Opinie o Global Prospect Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Global Prospect Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Global Prospect Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Prospect Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Driver

Nie wiem czy tylko kopiują ładunki jak właściciel się buja Ferrari po Bydgoszczy.

@GOSC

25 tys? To bardzo dużo. Mnie interesuje czy jest możliwość skrócenia czasu płatności za fakturę i dostać kasę już po 30 albo 45 dniach? Tu tylko współpraca z kierowcami na działalności? Nie ma bezpośrednich umów?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Global Prospect Sp. z o.o.?

Jeśli chodzi o atmosferę to wydaje się że mega spoko, oglądałem ich instagram. Dużo imprez integracyjnych, wspomagania różnych imprez. Mają duży pozytywny odbiór. Niestety podczas piątkowej rozmowy o pracę Pan Maciej przysypiał.... albo nie był zainteresowany moją osobą albo coś mu dolega

a nie możesz opisać jak wygląda atmosfera? ludzie zanim wyślą CV to chcą się dowiedzieć czego mogą się spodziewać i czy warto, żeby czasu nie marnować w razie gdyby coś było nie tak, po to w końcu jest te forum. skoro dodałeś uśmiechnięta buźkę do swojej wypowiedzi to mogę wnioskować, że jest całkiem znośnie?

GOSC Nowy wpis

Global Prospect to jedna wielka rodzina Właściciel jest bardzo pozytywną osobą Wystarczy spojrzeć na fanpage i tak dalej. Nie pracuję ale współpracuje jako przewoźnik Nigdy nie ma problemu Kasa zawsze na czas i dobre stawki za fracht na busach Z tego co sie orientuję zarobki w tej firmie znacznie przekraczają średnia w spedycji Nie znajdziesz na rynku lepszej firmy niż ta jedna z największych firm spedycyjnych w kraju

Przewoźnik Nowy wpis
@GOSC

Co do dobrych stawek to bym polemizował odkąd istnieją nigdy w życiu nie trafiłem na nich żeby dobrze płacili a terminy dostawy na busach to mają jakby samolotem chcieli żeby latać 0,43 w dzisiejszych realiach z Francji do Polski płacą jak za karę. Stawkę mają na od trzech lat taką samą na tej trasie.

Kandydat Nowy wpis

Czy można pracować zdalnie?

Dominika
@Kandydat

Hej a znalazłeś gdzieś jakąś ofertę? bo na stronie jakieś z 2019 roku :( Ktoś pisał że widelki są miedzy 4 - 20 tyś około, skąd taki rozstrzał, ktoś wie? Znam francuski a wiem ze szukali specjalistę z własnie francuskim klientem, czy od tego zalezy wieksze wynagrodzenie?

Ayo

Też nie mam nic do tego, aby sobie pracodawca jeździł nawet Maybachem, bylebym ja też miał coś z faktu, że oddaję swoje kompetencje i kwalifikacje firmie ku jej rozwojowi. A propos, ile zarabia tutaj spedytor międzynarodowy że znajomością francuskiego?

Spedzio
@Ayo

Najlepsi Specjaliści wyciągają około 30 tysięcy na miesiąc w Global, zadzwoń popytaj.

@Spedzio

No ale na jaką umowę? Bo mówisz 30 tys, ale jak chcą B2B to przecież wszystkie składki trzeba poopłacać i tak dalej. A jak umowa normalna to mówisz na rękę czy brutto? Ciekawe ile zostaje?

GOSC

Jak ktoś wyciąga 30 tys to raczej nie na umowę tylko na JDG pracodawca na umowie o pracę od takiej sumy by prawe tyle do ZIS musiał zapłacić...

GOSC

Pracownicy mają u Pana Macieja bardzo dobre warunki pracy oraz kosmiczne jak na branże zarobki to niech się buja czym chce w innych znanych firmach pracownicy nawet premii nie mają i najniższa krajowa a właściciel buja też się luksusowym pojazdem

Krystyna
@GOSC

Czy naprawdę warunki pracy są bardzo dobre? We wcześniejszych komentarzach można było zobaczyć, m.in., że na wypłatę czeka się 60 dni... więc nie za kolorowo. jeśli faktycznie jest tak dobrze, to napisz choć trochę szczegółow o tych warunkach. I co to znaczy, że zarobki są kosmiczne? Możesz podać jakieś widełki? Ciekawi mnie to bardzo...

@Krystyna

Myli Pani termin płatności dla przewoźnika za fracht, wypłaty są terminowe, widełki można zobaczyć w ogłoszeniach od 4 tysięcy do nawet 25 tysięcy, jedna z lepszych firm spedycyjnych w kraju jak nie najlepsza!

