Opinie o Medartis Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Medartis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Medartis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medartis Sp. z o.o. w Wrocław

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Medartis Sp. z o.o.?

Qaz Nowy wpis

Beznadziejna firma. Poniżanie pracownika jest codziennością. Okropna atmosfera pracy stwarzana przez GM, która z uśmiechem na twarzy potrafi zmieszać człowieka z błotem. Zgłoszenia do Szwajcarii nic nie dają. Nikomu nie życzę rozpoczęcia pracy w tym toksycznym środowisku.

Niestety zgadzam się absolutnie ze wszystkim co było tu poruszone na temat Dyrektor Generalnej. Na dłuższa metę praca z nią jest wycieńczająca i bardzo stresująca. Potrafi być miła przez jakiś czas, jednak szybko czar pryska i wszystko wraca do porządku dziennego. Wyobraź sobie, ze już w drodze do pracy stresujesz się spotkania z nią, boisz się ze zrobiłeś coś zle i tylko masz nadzieje, ze będzie miała wyjątkowo dobry humor tego dnia. Jest to osoba, która ma wyjątkowo rozwinięte techniki manipulacji, ma manie ciągłej kontroli i czepialstwa o durne rzeczy, które zabierają tylko czas i nic nie wnoszą, robi to ze zwykłej zlosciwosci. Potrafi śmiać się razem z panem kurierem i prowadzić miłą rozmowę, po czym dwie minuty później przyjdzie do Ciebie, a jej ton głosu i sposób rozmowy zmienia się o 180 stopni. Nikt psychicznie na dłuższa metę nie da tam rady…

Iza
@Anonim

A nie da się z nią porozmawiać o tym, co wam przeszkadza? Może zmieniłaby nastawienie?

@Iza

Niestety wiele osób próbowało. Bardzo złe się to dla nich skończyło. Było to zgłaszane do jej przełożonych, bez efektów. To taki charakter a charakteru pracownicy nie zmienia. Łatwiej zmienić pracowników.

XD
@Iza

Rozmowa? Każdy, kto się na to odważył, gorzko tego żałował. Tam jest racja zawsze po jednej stronie. Zawsze! Nie ma dyskusji. Cała reszta to pozory, aby oficjalnie wszystko się zgadzało.

Anonim Nowy wpis
@Iza

Oczywiście, ze były rozmowy. Tylko co z rozmowy, w której jesteś nieustannie manipulowany? To jest taki typ osoby, której nie obchodzi człowiek, po prostu. Zero empatii, zero współczucia.

Hju

Bardzo fajna firma! Gorąco polecam! Dla kogoś, kto chce pracować i szybko się łapie w dużym natłoku zadań to raj administracji i zarządzania własnym czasem pracy. Współpraca z z Panią Dyrektor bardzo dobra! Szefowa bardzo wymagająca, ale zarazem odpowiada na każde pytanie bardzo szczegółowo, za każdym razem uczę się czegoś nowego o firmie. Jeszcze jeden duży plus, to interesuje się sama pracownikiem i pyta czy coś pomóc, albo czy ma się jakieś pytania. Dla kogoś kto jest nowy, to bardzo pomocne. Po mojej ostatniej pracy to miła odmiana! Osobiście przeczytałam poniższe opinie dopiero po zatrudnieniu się w Medartis, więc gorąco polecam nie sugerować się i nie nastawiać negatywnie! Przyjdź zobacz, popracuj, a jeśli się nie podoba, zawsze można zmienić pracę! Pozdrawiam, Hju

@Hju

O proszę. Sama szefowa wystawiła sobie opinię. Naprawdę zabawne ???? biorąc pod uwagę ze kolejna osoba złożyła przez nią wypowiedzenie w ostatnich dniach. Rotacja w firmie szczególnie w administracji dużo mówi o tej szefowej. Która to już osoba uciekła w przeciągu roku? Szósta? Dobrze liczę? Nikt nie odchodzi z dobrze zarządzanej firmy. Nie dajcie się oszukać. Nadal ludzie są źle traktowani i dzieleni na lepszych i gorszych. A szefowa nie wygrała walki o usunięcie tych komentarzy, wiec postanowiła napisać coś sama ????????????

Dobre sobie!

