Opinie o Fast Pro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fast Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fast Pro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Pro Sp. z o.o. w Warszawa

Miedziaq

Zamówiony z Chin ciuch, przyszła pusta paczka z malutkim świąteczna czapka mikołaja (usunięte przez administratora) i tyle.

Klient alliexpres

Dostałam przesyłke po 4 miesiącach a miał być miesiąc na dostarczenie . Przesyłka 3 miesiące była w Polsce.Do Opola z Łodzi jest 250 km -piechotą sama by przyszła po tygodniu.Dziadowska firma i tyle

Conservatore

2 miesiące i tydzień przetrzymywania przesyłki. Z poprzednimi podobnie. Gratulacje kurła. Chińczyk pieszo by szybciej dostarczył.

Darek

Paczka z Chin do Polski dotarła w 14 dni, za to tej świetnej "firmie" ponad miesiąc zajęło dostarczenie jest pod właściwy adres. Żenada.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fast Pro Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Maciej

12 grudnia 2020 roku przesyłka nadana z Chin 18 grudnia 2020 roku przesyłka oclona 23 lutego 2021 roku przesyłka przyszła do mnie Za 67 dni to z któregoś z portów nad morzem do Tarnobrzegu na piechotę by szybciej zaniósł niż ta firma. To z Chin do Polski idzie 6 dni, a po Polsce 67 dni szczyt (usunięte przez administratora) i niekompetencji za co oni pieniądze biorą? Ta firma powinna już dawno zbankrutować. Śledzenie przesyłki jest z Chin do polskiego Urzędu Celnego potem nie wiadomo co się z paczką dzieje. Paczkę zamawiałem poprzez Aliexpress.

Ocjniarz

Jedna wielka kpina nie wiem dlaczego oni obsługują laczki z wish ale jeśli tak dalej będzie stracą wszystkich kupujących

@Ocjniarz

Nie wiesz dlaczego ? Bo jakiś (usunięte przez administratora) z bańką w nosie wyczaił że można zarobić nie robiąc nic ! Mnie ciekawi czy wish ma z tym procederem coś wspólnego , czy ten przekręt odbywa się już na terenie Polski . Kiedyś przesyłki były tańsze a teraz koszt transportu osiąga poziom 80 - 90 lub nawet 100% ceny towaru ! FastPro spółka z nieograniczoną nieodpowiedzialnością coś kombinuje z Pocztą Polską . Właśnie wczoraj dostałem paczkę a na niej naklejka adresowa z wish . Na tej naklejce druga ale już z FastPro i że nadano w PP Lublin L101, opłata pobrana umowa z PP S.A. ID nr 393340/E. A na to naklejona kolejna naklejka również od FastPro ale już z innymi danymi czyli : umowa z PP S.A. ID nr 446173/E nadano w PP Lublin L101 . O dziwo przesyłka przyszła cała , kompletna i nieokradziona , jak to tutaj już ludzie opisywali . Tak więc koniec z zakupami w Chinach ! Nie dam zarobić darmozjadom ! Poza tym okazuje się że większość towarów z wish , można dostać na naszym "aledrogo" i w dodatku taniej ! Wiem bo widzę , mam dużo czasu to sobie przeglądam i porównuję różne takie sytuacje ........... PS : chyba napiszę do obsługi serwisu wish i zapytam czy posiadają jakąś wiedzę w temacie tu omawianym .

Pikaczu

Masakra co za firma nigdy wiecej NIE POLECAM NIGDY ZAKUPÓW W WISH. Zestaw kluczy smiech na sali. Z ponad 40 kluczy róznego rodzaju otrzymałem za pośrednictwem tej firmy kluczyk sztuk 1.

Greku

Zamówiłem pulsometr , zapłaciłem i po ponad trzech miesiącach oczekiwania dostałem puste pudełko , bez pulsometru , z opakowania przesyłki wynika że poprostu forma zapakowała mi puste pudełko. Nie polecam tej firmy , trzeba unikać jak ognia , Zgłaszam sprawę do rzecznika konsumentów i tak powinni zrobić wszyscy pokrzywdzeni.

Chaplain

Otrzymałem przesyłkę z miesięcznym opóźnieniem z Wisch. W paczce było tylko 50 % zamówienia. BANDA !!!

@Chaplain

Zwróć uwagę i dopilnuj okresu 30 dni po dacie przewidywanej dostawy . Przed upływem 30 dni zgłoś problem obsłudze wish że przesyłki nie ma i poproś o zwrot kasy . Do mnie ostatnio kilka przesyłek nie dotarło ale wish nie robi problemu i kasa wraca na konto . A z drugiej strony , może zaprzestać zakupów na wish czy aliexpresie , olać to i nie dać zarobić jakiemuś złodziejskiemu pośrednikowi ? Ciekawostka polega na tym że wiele towarów dostępnych na wish , można kupić na naszym "aledrogo" i w dodatku taniej !

pablo666

Zakupiłem przez Wish, apteczkę z naprawdę świetnym wyposażeniem, co otrzymałem (za pośrednictwem firmy) - 4 plastry, mały bandaż, badziewne nożyczki i plastikową pincetę -(usunięte przez administratora) przesyłka prawie 1,5 miesiąca leżała w Polsce, ogłoszenie na stronie Wish już zniknęło, jak dla mnie przegięcie, ze względu na niską wartość przesyłki nie ma możliwości zgłosić do Prokuratury.