@GOSC

Aplikowałeś do firmy Global Prospect Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

jak wyglada praca w biurze? jaki jest obecnie adres firmy bo chcialbym wiedzieć jak wyglada to z dojazdami.

Edyta

Nastawiałam się już trochę na złożenie cv na stanowisko Specjalista do spraw klienta francuskojęzycznego, a tu oferta na stronie pracy dodana w 2021 roku. Znajdę gdzieś aktualne oferty pracy w firmie? Czy może akurat trafiłam z czasem, i jest jakiś wolny etat z językiem francuskim? Ponoć firma oferuje jakieś profesjonalne szkolenia i możliwość samochodu służbowego. Ma to pokrycie w rzeczywistości? Wynagrodzenie to podstawa i prowizja, jakie są widełki?

Piotr Jamróz

Jako przewożnik odradzam ....DNIO ,, termin płtosci 60 dni i jeszcze Pan Bartz czy buc juzdokładnie nie pamietam wnika w prytnne sprawy osób współpracujących .....w tym wypadku przewożnika i zastrasza , szantażuje.......OMIJAĆ !!!!

@Piotr Jamróz

Akurat Global Prospekt płaci zazwyczaj dużo wcześniej przed terminem STAWKI maja jak na ten okres przyzwoite jakoś inni przewoźnicy nie narzekają a jest ich setki.

Magdalena
@Manager

To ile dla przewoźnika w tym roku jest? Skoro mówisz, że przyzwoite. Mąż szuka nowej firmy, będę wdzięczna za info :) A tak przy okazji to jaka forma współpracy obowiązuje?

@Manager

W sprawie stawek najlepiej kontaktować się z Prezesem lub też Właścicielem ponieważ to dwie inne Osoby. Z tego co się orientuję to nie prowadzą aut tylko oferty wrzucają na Transa komu pasuje ten ładuje parę razy podejmowałem ładunki z Francji kasa zawsze na czas i stawki lepsze od konkurencji +20%

Szukają Specjalisty ds obsługi klienta z francuskim. I teraz tak: widełki podane 5 000–8 000 zł brutto, a niżej, że gwarantowane minimum to 3 500 brutto. Ktoś napisze mi, czy i kiedy w ogóle ponad tę trójkę da się wzbić? ;)

@Ewa

Jak w każdej korporacji aby się wzbic trzeba zasuwać jak robocik gwarantują minimalna krajowa brutto mają dobre opinie na Transie i Google więc są ok.

@Kandydat

Hm, na transie to piszą kierowcy, a ich stawki są z reguły korzystniejsze niż ludzi z biura, więc i opinie mogą być ok. Czyli te widełki są kompletnie z kosmosu? A może jakaś premia od czasu do czasu?

@Ewa

Ewa widełki nie są z kosmosu zadzwoń zapytaj o plan premiowy, każda duża korporacja ma podstawowy plan do wyrobienia im więcej ponad to wyrobisz tym większa premia. Specjaliści wyciągają w tej branży ponad 10 tys i takie zarobki w tej korporacji tez wyciągniesz, ale zaczynasz od podstawy.

Tomasz

12500 złotych na rękę średnia zarobków spedytora międzynarodowego w 2021 roku, gdzie znajdziecie lepsza prace w tej branży jak nie w Przedsiębiorstwie GLOBAL PROSPECT?

zainteresowany
@Tomasz

A jaka jest mediana?

Czy pracownik tej Firmy może uczciwie poinformować przyszłego kandydata jakie są realne parobki w 8-godzinnym czasie pracy? Czy soboty są pracujące?

Danuta
@Kandydat

O, jakie stanowisko się starasz? Nie wiedziałam, że są jakieś przyjęcia teraz. Mógłbyś dać znać w sumie, kogo szukają i za ile. Tutaj patrzyłam a nie widziałam nic na temat, który mnie interesuje.

HuHuba

Lider transportu na terenie Francji faktycznie z pięcioma busami ha ha ha Poza tym walenie przewoźników na każdym kroku fikcyjne kary przeładowane auta i tylko pamiętać żeby cmrki chować tak zeby kontrol nie znalazła ogólnie w skali 1-5 mocne 1

@HuHuba

Z tego z wiem mają dwa Oddziały i ponad 30 pracowników a flota busów liczy pewnie znacznie więcej jak 5 zobacz na ich fanoage na fb jakie to duże Przedsiębiorstwo.