Hju
@Xxx

Pracuję w Medartis 2 miesiące więc byłoby trudno zostać szefową w tak krótkim czasie, ale dzięki Xxx za awans :D Ale odpowiadając na twoje "żale" nie pasuje zawsze możesz znaleźć nową pracę. Natomiast o takim traktowaniu o którym mówisz nie zaobserwowałam u naszej Dyrektor, której ewidentnie nie lubisz. Pozdrawiam, Hju

Zniszczony
@Hju

Życzę samych sukcesów i dalszej bliskiej relacji z GM. Zrób podobne "błędy" interpunkcyjne w mailu służbowym (jakie zrobiłaś w swojej opinii - jakie, to już sama odkryj) i wtedy może chociaż częściowo spojrzysz na sprawę z drugiej strony ( czyli tych, którzy rzekomo nie lubią Pani B.). Zastanowiłaś się choć przez chwilę skąd taka ogromna rotacja pracowników administracji w ciągu ostatniego (niespełna)ROKU? Myślisz, że powodem jest, że ktoś kogoś nie lubi? Nie. Powody są bardziej złożone, na wszystko składa się brak szacunku, złośliwość oraz masa dziwnych pretensji i wymagań. Jak dojdziesz to punktu na planszy, w którym będziesz się bała zapytać czy możesz skończyć o 30 minut wcześniej bo usłyszysz, czy Twoja partnerka nie może lub analogiczna sytuacja z dniem wolnym na dziecko - to może zrozumiesz. Na szczęście ludzi, którzy już tam nie pracują jest na tyle dużo oraz są ze sobą na tyle w kontakcie, że można powoli myśleć i pozwie grupowym i finalnym rozwiązaniu sprawy. Zastanów się czemu oprócz tego, że wszyscy mieli zwolenienia od wiadomo jakiego lekarza, to chodzili na terapię. Czemu niektórzy do tej pory nie mogą znaleźć pracy. Lubisz być cytryna - bądź. Nie namawiaj do tego innych.

@Hju

Moja droga M. Po analizie twojego wpisu i tak jak zauważył zniszczony widać od razu, ze krótko pracujesz. Mój komentarz był pospieszny. Powiem tylko tak. Na szczęście na tej platformie każdy może wyrazić swoją opinie. Jednak z szacunku do osób, które szukają poważnych komentarzy poczekaj kilka miesięcy zanosi zaczniesz komentować. Tu piszą ludzie pracujący tam znacznie dłużej. I dam Ci dobrą, koleżeńską radę. Jeśli nie chcesz się za szybko narazić swej cudownej szefowej zacznij zwracać uwagę na interpunkcję i ilość spacji. Inaczej szybko zmienisz zdanie. Powodzenia w dalszej pracy.

Mageee
@Hju

Problem w tym, że mało kto w tej firmie lubi Panią GM. Taka prawda! Sama z resztą na to ciężko pracuje. Współpraca z tą kobietą jest okropna. Kto może, niech omija to miejsce z daleka.

Jeszcze Pracownik Nowy wpis
@Hju

Łubudubu, łubudubu, niech nam żyje Prezes naszego klubu, niech żyje nam!!! To byłam ja, M…. ????????????????????????

Ysia

Stanowczo odradzam prace w tej firmie

Krystyna
@Ysia

Dlaczego odradzasz pracę w tej firmie? Jakie masz z nią doświadczenia że tak stwierdzasz?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Medartis Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. administracji i obsługi klienta? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Jak wygląda sprawa grafiku w Medartis Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

xyz

Nie, nie idzie. W biurze pracujesz 8-16 i nie możesz pracować 9-17, albo 7-15 no bo nie bo nie. Choćbyś był z przepracowanym czasem (nadgodzinami) do przodu, to jak musisz wyjść godzinę wcześniej to usłyszysz abyś odrobił tą godzinę - bo wszystkie inne nagle nie istnieją. Jako PH jesteś cały czas w pracy, robisz raporty ze swojej aktywności, gdzie wnikliwie sprawdzane są nawet kropki i przecinki, tłumaczysz się jak coś komuś nie pasuje, nie możesz kupić głupiej kawy w odwiedziny do klienta, a auto ... auto myjesz możliwie najrzadziej bo COVID. Nie polecam tej firmy, raz że Szwajcaria NIC nie robi z aktualną sytuacją od momentu gdy w 2019 została zgłoszona, dwa że trwa to w najlepsze i niektórzy po 2 miesiącach pracy dziekują za współpracę. Jak lubisz wstawać do pracy i czuć ten "podniecający ból brzucha" to ten pracodawca jest dla Ciebie. Jak się szanujesz, szanujesz pracodawcę i chcesz dawać od siebie wszystko licząc na to, że ktoś Ciebie doceni i jakoś wynagrodzi za to, to poszukaj innego miejsca pracy.

Hanna
@xyz

Co ma COVID do mycia auta? ;D Zarazi się czy jak Haha. A tak serio to chyba normalne ze firma pilnuje wydatków?

@Hanna

Szczerze to nie do mnie pytanie, w biurze kiedyś na koszt firmy było mleko, herbata, kawa - teraz jest tylko kawa. Wszystko jesteś cięte, ciężko mówić o pilnowaniu kosztów w kontekście tego, że jednak firma pomimo COVID osiąga swoje założone budżety na dany rok. To trzeba przeżyć, na gowork to ja sobie mogę pisać … to nie jest normalne miejsce do pracy.

