Opinie o Kaform Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaform Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaform Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaform Sp. z o.o. w Częstochowa

Klara

Jest tu jakiś spawacz? Szukają właśnie kogoś na to stanowisko, chłopak chce podesłać swoje cv i spróbować szczęścia w firmie:) Realnie można dostać 86 zł na godzinę, już na rękę? Tak piszą, wspominają jeszcze, że transport opłacony i nocleg. Jakie warunki są w tych mieszkaniach? Pokoje jak, da się mieć jedynkę, czy nie ma tak dobrze? Często zjezdzacie do kraju? Chodzi o wyjazd do Niemiec.

Romek

Terminu kontraktu nie poznajesz. Umowę dostaniesz na początku na okres próbny 3msc. Potem różnie, jak im czapka leży :) Na rozmowie Ci obiecują gruszki na wierzbie i złote góry, "byle Cię wypchnąć za granicę, odhaczyć na tablicy i spokój, potem nie dzwoń i nie pytaj bo pseudoBiuro Cię odsyła od jednego do drugiego jak masz jakieś pytania. A sprzeciw się że nie dostajesz wypłaty na czas to wracasz na własną rękę zza granicy. Tak jak niby z jednym chłopakiem co Go wyebali za to że się sprzeciwił że wypłata nie na czas to na własną rękę z Bałkanów wracał, z Albanii czy Serbii. A co do przekierowania kogoś gdzieś indziej? Niewiem. Wiem tyle że jechałem jako spawacz i jako spawacz się przyjąłem a będą z Ciebie chcieli zrobić cieśle zbrojarza :)

Edward

W tej firmie nie dostaniesz zwrotu podatku że Szwecji ani Łotwy wszystko grabja dla siebie za urlop tak samo (usunięte przez administratora)

@Edward

Podatku ze Szwecji firma nie może zagrabić dla siebie. Nie ma takiej fizycznej możliwości. Jeśli miałeś jakiś zwrot to te pieniądze są na Twoim koncie w szwedzkim Urzędzie Skarbowym. Wystarczy się z nimi skontaktować. No chyba że nie znasz języka, to wtedy masz problem ;) Jak się na czymś nie znasz to się najlepiej nie wypowiadaj bo bezpodstawne oczernianie firmy nie jest w porządku

Dzień dobry, słyszałem że można przyjąć się do firmy za murarza. Nie chodzi mi o pracę na wyjeździe, ale tutaj przy projektach w częstochowie. Znalazłem infrmację że dwa lata temu proponowali 20 zł chyba już na rękę, podpowiecie mi jak stawka się zmieniła obecnie?

dzik Nowy wpis

Witam byłem z firmą Kaform na 4 wyjazdach 3 razy Szwecja i raz Łotwa jedyne na co mogę narzekać to że zimą jest tam zimno ;) ogólnie warunki bytowe są dobre Szwecja domki jednorodzinne Łotwa hotel ale w bardzo dobrej lokalizacji poza jedzeniem nie interesuje cię nic dojazdy i kwaterunek opłaca firma jeśli jedziesz do pracy to zarobisz tyle na ile się umawiasz przed wyjazdem i kasa o czasie ale jak jedziesz pobalować i pościemniać to szybko wylecisz nikt na ciebie nie będzie pracował darmozjadzie , osobiście jestem zadowolony ze współpracy obecnie pracuje w innej firmie ale rozważam powrót najlepszego wszystkim kaformersą pozdrawiam

Jak dużo osób pracuje w Kaform Sp. z o.o.?

Strona firmy nie działa, ogłoszenia stare, jedno tylko chyba z lutego jest z tego roku, spawacz TIG w Niemczech, od 80zł do 84zł na rękę za godzinę. Ciekawość, czy to aktualna stawka jest? Może ktoś tam siedzi teraz z tą firmą i odpowie, czy to się zgadza

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Zbrojarz / Brygada w firmie Kaform Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Edward

Lidia
@Edward

Skoro tak... A co piszą na ten temat w umowie? Zwrot jest gwarantowany czy to tylko jakieś ustalenia słowne?

