Opinie o M.B.B. Logistics Sp. z o.o. w Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie M.B.B. Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie M.B.B. Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.B.B. Logistics Sp. z o.o. w Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

Jola Nowy wpis

Sporo piszecie na temat pracy fizycznej, mnie za to interesuje praca w firmie ale na stanowisku pracownika biurowego, znajdzie się tu ktoś z tego działu i powie jak z atmosferą w biurach? Wiem, że nie ma nowych ofert ale zamierzam śledzić następna rekrutację i wtedy wziąć udział, więc też będę wdzięczna za info co do zarobków ;)

x Nowy wpis
@Jola

firma nie bedzie zatrudniac nowych pracownikow bo oglosila upadlosc

Brzoza125 Nowy wpis

Praca w tym magazynie wykończyła mnie psychicznie i fizycznie ,praca na akord mimo stawki godzinowej ciągle nadgodziny brak szacunku i zwykły (usunięte przez administratora) Lider K.D to (usunięte przez administratora)nie ma szacunku do nikogo chyba że włazisz mu w tylek .ludzie innych narodowości głaskani po plecach i całowani po stopach a Polacy gorzej traktowani . Przy każdym miesiącu odcinają Ci premie bo nie jesteś pupilem kierownika ,jak nie pracujesz jak beduin to jesteś nikim. Nie polecam tej firmy

Czy to oznacza, że do teraz nie wpadła opinia dotycząca pracy w IT? tez właśnie tamta oferta rzuciła mi się w oczy, fajnie byłoby moc poznać szczegóły, bo mam doświadczenie. ktoś oceniał pracę w magazynie jako w porządku, a współpraca pomiędzy działami jak docelowo wygląda? jak ją oceniacie? i co składa się na ten system premii z opisu?

jan

MBB jest dobre jeśli nie jest się mądrzejszym od liderów i trzeba sie podlizac czasem. Pracuje juz tutaj ponad rok, nie jest zle. Przynajmniej nie trzeba płacić za przyjęcie w siostrzanej firmie w slubicach za wiaduktem to podobno teraz trzeba przyjść z dowodem sympatii na rekrutację.

Izabela
@jan

A na jakim stanowisku pracujesz? Wiesz coś może na temat pracy na stanowisku serwisanta IT? Widzę, że firma kogoś szuka aktualnie. Zastanawia mnie jedynie, jakie szanse na prace ma kobieta w firmie? :)

@jan
@Izabela

Pracuje na magazynie. czasem dużo pracy i trzeba biegać ale praca dobra.polecam mbb

Magazynier

Jakbym się o posadę prezesa starał :)

Dużo i (usunięte przez administratora)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Bożena

Czemu tak piszesz? Możesz to konkretniej wytłumaczyć?

Klaudii

Witam czy przyjmują do MBB?

momo
@Klaudii

Zastanów sie zanim zrobisz ten blad. Najgorszy wybor jaki dokonasz.

no
@Klaudii

Z IQ mula i oska przyjmuja non stop. Nikt nie moze byc madrzejszy og liderow i managerow.

@momo

To znaczy? Wyjaśnisz co tak właściwie masz na myśli? Dlaczego uważasz, że praca w M.B.B. to najgorszy wybór? Sprecyzujesz? :P Do czego masz zastrzeżenia?

max
@Bożena

Skoro po przeczytaniu nie wiesz dlaczego to szkoda czasu na Ciebie i znaczy to że jesteś klice

kuba

Nic sie zmienilo w mbb. Mbb znaczy chyba Mobing Beznadzeja Balagan do tego nalezy dodadac Nepotyzm , kolesie , brak szacunku do ludzi i traktowanie ich jak niewolnikow i przedmiotowo w szczegolnosci na przyjeciu towaru. (usunięte przez administratora)

Robert
@kuba

Cześć, zwróć proszę uwagę na to, że GoWork jest forum publicznym i tak naprawdę każdy może przeczytać to, o czym piszesz, dlatego nie należy pisać w taki sposób. Można przecież w inny sposób wyrazić swoje niezadowolenie. Napisałeś, że nic się nie zmieniło w MBB, a po dalszej części Twojego wpisu wnioskuję, że głównie masz tutaj na myśli atmosferę pracy. A czy inne czynniki, takie jak chociażby dobre wynagrodzenie jest na plus? Może jest premia? Napiszesz coś więcej o tym?

