Opinie o BSB Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. w Września

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BSB Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BSB Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSB Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. w Września

Kwarcową,Września

Też otrzymałem propozycje w partycypacji kosztów. To jakieś nieporozumie!

@Kwarcową,Września

Nie dawajcie żadnych pieniędzy. Byliśmy u adwokata i powiedział że nie maja żadnego prawa robić cos takiego. Trzeba im sprawy sadowe robić o odszkodowania.

kawarcowa
@Bsb wstyd

Proponuje złożyć jakąś grupę na FB, jak działać to wspólnie bo indywidualnie nic to nie da. Też się dowiadywaliśmy jak to wygląda, ale to spawa do omówienia na spotkaniu mieszkańców Kwarcowej. Może ktoś się zna, żeby utworzyć taką grupę i zorganizować spotkanie?

Kwarcowa_
@kawarcowa

Jestem za, nie byliśmy jeszcze na spotkaniu i nie znamy szczegółów, ale Września jest mała i szybko się rozchodzą takie wiadomości.. Jestem za utworzeniem grupy na FB, jeżeli jest tutaj ktoś w tej samej sytuacji i to czyta, a był już na spotkaniu niech spróbuje założyć taką grupę, zaprosi osobę z którą się kontaktował i tym sposobem coraz więcej osób do niej dołączy. Indywidualnie nie działajcie - to pogorszy sytuację. Musimy się wszyscy zebrać i przegadać sprawę!

Kwarcowa Września
@kawarcowa

Jak co to dajcie info tutaj ponieważ nie mam konta na FB.

Xyz
@kawarcowa

Jeśli grupa została założona to bardzo proszę o link

@kawarcowa

Utworzylam na FB Grupę Kwarcowa prosze o kontakt klientów

Proszę o kontakt na FB nazwa Grupy Kwarcowa

Zapraszam na FB nazwa Grupy Kwarcowa

@Xyz

Na FB nazwa grupy Kwarcowa

Zapraszam do Grupy na FB nazwa Grupy Kwarcowa

Olga Nowy wpis
@BM

Czy grupa jest zamknięta?

@Olga

Nie

Bsb żałosne

Panowie z bsb zaczynają wyłudzać pieniądze od ludzi którzy zapłacili za swoje mieszkanie mówiąc im że jeśli nie zapłacą dodatkowo 5-10 tys to nie otrzymają kluczy do mieszkania

Marzena
@Bsb żałosne

A co z podpisaną umową? Jest coś takiego w niej, czy wyciągają te pieniądze nieuczciwie?

@Marzena

Oczywiście że nie uczciwie, na rozmowie grożą ze jeśli nie zapłacisz to kluczy nie dostaniesz.

Olga
@Bsb wstyd

Grozić to sobie mogą, jak wygląda dokładnie odniesienie do tego na umowie? Przecież to się liczy a nie jakieś gadanie

BSB

Każdego kto zamieszcza opinie i oszczerstwa na temat firmy o wyłudzaniu oraz rzekomym szantazowaniu zapraszamy na rozmowę do biura w przeciwnym razie bedziemy dochodzić z całą mocą w sadzie swoich racji oraz praw. Nr IP z których Państwo piszecie za chwilę zostaną zidentyfikowane ponieważ musimy wiedzieć komu dostarczyć pozew. Proszę się też o to poradzić Państwa radców prawnych oraz prawników którzy z pewnością bezinteresownie udzielają Panstwu porad takich które chcecie usłyszeć. Spółka BSB nigdy nie dopuściła sie czynów o których Państwo piszecie, i wystarczy chęć z Państwa strony a zarząd spółki na pewno sue z Panstwem spotka indywidualnie bądź grupowo i rozwieje wszelkie wątpliwości. Nadmienię tylko ze 80 % nabywców posiada opóźnienia w zapłacie transz i to nie z naszej winy tyko z własnej, proszę również pamiętać że dla spółki strona umowy nie jest Państwa bank kredytujący wuec nie przyjmujemy argumentów ze bank sie spóźnił zapomniał lub zawinił. Spółka swoje opóźnienia moze w sadzie udowodnić jako niezawinione związane z siłą wyższa i wszelkie na to dowody będziemy przedstawiać. Z poważaniem Zarząd BSB

Blok kwarcowa

Nie polecam tego dewelopera czekamy tyle czasu za mieszkaniem i jakoś końca na budowie nie widać. Firma nawet nie wychodzi do swoich klientów z żadnymi konkretnymi informacjami. Same komplikacje jeśli chodzi z kredytem "ponowne składanie wszystkich dokumentów " i nieustanne bieganie do banku.

Sylwia
@Blok kwarcowa

Czy budynek został już ukończony?

@Sylwia

Kierownik budowy nie raczy nawet odpisać czy poinformować ludzi o tym kiedy maja dostać klucze. Pierwszy termin oddania miałbym grudzień 2021 a teraz jest już kwiecień i nie wiadomo co dalej. Nie maja zamiaru nawet dac cos w zamian tym ludzie oprócz wyjeby

Ola
@Blok kwarcowa

Mam dokładnie to samo Nawet telefonów nie odbierają już od pół roku Pierwszy termin oddania koniec października 2021 później ostatni stycznia,teraz 15 kwietnia 2022 i to też nie będzie na pewno ostatni termin Obstawiam zima 2022 Nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w BSB Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Budynek K opóźnienie 6 miesiec

Jak w niku. Najnowszy budynek który będzie oddawany w 2022 roku powinien być oddany w wakacje 2021 roku. Firma ma gdzie swoich klientów, nie zapoponowali niczego co zrekompensuje opóźnienie w odebraniu mieszkania a nawet woleliby właścicieli swoich nowych mieszkan odpuszczali swoje mieszkania by sprzedać je po nowych cenach rynkowych

K
@Budynek K opóźnienie 6 miesiec

Dokładnie. Zero inicjatywy z ich strony. Nawet problem z odbieraniem telefonu lub odpowiedzią na mejla. Nikt nic nie wiem. Na budowie NIC się nie dzieję. Obawiam się, że nawet do stycznia będzie ciężko z ich tempem pracy. Wybór padł na to mieszkanie bo miało być w tym roku,a teraz się okaże, że szybciej będę wybudowane te, które zaczęły swoją budowę z pół roku temu!

Zostaw merytoryczną opinię o BSB Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w BSB Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSB Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSB Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o.?

BSB Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o.
  • Stanisława Staszica 14
    62-300 Września

BSB Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o.