Opinie o Idea Inwest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Idea Inwest Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Idea Inwest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Inwest Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Jaką umowę oferuje Idea Inwest Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Specjalista.

adam Nowy wpis

zostałem (usunięte przez administratora) przez człowieka o nazwisku Konrad Kaczan. Wrabiał mnie w różne inwestycje, niestety najwcześniejsze były skuteczne. Przejrzałem regulamin, nie jestem w stanie ze względu na stan zdrowia go przeczytać.

@adam

Nie tylko ty zostałeś (usunięte przez administratora) przez tego człowieka, tj. Konrada Kaczana. Naciągnął mnie na obligacje w dwóch firmach. W trakcie rozmów wyznał w szczerości, że nagrywają rozmowy z klientami, aby je analizować pod kątem skuteczniejszego przekonywania kolejnych klientów.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Idea Inwest Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Panująca dobra atmosfera pracy pomaga naciągać ludzi jak w żadnym innym miejscu. Mamy pełne wsparcie, a nawet wydatną pomoc ze strony szefostwa.

Arek

Oszuści bez skrupułów, kara na nich spadnie. Całe szczęście, że udało się odzyskać chociaż 70% wkładu. Polecam tego Pana bo potrafi pomóc 5196.91.471

Rozmowę kwalifikacyjną w Idea Inwest Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierownik robót?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Poszkodowany

Spółka Idea Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie została wpisana na listę ostrzeżeń publicznych przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). „Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (prowadzenie działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez wymaganego zezwolenia lub upoważnienia) zostało skierowane przez Urząd KNF do Prokuratury Regionalnej w Warszawie” – podano w komunikacie KNF.

M

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu z nasza Kancelarią 788 994 397.

Dajcie znać w jaki sposób rozwiązywane są u was nadgodziny ?

marek

Jestem poszkodowanym przez tą firmę, jednak dzisiaj dowiedziałem się od właściciela pgwp że wykupił Warsaw Apartments i otrzymam odsetki za Warsaw Apartments. Dzisiaj otrzymałem odsetki za PGWP. Obligacje Obu firm kupiłem od Idea Inwest, w tym Quicmniner, Warsaw Apartments, które od 01,10.2019r. nie wypłacają odsetek a ich radca prawny jest skreślony z listy w Warszawie.

Klient
@marek

Czyli jak widać wszystkie te firmy, które nie wykupują obligacji i nie wypłacają odsetek od nich, tzn.: 1. Fabryki Konstrukcji Drewnianych S.A. 2. Warsaw Royal Apartment Sp. z o.o. 3. Quicmniner Sp. z o.o. 4. PGWP S.A. łączy jedna firma, tj. Idea Invest Sp. z o.o. odpowiadająca za sprzedaż.

@Klient

Tak, na te 4 firmy były oferty z tej samej idea inwest od jednego agenta tej firmy który od wczoraj nie odbiera telefonu

@marek

tyle ze pgwp mi wypłaca odsetki a reszta się zgadza

Wierzyciel
@marek

Czy tym agentem nie jest przypadkiem Konrad K. ? Przy oferowaniu przedmiotowych obligacji roztaczał wizje rozwojowe tych Spółek, jacy to wspaniali ludzie spółkami zarządzają. Tak na marginesie wszystkie te spółki były promowane na stronie internetowej Idea Invest Sp. z o.o. Dopiero kiedy obligatariusze zaczęli się skarżyć na brak wypłaty odsetek i wykupu obligacji, spółki szybko zniknęły z ich strony.

Naciągnięty
@Wierzyciel

Tym agentem może być również Michał D. z Idea Invest Sp. z o.o.

@Naciągnięty

prosze uważac mnie straszył o sądem za Pana słowa

Naciągnięty
@marek

Naganiacze obligacji robią z siebie ofiary i straszą sądami. Następuje odwrócenie ról czyli pojawia się nowy trend na rynku. Mimo wszystko bardzo chętnie spotkam się z panami z Idea Invest Sp. z o.o. w sądzie. W końcu oferowali obligacje spółek, które nie chcą teraz wykupywać swoich obligacji ani wypłacać od nich odsetek.

miro
@marek

odsetki z PGWP za który okres odsetkowy zostały ci wyplacone? ja niestety ciągle nie otrzymałe. napisz mi proszę na priv gnr@autograf.pl jak się skontaktować z PGWP w sprawie wypłaty odsetek.

Jurek

teraz ci sami ludzie sprzedają obligacje Europejski Holding Inwestycyjny

Poszkodowany
@Jurek

Działają bezkarnie od kilku lat zmieniając adresy firmy, aby trudniej było za nimi trafić. Należałoby tych ludzi odizolować, aby więcej nie naciągnęli nikogo :(

Johan
@Wierzyciel

Tak, ten pan Konrad Kaczan oferowal mnie te obligacje, ale odmowilem. Ostatnia z nim rozmowa rok temu, oferowal obligacje jakies firemki wynajmu luksusowych aut

Obligatariusz
@Johan

Mnie Konrad Kaczan wcisnął obligacje FKD i WRA.

Czy Idea Inwest Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Poirytowany

Czy ty nie umiesz czytać. Popatrz na wpisy poniżej. Chcesz zaczynać karierę od oszukiwania ludzi ;(

Co jaki okres czasu w Idea Inwest Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ideowiec

Zapomnij o podwyżkach. Spółka zamieszana jest w oferowanie lewych obligacji innych spółek.

Jak długo trwa proces awansu w Idea Inwest Sp. z o.o.?

