toczą się postępowania prokuratorskie i sprawy w sądach o kolejnych wyrokach Matyjaszko z satysfakcją będziemy informować

Jak długo trwa proces awansu w Edm Inter-Foods Sp. z o.o.?

Domi

na kogo chcesz awansować w firmie która ma komorników, procesy sądowe min za niezapłacone zobowiązania , ma kuratorów sądowych, nie rozlicza się z ludźmi nie ma księgowości nie ma bilansów ...........?

Danuta
@Domi

Dużo tych zaległości jest? Ogólnie to ile osób pracuje? Wszystkim zalegaja wynagrodzenia? Za jaki okres?

Krystyna Nowy wpis
@Domi

No ale jak sytuacja była w miarę stabilna to też nikt nie awansował? Pracuje tu ktoś oprócz szefostwa, bo napisałaś że nie płacą pracownikom?

Zbyszek

Tematy tu prawnicze, jakby to kancelaria była. To zajrzałem w e-krs i firma aktywna. A przecież padły tu słowa o wierzytelnościach, komornikach. Czy może w takim razie wiesz, skoro takie rzeczy spotkały jednego ze współwłaścicieli, to czy w swoim codziennym funkcjonowaniu, korzystają z usług pracowników? I czy te wierzytelności, to dotyczyły także rozliczeń pracowniczych?

Kazio Nowy wpis

Czy to oznacza, że pracy tu nie ma i nie będzie? Bo w sumie o takie info mi się jedynie rozchodzi.

Brałeś udział w rekrutacji do Edm Inter-Foods Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

????

No i co teraz?? Z pracownikami mam na myśli.. jeszcze dzisiaj chciałem tam papiery podesłać, a tu takie newsy. A może już dawno nikogo nie zatrudnia w takim układzie?

Honorata

No a co z firmą i pracownikami w tej sytuacji? Daj znać, czy zwolnią ludzi czy praca normalnie jest i toczy się dalej wszystko. Są przyjęcia nadal?

Itek
@Honorata

sorry prawidlowa nazywa to Best Racquet Sp. z o.o. w Warszawa

Itek
@Honorata

zajrzyj do KRS tej “firmy” poczytaj na GO WORK opine o Best Racquet Sp. z o.o. w Warszawa ktorej Michal Matyjaszko jest jedynym wlascicielem a w Edm Inter Foods sp z o o jest wspolnikiem ciekawe co wspolnicy I koledzy Matyjaszko na to? o ile sprzedajac innych jeszcze ich ma

Jaka jest kultura pracy w Edm Inter-Foods Sp. z o.o.?

Paula

prokuratorsko-więzienna skoro chcesz wiedzieć. Jak nie chcesz być wykorzystana i (usunięte przez administratora) to lepiej ich unikaj.

Domi

wspólnik w EDM INTER FOODS SP. Z O.O. to przestępca -bezdomny gołodupiec Michał Matyjaszko żyjący z przekrętów i kobiet ma zarzuty prokuratorskie i toczące się obecnie procesy sadowe na podstawie tych zarzutów prokuratorskich. Trzy kolejne prokuratury pracują nad postawieniem mu kolenych zarzutów z KK i skazaniem go za to samo za co ma już prawomocny wyrok tzn przekręty finansowe,przywłaszczenie (recydywa), dostał wyrok za pobicie (bezwzględne więzienie) , za chwilę kolejny wyrok za kolejne pobicie (recydywa), Krajowa Administracja Skarbowa też nad jego działalnością pracuje. Na pomorzu i nie tylko jest spalony nie ma czym straszyć zapytajcie tępaka czemu pod koniec 2022 dostał wpier............ od kolegów/przyjaciół i kto i za co cwela donosiciela. A co do kolejnego wspólsa tej firmy niejakiego R. Depty to także interesuje się nim prokurator - wszyscy zainteresowani zajrzyjcie do KRS ilu ta firma ma kuratorów i komorników (to dopiero poczatek w związku z toczącymi się sprawami będą kolejni komornicy i kuratorzy)i sami zrozumiecie że ta niby firma to przekręt. Zajrzyjcie na opinie o Best Raquets sp. z o. o.gdzie Michał Matyjaszko jest właścicielem, poczytajcie wiele można się dowiedzieć.