@Driver

Napisać to ja tez mogę ze jestem liderem w transporcie rakietami tylko po co zakłamywać rzeczywistość puc pod publiczkę kto to dziś kupi jak wszystko można zweryfikować w ciągu sekundy

@HuHuba

Wykonywałeś transport dla tej spedycji czy zasłyszane na parkingu? Firma ma 4,3 gwiazdki na Google.

@Edyta

Pracowałem w tym „koncernie transportowym”ale byłem za wolny w kopiowaniu ładunków z innych giełd :)))

@HuHuba

Jak Pan napisał był zbyt wolny w kopiowaniu ofert z giełd to nie wykonywał Pan należycie swoich obowiązków nałożonych przez Pracodawcę więc opinia negatywna tylko na takiej podstawie jest co najmniej krzywdząca dla Firmy, być może oczekiwał Pan innych obowiązków na stanowisku które Pan obejmował. Myślę że przy rekrutacji otrzymał Pan zakres obowiązków..

@Obiektywny/

Tak otrzymałem zakres obowiązków i nie było tam podane ile CTRL-V na minutę mam robić poza tym jeżeli ktoś uważa ze kopiowanie ładunków z innych giełd gdzie wyraźnie w zleceniu wielkimi literami jest napisane Re-affretement Interdit jest clou transportu to pozostawiam to bez komentarza :)))

@HuHuba

Drogi Panie 95 % usług spedycyjnych odbywa się w Polsce na takich zasadach, tylko ułamek Firm Spedycyjnych z ugruntowaną pozycją na rynku obsługuję swoich Klientów z własną flotą jak np SL EXPRESS , proponuję w takiej firmie poszukać pracy. Natomiast negatywna opinie tylko na podstawie kopiowania oraz wklejania nie jest w pełni obiektywna na ocenę Przedsiębiorstwa składa się wiele różnych czynników takie jak posiadany tabor siedziba Firmy udogodnienia stanowisk pracy a przed wszystkich kompleksowa obsługą Klienta.

@Obiektywny/

No tak można przecież wstawić komputer do chill-room usiąść sobie wygodnie na kanapie ,skopiować ladunek z innej giełdy na Transa ale przedtem okroic o 100e, przypilnować frajera który się na to złapał w razie czego dowalić karę (oczywiście nie patrząc na konwencje CMR) i potem nazwać to Kompeksowa obsługa klienta

@HuHuba

Jeśli chodzi o kary nakładane bezpodstawnie na przewoźnika zgodzę się z Panem jest to proceder godny potępienia.Negocjowanie frachtu jak Pan nazwał okrojenie i szukanie zleceniobiorcy po niższej stawce to jest clou handlu, na tym polega praca w spedycji która nie jest Instytucją Charytatywną.Przewoźnik opiera swoją pracę ze współpracą z pośrednikiem jakim jest spedycja ,jeżeli Przewoźnikowi odpowiadają ustalone warunki ze spedycją i wykonuję transport to nie widzę powodu aby krytykować Przedsiębiorstwo które zleciło transport a podwykonawcą się zgodził. Ocenia Pan Firmę z punkty widzenia Spedytora. Sądzę że inne pozytywne opinie mają Klienci oraz Przewoźnicy tej Spedycji.

@Obiektywny/

Szanowny panie Obiektywny proszę przeczytać ze zrozumieniem mój post czy pisałem w nim o negocjacjach cenowych na linii klient spedycja ?-nie , wyraźnie jest napisane o kopiowaniu ofert ładunków z innych giełd transportowych dopisywanie do tego frazeologii o liderze transportu raczej troche z tym koliduje …

@HuHuba

Na Trans.EU maja ponad 3 tys pozytywnych opinii w dwa lata. Trudno poszukać firmę lepiej oceniana. Skąd Pan jest z konkurencji czy jest Pan przewoźnikiem który zawalił robotę i teraz m zal do wszystkich tylko nie do siebie ?

@HuHuba

W ostatnich 12 miesiącach 2270 ocen - 5 gwiazdek. Liczba zrealizowanych przewozów prawie 15 tys w ciągu 12 miesięcy to raczej dużo prawda ? Nie znam się na tej branży. Pracuje od 5 miesięcy ale jeździłem z nimi kasa zawsze kilka dni przed terminem. Jeżdżę po Francji. Ich ładunki przeważają na giełdzie. Skad je przepisują ? Dlaczego nie brać od tych co przepisują skoro mówi Pan ze to takie proste. Proszę mi podpowiedzieć

@Mario

Mario algorytm jest prostu ilość pracowników x ilość skopiowanych ładunków =15 tys ofert weźmy pierwsza lepsza giełdę francuska B2P oferta FR77-FR38 co mamy w opisie o ładunku na pierwszym miejscu No small Truck No Global Prospect myślisz ze jak ktos zarzuca Transa ładunkami to ma tylu klientów ?nie maja tylu przepisywaczy …

@HuHuba

A jak w grudniu wrzucali filmik z przygotowywania paczek do swoich klientów to było ich według mnie 200-300 kartonów zakładając ze z jednej firmy może być więcej niż jeden klient to daje minimum 600 prezentów Myśli Pan ze wysyłają ja do przypadkowych osób z tych giełd o której Pan pisze ?