Awans jest uzależniony od tego ilu osobom i jakiej wartości sprzedasz oferowane przez Spółkę obligacje.

marek

właśnie jeden z agentów tej firmy sprzedał mi toksyczne obligacje QM i WRA a teraz wstydzi się nawet odebrać telefon ode mnie. (usunięte przez administratora)

Anonimka

Pracowałam w tej firmie baaaardzo krótko, bo w momencie, w którym się skumałam, że to zwykła Warszawska naciągarnia zwolniłam się. Tam nie ma ludzi kompetentnych, z wykształceniem, znających jakiekolwiek prawne aspekty tego typu działalności. Typowa sprzedaż. Napiszę teraz kilka słów o specyfice pracy. Może być pomocna zarówno dla potencjalnych klientów i osób, które myślą, żeby się tam wybrać do pracy. Łamanie prawa nr. 1) Wydzwanianie na akord do klientów i wkręcanie ich w obligacje, które powinny być kierowane do max. 149 obligatariuszy. Innymi słowy, 149 osób może się o nich dowiedzieć, a dowiadują się tysiące. Łamanie prawa nr. 2) Zero jakichkolwiek zasad RODO, skupowane kontakty nie wiadomo skąd. Zimne bazy i obdzwanianie, udawanie miłego, żeby wepchnąć obligacje na 10% w skali roku. Część osób tam wie, że to (usunięte przez administratora) część albo jest taka (usunięte przez administratora) że nie wie, albo udaje, że nie wie. Bardzo duża rotacja. Przychodzą nowi i się zwalniają. Siedziba co chwile się zmienia, chyba po to, żeby nikt nie przychodził awantur kręcić. Łamanie prawa nr. 3) Według mojej wiedzy, aby cokolwiek komuś doradzić w zakresie instrumentów finansowych powinno się mieć uprawnienia doradcy inwestycyjnego. Tam połowa nie ma nawet matury. Łamanie prawa nr. 4) Wykonujesz a) określoną pracę b) pod kierownictwem c) w ustalonym miejscu i czasie d) za wynagrodzeniem - zatem spełnia przesłanki nawiązania stosunku pracy z art. 22 k.p., a pracujesz na śmieciówce. Słowem o samej pracy: Praca: dzwonienie na akord, typowa sprzedaż, mobbing, wszystko działa na przekręcie, brak komputerów - spisujesz wszystko na kartkach (w tym dane wrażliwe). Podstawa zatrudnienia - zleceniówka i UWAGA bez żadnych aneksów prezes tego przybytku (co zresztą wygląda jakby się kąpał z tatą, sieje terror drąc gębę i każe stawać przed sobą na baczność wszystkim - dosłownie, nie przesadzam), może dowolnie ucinać dniówki za brak odpowiedniej ilości połączeń - powtarzam bez żadnego aneksu do umowy. Gdzie większość tych rozmów kończy się po 20s. Ludzie: jak to ludzie, większość raczej w porządku. Aczkolwiek dziwie się, że część tam siedzi i się nie zorientowała w jakim gównie tkwi. Podejrzewam, że ta firma to konstrukcja, która ma wpompowywać pieniądze w spółki, których współwłaścicielem jest prezes. Nie chce mi się tego badać i sprawdzać, ale ta wersja brzmi najbardziej prawdopodobnie. Ogólnie, jeżeli jesteś potencjalnym nabywcom i usłyszysz w słuchawce, że ktoś dzwoni z Polskiej Agencji Finansowania Przedsiębiorców, to lepiej się rozłącz. Wierz mi, że nie ma takiego tworu prawnego. Ten tekst został wymyślony po to bo się ludziom źle kojarzyło, a kojarzyło się z idea bankiem :) Według mnie powinien tam wkroczyć KNF, Prokuratura, Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych i Inspekcja Pracy. Prezes tego przybytku powinien siedzieć za kratkami, a sama spółka przestać istnieć. Nie polecam kupowania obligacji przez nich, ani pracy tam. Była pracownica ;)

Dociekliwy

Kupił Warsaw Royal Apartments i od tego czasu spółka przestała płacić odsetki od obligacji. W takim razie po co kupił tą spółkę ?

@Dociekliwy

Widocznie widzi potencjał w firmie nie majacej na koncie nawet 1zł. Teraz restrukturyzacja firmy nastepuje, Tak zostałem poinformowany przez prezesa pgwp. Narazie pasuje mi to. Potem powinna przynosic kasę lub nie.

Realista
@marek

Zgodnie z informacjami na stronie www.gowork.pl w/s Opinii o Warsaw Royal Apartment Sp. z o.o. w Warszawie, sąd jeszcze w lutym odrzucił wniosek Warsaw Royal Apartment o restrukturyzację. Wniosek został złożony przez Zarząd Spółki mimo braku podstaw do przeprowadzenia restrukturyzacji. A także info, że m.in. przeciwko Warsaw Royal Apartments toczą się liczne postępowania prokuratorskie.

Klient

Trzymać się z daleka i omijać szerokim łukiem. Spółka Idea Invest pośredniczy w sprzedaży toksycznych obligacji, specjalizowała się w oferowaniu obligacji z emisji prywatnych (nie więcej niż 149 osobom), m.in. Fabryki Konstrukcji Drewnianych S.A. czy Warsaw Royal Apartment Sp. z o.o. Posiadam obligacje obu firm i te same problemy, tzn. po krótkim czasie przestają wypłacać odsetki od Obligacji a potem nie wykupują tych Obligacji. Kontakt z takimi spółkami jest oczywiście zerowy (nie odpowiadają na e-maile, nie odbierają telefonów).

marek

Co możecie Państwo napisać o (usunięte przez administratora)doradca klienta w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Inwest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Idea Inwest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Idea Inwest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idea Inwest Sp. z o.o.?

Idea Inwest Sp. z o.o.
  • Wąchocka 3 lok. 2