Opinie o Tikrow Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tikrow Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tikrow Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tikrow Sp. z o.o. w Warszawa

Lola

Wczoraj zmieniałam status na uczen/student. Musiałam w tym celu załączyć zdjęcie zaświadczenia, że chodzę do szkoły i gdy to zrobiłam, pokazała mi się informacja ze wraz ze zmianą statusu,stawki VAT itp. Muszą mi odwołać zlecenie następnego dnia oraz które miałam za kilka dni. Rozmawiałam w tej sprawie z jakąś panią pracujaca w tikrow, powiedziała że sprawdzi co i jak i da mi znać - odpowiedzi się nie doczekałam,a po godzinie 17 już nie mogłam się z nikim skontaktować. Nie wiedziałam więc czy następnego dnia (dzisiaj) mam się stawić czy nie,a nie chciałam specjalnie jechać na 6 rano na darmo, bo to dla mnie spora droga. Nie poszłam więc. Na moje nieszczęście. Dziś jeszcze rozmawiałam z jedną panią w sprawie zmiany tego statusu, później okazało się że wszystko jest w porządku, a po kilku godzinach jak chciałam sprawdzić czy są nowe zlecenia - informacja ze moje konto zostało zablokowane. Tylko dlatego,że raz się nie zjawiłam. Ten,kto to wymyślił jest zwyczajnym (usunięte przez administratora) Nigdy nie życzę nikomu źle ale jemu życzę,aby któregoś dnia coś poważnego mu się przytrafiło i z powodu nieobecności w pracy niech ją straci. Bez pozdrowień.

Dorota

Cześć, interesuje mnie praca w samej agencji, nie przez nią. Business Development Manager ma jakieś delegacje, że auto dają ? Tak w ogłoszeniu jest, ale jak są delegacje, to powiem szczerze, że średnio dla mnie wchodzi w grę, bo opiekuję się dzieckiem jeszcze z mężem. To jak to wygląda, wie ktoś?

Drastycznie niskie stawki netto na godzinę.. wręcz nielegalne. Dla osoby nie posiadającej już statusu studenta przykładowe zlecenie, np. W media Markt, w Warszawie, na koniec 2023 roku, to 16,51 zł netto. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Dlaczego Tikrow zabiera tak ogromna część dla siebie? Przecież klient wam płaci dużo..a ja dostanę 16,51 zł netto. Dramat

Anka
@Marta

Potwierdzam. Zarobki netto dla osób powyżej 26 roku życia, bez statusu studenta Tikrow zmniejszył w ciągu kilku ostatnich tygodni o kilka zł. Przykład Zara było przeważnie 20 zł netto teraz 17,06 firma up clean było 35 zł netto a jest 18 zł netto. Dramat. Dlaczego Tikrow (usunięte przez administratora) pracujących????

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Liliana Semashko

20.12.2023 05:12

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Liliana Semashkoikona wywiad

Pracowałam przy różnych zleceniach, oferowanych przez agencję pracy Tikrow. Obecnie pracuję na stanowisku kasjera-sprzedawcy. Do moich codziennych zadań należy obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, pomoc klientom.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Liliana Semashkoikona wywiad

Widełki wynagrodzeń na tym stanowisku to około 22 zł netto za godzinę.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Liliana Semashkoikona wywiad

Współpracuję z tą firmą prawie dwa lata.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Liliana Semashkoikona wywiad

Oczywiście, że poleciłabym pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi. Firma według mnie jest wiarygodna. Już kilku moich znajomych nawiązało współpracę z agencją pracy Tikrow.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Liliana Semashkoikona wywiad

Pozytywne aspekty pracy w tej firmie to bardzo dobra atmosfera, sympatyczni i pomocni przełożeni, terminowe wynagrodzenia oraz możliwość samodzielnego wyboru ofert pracy poprzez firmową aplikację.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Liliana Semashkoikona wywiad

Jedyny negatywny aspekt współpracy z tą agencją, to zbyt mała ilość zleceń do wyboru.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Liliana Semashkoikona wywiad

Jeszcze nie miałam żadnych szkoleń.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Liliana Semashkoikona wywiad

Nie wiem, z czego wynika brak szkoleń. Gdyby była taka możliwość, chciałabym uczestniczyć w kursie operatora wózka widłowego.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Liliana Semashkoikona wywiad

Atmosfera pomiędzy pracownikami a kadrą zarządzającą jest bardzo dobra. Przełożeni są pomocni i sympatyczni. Współpracowałam wcześniej z innymi agencjami pracy i ta jest moją ulubioną. Pracodawca dotrzymuje słowa i spełnia wszystkie obietnice.