@HuHuba

Chciałbym wierzyć ze to takie proste, sam bym zaczął tak robić. Próbuje się do czegoś przyczepić ale nawet jak przypominam sobie ofery takiej spedycji z Warszawy chyba Abakus i widzę tam stawki 180€ za 800 km to ja wole już ten GLOBAL Albo np. Done Deliveries z Andrychowa chyba, 3 osoby zajmują się jednym transportem już nie wiem komu mam odpisywać a i tak jak jest problem to nagle nikogo nie ma i liczą aż rozmiarze się sam... zna Pan te firmy ? One tez tak działają ? No i GLOBAL płaci nawet po jednym dniu na podstawie skanów widział Pan to ?

@HuHuba

Ale ja nie mówi o ilości ofert. Patrze na zlecenia jakie mam. Odstęp 24 dni różnica w numeracji 1439 wiec przypuszczam Ze przez te 24 dni sprzedali kolejne 1439 ładunków wiec zakładam ze w miesiącu może to być około 1600- 1700 Według mnie dość sporo Zakładając ze średni fracht to 450€ 450€ x 1600= 720 tys€ X 4,55 = ponad 3,2 mln PLN przychodu w skali miesiąca W ciągu roku między 35 a 40 mln To sporo prawda ? Wiec skoro faktycznie na samym przepisywaniu taki obrót to myśle ze ktoś miał dobry i łatwy pomysł na biznes bo zakładam ze ze zlecenia srednio to 70-100€ przycinają. Według mnie nie ma za co ich gonić tylko gratulować pomysłowości. Oczywiście zakładając ze to takie proste jak Pan pisał wyżej

@Mario

Teatr panie teatr dwa dni wcześniej kleilismy te paczki na ustawkę :)))

@Mario

Tak znam tez te firmy przecież kopiowalismy te same ładunki co oni i potem aukcja ofert kto da mniej i stały tekst- zapytam klienta -chwila przetrzymania następnie rzucamy czy mozemy 20e mniej bo klient nie da więcej a jak jednemu z desperatów który wziął od nas ładunek (usunięte przez administratora)w nocy towar oj to się działo w firmie ,koleżanka zapomniała wpisać w zlecenie dla przewoźnika faktycznego wartosc towaru i się sprawa skomplikowała mozdzenia było tydzień jak to załatwić bo oczywiście w zlecenie od francuza wpisane jak byk Re-affretement interdit pierwsze pytanie ubezpieczyciela na kogo jest zlecenie a potem ze polisa tego nie obejmuje i zostali z ręka w nocniku (usunięte przez administratora)Transportu :)

@HuHuba

Już nic nie rozumiem, Pan u nich pracuje i oczernia swojego pracodawcę ? Jeśli Pan nie kłami to zal mi Pana.... Ja jakbym miał narzekać na swojego pracodawcę to bym się zwolnił

Mario

Aż tak tego nie śledziłem Nie znam ich na tyle żeby wiedzieć kto jest kierowca a kto pracownikiem na innym stanowisku

@HuHuba

Już chyba nie z pięcioma dobrali kolejne cztery auta! Prężnie rozwijająca się Firma w trudnych czasach.

@HuHuba

Kazdy kto pracował i twierdzi że firma kopiuje ładunki z innych giełd i ja tym zarabia to proponuję abyśmy otworzyli taki biznes na Ciebie w roli Prezesa przypominam że każda spedycja wysyła deklaracje o zwrot VAT i wystarczy że Urząd Skarbowy nawet bezzasadnie zablokuje VAT przez kilka miesięcy to przyi milionowych obrotach firna może upaść pozostając z długami. To kto chętny przecież taki łatwy biznes kopiuj wklej i porsche można kupować

Wiesław Wiesław
@HuHuba

Drugie biuro otwarte flota znacznie się powiększyła nowy branding nadal uważasz ze to tylko na kopiowaniu z innych giełd sukces tej firmy?????????????Największa spedycja w Polsce!

Sylwia

Średnie wynagrodzenie na stanowisku spedytora w 2021 wynosiło 12500 zł na rękę/Ogłoszenie pracuj pl/.