@xyz

???????????? hmmmm a kto to w moim imieniu?

@xyz

Skoro jesteś byłym pracownikiem to skąd pewność, że nikt nic nie robi i nie ma żadnych zmian?

Do zainteresowanego
@Zainteresowany

Ponieważ mam ciągle świetny kontakt z ludźmi z którymi pracowałem, a którzy nadal tam pracują. Firma symuluje jakiekolwiek działania. Symuluje przez duże S.

@Do zainteresowanego

Rozumiem. Życzę znalezienia lepszej pracy, która pozwoli znaleźć lepsze zajęcie niż śledzenie wszystkich opinii na temat ubiegłego pracodawcy. Pozdrawiam

@Zainteresowany

@do zainteresowanego : nie ma lepszego zajęcia niż odpłacić pięknym za nadobne B - RT już zaciera ręce.

Xyz2
@Zainteresowany

Życzę Ci pracy w tej firmie. Może przestaniesz krytykować osoby, które pytasz o opinie. Jeśli nie wierzysz mojemu przedmówcy po ci to czytasz? Miłej pracy w Medartis. Człowiek tylko mówi jak jest Bośnię go o to pyta.

KoT

Ta firma to porażka!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Medartis Sp. z o.o.?

Xyz

No właśnie. Co masz na myśli?

Lotek

Fatalne.

@Lotek

Niedopuszczalne fatalne.

Alicja
@Xyz

Oceniasz, że fatalne tak jak opisałeś to wcześniej, że szefowa jest potworem? Serio aż tak trudno się dogadać i wszelkie warunki idą do piachu? Jak znalazłeś na to wszystko nerwy? Masz jakieś aktualne porady, co by mogli z tym zrobić czy raczej już według Ciebie serio nie ma co tutaj ratować?

@Alicja

Charakteru nie zmienisz.

Firma Medartis Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Kierownik Biura. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Xxx

3 z 4 aktualnie tam zatrudnionych pracowników jest na wypowiedzeniu - które sami złożyli, w tym jedno z tytułu o (usunięte przez administratora) Odpowiedz sobie sam odnosnie doświadczeń.

Alicja
@Xxx

Kurcze, akurat cenzurę dali, a mnie ciekawość zaraz zeżre dosłownie. Wypowiedzenie z tytułu o co? Co tam napisałeś? Ujmiesz to jakoś inaczej, żeby cenzura nie poszła? I w sumie piszesz, że 3/4 to ilu dokładnie?

@Alicja

Trzech z czterech osób pracujących w biurze. Wszystkie te osoby same zrezygnowały bo nie mialy juz mocy na wspolprace, od grudnia 2020 NIC nie zrobiono aby pracowalo sie lepiej. Ja napisałem wypowiedzenie sam z tytułu o cenzurę - w akcie desperacji bo miałem już nawroty duszności, paniki, uderzeń gorąca i sny, które nie dawały mi spać.

XYZ

Przez pomyłkę usunięta została moja opinia. Należy ją zatem umieścić tu ponownie: W kilku słowach - Tam się nie da pracować. Szefowa jest potworem. Jest chorobliwie pedantyczną, samotną kobietą. Jest podła i złośliwa. Uciążliwe nękanie w tej firmie jest na porządku dziennym co w ostateczności oparło się o sąd. Zgłoszone to zostało siedzibie w Szwajcarii. przeprowadziła ona dwukrotny audyt, który wypadł fatalnie. Zdecydowana większość pracowników oceniła ją fatalnie jednak musi mieć tam mocne plecy lub nie mieli nikogo na jej miejsce. Dostała plan naprawczy i dalej tam pracuje. Ma świra na punkcie kropek, przecinków, linii siatki czy marginesów. Potrafi w tej sprawie pisać setki maili. Maili w stylu "tak dłużej być nie może, to jest niedopuszczalne" itd. Takie błędy poprawiane są wielokrotnie zanim przejdą akceptację. Dodatkowo ma manię kontroli, musi wiedzieć po prostu wszystko. Udręka. Już po trzech miesiącach żałujesz, że się zdecydowałeś. Praca od rana do nocy by była zadowolona, ale ona nigdy nie będzie. Nie ma się co łudzić. Potrafi jedynie udawać miłą przez krótki czas. Zapomnij o jakiejkolwiek pozytywnej ocenie nawet przy cudownie wysokim wyniku. Zwolniło się już przez nią mnóstwo wspaniałych pracowników. Nie musisz - nie wchodź !!! Jednego dnia dostałam trzy maile z instrukcją wkładania dokumentów do koszulek. Innego dnia robiła awanturę, mówiąc, że napisałam w mailu, że coś zaznaczyłam na czerwono a "to nie jest kolor czerwony ale odcień czerwonego !!!". Gdy dzwonisz lub piszesz do kolegów z pracy z prośbą o pomoc i wsparcie słyszysz, że marnujesz ich czas i energię. Jest niemiła dla klientów. Sama straciłam przez nią trzech klientów. Bankowo powinien ją zdiagnozować specjalista.