Liliana Semashkoikona wywiad

Sugerowałabym poszerzyć ofertę miejsc pracy o więcej zleceń, również z nowych branż.

Aplikowałeś na stanowisko Praca w sklepie Łapy oferowane przez firmę Tikrow Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

A key account manager? Ile zarabia? Cos tu pisali teraz niedawno, że stawki zdaja się być bardzo niskie, lecz chyba nie widzę konkretów co do wybranego przeze mnie stanowiska? widnieje teraz oferta z opcja hybrydowa, ciekawi mnie ogólna kultura pracy i właśnie wynagrodzenie za nią

Jaki jest okres rozliczeniowy w Tikrow Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Liliana Semaszko ,pracownik

To naprawdę bardzo dobra praca i każdemu ją polecam. Ogromne plusy, że sami wybieramy kiedy chcemy pracować i w jakim miejscu. Do tego bardzo dobre szefowstwo!!, warunki pracy i błyskawiczna płatność. Polecam każdemu, naprawde!!!!

Iwo

Chęć zarejestrowania się zniknęła gdy pojawiło się pole „podaj nr dowodu”. Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem z 2018 r i wzorami kwestionariuszy pracodawca nie ma nawet prawa przetwarzania takich danych. Niestety nie skorzystam, choć wyglada ciekawie, nawet mimo wielu negatywnych komentarzy

Co jest z tym ogłoszeniem? Pokazuje mi, że nie znaleziono oferty pracy, a jeszcze we wrześniu wstawili tę ofertę na pracownika produkcji, czy to tak długo? Chociaż chciałem poczytać o tym, jak ta praca by miała wyglądać aktualnie, może przybliży mi ktoś w takim razie, jakie są zadania?

Magda

Mam same dobre doświadczenia z pracą w Tikrow. Niestety w tym tygodniu nie byłam na zleceniu i moje konto zostało zablokowane. Na zleceniu nie pojawiłam się z własnej winy, niestety pomyliły mi się dni i byłam pewna, że zlecenie mam w sobotę, a nie w czwartek. Bardzo żałuję tego błędu i straconej możliwości pracy w Tikrow.

Marzena
@Magda

Czyli jedni przewinienie starczy żeby nie mieć dostępu do zleceń? Nie da się jakoś odwołać do nich? W ogóle na jakich umowach były te zlecenia? Jak potem rozliczają się z pracownikami?

Katia
@Marzena

Nie. jak sie ma jakieś nieobecności raz na jakiś czas to nie ma problemu. Jak sie nie przyjdzie dwa razy to wtedy jest ban na stałe.

Rozczarowanie

Moje konto zostało zablokowane, ze względu na złamanie regulaminu jakim było nieodwołalnie nieobecności w ciągu 24h przez co klient zgłosił moją nieobecność. I tak, zdaję sobie sprawę że podpisałam taki regulamin, jednak śmierci w rodzinie nie przewidziałam...szkoda, bo to była dla mnie fajna opcja możliwości dorobienia sobie. Piszę komentarz, bo mimo wszystko czuję ogromne rozczarowanie, że mimo moich próśb nie mam możliwości przywrócenia konta...

Jestem bardzo rozczarowana. Przyjęłam zleceń na cały tydzień. Byłam na pierwszym dniu, wszystko w porządku jeśli chodzi o wypłatę, którą dostałam jeszcze tego samego dnia. W dniu dzisiejszym na kilka godzin przed rozpoczęciem zlecenia niestety dotarła do mnie smutna informacja odnośnie sprawy rodzinnej, musiałam podjąć decyzję o pilnym wyjeździe poza miasto na ten dzień. Napisałam maila do Tikrow, że wydarzyła się losowa sytuacja i okazuje się, że pojawi się blokada mojego konta...uprzedzam, że zdaję sobie sprawę, że firma w ten sposób próbuje się zabezpieczyć...no ale czy naprawdę blokada musi następować po jednej 'wpadce' z nieobecnością? Czy jako firma nie przewidujecie naprawdę sytuacji losowych? Co jeśli ktoś nagle zachoruje lub będzie miał inną niezależną od siebie sytuację...