Ranczer

Poszukuję osób oszukanych lub okradzionych które też jak ja nie otrzymały swoich zamówień lub otrzymały ale nie oczekiwane przedmioty. Jestem z okolic Płońska i myślę o zbiorowym pozwie lub do innego rozwiązania problemu. Kontakt 509 424 070.

jjj

Dlaczego takie firmy wogóle istnieją? Czy można gdzieś złożyć na to skargę? Przetrzymują moje paczki z Aliexpress przez kilka miesięcy i naklejają swoją naklejkę. Jeśli paczka nie dostanie się w ich ręce idzie dwa tygodnie, a jeśli tam trafi to w Polsce czeka 3 miesiące albo nie dochodzi wcale!

PsT

Jeden z najgorszych dostawców. Nawet jeśli przesyłka przyjdzie to przetrzymują paczki 3 miesiące. Ciekawe czy jest forma prawna zgłoszenia pocederów do Poczty Polskiej bo z nimi mają umowy.

jacekr

dostałem paczkę zamówioną w Wish po 3 miesiącach okradzioną o 30 szt. asortymentu , w Polsce była już w grudniu dziś jest 11 luty. Ten fakt zgłaszam na policję. .

Ranczer
@jacekr

Witam, czy już zgłosiłeś to na policji ?.Ja zakupiłem robota dla dzieci 6 grudnia a dostałem kilka dni temu badziewiarskie 2 bransoletki w kolorze złotym.

Już dwie przesyłki dostałem nie tego co zamówiłem, natomiast nie dostaje zamówionych rzeczy na wish. To chyba trzeba zgłosić do wisha?

klient29

hej zgłoszenie do wish powoduje że zwraca kase 30 dni przed dostarczenie przesyłki , jesli ten termin minie to przepada Ci i kasa i przesyłka.

Waldek z Dzikowa

Zwróć uwagę na planowany termin dostawy . Poczekaj 29 dni . jeśli przesyłki nie będzie koniecznie zgłoś temat obsłudze wish. Jak przekroczysz 30 dni od dnia planowanej dostawy to (usunięte przez administratora) zbita , kasa przepada . Ostatnio kilka moich przesyłek zaginęło w ciekawych okolicznościach ale wish kasę zwracają . Jacyś pośrednicy pewnie władowali się w łańcuch dostaw i kradną towar . Poza tym opłaty za przesyłki bardzo wzrosły a to już o czymś świadczy .........

ewa
@klient29

Wish zwraca kasę i dobrze . Przesyłki docierają po długim czasie i nie trzeba ich zwracać i płacić. Całe szczęście bo dociera poniszczone (usunięte przez administratora) lub nie takie jak zamawiasz..... Jednym słowem (usunięte przez administratora) do śmieci. Kupiłam na Wish 30 rzeczy za wszystko oddali mi kasę a szmelc który przychodzi wyrzucam. NIC JUŻ NIE KUPIĘ NA WISH I OSTRZEGAM INNYCH.

Waldek z Dzikowa

Jak to jest że kupuję w Chinach a paczka przychodzi (o ile przychodzi ! ) z kilkoma kolejnymi naklejkami z czego na ostatniej jako nadawca widnieje Fast Pro ? Jakiś poroniony pośrednik ? Firma "kogócik" z kapitałem zakładowym 5 tys zł ? To pewnie dlatego koszty przesyłek często stanowią 50 , 80 albo więcej procent ceny towaru . Tak więc koniec z zakupami w Chinach ! Nie dam zarobić jakimś pseudo firmom typu "krzak" o których w całym internecie wszyscy piszą same złe opinie . Dobranoc .

Wojciech

Witam, dziś tj 16.02 przyszła skrzynka z narzędziami ???? Oczywiście ze to żart???? przyszla jakas fizelina /pewnie przekładka/ i to wszystko!!! Czy ktos zglosił to na policję? Niech kazdego zrobią na 30zł a polakow zamawiających jest no powiedzmy milion, to ile te gnoje zarobili??? Koniec z tanimi zakupami, juz nic nie kupie z chin. Szkoda ze wczesniej czlowiek nie wiedzial ze towar przechodzi przez firme zlodziejską. Ach, czlowiek jest naiwny...

Otrzymałem już kilka przesyłek, które są niezgodne z zamówieniem. Polega to na tym, że towar składający się z kilku elementów, które tworzą tylko w komplecie sensowną całość i tak są pokazywane na zdjęciu, dociera do odbiorcy w postaci zdekompletowanej i bezużytecznej. W paczce znajduje się najmniej istotna część kompletu. Np. Zamiast Miernika elektrycznego tylko 2 przewody.

jozef

28 listopada zamówiłem PULSE OXIMETR .Dzisiaj otrzymałem przesyłkę od FASTPRO .75 dni czekałem.

Violka

Myslę ,że czas zgłosić to oficjalnie. Pierwsza przesyłkę z zawartością nie wiadomo czego (jakieś fliselinowe trójkąciki ) odebrałam po 1 1/2 miesiąca, wczoraj odebrałam przesyłkę z pustym opakowaniem po PULSOMETRZE . Wszystkie opatrzone nadawcą FASTPRO sp. z.o.o Łódź TO JEST JAWNA (usunięte przez administratora)!!!!!!!

zibi
@Violka

Witam. Skrzyknijcie się na fejsie i złóżcie zbiorowe zgłoszenie przestępstw do Prokuratury!!!

klient29
@Violka

w łodzi nie ma takiego adresu a nawet budynku , ale za to ich adres i nazwa firmy znajduje się w warszawie przy ulicy Aleja 3 maja ale oprócz tego nie ma nic ani meila ani telefonu , Ponadto firma widniej w KRS mają długi od 2013 roku . Ciekawe czy powiadomienie policji cos pomoże, Poczekam na jeszcze jedną paczkę , powinna dojść,

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Pro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fast Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fast Pro Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Aleja Solidarności 115 lok. 2
    00-140 Warszawa