Opinie o Win Solution Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Win Solution Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Win Solution Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Win Solution Sp. z o.o. w Szczecin

Czym w Win Solution Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Janus

Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek zaangażowanie z tą firemką. Ludzie nie ogarniają rzeczywistości. Straszne problemy z rzepływem informacji i przez to masa kłopotów. To jest czysta amatorszczyzna. Więcej można stracić niż zyskać.

Ewelina
@Janus

Piszesz o tych problemach z przepływem informacji u nich. Chodzi tu raczej o sprawy firmowe / zarządcze czy pracownicy też między sobą mają problem, żeby jakoś dobrze się dogadać?

@Janus

Podpisałem umowę najmu mieszkania i przez pięć miesięcy nigdy nie otrzymałem odstępnego ani zwrotu kosztów w terminie. Cała banda koordynatorów, kierowników, a w kwestii płatności kompetentny jest tylko prezes, który albo jest na żaglach albo opiekuje się żoną. Stanowczo odradzam współpracę, mnie dochodzenie roszczeń zakończy się przed sądem.

Ewelina
@Piotr

A jak reagują na jakiekolwiek ponaglenie w kwestii zwrotu kosztów? Skoro Prezes jest tylko kompetentny w zwrocie pieniędzy to on nie wie o tej sprawie?

Piotr Nowy wpis
@Ewelina

Ignoruje sprawę, nie odbiera telefonów, blokuje numery. Ostatni kontakt miałem korzystając z nie swojego nr telefonu, a gdy się przedstawiłem połączenie zostało zerwane. Pierwsze wezwanie do zapłaty doręczone bez żadnej reakcji, drugie wezwanie mojego pełnomocnika i znów zero reakcji, teraz będzie przesłanie dokumentów za pośrednictwem sądu. I sprawa nie dotyczy Bóg wie jakich pieniędzy, to kwestia jednego odstępnego, dwóch czynszów do spółdzielni i kaucji za mieszkanie...

Ewelina Nowy wpis
@Piotr

No to aż ciekawa jestem ile dokładnie, bo na ogromne kokosy z porównana z wyjazdem na żale to chyba nie wygląda. Ale czekaj tego wynika, że prędzej czy później będziecie musieli się rozliczyć, bo takie coś na Twoje szczęście chyba nie może się przedawnić?

Piotr Nowy wpis
@Ewelina

Wniosek do sądu został złożony, zawsze wpisuję jako sąd właściwy do tego typu sytuacji ten dla położenia mieszkania, zwłaszcza gdy tyczy się to mniejszych ośrodków. Ale po pandemii wszędzie jest kolejka, sprawa z czerwca (z innym najemcą) na wokandę trafi pod koniec października, więc ta możliwe że się rozpocznie po nowym roku. Szczęśliwie teraz przy aktualnych odsetkach łatwiej znieść ten upływ czasu. A rozliczenia przedawniają się jeśli nie podejmie się żadnej akcji zgodnie z kc czyli 3 lub 5 lat

Joachim

Przede wszystkim jest to firma z opinią dobrego pracodawcy, szanują pracowników, polecam!

bebeto

Bardzo dobra firma. Pan direktor bardzo uciwie czelowiek.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Win Solution Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Madzia

@dun a inne destynacje?

dun

Wciskala polakow na dunski rynek pracy.Nic specjalnego ale po potraceniach polak mial 1/3 mojego zarobku.

Bogna

@Anna Czy możesz dodać więcej konkretnych informacji dla ludzi chcących podjąć pracę w firmie?

Darek

Wszystko działa, wypłaty na czas, wszystko zależy co potrafić robić. Leniwych nie tolerują! Polecam

Ali

Bardzo dobra firma. Wszystkie obietnice sa realizowanie w termine.

nie polecam, cyrk na kółkach

Zostaw merytoryczną opinię o Win Solution Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Win Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Win Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Win Solution Sp. z o.o.?

Win Solution Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Al. Bohaterów Warszawy 34 lok. 35
    70-340 Szczecin