Gruby czleczyna
@Edward

Jak ci nie pasuje to odchodzisz a nie obrabiasz opinie super fajnej firmiie Ja jako tuscioch u nich nie schudlem to chyba firma jest ok Przyjmuja takich nierobow co tylko by za opieprzanie by chcieli Za darmo to moze was mrowka wdupe ugryz Wezcie sie za prace a nie labidzenie wtedy bedziecie mogli zadac Bylem ipracowalem na zapijaczonhch leni nic wiecej nie dostalem bo pracowalemna siebie plus skacowanych leni

Cezary
@Gruby czleczyna

Ty gruby nie badz taki cwanyNa tlustych trzeba robic bo wy ruchy macie powolne Nigdy nie pracowac z tlustymi bo dosstaja zadyszki szczupli sa szybsi ibardziej wytrzymali wiec nieopisuj grugasie jak to ty pracowales na innych

@Edward

Wspomniałeś o kopertach.\Wypłaty były tak płacowe a nie na konto? A umowę jaką miałeś? Zlecenie czy na czas określony?

Klara

@Klara

Zapomnij... Wydymają Cię bez mydła. Wypłaty w ratach, pokoje upchane najlepiej po 6 osób, będziesz chciał zjechać to Ci powiedzą że za kare siedzisz na wolnym bezpłatnym. Niech chłopak spróbuje, ale napewno nie szczęścia i nie w tej firmie. Ja po chwili w Belgii odpuściłem bo miała być robota na długie lata a się okazuje że jesteś pracownikiem jedno kontraktowym na może 2miesiace lub 5 i później nara :)

Stefek
@Romek

Jak to w ratach, ilu? Czemu tak? Opłaca im się w ogóle szukać kogoś na 2-5 miesięcy, a potem znowu kogoś nowego przyjmować? Jaki mogą mieć w tym cel?

@Stefek

W ratach tyłu ile im wystarczy pieniędzy. Czy się opłaca niewiem ale wiem że zwalnianie kogoś i przyjęcie nowego to żaden dla nich problem. Tam jest przemiał ludzi jak pod Ukraińską granicą... I najlepsze że nie poinformują pracownika o tym że jedziesz na jeden kontrakt, tylko łgają że masz roboty na lata ;)

@Romek

To ile w miesiącu się ludzi się przewija? Ile tak średnio trwa jeden kontrakt, parę miesięcy?

Romek

Kontrakt różnie. Prace krótsze i dłuższe (1 do 5 miesiecy) . A jeśli chodzi o ludzi to każdy normalny idzie stamtąd w (usunięte przez administratora), bo tam nie masz zapewnionej pracy i nie wiesz czy jutro będziesz miał z czego wyżywić rodzinę :) bo Ci kit wcisną ze jedziesz na kontrakt długoterminowy byle byś nie stękał i nie pytał o nic, a po około dwóch miesiącach Cię (usunięte przez administratora) bo się "kontrakt skończył i nie mamy dla Pana pracy" ;)

@Romek

I jak to na umowie jest ujęte? Terminy kontraktów są chyba normlanie wskazane? Teraz nie wiem czy w ogóle występuje jakiś okres wypowiedzenia? I nawet jeśli już tak piszesz to czy takie informacje można wyciągnąć bezpośrednio na samej rozmowie już gdy ktoś spyta wprost? I czy kogoś udało się kiedyś przekierować gdzieś indziej od razu po takiej okoliczności?

Romek

Chciałbym się zorientować ile trwa jednorazowy wyjazd do pracy na Łotwie?