Ciekawski

Czy z osób, które były na rozmowie, ktoś się dostał?

Malaga

A o jaki teren pytasz?

@Malaga

Zachodniopomorskie/wlkp/lubuskie

xyz

Medartis - Świetne produkty, wysokiej jakości, najdroższe na rynku. Firma szwajcarska. Świetne szkolenia, świetne przygotowanie do pracy. To tyle jeśli chodzi o świetne. Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie. Wszystko za sprawą szefowej - Dyrektor Generalnej. Chętnym opowiem bardziej szczegółowo.

Stig

Proszę info na priv

Kris

Czy chodzi o Panią B.Sz? Bo zostałem zaproszony na rozmowę ale chyba nie warto

@Kris

Tak

Szukająca pracy
@xyz

Omg - ale się naczytałam. To dobrze bo zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjna :-( czyli mówicie ze szkoda nerwów ? Ze nie warto ?

Szukająca pracy
@Kris

Hej Kris Ja tez dostałam zaproszenie na rozmowę i po tym co tutaj przeczytałam - zaczęłam się bać tego :-( Na jaki teren aplikowałes ?

Maraga

Witam Nie polecasz...bo?

@Maraga

Przeczytaj moją opinię.

Olomanolo

Dostałem zaproszenie na rozmowę, jutro. Bardzo zależy mi na tej pracy. Jak wyglądają warunki zatrudnienia - podstawa, czy są premie, jakie auto? Czy z P. General Manager można się dogadać i współpracować w dogodnych warunkach? :)

@Olomanolo

Nie da się z nią dogadać w żadnym temacie. To ona dyktuje wszelkie warunki i dyskusji nie ma. Gdyby była możliwość wyrażenia swojego zdania z szansą na rozważenie, nie było by tej opinii na forum. Wynagrodzenie to głównie podstawa. Premie są bardzo małe maksymalnie 2000 brutto. Auto Mazda. Jeśli ważne dla ciebie jest auto to powodzenia ????????

@Olomanolo

Ja jestem po rozmowie z panią B Sz Dziwna kobieta Sprawia wrażenie zimnej, nieprzystępnej i traktuje z góry osobę z która rozmawia Brak komfortu totalny. Nie dziwie się ze ludzie rezygnują z pracy bo po 20 min rozmowie z tą Panią jedyna ochota to ucieczka.

@Xyz

Mam pytanie jeśli to nie tajemnica Jakie widełki finansowe można przyjąć chcąc pracować i zarabiać w medartis Czy pensja netto między 5-7 tys jest realna ??

@Tu i teraz

Nie ważne ile powiesz. Jest sztywna kwota.

@Tu i teraz

Taka właśnie jest. Później jest tylko gorzej.

@Xyz

Zbastuj trochę. Pytanie o auto jest zasadne, to w końcu podstawowe narzędzie pracy.

@Ciekawski

Spoko masz prawo pytać o co chcesz. Sprzęt jest świetny.

@Xyz

Czy zdradzisz może zatem ogólną politykę floty? Można auto użytkować w celach prywatnych? Są jakieś limity km? Czym poruszają się przedstawiciele w firmie Medartis? :) Bardzo dziękuję za pomoc. Miłego dnia :)

@Ciekawski

Mazda. Są to auta należące do Medartis. Nie ma limitów. Możesz użytkować, ale tylko ty nikt inny. Pozostałego sprzętu łącznie z maseczkami nie możesz użytkować do celów prywatnych.

@Xyz

Super. Dzięki bardzo. Grunt by auta były zadbane. Pracowałem w firnie w której człowiek robił kilka tyś km w miesiącu autami które już dawno powinny być na emeryturze. Stąd pytanie.

@xyz

Czyli podwyżek corocznych nie ma rozumiem i jaką kwotę wynegocjujesz tyle zarabiasz latami tak ? No a te premie 2 tys brutto przy sprzedaży sprzętu medycznego firmy szwajcarskiej - to kpina !!

Ciekawski

Hej Jaką flotą dysponuję firma? Są jakieś limity użytkowania.

Niestety wszystko co zostało tutaj napisane o przełożonym jest prawdą! To osoba z którą współpraca jest bardzo trudna. Nie polecam nikomu!

Jak wygląda oferta u nich w firmie Medartis Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Czy możesz zdradzić więcej szczegółów, jeśli nie na tym forum, to na priv? Pozdrawiam

@Kandydat

Mogę na priv.

Zostaw merytoryczną opinię o Medartis Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Medartis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medartis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medartis Sp. z o.o.?

Medartis Sp. z o.o.
  • Legnicka 56