Opinie o Remedy sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Remedy sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remedy sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remedy sp. z o.o. w Toruń

Czarna

Witam. Planujemy jechać do pracy przy dokumentach , może się ktoś podzielić opinią? Najlepiej osoba która teraz jest na tym kontrakcie Co należy do obowiązków pracownika? Jak wygląda zakwaterowanie? (Ilość osób na mieszkaniu np) Wspominali, że do pracy komunikacja miejska (?) Pytam tutaj bo w agencjach zawsze przedstawiają oferty w samych plusach a w rzeczywistości wygląda to inaczej Dziękuję i pozdrawiam!

42topek0

Witam, czy może się ktoś podzielić wrażeniami z pracy w Berlinie? Chciałbym się zatrudnić, ale te komentarze mnie zniechęciły. Jak wielu osobom nie przedłużono umowy i dowiedziały się o tym z dnia na dzień ? Jak aktualnie wyglada sytuacja z mieszkaniami? Po jakim czasie od rozmowy z rekruterem kontaktuje się firma i jak przebiega taka rozmowa ?

Nataszka
@42topek0

5 osób z dnia na dzień dowiedziało się ze stracili prace, większość osób z kwatery od firmy uciekła i wynajęła sobie pokoje ze względu na złe warunki mieszkaniowe, komunikacja z firmą tragiczna. Co do wyjazdu za granice proponuje poszukać innej agencji która szanuje swojego pracownika a nie olewa wszystko co jest zgłaszane

@Nataszka

Osoby, którym nie przedłużono umów, nie spełniały oczekiwań pracodawcy. Natomiast faktycznie, nie otrzymywały od klienta odpowiednio wcześniej informacji o nieprzedłużaniu umowy, co nie powinno się zdarzyć. W związku z tą sprawą interweniowaliśmy i klient zobowiązał się przekazywać taką informację na co najmniej 7 dni przed końcem umowy. Co do warunków mieszkaniowych, wyjaśnialiśmy już wcześniej, po otrzymaniu informacji o złych warunkach natychmiast zaczęliśmy poszukiwania innych mieszkań, jednak to chwilę trwa. Aktualnie pracownikom jest proponowane inne zakwaterowanie lub dopłata do własnego. Poważnie traktujemy każde zgłoszenie nieprawidłowości. Pozdrawiamy serdecznie..

Patt
@Remedy

Wszystko pięknie brzmi, ale przecież jak ma nie brzmieć? Szkoda tylko, że w ogłoszeniu, albo podczas rekrutacji nikt o tym nie wspomina ;)

Hej, mam pytanie odnośnie pracy w Berlinie, na czym dokładnie polega praca ? Jak z wynagrodzeniem i jak przebiega proces rekrutacji ?

Ktoś pracuje w agencji wewnątrz? Przy sprawach administracyjnych, kadrowych, księgowość też w sumie może być? :) Zajmowałam się wszystkim w agencjach pracy tymczasowej co prawda. Jak warunki w biurze? Nie widzę żadnych ofert pracy, jest perspektywa, że pojawi się coś nowego? Pozdrawiam.

Firma Remedy sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista/ka ds. współpracy z dalekim wschodem. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kolorowa_myszka

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa pracował w Berlinie przy skanowaniu i drukowaniu dokumentów? Proszę o informacje, jak faktycznie wyglądała sprawa z zakwaterowaniem i czy praca jest ok? Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Julian
@Kolorowa_myszka

Praca jak najbardziej spoko, lecz współpraca z agencją to jakaś masakra istne (usunięte przez administratora), mieszkanie pełne szczurów. Agencja pracy może dzień przed stwierdzić ze umowa nie zostanie przedłużona gdzie do tej pory zapewniała o ciągłości zatrudnienia. Jednym słowem MASAKRA

Kolorowa_myszka
@Julian

@Julian dziękuję za odpowiedź. Super, że napisałeś. Rozumiem, że piszesz o zakwaterowaniu w mieszkaniu 3 pokojowym za 250€/os ok 20km od Berlina? Czy znasz jakieś godne polecenia agencje pracy?

@Julian

@Julian, przykro nam, że masz takie doświadczenie. Jako Remedy natychmiast reagujemy na wszelkie zgłaszane nieprawidłowości jednak nie zawsze dostawcy zakwaterowania reagują równie szybko na nasze zgłoszenie. Po otrzymaniu sygnałów o nieodpowiednim zakwaterowanie natychmiast podjęliśmy starania by znaleźć inne miejsce. Niestety aktualnie znalezienie szybko w Berlinie czy okolicach zakwaterowania w rozsądnej cenie nie jest proste. Alternatywnie musielibyśmy obciążyć pracowników znacznie wyższymi kosztami za mieszkania, czego Państwo również akceptujecie. Co do przedłużania umów, jest to w gestii Klienta. Zwróciliśmy już mu uwagę na konieczność informowania z wyprzedzeniem o nieprzedłużaniu umów.

Witam na jak długo ta agencja daje umowy na 2 tyg ,miesiąc czy dłużej ? Czy ktoś pracował na wózku widlowym w Ostaszewie czy są dobre warunki ?

Naralka111
@Marta

Nie wiem jak w Polsce ale za granica na miesiąc czasu potem wylatujesz bez żadnej odpowiedzi dlaczego ????

@Naralka111

Dziękujemy za opinię. Pragniemy przypomnieć, że Remedy jest wyłącznie pośrednikiem. To w gestii Klienta, u którego swiadczy Pani pracę, leży decyzja czy umowa zostanie przedłużona. Większości osób umowy są przedłużane. Projekt jest na parę lat.

