Opinie o Ptak Spółka Transportowa Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ptak Spółka Transportowa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ptak Spółka Transportowa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ptak Spółka Transportowa Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Kiedyś widziałem, że szukali do siebie dyspozytora, chciałem dopiero teraz sprawdzić czy coś świeżego jest, bo za pracą będę się oglądał ale wyszło, że od początku sierpnia zeszłego roku są wykreśleni z rejestru. to oznacza zmianę prawną czy może zamkniecie działalności? komentarzy od lat nie ma i trudno się domyślić

Ivanna

Pracuje teraz w tej firmie w podwójce z mężem i mamy zamiar zostać tu na długo. Kierowca robi swoją robotę i za to ma zapłacone na czas. Gdy jestesz porządną osoba i to samo potrzebujesz stosownie siebie, to dobrze trafiles. Co więcej potrzeba? Dużo firm znacie porządnych? To po co znowu zmieniacie prace? Czytalam opinię o jazdzie N-kami. Zdarza się, ale zalezy na jaka linie trafiles. No, jak ktoś może trafić na firmę odrazu z autostrady, omijając N-ki, no to brawo, bo ma, hyba, samochód ze skrzydłami. Skakanie po autach? Też jest, ale jak nie pracuje klimatyzacja i poprosiłeś o zmianie auta, no to bez skakania nie wyjdzie, bo zmienia ci, naprawdę. Każdy pisze tylko negatyw (zauważyłam szukając pracy przez internet). Te, który naprawdę wdzięczny, rzadko zostawiają pozytywną opinię, bo "nie ma na to czasu". Szkoda, bo wdzięczna osoba miała by się zachowywać inaczej.

Amazonka
@Ivanna

Jeździcie jeszcze pod Italem z mężem?

Były pracownik Nowy wpis
@Ivanna

Bo nie jest prawdą, co jest napisane w opinii

Turboiveco Nowy wpis

bezdomny jeszcze tam jeździ? Warunki pracy się polepszyły?

Łucja

Firma Ptak działa w branży transportu samochodowego. Swoją działalność spółka prowadzi od 2016 roku. Niestety firma nie prowadzi swojej strony internetowej, dlatego też o ofertach dowiemy się poprzez kontakt bezpośredni. Może wiecie, czy oferty pracy pojawiają się często, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

@Łucja

Sama Ukraina prawie pracuje. Auta szorty chociaż do 3 lat wiek

Tomek Nowy wpis
@Łucja

Nie polecam nikomu tam pracy. Pani przez telefon mówił sam pozytywy w rzeczywistości firma dziad która otworzył francuz auta szorty możesz się przesiadać co tydzień na inne zakaz jazdy autostradą.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ptak Spółka Transportowa Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Pracował ktoś z Was u nich w firmie? Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Ptak Spółka Transportowa Sp. z o.o. w miejscowości Tarnowskie Góry? Czekamy na info odnośnie aktualnej pozycji firmy. Każda wypowiedź się liczy!

Gośc

Wypowiedz powyzsza chyba nie dotyczy tej firmy Ptak która owszem jest firma transportową jednak nie w Tarnowskich Górach . Flota samochodów jest nowa , samochody są zadbane i serwisowane. Kierowcy są szanowani i mają mają opłacane wszystkie składki a wypłata jest realizowana w terminie. nie ma oszustwa na czasie jazdy, każdy jezdzi zgodnie z kartą kierowcy. W zaleznośći od trasy podwójna lub pojedyncza obsada. Współpracowałam z firmą Ptak Transport Tarnowskie Góry w dziedzinie kadr i zatrudnienia. Często zdarzało się że ktoś czytał opinię ale nie o tym Ptaku. Być może ta wypowiedz będzie pomocna.

Xx
@Gośc

Dotyczy tej firmy ptak spółka transportowa Henryka Sienkiewicza 47 42-600 Tarnowskie Góry, może i nowa ale jest zaniedbana, już nie mówiąc o tym że śmierdzi w 2 letnich autach i są zdezylowane. Baza miała być w Belgii a później się okazało że jest we Francji. Pieniądze są na czas tak jak było mówione jedyna rzecz która się zgadzała.

@Gośc

Owszem dotyczy tej firmy, nie wszystkie auta są nowe, a te "nowe" są zaniedbane i brudne, nie byłoby może to takim problemem żeby nie przesiadki z auta na auto podczas jednego wyjazdu. I nie prawdą jest, że zdarzają się tylko gdy auto jest zepsute (a to się w tej firmie zdarza bardzo często), ale też gdy się zmienia naczepę na megę, od firmy można za to usłyszeć "co to za problem żeby przesiąść się z auta na auto"? Problemu nie byłoby gdyby wyjazdy trwały 1-2 tyg a nie min 3, nie dość, że trzeba najpierw wypakować swoje rzeczy wyczyścić auto którym się jeździło, niestety wyczyścić również auto, które się odbiera (osób które po sobie sprzątały było bardzo mało) i spakować się ponownie, a tego w podwójnej obsadzie jest naprawdę dużo. Później jazda pod zakazy wyznaczoną przez spedycję trasą, po wysłaniu kilku zdjęć z zakazami na tej drodze, wiadomość od spedycji, że proszę nie wysyłać, bo oni już dość mają... Szkoda wogle czas i nerwy tracić na tą firmę Ps. Dojazdy busem do Francji

@Gośc

To, że kierowcy mają opłacane składki i wypłaty w terminie to nic innego jak obowiązek pracodawcy. A to że jeździ się zgodnie z kartą kierowcy to norma, w innym przypadku jest to łamanie prawa!

@Gośc

To proszę podać NIP firmy o jaką niby chodzi, to wtedy sprawdzimy czy dotyczy tej firmy czy nie, bo adres siedziby firmy zawsze można zmienić...

Kazimierz

Wypowiadasz się na Polskim portalu opinii o pracodawcach, więc na przyszłość bardzo Cię proszę, abyś robił to w języku Polskim. Czy do swojej wypowiedzi możesz dodać, jak tak dawno miałeś ogólnie styczność z firmą Ptak Spółka Transportowa?

TZ

Mój komentarz jakimi drogami się jeździ został usunięty najwyraźniej był niewygodny ponieważ w umowie jest zapis że kierowca zobowiązany jest jeździć zgodnie z przepisami drogowymi a trasa wyznaczana była pod zakazy tonażowe i dla tranzytu. Miejmy nadzieję że firma się zastosuje do nowych obostrzeń związanych z pakietem mobilności ( auto ma raz w miesiącu zjeżdżać do kraju rejestracji )

TZ

Nie polecam przez tel miło fajnie wrażenie super. Potem okazuje się że zataja dosyć ważne info że będzie trzeba wymieniać się autami i jazda polnymi drogami. Stan techniczny aut gorzej niż nie które co mają 10 lat do tego śmierdzi w kabinach. Ale co tu dużo mówić jak w podwójnej każą z auta na auto skakac i dla nich to normalne. Firma wypłacalna tylko teraz zrobili cięcia.

Zostaw merytoryczną opinię o Ptak Spółka Transportowa Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Ptak Spółka Transportowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ptak Spółka Transportowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ptak Spółka Transportowa Sp. z o.o.?

Ptak Spółka Transportowa Sp. z o.o.
  • Henryka Sienkiewicza 47
    42-600 Tarnowskie Góry

Ptak Spółka Transportowa Sp. z o.o.