Opinie o Fast Pro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fast Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fast Pro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Pro Sp. z o.o. w Warszawa

Robus

Do mnie tez dzis przyszlo jakies badziejsteo i nawet nie moge odgadanac do czego to sluzy.Chyba ktos musi sie zajac ta firma bo to juz widac jeden wielki przekret.

Oszukana

Otrzymałam przesyłkę,ale nic takiego nie zamawiałam,w paczce byl klucz plaski nr 10 haha.To jakiś żart.Gdy odkleiłam etykietę z nadawca Fastpro pod spodem byla etykieta z odbiorcą z w Mexyku,czyli nie moja paczka,nie moje dane,nie ten kraj,więc jakim cudem trafiła do mnie.Co to ma być za (usunięte przez administratora)

Joel
@Oszukana

Mam tak samo, zamawialam broszki a dostałam szczoteczke. Pod moją etykietą jest adres innej kobiety. Broszek już nie zobaczę bo numer trackingowy na naklejce z moim adresem zgadza się z tym ze strony aliexpress. Ewidentnie wina tej firmy.

zim

cd poprzedniego wpisu.Muszę sprostować swój wpis dot.firmy Fastpro i przeprosić. Otóż zadałem sobie trudu i udało mi się poodklejać wszystkie etykiety na kopercie, które były naklejone jedna na drugą. Każda była naklejona tak, iż zasłaniała poprzednią.Dotarłem do oryginalnej chińskiej naklejki i okazało się, iż nr zamówienia zgadzał się, tylko zawartość przesyłki już nie. Otóż Chińczyk okazał się oszustem, bo wiem co dotarło do Polski. Nadawcą był niejaki Mr. Xie

zim

Złodziejska firma, po przeczytaniu wielu opinii na temat tej spółki, tylko takie określenie samo się nasuwa. Moja przesyłka dotarła do Polski 02.12.2020, a dzisiaj tj.20.01.2021 przyszła koperta od Fastpro z kawałkiem pozłacanego drutu udającego pierścionek. Przesyłka została zrealizowana tylko po to, aby firma miała potwierdzenie dokonania przesyłki.Dziwne, iż przy tej ilości negatywnych opinii, nie zajęła się tym jeszcze Policja, jak również UOKIK

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fast Pro Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
marmar

dostalam obrączkę badziewna zamiast mojego zamowienia TO (usunięte przez administratora)

Nie ma, nie ma, nie ma

Od sierpnia nie docierają przesyłki z aliexpress. Na śledzeniu jest informacja "wysyłka lokalną firmą przewozową" a przesyłek nie ma. Sporu na aliexpress nie ma co zakładać bo nie zwrócą pieniędzy jeśli przesyłka wg monitoringu dotarła do kraju. Szkoda, że nie do mnie. Pytanie do innych poszkodowanych Co możemy zrobić? Bo to już jakiś hurt się robi a nie detal.

bb
@Nie ma, nie ma, nie ma

Gdy upłynął czas zawsze zakładam spór na aliexpress. Otrzymałem zwrot pomimo statusu "wysyłka lokalną firmą przewozową"

Usługa pocztowa

Przesyłka dotarła jako rozarwana koperta, całkowity brak możliwości kontaktu telefonicznego, w całym internecie brak numeru telefonu, dla mnie to całkowita dyskwalifikacja dla firmy tak działającej. Fundusz założycielski firmy w kwocie 5 tysięcy złotych świadczy o całkowitej niewiarygodności tego podmiotu.

Aga
@Usługa pocztowa

Mi wysłali paczkę coś czego nie zamawialam

Aga
@Usługa pocztowa

Co To za firma ja nigdy nie byłam na ich stronie

Zabrze19
@Usługa pocztowa

dobrze, że dotarła...Od 15,09mbr żadne przesyłki z Chin już nie docierają! Musimy się skonsolidować i spowodować, by Prokuratura Krajowa zajęła się tą (usunięte przez administratora) "Firmą"...!

Zabrze19
@Usługa pocztowa

a przede wszystkim (usunięte przez administratora)! Od 15,09,br nie dotarla do mnie żadna przesyłka...!

kosio
@Usługa pocztowa

trzeba wszystgko zglaszać do Min.Sprawiedliwości!

kosio

najwyższy czas, by PiS zlikwidowal(usunięte przez administratora) z Łodzi pt."FastProSpzoo"okradająca na miliony PLN Polaków za przyzwoleniem Poczty Polskiej (są zapewne czlonkami tej SZAJKI); ktora jest swoistym "AmbrGold" PiS-u (jak uprzednio PO), Wszyscy okradzeni powinniśmy (jak Ja) zglaszać i monitować temat W Ministerstwie Sprawiedliwości!!!

Paczka z chin zamówiona 11.11.2020, w Polsce 26.11.2020, dotarła do mnie 14.01.2021r. Czas transportu w Polsce 3x dłuższy niż Chiny - Polska. Pogratulować logistyki.