Fajfus

Po blisko 2 letniej wspolpracy nawet smsy o ofertach pracy nie przychodza.Jedynie w aplikacji w wiadomosciach a co mi po tym jak juz wtedy widze po zalogowaniu sam. Niby mieli to naprawic slali smsy testowe i nic sie w twj kwestii nie poprawilo, takze jak ktos ma nerwy sprawdzac aplikacje wielokrotnie razy dziennie, to czasem uda sie przyjac jakies zlecenie o ile ktos komu te smsy wysylaja cie nie wyprzedzi..

@Fajfus

A skąd masz bieżące info dotyczące tych wspomnianych poprawek? Poczta pantoflowa czy któryś z pracowników normalnie to deklarował? Jest teraz powystawianych kilka ogłoszeń i zastanawiam się które stanowisko obecnie za to odpowiada?

Pracował ktoś jako BDS? Widzę, że nie tylko mnie ta oferta wpadła ostatnio w oko. W pewnym sensie wymagane doświadczenie już mam, wiec się może sprawdzę, pytanie tylko jak przy tym wszystkim wygląda teraz rozmowa rekrutacyjna? Jedna Pani pisała jakiś czas temu o zablokowaniu swojego konta, kiedy w razie czego będzie już przywrócone?

ell

Dopiero zakładałam konto ale obie strony dowodu ;) których wymagają to prostu przepis by ktos mógł je wykorzystać

ell

Jacek

Kto zastanawia się nad przyjęciem pracy przez Tikrow polecam się tysiac razy zastanowić i nie przyjmować zleceń a już pisze czemu: 1. Ta firma aby cie zachęcić na początku pokazuje ci w aplikacji stawki bardzo atrakcyjne, będziesz widzieć oferty nawet po 30 zł na luzie, ale nie daj się zwieść. Po zweryfikowaniu twoich danych I przesłania skanu dowodu, nagle stawki zmieniejszaja się o 10-8 zł, mimo, że mam umowę o pracę I nie trzeba przykładowo obciążać mnie dodatkowymi podatkami. 2. Ludzie w tej firmie, którzy stworzyli regulamin sami go nie przeszyrzegaja, regulamin to fikcja!!! Nie ma żadnego systemu ocen, firma do której idziesz wcale cie nie ocenia, sam będąc na zleceniach prosiłem firmę żeby mnie oceniła bo będę miał pakiet roszrzezony, to firma była zdziwona że coś takiego jest. Blokują konta osób które anulują drugie zlecenie tyle prawdy jaka jest z regulaminu! Więc nie wierz w to że jak super będziesz pracować to będziesz mieć super oferty. 3. Wszystkie SUPER opinie jakie tutaj są i na Google wstawiają sobie te Panie, które siedzą w tej firmie I sobie słodzą jakie są (usunięte przez administratora) a one nie znają się na prawie, na przepisach już nie mówiąc o tym, że kłamią! Każda mówi co inne i pisze co inne, mało tego, robią łaskę że z tobą rozmawiają i łaskę że muszą odebrać telefon. 4. Stawki tak jak wielu tu osób pisało są najniszej krajowej, a oni się chwała, że dają najlepsze stawki, nie dajcie się ludzie (usunięte przez administratora) taka firma musi na was zarabiać, to jest posrednik który wykorzystuje ludzi!!!

Roma

A dowiem się może o pracy w biurze bezpośrednio u nich? Jest taka oferta dla Business Development Specialist i bardzo mi to przypomina po obowiązkach po prostu pracę handlowca. Powiedzcie proszę czy samochód służbowy dają również do użytku prywatnego? Trzeba mieć prawo jazdy, więc podejrzewam, że są też wizyty u klientów. Stawka jest uzależniona mocno od premii czy podstawa też jest wysoka?

w grudniu moje konto zostało zablokowane. Miałam problemy zdrowotne o których nie wiedziałam i w styczniu mialam operacje na co mam dowod. Nie pojawilam sie 2 czy 3 razy na zleceniu ze wzgledow wlasnie zdrowotnych a przedtem mialam idealna opinie. Pisalam odwolanie ale nie zostalo uwzglednione. Teraz jestem w pelni sprawna, mam prace stala ale chcialabym moc dorobic sobie. Uwielbialam te zlecenia z tikrow i nie moge znalezc nic podobnego. Proszę bardzo o szanse.... Niezdecydowanym- bardzo polecam TIKROW. Super opcja zarobienia pieniędzy i nabycia doswiadczenia. Bardzo dobre płace i ciekawe zlecenia.

Jak długo czekaliście na odzew z Tikrow Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Zostaw merytoryczną opinię o Tikrow Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tikrow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tikrow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tikrow Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 14 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tikrow Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Równoległa 2
    02-235 Warszawa