Opinie o Grupa Elephant Security Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Elephant Security Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Elephant Security Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Elephant Security Sp. z o.o. w Kalisz

Alek.

Nie Polecam nikomu pracy w Firmie Elephant Security w Poznaniu. Byłem na rozmowie w Poznaniu na ul. Kopanina, powiem szczerze że z Kierownikiem Ochrony nie można normalnie porozmawiać , ponieważ się nie da. ! Ma wszystkich za idiotów. Szukają ludzi tylko z Grupami najlepiej II. Jak już wcześniej ktoś napisał Tylko i wyłącznie II GRUPA NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI. Jeżeli nie ma to DO WIDZENIA. Bardzo Bezczelni Ludzie i to ma być Kierownictwo ? NIGDY W ŻYCIU TAKICH PRZEŁOŻONYCH !

Leon
@Alek.

Już taki kierownik nie powinien pracować w tej firmie żeby była normalna firma i porządek psuje opinie dla firmy proste. Nikt bez powodu nie pisze takich komentarzy. Znamy to wszystko z doświadczenia jak człowiek jest traktowany w pracy.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Grupa Elephant Security Sp. z o.o.?

Niepolecam firmy Elefant securyty sp,zoo ale chodzi o firme sprzatajaca a zwłaszcza jesli ma to byc kierownik pani Anna K,

Dostępna jest oferta pracy dla pracownika ochrony. Z tego co czytałem praca jest 2 zmianowa, w jakich godzinach, ktoś wie? Czytałem w wątku, że za godzinę wychodzi 16.5, to prawda czy może złośliwe wpisy konkurencji? Macie jakiś system premiowania? Zawsze to jakaś dodatkowa kasa... Pisaliście coś również o rotacji pracowników, szukam czegoś stabilnego, po jakim czasie można starać się w firmie o UoP na czas nieokreślony?

@5678

Ale w ciągu miesiąca idzie dostać te dwie raty? Te dodatkowe obowiązki są zawarte w umowie jakoś ogólnie czy to tylko polecenia słowne? No i czy czasem doceniają to, że robisz inne rzeczy i dorzucają coś do pensji?

Biceps

Pracuję na jednej z Agat od początku. Praca jak w każdej firmie na ochronie. Są zasady , procedury , do których trzeba się dostosować. Spokojna praca. Nie posiadam grupy a posiadam umowę o pracę. Jest OK. Wypłaty na czas.

@Biceps

A wiesz może czy są jakieś wolne stanowiska teraz? W sieci znalazłem tylko takie sprzed kilku miesięcy, a mam grupę, więc chętnie bym się podjął pracy w ochronie. Możesz napisać jakie to są te zasady, do których trzeba się dostosować? Bo nawet w tych starych ogłoszeniach nie pisano nic na ten temat.

Seweryn Nowy wpis

Pojawiło się obecnie ogłoszenie na pracownika ochrony. A tam umowa zlecenie. W wymaganiach czytam o statusie studenta i/lub orzeczeniu o niepodległości w stopniu co najmniej umiarkowanym. Nie mam ani tego, ani tego. Czy to znaczy, że by nieprzyjęli?

Anonim Nowy wpis
@Seweryn

No logiczne że nie chyba że na umowę zlecenie ale jeśli nie ma tego w ogłoszeniu to zapomnij

Jojo Nowy wpis
@Seweryn

Najlepiej żebyś miał znaczy stopień niepełnosprawności. To dla firmy wymarzony kandydat na ochroniarza. Wtedy firma kosi kaskę z PFRON.

dobry_żołnierz

Nie polecam i przestrzegam przyszłych kandydatów przed tą agencją "ochrony". Miałem okazję wystarczająco poznać zasady i priorytety obowiązujące w Elephant, zabezpieczenie obiektów jest na bardzo niskim poziomie, obsadzane na służbach są osoby, które w większości nie mają zielonego pojęcia o ochronie i zabezpieczeniu obiektów. Tam gdzie są zatrudniani studenci w większości przypadków służby to jedna wielka sypialnia. Na obiektach handlowych wielkopowierzchniowych brak osób z KPO, KPP, znajomością PPOŻ, brak podstawowej wiedzy w przypadku codziennych zdarzeń typu ujęcie sprawcy kradzieży/dewastacji itp. Jeżeli nie masz ambicji i nie chcesz należycie wykonywać swojej pracy to Elephant jest jak najbardziej dla Ciebie.