Czy w Kaform Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Chudy

@Gruby czleczyna masz rację. Przyjeżdżają i łażą po budowie nie wiedząc o niczym. Na koniec zostają zwolnieni i mają wielkie pretensje bo ZA CO?!!! Żal mi takich (usunięte przez administratora) Ślizgają się z konta w kont przez cały miesiąc i czekają na wypłatę a inni muszą pracować za nich. Ze takiemu nie wstyd. Każdy kto zostanie zwolniony z własnej winy to będzie pisał nie wiadomo co. Przez tyle czasu co pracowałem to nie spotkałem się z przypadkiem żeby zwolnili bo nie mieli pracy Były zwolnienia bo ktoś leciał w kulki albo przyjechał w poniedziałek do pracy nachlany. Pracowałem w tej firmie i dostałem wszystko na co się umówiłem w biurze. Spełnili wszystkie warunki z ich strony jak ja ze swojej. Nie chciałem już wracać do pracy za granicą więc się rozstaliśmy w pozytywnych stosunkach i myślę że zawsze mogę wrócić jak będę tego potrzebował.

Byly

Nie polecam.

Jurek zbrojarz

Byłem pracownikiem prawie dwa lata. są wypłacalni i jak mówią tak jest. Osoby w biurze miłe i pomocne, nie raz mogłem liczyć na wyrozumiałość Pieniadze zawsze sie zgadzały

CieslaKaform

Ogólnie firma zasluguje na ocenę 3. Wyplacalna, w pracy różnie bywa, kierownictwo smieszne troche ale ok, uwaga na Pana Macka (usunięte przez administratora) bo gosciu nie ma zielonego pojecia o budowlance oraz zyciu.

Lidia
@CieslaKaform

A kim jest ten Pan, o którym piszesz? Właściciel? Bo jak tak to faktycznie tak średnio w tej firmie, to ocenka 3 jak najbardziej stosowna jest

Firma Kaform Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Kierownik Budowy. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Bardzo uczciwi panowie w biurze w czestochowie fizyczni to rozni i inteligentni oraz nieokrzesani ale ogolnie ok

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Kaform Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Lento.pl.

han solo

Biorą jak leci piekarze malarze cieśle. Przemiał niesamowity.

Franciszek
@han solo

To czemu biorą wszystkich zamiast zrobić jakąś selekcję? Takie braki w kadrach są?

Lucky
@Franciszek

Mili ludzie w, biurze w czestochowie grzecznie sie odnosza dopracownikow duzyplus im za to'

Gary
@Lucky

Tak w biurze pracuja ludzie o wysokiej kulturze dotrzymuja slowa sa uczciwi firma jest niezla

mike

Nie polecam szczególnie na zimę. Praca pn/pt 12 godzin odliczane 2 przerwy po 30 minut czyli dniówka 11 godzin. Jak pada to skracają pracę o godzinę. Soboty 7h ,niedziele kto chce pracować 6h.

Karol

Czy jesienia trudno zniesc klimat polnocnej szwecji czyciele ubraniewystarcza

Alonso

Witam ,w czasie drogi do pracy poznaje się ciekawych ludzi.Droga do pracy trwa 48 godzin.Po przyjeździe czeka się na wyrobienie karty id i przez okres wyczekiwania na kartę id masz czas na (aklimatyzację).Jest restrykcyjny zakaz picia alkoholu,jeżeli wpadniesz płacisz 1500 plus dniówka czyli 2 kola.Pan Robert zwany Schumacher pomaga wyjść z problemow alkochowych.Dziekujemy

Kazimierz

Cześć. Mamy rok 2021, który jest bardzo szczególny dla przedsiębiorstw z uwagi na wciąż panującą pandemię i ciągłe zmiany w obostrzeniach. Chcę dowiedzieć się, jak z tym wszystkim radzi sobie firma Kaform? Być może znajdzie się osoba, która po prostu wypowie się w zakresie tego przedsiębiorstwa. Na to właśnie liczę.

@Kazimierz

Radzi sobie doskonale, ponad 50 osob obecnie w samej Kirunie

Kamil

@Jaśko Fajnie, że jakiś informacje zamieściłeś na forum. Rzadko tu ktoś zagląda a szkoda.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaform Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kaform Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaform Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaform Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaform Sp. z o.o.
  • Dąbkowskiego 9