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Remedy sp. z o.o. jako Praktykant. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Rozmowa przebiegła super. Szkoda ze tyle na obiecywane i zero kontaktu bynajmniej że niestety zakład nie chciał przyjąć. Wypada chyba poinformować o tym osobę ubiegającą się o zatrudnienie. Nie polecam

@Michał

ile czasu minęło od rozmowy? Może się jeszcze odezwą albo sam o sobie przypomnij? I w ogóle to czy to była długa rekrutacja czy nie?

@Michał

Dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się z jednej strony, bo konsultantki Remedy przeprowadziły z Panem rzeczową rozmowę przebiegającą w miłej atmosferze. Jako pośrednik pracy jesteśmy czasem pomiędzy młotem a kowadłem - nie zawsze otrzymujemy od pracodawcy, który szuka pracownika, informację zwrotną z opinią na temat kandydata na pracownika. Nie mamy wpływu na terminy reakcji naszych klientów. Jeżeli zapotrzebowanie jest pilne to odpowiedź następuje w ciągu kilku dni, ale przy bardziej skomplikowanych procesach lub dużym zapotrzebowaniu, niestety na odpowiedź musimy poczekać dłużej. Standardowo jednak kontaktujemy się z naszymi kandydatami, bo nawet jeśli ich kandydatura nie zostanie zaakceptowana przez danego klienta - staramy się przedstawić naszym kandydatom inną propozycję pracy. Docieramy do kandydatów z informacjami tak szybko, jak tylko wchodzimy w ich posiadanie. Wiemy, że poszukiwanie pracy to okres stresogenny i przepływ wiadomości powinien być płynny. Tak czy inaczej, życzymy powodzenia na Pana drodze zawodowej.

Mario

Wiadomo, praca przez agencję to często chociaż nie zawsze praca krutkoterminowa ale jak ktoś sie decyduje na to, to polecam Remedy, wspólpraca na piąteczkę.

Bożena
@Mario

Czyli zespól pracownikow jest pomocny? Doradzą czy wytlumaczą w razie czego? :) No i dużo osób pracuje?

Mirka

Za pomocą agencji znalazłam prace z której jestem zadowolona. Czynności mi odpowiadają, ilość zmian też. Kontakt z paniami jest odpowiedni. Można załatwić wszystko szybko i sprawnie.

@Mirka

W imieniu zespołu dziękuję za opinię :)

Agata

Współpraca na plus!

@Agata

To może rozwiniesz temat i powiesz co najbardziej podobało Ci się we współpracy? :)

Roman

Pracowałem przez agencję kilka miesięcy w firmie w województwie dolnośląskim. Pracę wspominam dobrze, jak również współpracę z agencją. Zgadzam się z opiniami innych pracowników. Pani bardzo miła- da ze wszystkim się dogadać, wszystkie dokumenty oraz wynagrodzenie były dostarczone na czas.

Maja
@Roman

To super, że dobrze się współpracowało, ale rozumiem, że jednak nie trafili z tą pracą, skoro tylko na kilka miesięcy zostałeś? Coś konkretnego było z nią nie tak?

@Maja

Pani Maju, w związku z sytuacją geopolityczną nastąpiła redukcja etatów w firmie, w której pracował Pan Roman.

@Roman

@Roman, Panie Romanie, dziękujemy za miłą współpracę oraz wybranie naszej agencji. Polecamy się na przyszłość, zespół Remedy

Maja
@Remedy Sp. z o. o.

Dzień dobry. Teraz rozumiem, to tym bardziej dobrze o wszystkim świadczy jeśli mimo to wciąż ma pozytywną opinię. Jak dużo miejsc pracy musiało zostać z tego powodu zredukowanych?

Czarna ☺️

Proszę uważać na tą firmę ponieważ dzwoniąc do biura pani twierdzi że jest zlecenie za chwilę każe podać numer tel i twierdząc że za jakąś chwilę zadzwoni a co do czego przychodzi nawet nie potrafią zadzwonić tylko kłamią i biorą na maślane oczka

@Czarna ☺️

@Czarna, Szanowna Pani, przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Przyznaję, nie powinna ona mieć miejsca. Zgłoszoną uwagę przyjmujemy i przeanalizujemy. Z wyrazami szacunku, zespół Remedy

Enzo

Korporacja naciagaja ludzi a wyplata do 25 gdzie rachunki sa do max 15 wstyd!!!

@Enzo

@Enzo, zgadza się, ze wypłata wynagrodzeń na umowach cywilno-prawnych jest zaplanowana do 25-go dnia każdego miesiąca, jednak jest to informacja jawna, przekazywana podczas rozmowy rekrutacyjnej i stanowi jeden z punktów zawieranej umowy.

Praca przez agencję jest w porządku. Zdziwiłam się, że firma nie pobiera opłat, jak mają to w zwyczaju inne agencje.

Eryk Krzemiński

Pracowałem przez agencję Remedy- polecam! Wynagrodzenie na czas- co jest dla mnie najważniejsze oraz miła atmosfera ,pomoc pracowników agencji nie zastąpiona! :)

Mariusz P.

Praca przez agencję polecam. Wynagrodzenie zawsze na czas, bezproblemowy kontakt.

Kaśka

Pracowałam przez agencję kilka miesięcy. Naprawdę polecam! wynagrodzenie zawsze na czas, a kontakt z Paniami godny polecenia- Panie są zawsze pomocne, odpowiadają na wiadomości błyskawicznie :)

Kawiatnowska

Obsługa bardzo miła.

Buki

Pracowałam już przez kilka agencji, jednakże to z Remedy współpracuję mi się najlepiej :) Kontakt łatwy i przyjemny, wynagrodzenie na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Remedy sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Remedy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remedy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remedy sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 13 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Remedy sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 71
    87-100 Toruń