Error
@dobry_żołnierz

Bo w tym śmiesznym elefancie nie liczy się umiejętności i kompetencje tylko orzeczenie o niepelnosprawności i kasa z PFRON. Tam nawet przyjmują ludzi karanych po wyrokach aby grupa była. Przykładowo bedzie kandydat z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony i karany lump z czerwonym nosem ale z orzeczeniem o niepelnosprawności to zatrudnia właśnie jego.

@Error

Dokładnie tak. Biorą jak popadnie aby grupa była. Nawet zaświadczenia o niekaralności nie wymagają.

Bodygard z agatki Nowy wpis
@dobry_żołnierz

Oczywiście jest tak jak piszesz. Ta "ochrona" to zlepek przypadkowych osób z orzeczeniem o niepelnosprawności. I tak jeden "ochroniarz" kulawy, drugi po zawale, trzeci szerszy niż wyższy 150cm i tyle samo wagi. O ochronie mienia i systemach p.poż nie mają zielonego pojęcia.

Trochę się spóźniłem, bo dosłownie 2 miesiące temu wygasła oferta dla pracownika ochrony powierzchni handlowej, może jest jeszcze szansa, że mnie przyjmą jak dziś wyślę cv? Pracodawca oferował pracę na dwie zmiany i ciekawią mnie te godziny. Widziałem też, że szukali kogoś na stałe i nie wiem czy miałbym się nastawiać na umowę na czas nieokreślony od pierwszego dnia.

dobry_żołnierz

O umowie na stałe zapomnij, to nie ta agencja, dwie zmiany to prawdopodobnie zmiana dzienna i nocna po 12h.

Nie ma się co dziwić Agata meble płaci mało a wymagania z sufitu

sniący

a mi tam firma odpowiada, pracuje na galerii handlowej, czy mam 12 czy 24 h to i tak wiekszosc czasu przespie, kierowniczka z Kalisza przyjedzie czasem zeby sie najesc, wypic kawe, zrobic zakupy i zebrac miejscowe pltki i pojedzie dalej. czasem pokrzyczy ale ze sama niewiele wie to i niewiele moze, zreszta jej chlop jest dyrektorem wiec jest uklad nie do ruszenia. stawke mam dobra jako student, wyleze sie w robocie takze polecam firme.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Kurcze, to ciekawe, jak w tej firmie można zostać dyrektorem. Czy jest taka normalna rekrutacja zewnętrzna i jest konkurs cv, gdzie startować mogą osoby spoza firmy? Czy raczej stawiają na pracowników, których awansuje na taką posadę?

dobry_żołnierz

Rodzinny biznes, kadra kierownicza ma bardzo, ale to bardzo małe pojęcie o branży, pracownicy są zatrudniani na sztukę, mają robić godziny tak żeby kasa się zgadzała.

Tylko po co im takie preteksty, bo chyba nie bardzo rozumiem? Nie musza potem znowu kogoś szukać do siebie? Stale są chętni? Widziałem po prostu ofertę pracy dla samego koordynatora i się firma zaciekawiłem. Od strony tego stanowiska zna ktoś warunki? czy pod tym względem warto?

Agata B.P.

Dokładnie tak. Człowiek to tylko (usunięte przez administratora). Dziś pracujesz ty a jutro inny. Tu przewinelo się już ze 20 ludzi a salon otwarty 3miesi temu.

W tej firmie koordynator też na dłużej niż 2-3 miesiąca nie zatrzyma się.

@Agata B.P.

O jakim salonie piszesz? Bo aż sprawdziłem z ciekawości i firma Elephant Security istnieje od 2017 roku. Czy chodzi o jakiś konkretny obiekt do ochrony z tak dużą rotacją? I ewentualnie można wiedzieć, jaki?

BYŁY PRACOWNIK

Umowa o pracę tylko dla osób z orzeczeniem taka to śmieciowa firma.Zadnej premii ,wręcz Kary za bzdury za używanie telefonu ,rozmowy z pracownikami salonu Agata meble.Wymogi wygórowane a płacą marne grosze.I do tego kierowniczek Maciej kłamca i (usunięte przez administratora) Praca po 12 godzin od 7 do 19 i od 19 do 7 rano .Potrafią zwolnić z dnia na dzień z umowy zlecenie nie podając przyczyny ,a umowa o pracę na osób z grupą jak chcą zwolnić to stosują myk wręczając dokumenty z przeniesieniem do innego miasta na obiekt.