Desperat
@Robert

Gdyby nie nadgodziny i obowiązkowe planowane nadgodzinowe soboty to ci co nie wchodzą liderom w wiadome miejsce , zarabiają marne pensje za tak cieżką pracę. Niczym mbb się nie wyróżnia na tle innych firm w słubicach , a jak dodać do tego brak szacunku i powszechną niesprawiedliwość w ocenie i premiowaniu , to odradzam tam pracę i cieszę się że już tam nie pracuję.

@Desperat

Ile godzin w soboty się pracuje w M.B.B. Logisticsie? I czy to jest każda sobota? Co w sytuacji gdy pracownik nie może się wtedy zjawić w pracy? Ile tak ogólnie wychodzi miesięcznie takich nadgodzin i jak są one rozliczane w późniejszym czasie przez pracodawcę?

DETT
@Robert

Kuba nie wiesz co piszez albo wiesz i robisz to na zlecenie lub jesteś zwykłym wazeliniarzem. Nie ma dobrego wynagrodzenia w mbb. A premia zależy od widzimisie liderów którzy jako jedyni na świecie potrafią mierzyć włożone serce i zaangażowanie oraz potrafią wciskac kit na temat wydajnosci tkzw statystyki której po proxtu niema - czyi kolejne widzimiesie liderów. Oceny niezmierzalne i przyznawane za donoszenia i lizusostwo . Po prostu białoruś w słubickim wykonanniu . Jak i wybory i wszystko inne w tej chorej firmie,

demokrata

W Mbb wybory przedstawiciela zalogi w iscie rosyjsko bialoruskim stylu.80 % zalogi nawet nie wie co to jest . Ale co wazne ze jest i balwany wybieraja

jedyne merytoryczne słowo to - (usunięte przez administratora)

Generał

Bardzo fajne miejsce do pracy, trafiłem tutaj z podobnej firmy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Osoby piszące te komentarze o "białych kamizelkach" mają straszny problem z tym, że muszą trzymać się zasad. Dla mnie to piszą je ciągle te same osoby. Nie należę do rodzin, mieszkańców konkretnej miejscowości, nie noszę białej kamizelki - mimo tego nie jestem mobingowany i otrzymuję premię za wykonaną pracę. Najważniejsze to robić swoje i do domu, jak ktoś nie ma własnego zdania to daje się prowokować innym i później wierzy w jakieś warunki pracy jak w obozie.

baju baju
@Generał

Na 100 % jesteś białą kamizelką lub rodziną. Zbyt długo pracowałem w tej firmie żebym nie wierzył w większość wpisy niezadowolonych , a Ty włoż takie teksty na półkę z bajkami dla dzieci. One w to uwierzą.

@Generał

Cześć dyżurny wazeliniarzu i donosicielu. Polecam twojej uwadze dzisiejsze szkolenie mariusza. Słowa o równości i sprawiedliwości w ustach czlowieka który toleruje łazikostwo i lenistwo swojego taty oraz ochronka nic nie potrafiącej mamusi 2 kierowników . Na pewno piszesz prawdę ale dotyczy ona tej uprzywilejowanej niewielkej części koleżków i rodzin. Jesteś żałosny próbując się dowartościowac i podnieść prestiż tego kolesiowego - rodzinnego grajdoła zwanego mbb.

BB
@Generał

Żyjesz w matrixie biała kamizelko

@baju baju

Zapraszam do przeczytania raz jeszcze mojej opinii. Nie należę do żadnej z grup wymienionej w komentarzach. Mam duże doświadczenie w podobnych firmach. Zaczynałem jakiś czas temu od przyuczenia i nie jestem wyjątkiem w mojej ocenie tej firmy. Jest ciężej po Niemieckiej stronie i na strefie, polecam pracę w firmie na A i końcówce Z, tam przekonasz się czym jest kontrola i ciężkie warunki. To jest moje zdanie i szanuje również inne, ale z tego co widzę jest wśród niektórych osób straszna zazdrość o wyższe stanowiska. Bajki może opowiadać ktoś kto pracuje w tej branży kilka miesięcy. Tutaj, są ludzie pracujący wiele lat bez problemów i nie jest to wynik mobbingu.