Współpracuje z Global Prospect od 3 lat. Kasa zawsze na czas!

Emilia
@Andrzej

Andrzeju, pamietaj ze kasa na czas to w sumie zadna zasluga, tak zawsze powinno byc. Czy sa jakies inne plusy pracy w tej firmie poza kasa ?

Wiesław Wiesław
@Emilia

Zarobki dla wybitnych Specjalistów grubo ponad 10 000 zł Nowoczesna Flota Pojazdów Nowoczesne Biuro Auto Służbowe Pakiet Socjalny Wystarczy na pracuj.pl przeczytać o Firmie.

Wincent
@Emilia

Była pani może na rozmowie o prace ? Wie pani coś więcej jak tam jest?

Patryk Kulasiński

Jakie rzeczywiste zarobki na stanowisku Specjalisty do spraw sprzedaży ładunków po okresie 12-24 miesiącach? 15 000 zł na rękę?

Emilia
@Patryk Kulasiński

a w ogłoszeniu na początek jaka była stawka ze po 2 latach wyskoczyles z tak wysoką ?

Patryk Kulasinski
@Emilia

W tej chwili nie rekrutują na stanowisko Spedytora widełki od około 4 do 33 tysięcy PLN Brutto.

spedytor T

Pracuje i nie narzekam zarobki dobre fajna atmosfera firma cały czas się rozrasta i szuka nowych pracowników. Polecam i zapraszam :)

@spedytor T

Dobre czyli średnia krajowa 5,5 netto na rękę można wyciągnąć? Jakie obowiązki spoczywają na w/w stanowisku?

@spedytor T

Na jakie stanowiska szukają?

transtech

Współpracowałem wszystko ok

Jakie są możliwości zarobkowe w tej firmie? Jakie wykształcenie oraz doświadczenie musi posiadać kandydat? Jakie zadania wykonuje Spedytor Międzynarodowy?

Małgorzata
@Kandydat

Nie podali takich wytycznych jak wykształcenie i doświadczenie w ogłoszeniu?

John

Jak to jest z tym globalem? ciągle rekrutują pracowników zarobki potężne w ogłoszeniu a chętnych brak?

@John

przy bliższym spotkaniu okazuje się że to kwota ale za 4 miesiące pracy

Zadowolony Klient.
@HuHuba

33 tysiące nawet ma cztery miesiące to i tak wychodzi ponad 8 tysięcy na miesiąc, odnoszę wrażenie ze nie sprawdziłeś się na stanowisku i szukasz winnych w całej Firmie tylko nie w Sobie.

@Zadowolony Klient.

tak jasne popytaj innych jak to wygląda z reszta jak by było tak kolorowo jak to opisują to nie musieliby szukać ludzi do pracy :))

@HuHuba

Chłop pracował to może się wypowiedzieć po to jest gowork szanuję za szczerą wypowiedź. Nie zawsze jest kolorowo

Dyzio
@HuHuba

To ile wychodziłeś konkretnie? Łącznie za miesiąc pracy?

Dolub

A ja tam pracowałem, przeszedłem przez etap rekrutacji był bardzo sprawny. Najpierw wykonany telefon z umówieniem dnia rozmowy, następnie rozmowa rekrutacyjna i odpowiedź w przeciągu 3 dni! Tak to powinno wyglądać! Jeśli chodzi o zarobki proponowane w ogłoszeniu faktycznie takie są, warunek jest jeden jak sam na to zapracujesz tak też będziesz miał! Proste! Bardzo mi się podobało, niestety przez miłość musiałem zmienić miasto, co za tym idzie również pracę. W Global Prospect nie ma możliwości pracy zdalnej bynajmniej na moim stanowisku. Serdecznie polecam i pozdrawiam Pana Macieja!

Adriano
@Dolub

Podaj średnia wypłatę na stanowisku? Jest post pracownika o niższych zarobkach. Sam nie wiem czy składać Aplikacje. Przy wyciąganiu pensji około 8900 zł rezygnować z pracy?

Skąd w Tobie tyle jadu na nich? To już człowiek nie może pozytywnie się o czymkolwiek wypowiedzieć, tylko od razu jakieś bzdury mu się narzuca? Jak mu się podobało to chyba dobrze, wolisz żeby ludzie byli nieszczęśliwi? ;p

TStrans.

Po jakich stawkach tam jeździcie? Musi być 0,5e w górę skoro narzekacie a jeździcie mimo kar

Zostaw merytoryczną opinię o Global Prospect Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Global Prospect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Prospect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Prospect Sp. z o.o.?

Global Prospect Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Fordońska 2
    85-085 Bydgoszcz

Global Prospect Sp. z o.o.