Wojtas

Broń borze tam pracować. Nawed niema jak skorzystać z vc. A jeść trzeba na stojonco bo nie można opuścić cieciuwki tyko trzeba warować przez cało noc

ABC

W tej firmie nie ma premii są kary a o umowie na czas nieokreślony można zapomnieć jak się domagasz swoich pieniędzy zapracowanych to wtedy Ci dziekują za pracę i nie potrafią wypłacić nawet zarobionych pieniędzy .Nie polecam pracy w tej firmie

Gargamel
@ABC

Dokładnie tak. Zwalniają z dnia na dzień bez podania jakiejkolwiek sensownej przyczyny. Dzis pracujesz a jutro dostajesz SMS że masz nie przychodzić do pracy.

@ABC

I to prawda że nie potrafią wypłacić zapracowanych pieniędzy i nie wolno się narazić księgowej bo odrazu zostajesz zwolniony z pracy szkoda zdrowia na tą firmę .

@BYŁY PRACOWNIK

Czyli reszta pracowników pracuje na umowie zlecenie? Na jak długo się ją dostaje? O co chodzi z tymi karami? Są uwzględnione w umowie jakieś kary finansowe? Czy wymyślane jest to na bieżąco? I po ile dni się pracuje, i ile później ma się wolnego?

@1234

Tak jak najbardziej prawda z tymi pozal się Boże wyplatami płaconymi na dwie raty. Tutaj nikomu nie możesz się narazić. Masz tylko udawać głupiego i wykonywać wszystkie polecenia. Nawet te najbardziej głupie i nie należące do obowiązków ochrony. Np odśnieżanie przed wejściem do sklepu czy przepychanie zapchanego kibelka(usunięte przez administratora)

@5678

Jakie narzędzia pracy zapewnia Grupa Elephant Security Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Leszcz

Nic nie dostaniesz. Ubranie do pracy musisz kupić sobie sam. A jeśli kupisz nie takie to jeszcze (usunięte przez administratora)ci karę 200zl. O telefonie to zapomnieć bo jeśli w czasie pracy będziesz korzystać z niego to podobnie jak wyżej napisane czyli kolejne 200 w plecy. I na koniec miesiąca może się okazać że np brakuje ci 1000zl.

@Leszcz

A jak kupi się dobre to zwracają koszty? Te wszystkie kary macie zapisane w umowach lub w regulaminie? Dobrze rozumiem, że za każde "przewinienie" zabierają 200zł?

Leszcz

Za ubranie nic nie zwracają. Ta pseudo firemka ochrony tylko patrzy jak pracownikowi zayrpać jak najwięcej. Mają jakiś chory regulamin że nawet za posiadanie alkoholu jest kara 500zl. A przyjdz do pracy w niebieskich dżinsach to też kara. Albo w białych adidasach to też kara. Albo w nocy nie odbiez telefonu od kasi inteligentnej inaczej to też parę setek w plecy. I tak tylko szukają powodu żeby urwać po kilka stówek każdemu pracownikowi i przez miesiąc parę tys nazbieraja.

@Leszcz

Ale jak firma kontroluje, czy pracownik w pracy np. na chwile spojrzał w telefon? Są tu jakie kamery i ktoś non stop na to patrzy? Czy każdy pracownik ma koło siebie przełożonego i on to kontroluje? I czy aby odciąć te kwotę od pensji pracownika, to przełożony musi mieć dowody an to, że dana osoba korzysta z telefonu, czy wierzy się mu na słowo?

Leszcz

W pomieszczeniu ochrony wisi kamera i widac co robi pracownik. Wszystko się nagrywa i przez internet widzi to również kierowniczek. Widzi jak jesteś ubrany i co robisz. Bez pozwolenia nawet nie możesz podrapać się po małym. Jesteś jak pies na łańcuchu i jak widzisz obcego to musisz szczekać. Kiedyś ktoś narobił w kiblu i nie spuścił wody i śmierdziało na cały sklep. I kazali mi sprawdzać monitoring kto korzystał ze stacza ale i tak poszło że to ochrona.