Iza

dzięki za info i ostrzeżenie

Brat

to też było i zginęło, wklejam ponowni - w tej sprawie Matyjaszko ukradł konie żeby nie zapłacić za stajnie, standardowo ucieka z wynajmowanych mieszkań nie płacąc czynszu: byznesmen tego bałaganu niejaki Michał Matyjaszko Mike z fejsa https://www.facebook.com/mike.mat.3388 ''charakterniak" HA HA HA ćwiknął konie: http://www.warszawa-pragapoludnie.sr.gov.pl/userfiles/file/ogloszenia2019/strony%20nieznane/ICo604_18.pdf Sygn. akt I Co 604/18 P O S T A N O W I E N I E Dnia 26 lipca 2019 roku Referendarz Sądowy w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi - Południe w Warszawie w I Wydziale Cywilnym : Monika Netzel - Szeniaw ska po rozpoznaniu w dniu 26 lipca 2019 roku w Warszawie na posiedzeniu niejawnym sprawy z wniosku wierzyciela Marty Wąsiakowskiej z udziałem dłużnika Michała Matyjaszko o wyjawienie majątku .postanawia: zawiesić postępowanie na p o d s ta w ie ą j& H 7 f e p k t '6 k.p.p. w zw, z ąrt. 13 § 2 k.p.c. U Z A SA D N IE N IE ' Postępowanie w niniejszej spraw ie podlega zawieszeniu. Z godnie z treścią przepisu art. 177 § 1 pkt 6 k.p.c. sąd może zawiesić postępow anie z urzędu, jeżeli na skutek braku lub w skazania złego adresu pow oda albo n iew skazania przez pow oda w wyznaczonym term inie adresu pozwanego lub niewykonania prze z powoda innych zarządzeń nie m ożna nadać spraw ie dalszego biegu. N a podstaw ie art. 13 § 2 k.p.c. przepis art. 177 § 1 pkt 6 k.p.c. znajduje odpowiednie zastosowanie do postępowania o wyjawienie majątku. Zarządzeniem z dnia 27 lutego 2019r. pełnomocnik wierzyciela został zobowiązany do w skazania aktualnego adresu zamieszkania dłużnika w term inie 30 dni pod rygorem zawieszenia postępowania. Termin ten został przedłużony n a w niosek pełnomocnika wierzyciela do dnia 30 czerw ca 2019r. We wskazanym terminie pełnomocnik wierzyciela nie w skazał aktualnego adresu dłużnika. Wobec powyższego orzeczono jak w sentencji

Iza
@Brat

dzięki za ostrzeżenie, trzeba ich omijać z daleka

Paula

było TU dużo krytycznych opinii, widzę że zostały usunięte - trzymajcie się od nich z daleka, zajrzyjcie do KRS - sprawy w sadzie, wyznaczeni kuratorzy - Michał Matyjaszko (Mike Mat z fejsa) razem z kolegami/wspólnikami nie płacili wierzycielom/oszukali ich, sprawdź firmę, spróbujcie znaleźć ich bilanse - z tym też są problemy pomimo obowiązku ustawowego, a to już poważny problem prawny - odpowiada za to karnie zarząd/wspólnicy, nie ma tej firmy na Białej liści Ministerstwa Finansów itd - popytaj wywiadownie gospodarcze, giełdy długów, kontrahentów, byłych i obecnych wspólników - ja to zrobiłam, to co tutaj i na innych forach ludzie piszą to jedynie bardzo delikatnie pokazany przysłowiowy czubek góry lodowej. Zdobądź wiedzę choćby od kontrahentów o problemach prawnych w tym skarbowych i finansowych tzn. celowemu niepłaceniu kontrahentom W EDM INTER FOODS SP. Z O.O. w której Michał Matyjaszko posiada formalnie 50% udziałów, podobną sytuację ma Best Racquet sp. z o.o. - ma on wyroki skazujące za przywłaszczenie (kurator), za pobicie, kolejne sprawy i wyroki w drodze (prokuratury, sądy). Wiele osób, które okradł i oszukał (w tym przyjaciół/braci, kolegów) go poszukuje, niektórzy zdecydowali się zgłosić do organów ścigania, inni postanowili sami się z nim rozliczyć. Fakty mówią same za siebie

Czy w Edm Inter-Foods Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Agata

Myślisz, że to może być jednak nieprawda? Ciekawe czy udostępni

Agata

Czemu jednoznacznie stwierdzasz, że to on? Nikt nie mógłby się po prostu spytać? Ogólnie to aktualnie jak się sprawy z tym mają, stoicie w miejscu?

Agata

Ano rozumiem. Wyjdzie w praniu. ;p Czyli jakby nie patrzeć to forum jest już dla firmy tak jakby zbędne?

w wiesz coś więcej? Bo miałem z nimi do czynienia sprawa jest w sądzie. Będę wdzięczny za każde info, ścigam ich za spory cash. Pisz na priv finance.postt@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Edm Inter-Foods Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Edm Inter-Foods Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edm Inter-Foods Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edm Inter-Foods Sp. z o.o.?

Edm Inter-Foods Sp. z o.o.
  • 10 Lutego 11
    81-366 Gdynia

Edm Inter-Foods Sp. z o.o.