Generał

Nie staram się nikomu podlizać, wyraziłem tylko swoje zdanie tak jak ty. Skoro osoby odpowiedzialne za pracę, organizują spotkania to chcą żeby wszystko było dobrze i każdy czuł, że nie jest gorszy od innych - takie mam wrażenie po tym spotkaniu. To czy ktoś jest kierownikiem i należy do rodziny innego pracownika czy nie to nie jest wyznacznik kolesiostwa tylko zaufania. Kierownikami, są również osoby bez powiązań i nie widzę z ich strony problemu. Nie jestem uprzywilejowany, wykonuję taką samą pracę jak Ty. Każdy jest człowiekiem, robi błędy ale najważniejsze jest to że można o tym porozmawiać. Piszę prawdę odnośnie pracy na magazynie, nie jest to praca pozwalająca na obijanie się i nawet ja czasami mam gorsze dni, wystarczy rozmowa i jest zrozumienie ze strony kolegów i kierowników.

@BB

W opinii poruszyłem już ten temat. Film matrix bardzo lubię, a Neo to moja ulubiona postać. Niektóre komentarze tutaj służą tylko temu, żeby się wybielić. Praca jest czasami ciężka, czasem łatwa i nie każdy lubi przez kilka godzin skupiać się na czynnościach, które są codziennie powtarzane. Nigdy nie napisałbym komentarza, który odbiegałby od rzeczywistości. Każdy ma do zrobienia swoją pracę i jeżeli wykonuje ją dobrze to jest premia, zadowolenie kierownika i pracowników.

Hahahaha

Aleś mnie rozśmieszył.

Haha

Niezły jajcarz z ciebie.

Dominik

Jak oceniacie tu możliwości rozwoju ?

wow
@Dominik

poczytaj komentarze to się dowiesz :))))))

Dd
@Dominik

Jedyne co cie czeka to osobisty niedorozwoj w firmie neotyzmu i kolesiostwa.

Dariusz

Po prostu cyrk a lider KD to po prostu nikt, Straszny ignorant. Nigdy więcej

Szok

Pracowałem miesiąc , to bylo okropne , większego delikatnie mówiąc cyrku nie widziałem .Nie polecam

Mariusz R

Bardzo dobra firma logistyczna, jak i praca na tym magazynie.

Byly
@Mariusz R

Niezla wazelina. Czuć malizną na kilometr

@Mariusz R

Dla mariusza R na pewno. Za nic nie odpowiada i zarabia. Tak samo dla krysztofa D i krzysztofa H. Moberzy za nic nie odpowiadają i nieźle zarabiają . Nowa personalna pomaga im a mialo być super a jest jak bylo.

Mark

To jest mobbing czy pilnują pracy? Jak robisz swoje i pracujesz to nie ma na co narzekać. Czas szybko leci, jest co robić i akurat na kierownictwo to nie ma co narzekać, chyba że lubisz się obijać. Jak masz dobre nastawienie i chcesz pracować to tutaj nie ma na co narzekać, ja osobiście nie spotkałem się ze złym traktowaniem, ale mówię to jako osoba która po prostu przychodzi zrobić swoje w pracy.

EtPIMP
@Mark

Takie bajki to możesz wciskać Mariuszowi. Spokojnie jeszcze przyjdzie na to czas, że potraktują Cię jak zwykła ścierę, a nawet sobie nie zasłużysz na takie traktowanie. Nawet może być tak, że dobrze będziesz robić swoją robotę. Wystarczy, że powiesz swoje zdanie co do roboty, a zobaczysz.

Obecny
@Mark

Pewnie jesteś ich kolega z paderki lub rolniczaka lub ze starościna. Jesteś takim samym(usunięte przez administratora) jak liderzy i kierownictwo , bez wazliny dzieństracony ?