Agata meble

Panowie Michał i Maciej to dwóch największych (usunięte przez administratora) jakich poznałam przy wynagrodzeniu zawsze coś było za mało. Wyzwiska ze strony Pana Macieja od (usunięte przez administratora) są na prządku dziennym. Brak szanujmy kompletnie , trzymajcie się z daleka od tej pseudo firmy.

Patryk

ta pseudopoważna firma jest conajmniej smieszna. Wykorzystuja ludzi, ich czas i zdrowie, jest to smieszne ze potrafia ociagac sie z wyslaniem przelewu o wysokosci paruset zlotych. przelew byl obiecywany w kolejnym miesiacu wyplaty co juz jest niepoważne, po czym w określonym wczesniej czasie pieniędzy jak nie bylo tak nie ma, robia z ludzi (usunięte przez administratora)i nie szanują ich czasu. Takich sytuacji z niewyplacaniem należnego wynagrodzenia jest duzo wiecej niz tylko moj przypadek. Kontakt z nimi jest trudny i bardzo nieprofesjonalny, po wielu probach omuwieni sprawy dostalem odpowiedz ze pieniedzy nie dostane i jest im przykro. TA FIRMA TO JEDEN WIELKI ŻART, nie polecam, nie szanuje

Xxl

Czy ktoś zglaszal do inspekcji pracy nieprawidłowości w elephanta? Tzn brak umów i stawki poniżej minimalnej ustawowej...

ipotr

Do poprzedniego dodam jeszcze (USUNIETEGO MAILA) że powinniście się wstydzić .PANIE PREZESIE FIRMY OCHRONIARSKIEJ podjąłem już odpowiednie kroki. Dalsze są w trakcie, zainteresuję PIP sposobem zatrudniania w Pańskiej firmie poinformuje Zarząd Agaty Meble o sposobie traktowania przez waszego przedstawiciela w terenie którego swoją drogą bym na Pana miejscu natychmiast wywalił za psucie wizerunku Pana firmy ŻAŁOSNE w tym jest to że łasicie się na nędzne pięniądze ( 1040 zł)na które czekam juŻ ponad miesiąc bĘdąc cały czas zwodzony .Zainteresuje media publiczne Waszą działalnością .Zasada numer jeden -PŁACI SIĘ ZA WYKONANĄ PRACĘ.

bez umowy
@ipotr

Ja również bym chciał się podpiąć pod ten komentarz... Upodlenie, nic więcej. Da się gdzieś to zgłosić?

Iwona
@ipotr

Hej, minął już miesiąc od twojego wpisu, jestem ciekawa czy zgłoszenie do pipu coś dało? Odwiedzili pracodawcę?

grzesiek
@ipotr

podpinam się co do wypłacania pieniędzy a raczej jego braku

Albert

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.. nawet kto lubi pracę w ochronie prędko zrezygnuje chyba że lub reżim za 16.50 na godzinę i całkiem się zastanawiam gdzie reszta pieniędzy skoro jest poniżej najniższej krajówek.. ciągłe nienormalne szkolenia.. zero człowieczeństwa pod kamerami najlepiej żeby być ciągłe na baczność gdy w nocy nic się nie dzieje kompletnie i nie można zerknąć w telefon.. nóg nie można wyprostować siedząc przy świetle... traktowanie dyrekcji Agaty meble jak Bogów.. nie można nawiązywać kontaktów z innymi pracownikami Agaty meble.. telefony w nocy z pytaniami jak się zachowam pod bramkami kas.. każdy krok jest kontrolowany pod przykrywką kar gdzie nigdy się z tym nie spotkałem.. kiedy startowałem w ochronie w jednej z większych firm nie było nawet kar za używanie telefonu.. nie polecam

@Albert

Można wiedzieć z czego te szkolenia tam są? Nienormalne, znaczy że tematyka jakaś nieodpowiednia, czy forma wykonywania szkoleń? I jak rozumiem, te szkolenia odbywają siew czasie pracy i normalnie pensja jest za ten czas nauki?

Albert
@Ania

Ciągle przewijanie jednego tematu i wymagania jak w szkole nigdy nie spotkałem się ze szkoleniem jak się zachowam pod bramkami.. gdzie pracowałem w 5 razy większym sklepie swojego czasu... a szkolenia to też robienie z człowieka głupka i gorszego od nich gdzie sam człowiek od szkolenia poucza koordynatora itp..

