Opinie o Tikrow Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tikrow Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tikrow Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tikrow Sp. z o.o. w Warszawa

Grzesiek

Firma młoda więc pewnie dlatego rzadko piszecie na forum?

Q
@Grzesiek

Nie radzę

Alma
@Q

Dlaczego nie radzisz? CO takiego Ci nie odpowiada w działalności tej firmy?

Gregor

Bardzo dobra agencja, mają dobre oferty i szanują pracowników, więc polecam.

Q
@Gregor

Nie dobra

P

Czy ktoś był na rozmowie na stanowisko rekrutera i otrzymał odpowiedz? Mi obiecali odezwać się po miesiącu niezależnie od decyzji i cisza

@sos, czy możesz opisać na czym polega praca dla firmy Tikrow? Jakie obowiązki realizujesz na swoim stanowisku? Czy pamiętasz jeszcze proces rekrutacyjny? Opinie na temat tej firmy są w większości negatywne, czy według Ciebie są one zgodne z prawdą? Jakie są według Ciebie plusy w pracy dla tej firmy?

@Karolina

Opinię są negatywne, ponieważ ludzie nie myślą, że po rejestracji trzeba poczekać na oferty, aplikacja jest jeszcze mało popularna i dopiero ma swoje początki, dlatego na oferty trzeba wyczekiwać. Praca w Tikrow jest w 100% legalna i prawdziwa, sama pracowałam już parę razy i nie dość, że świetne stawki to i mam wybór kiedy chcę pracować, a akurat udało mi się załapać na trzy oferty pracy w Grycanie :) Stanowisko jest zależne od wymagań firmy, każda praca jest opisana - czy jest wymagana książeczka sanepidowska, jakie zadania będą na nas czekać.

@Paulina

Czyli wyjaśniliśmy sobie, że firma Tikrow jest to aplikacja, za której pośrednictwem można znaleźć różne prace dorywcze. Czy firma ma dział obsługi klienta, w którym pracują jakieś osoby zatrudnione bezpośrednio przez tę firmę? Firma ma jakichś pracowników, którzy obsługują aplikację i czuwają nad jej prawidłowym działaniem? Przedstaw proszę, czy wiesz coś na ten temat.

Aplikowałeś na stanowisko Praca w sklepie Łapy oferowane przez firmę Tikrow Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Aleksandra

Nie ma to jak osadzać nawet nie znając firmy i zleceń ???? Dane takie jak przy każdej umowie, zdjęcia są potrzebne po to aby uwiarygodnić zgłoszenie. Zlecenia są, stawka super, hajsy na następny dzień na koncie. Największą zaleta to to, ze nie trzeba przyjmować zlecenia na kilka dni, a tylko wybrać ten który nam odpowiada czego często nie ma przy innych agencjach. Pozdrawiam

@Aleksandra

Miałaś już może okazję bezpośrednio współpracować z firmą Tikrow? Jeżeli tak to, czy mogłabyś przybliżyć nam, jak ta współpraca przebiegała? Jaką stawkę oferowała firma za pojedyncze zlecenie? Opiszesz nam swój przypadek?

@Kamil

Ja pracowałam :) Stawka - 15zł za godzinę dla osoby uczącej się powyżej 18 roku życia :) Współpraca świetna, pieniądze w kilka sekund po zakończonej pracy, wszystkie umowy i wszystko przejrzyście :)

@Paulina

Rozumiem, że traktowałaś pracę w firmie Tikrow, jako pracę dorywczą? Wiesz może, czy firma zatrudnia na pełen etat potencjalnych pracowników, czy może oferuje tylko i wyłącznie pracę, jako dodatkowe źródło dochodu? Podziel się z nami wiedzą na ten temat.

@Kamil

Firma nie zatrudnia poprzez aplikację Tikrow na pełen etat, jedynie na poszczególne dni do dorobienia sobie, ale myślę, że właśnie od tego przecież jest ta aplikacja :) Żeby móc sobie wybierać konkretne pasujące terminy do pracy ;) To jest również wygodna opcja dla firm, jeżeli potrzebują pracownika na dany dzień do pomocy ;) Mam stały kontakt z podopieczną tej firmy i zawsze na wszystko mam rzetelne informacje kiedy chcę się czegoś dowiedzieć w sprawie swojej pracy i wynagrodzeń :)

Paulina

Super firma, super aplikacja, pieniądze po zakończonej pracy w ciągu sekundy na koncie, bardzo dobre zarobki dla osób uczących się, pełna umowa i wszystko legalnie. Polecam bardzo :) Moje sugestie dla Tikrow Sp. z o.o.: Więcej reklamy wtedy będzie więcej ofert dla każdego i zwiększy się popularność aplikacji ;) Lubię atmosferę w Tikrow Sp. z o.o. za: Szybki przelew pieniędzy za wykonaną pracę, świetni pracownicy, szybka i przyjemna praca, różne oferty

@Rozgardiasz, skąd wzięło się Twoje stwierdzenie odnośnie wyłudzania danych przez firmę Tikrow? Może akurat w chwili Twojej rejestracji firma nie miała żadnej oferty dla nowych pracowników. Myślę, że zarzuty odnośnie wyłudzania danych po samej rejestracji i braku ofert są zbyt pochopne, chyba, że posiadasz jakieś szersze informacje na ten temat, dlatego proszę Cię o uzasadnienie swoich podejrzeń.

Aneczka

Ja pracuję dla Tikrow i nie wiem o co Ci chodzi Kontrol. Wszystko załatwiasz zdalnie. Praca spoko. Kasa na koncie od razu po pracy.

@Aneczka

Nie oszukuj ludzi !

Rozgardiasz
@Adam

Nie ma zadnej pracy. Wyłudzają tylko dane. Zarejestrowalem sie i nie ma anibjednej oferty

Kontrol

Zwykłe oszustwo i tyle w temacie. Ludzie, nie rejestrujcie się. Na facebooku opinie od samych fake kont. Z mojej weryfikacji wynika, że to kolejny scam!!!!!!!!!!!!!!

sos
@Kontrol

Yyy, że co? Ja tam co prawda nie ufam wysyłaniu zdjęć dowodu więc byłem u nich osobiście - ale w sumie to nie potrzebnie bo hajsy się zgadzają ;]

Piotrek

Sceptycznie podchodziłem do tego rozwiązania ale zarejestrowałem się i poszedłem dzięki nim do pracy. Wszystko jasno opisane, bez problemów. Wynagrodzenie dostałem ok 30 minut po robocie na konto. Na pewno będę jeszcze korzystał!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tikrow Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tikrow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tikrow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tikrow Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 14 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tikrow Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Równoległa 2
    02-235 Warszawa