Mait

Fastpro jest jakimś pośrednikiem przesyłek z Chin. Ja zamówiłem przesyłkę 22 października. Dotarła do Polski 27 listopada. Do mnie 7 stycznia!! Na przesyłce naklejka firmy krzak Fastpro. Żenada. Chyba odpuszczę sobie zakupy z Chin jeśli tak to ma wyglądać.

Bartosz
@Mait

Próbowałeś pisać bezpośrednio do Fast Pro aby wyjaśnić tę sytuację? Jak oceniasz samą jakość zamówionego produktu? Liczę że mi odpowiesz, daj znać!

Wkurzona
@Bartosz

Ja napisałam do firmy skargę na ich poczynania. Zagroziłam nawet, że zwrócę się do różnych instytucji o przeprowadzenie kontroli ich działania jako firmy przesyłkowej. Na dzień dzisiejszy brak jakiejkolwiek reakcji z ich strony.

Bat.

Fastpro to firma typu firma kogucik ukradł i ucikł tylko że oni nie uciekają a nagminne przetrzymują przesyłki .Przy zakupach na ali.lepiej wybrać droższą przesyłkę i omijać to dziwadło

David

Nazwa firmy mówi wszystko... Paczka zamówiona z aliexpress z chin dotarła do mnie po 3 miesiącach dzieki tej firmie. Od ponad 2 miesięcy paczka była już w Polsce i tyle czasu czekałem aż do mnie dotrze. Gdzie inne paczki zamówione wcześniej dotarły do mnie po 2 tygodniach dzięki temu że zostały wysłane pocztą polską.. Jednym słowem Fast Pro to wielka M A S A K R A.

Zamowilem w październiku konsole do gier. Dzisiaj 12ego stycznia odebralem przesylke z chin przekazana przez firme fastpro z lodzi a w srodku sztuczny pierscionek rozmiar 5... 80 zl w tylek. Choc po komentarzach widze ze ludzie wiecej stracili. Wyglada na to ze polska firma przelapuje chinskie przesylki a dla ludzi wysyla jakis badziew. Nie wiem w sumie po co . Chyba ze podkładka dla Chińczykow ze dostalini wyslali ...

AliExpress

Przesyłka przylatuje chin w tydzień, oni przetrzymują przesyłkę w polsce miesiąc, paczka przychodzi spóźniona 4 tygodnie i jeszcze uszkodzona.

Nabywca z Ali

Potwierdzam. Odkąd Aliexpress zaczął współpracę z FASTPRO przesyłki w Polsce są przetrzymywane po 2-2,5 miesiąca. Jedynym wyjściem na zmuszenie Chińczyków do zerwania z nimi współpracy jest wystawianie samych negatywów. 3 x po 1 gwiazdce. Odbije się to na wiarygodności sprzedających i będą chcieli zmian.

Perykles

Zamówiłem piłę elektryczną Stihl. Otrzymałem mały pierścionek wart u chińczyka 1zł. 150zł w dym ! Nie wiem jak długi żywot będą wieść ci (usunięte przez administratora) ale niech pamiętają - Karma powraca.

Paulina H.

Tragedia, 8 przesyłek przetrzymywanych przez tą firmę. Brak możliwości wydłużenia czasu ochrony na Aliexpress bo już czas był wydłużony do granic możliwości. Towaru brak, zwrotu pieniędzy brak. Przesyłki od początku września w Polsce. Szkoda tylko, że nie u mnie. Jak szły kiedyś bezpośrednio z Chin pocztą polską to były 3 razy szybciej, niż przez firmę FASPRO. Ja się pytam jakim cudem przeklejenie etykiety trwa 4 miesiące? Kto zwróci mi pieniądze za produkty, które nie dotarły?

leszek

Z opóźnieniem, ale jednak otrzymałem przesyłkę zgodnie ze swoim zamówieniem

hobb

Dostałem przesyłkę - minął być zegarek kupiony w wish - dostałem same pudełko - w środku pusto. Oczywiście reklamuje w wish ale to koniec moich zakupów od nich.

władysław
@hobb

ja też kupiłem zegarek z symbolam ZSRR ma jedną wadę nie daje się nakręcic i drugą wskazówki biegają jak chcą kontaktu z firmą nigdzie nie ma. chyba że listowny z nalepki na paczce (pewnie też lipny jak zegarek)

Wlad
@hobb

Taka prawda ta firma to jakaś masakra zamówiłem z wisha ladowarke która wogole nie działa przekierowana przez fastpro i teraz dyskusja z wish czas chyba zbojkotować wisha

Kks

(usunięte przez administratora) jak nic. Jakim prawem to (usunięte przez administratora) istnieje to ja nie wiem . Firma bez kontaktu , nie ma maila , nie ma telefonu. Paczki przetrzymywane ponad 2 miesiące , lub poprostu wsiąkają. Kto zezwolił takim dziadom zarzadzać paczkami. Jesli bedzie jakiś pozew chetnie sie dołącze. Fast jak Ślimak , Pro jak Najman

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Pro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fast Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fast Pro Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Aleja Solidarności 115 lok. 2
    00-140 Warszawa