@Ania

Nie płacą za szkolenia jak nie jesteś w pracy to przyjeżdżasz na szkolenie za darmo bo jak nie przyjedziesz to kara

Henia

Mąż chce podesłać aplikacje na stanowisko pracownika ochrony w Kaliszu. Zastanawiamy się jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Stabilne zatrudnienie o którym mowa w ogłoszeniu to umowa o pracę? Jest możliwość dorobienia sobie płatnymi nadgodzinami?

@Henia

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak stabilne zatrudnienie. Zwalniają bez podania przyczyny i z dnia na dzień. Śmieciowa umowa zlecenie ,umowa o pracę tylko dla osób z grupą. Ciągle jakieś ucinanie wynagrodzenia naliczanie kar.Traktuą pracowników jak (usunięte przez administratora) z zasadą nie ten to będzie następny.Zwalniają z dnia na dzień a cwaniacki kierowniczek Maciej mówi że taka polityka firmy.Firma krzak w której nie warto pracować.

Daga
@Grzegorz

No ale w papierach musi być coś wpisane jako powód zwolnienia. Z jakich powodów najczęściej ucinają kasę, duże to są kwoty?

@Daga

Przy umowie zleceniu nie trzeba podawać powodu zwolnienia. Także z dnia na dzień człowiek zostaję bez pracy mimo że jest dobrym pracownikiem, tylko dlatego że osoba z grupą daję im korzyści. Kary są za siedzenie na telefonie w czasie służby na nocce ,za podejrzaną pozycję w czasie nocki ktora może świadczyć że pracownik śpi, itd powody z du.. aby tylko zabrać kasę. Wymagania z kosmosu ale brak szkoleń pracowników, a jak jest jakieś to za free przed podpisaniem umowy Żadnego bhp nic a wymogi później wielkie i pretensję.

Estera
@Grzegorz

A ile zabierają z wypłaty jak dostanie ktoś karę? Ludzie mają za dużo obowiązków, nie zawsze się wyrabiają? A szkolenie bhp na początek zatrudnienia chociaż jest?

@Estera
@Estera

Żadnego bhp ,zero szkoleń tylko aby podpisać papierek że szkolenie niby było a w rzeczywistości jego brak.Kwota Kary jest zależna od tego za co jest przyznawana od 100 zł w górę. Aby tylko uciąć pracownikowi wynagrodzenie.

@Henia

Można na zlecenie ale zaraz są kary i człowiek pracuje a jak przychodzi czas wypłaty to nie ma kto wypłacić szkoda zdrowia na pracę w tej firmie nie polecam

@anonimowapersona

Witam Serdecznie nie polecam firmy Elephant Security. Firma ma karygodne zachowanie w stosunku do swoich pracowników. Nie zostają wypłacane należyte pieniądze za godziny wykonanej pracy. Z wielkokrotnymi prośbami zgłaszanymi do firmy o ich wypłatę takowe nie zostają spełnione. Godziny pracy przekraczające stanowczo normy pełnego etatu a nawet pełnego etatu z możliwością dobrania nadgodzin, nawet po 300 parę godzin. Osoby przyjmowane z zaświadczeniem o niepełnosprawności są traktowane jak zdrowy, fizycznie pracownik. Firma nie zwraca środków takim osobą za dojazdy. O nowe ubrania dla pracowników trzeba prosić po kilka razy po czym zdarza się, że zostają one doręczone w stanie zużytym. Po przeliczeniu pensji przez godziny pracy okazuję się, że pracownik nie zarabia nawet ustalanej stawki godzinowej. Co miesiąc wychodziła ona inna a księgowe nie były w stanie wytłumaczyć po pierwsze czemu tak jest, a po drugie jaka jest stawka godzinowa netto. Pracodawcy wymagają wiedzy od swoich pracowników nie przeprowadzając z nimi żadnych szkoleń. Dodatkowo za brak uzyskania odpowiedzi na zadane przez nich pytanie np. w sprawie procedur nakładane są ogromne kary na ludzi, którzy z ich winy nie mają takowej wiedzy. Ponadto nie informują pracownika, że otrzyma on mniejszą pensję tym spowodowaną, ale również nie potrafią wytłumaczyć z jakiego dokładnie powodu została ta kara nałożona. W firmie można również zauważyć faworyzację wśród pracowników jeśli trzymasz palec głęboko to jesteś dobrym pracownikiem wtedy jeśli nie to do zwolnienia . Zwalniają bez powodu oskarżają pracownika nawet jak nie jest niczemu winien. Informacja o zwolnieniu pracownika jest przekazywana przez widomość SMS lub telefonicznie z obojętnie jakiego stanowiska i z jakiej umowy co jest zupełnym brakiem okazania szacunku dla pracownika, który ciężko pracuje nawet po 24H dzień w dzień. Podsumowując nie polecam pracy w tej firmie a osoby, które zamierzają się tam zatrudnić bardzo ostrzegam z daleka od tej firmy.