Były na szczęście
@Mark

Straszenie zwolnieniem , przyznawanie premii rodzinom i kolegom z powodu niejasnych zasad, kaprysy liderów - jeśli dla ciebie jest to normalne to szkoda słów na dyskusje z Tobą

YYZ
@Mark

Nie muszisz się chwalić że jesteś masochistą , to Twoja prywatna sprawa.

Byla
@Mariusz R

Bzdury mariusz piszesz. Czegoś takiego przez 20 lat pracy na magazynach nie widziałam. Wszystkim odradzam u was pracy.

Byla
@Mark

Musisz byc białą kamizelką albo z rodziny . Nikt kto normalny tam pracoał nie napisałby takiego kłamstwa

CC
@Mariusz R

Firm na pewni super , pręzna rozwojowa i z przyszloscią ale menagerowie i liderzy ro balast któy zatopi tę firmę

Ciekawski

Czy ktoś mógłby napisać troche konkretow o pracy w tej firmie? Zarobki , atmosfera, kadra zarządzająca?

YYZ
@Ciekawski

Jak lubisz taplać się w moralnym i bezprawnym błocie i być na maksa wykorzytywany - to zapraszam ale ze współczuciem

Henryk

Chyba się komuś firmy pomyliły. Zawsze można zmienić pracę jeśli jest tak niezadowolony.

XD
@Henryk

„ Chyba się komuś firmy pomyliły.” No „CHYBA” nie. „ Zawsze można zmienić pracę jeśli jest tak niezadowolony.” Tam ponad połowa ludzi ucieka z tego magazynu.

XG
@Henryk

Pewnie jesteś kierownikiem , to jego słowa jak zwalnia. Nie pozdrawiam .

JH
@XD

Wypowiedź pasuje do Kierownika KierownikóW K H (usunięte przez administratora) Jego poziom i kultura poniżej zera.

WW
@Henryk

Trzeba być wielkim (usunięte przez administratora)żeby takie rzeczy pisać

Nic

Wszystko dobrze tylko trzeba co niektórych pajaców na najniższych stołkach zmienić.

Pusty śmiech
@Nic

Ryba zawsze śmierdzi od głowy , więc nic się nie zmieni bo głowa się nie zmieni. Dowodem , żona najgorszego lidera została liderem , powód awansu jest jeden - jest jego żoną.

Były
@Nic

Najpierw nalezy wymienić generalnego menagera potem kh , to wtedy miałoby sens

KH

Pospolite (usunięte przez administratora) i nic więcej nie polecam , szkoda zdrowia i czasu.

XXX
@KH

Zgadzam sie tam nawet wieloletni pracownicy już odchodzą. Zostają tylko rodziny białych kamizelek

WW
@XXX

Nie tylko długoletni , ale już nawet Ukraińcy odchodzą

Paulina

Uważacie ze jest to firma rodzinna?

Byly
@Paulina

Firma chińska, ale ustawiły ie bałagan robią dwie rodziny - mafie. A reszta to stado albo kolegów z podwórka albo baranów.

YZ
@Paulina

Tak jest to firma dwóch rodzin na H i na D oraz przyjaciół z paderki i ze starościna

YX

Na 100 %

SS

Lubisz być (usunięte przez administratora)za parę złotych ? Lubisz być wykorzystywany i obrażany , poniżany oraz mobingowany ? Lubisz pracować w dwu rodzinnej i koleżeńskiej pełnej nepotyzmu atmosferze ? Lubisz wazeliniarstwo i lizusostwo ? Jeśli 4 x tak to zapraszam do MBB praca waszych spełnionych marzeń czeka !!

Zostaw merytoryczną opinię o M.B.B. Logistics Sp. z o.o. - Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

• Jak się pracuje w M.B.B. Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M.B.B. Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M.B.B. Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M.B.B. Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w M.B.B. Logistics Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M.B.B. Logistics Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Os. Przemysłowe 9
    69-100 Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

M.B.B. Logistics Sp. z o.o.