@@anonimowapersona

Nadal próbujesz odzyskać swoje pieniądze? Napisałeś, że stawka godzinowa się nie zgadzała, no to dział księgowości powinien to wyjaśnić. A przykładowo ile wynosiły te kary i konkretnie za brak jakiej wiedzy? Czy było to zawarte w umowie?

Felek

Najczęstsze kary są za korzystanie z tel. Taki niby kierowniczek zobaczy na monitoringu że pracownik korzysta z komórki -100 albo -200. Zależy od humoru. Czytasz gazetę albo rozwiazujesz krzyżówki to samo. W nocy siedzisz pzy zgaszonym świetle tzn śpisz i znów kara. Do pracowników Agaty nie masz prawa pierwszy się odzywać. Tylko dzień dobry i tak proszę pana/i. Ogólnie ochrona traktowana na równi ze sprzątaczkami. Nawet nie można korzystać z pomieszczenia socjalnego żeby zjeść przy stole jak człowiek bo ochrona to gorszy sort i musi jest na kolanie albo taborecie. I to wszystko za 16zl/h i na umowie śmieciowej

@Felek

A przed zatrudnieniem, gdy ustala się zadania i pensję, to podają do wiadomość, czego nie wolno robić, z info, ile mogą odciągnąć z pensji? Jest tu w ogóle jakiś regulamin, na podstawie którego mieliby tak robić?

Alek.

Mikołaj
@Alek.

Masz rację Alek. W 100 % się z Tobą zgadzam.! Nie Polecam pracy w tej Firmie. A zwłaszcza z takim kierownictwem. Cwaniactwem.

@Mikołaj

Firma beznadziejna

Maja
@Adam

A można konkretniej?

Beker
@Alek.

A jakich mają brać są ochroniarze bez grupy trzeba specjalna szkołę skończyć i zrobić kwalifikacje

Kamil
@Beker

Czyli co, II lub I grupa inwalidzka to kryterium zatrudnienia do ochrony w tej firmie? A wiesz, ile płacą? Bo na stronie firmy są wystawione ogłoszenia z robotą, i jest tylko podane, że zlecenie lub UoP.

Leon

Grzegorz

Pracuje w jednym salonie Agaty meble ochranianym przez elefanta. Mogę powiedzieć tyle że praca na ciągłym podglądzie bo nad głową wisi kamera. kary finansowe nakładane są za wszystko. Korzystanie z telefonu =kara. Podejrzana pozycja sugerująca spanie kara. Światło musi być włączone cała noc żeby dokładnie było widać w nocy oczy pracownika. Czy czasami nie przysypia. Nocne telefony z pytaniami z regulaminu i przepisów przeciwpożarowych. A to wszystko za 16.70zl/h na umowie zleceniu bo umowa o pracę nieosiągalna chyba że masz grupę inwalidzką. Nie pozdrawiam was (usunięte przez administratora)

user99929319

Nie polecam firmy i pracowników, ludzie bez podejścia do człowieka i o całkowitym braku pojęcia w wykonywaniu zawodu. W jednym z obiektów pracuje nie miła starsza kobita która swoją aparycją nadaję się na pracownika sklepu mięsnego

Szeryf

Szukają jeleni do pracy za głodowe stawki. A wymagania z kosmosu...

Jaka jest stawka początkowa w Grupa Elephant Security Sp. z o.o.? 14 maja na Trojmiasto.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pizzerman.

Seciurity

16zl do ronsi dajo

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Elephant Security Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Grupa Elephant Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Elephant Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Elephant Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Elephant Security Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Elephant Security Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Elephant Security Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kaszubska 6
    62-800 Kalisz
  • NIP: 6182165401 REGON: 368451967 KRS: 0000698231

Grupa Elephant Security Sp. z o.o.