Opinie o Fast Pro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fast Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fast Pro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Pro Sp. z o.o. w Warszawa

Henryka

Dzisiaj odebrałam paczkę po 40 dniach opóźnienia nie to co zamawiałam nadana Fastpro Lodz ,towar do wyrzucenia szkoda pieniędzy ,niewiadomo jak dokonać zwrotu,nigdy więcej zakupów w Wish,nie polecam (usunięte przez administratora)

Poszukuje

Poszukuję kontaktu telefonicznego do tej firmy

Klient

Tragedia. Wywalić tą firmę z pośredniczenia wysyłek AliExpress. Jeśli butelka ma (usunięte przez administratora) to oni już pukają od spodu tego dna.

stan 1946

Na 15 przesyłek żadna nie doszła(od oclenia)w czasie krótszym niż trzy tygodnie,a już kuriozum jest przesyłka "oclona 14-11-2020-wysyłka lokalną firmą przewozową 17-11-2020- a-21-01-2021,nieudane doręczenie"Jestem cały czas w domu i nie było powtórnej próby doręczenia.Oczywiście Chińczyk nie uznał mojej reklamacji.Widocznie w "firmie" Fast Pro pracownicy mają ręce posmarowane klejem.

Joanna
@stan 1946

U mnie również: nie udane doręczenie. Awiza brak. Spór założony ale pewnie zwrotu nie będzie bo paczka wysłana .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fast Pro Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Anonymous

Ludzie! Ta strona służy do wyrażania opinii na temat pracodawcy a nie do wylewania żali na obsługę klienta. Ile mam wam powtarzać.

Bongista

Nie wiem, kto firmę rejestrował. Nie wiem, kto może na nią nałożyć jakieś restrykcje. Nie mam pojęcia, na jakiej zasadzie ona działa. Jedno jest pewne: zarabia na przesyłkach z Chin, lecz nie wywiązuje się z usług, za które dostaje pieniądze. Przesyłki leżą sobie w firmie tygodniami, często przesyłane są do odbiorcy, który zamawiał zupełnie co innego.

Toni

(usunięte przez administratora) jak nic. Policja powinna się nimi zająć. Zamiast walizki z narzędziami dostałem jeden mały kluczyk

Tadeusz
@Toni

Paczka dotarla pusta ze tez taką firmę jeszcze nikt nie zamknął to siara brak słów nie kontrolowane (usunięte przez administratora)

fm

Dwie przesyłki z Aliexpress ponad dwa miesiące w kraju leżą u nie wiadomo kogo i nie wiadomo gdzie . Wczoraj wiadomość z Aliexpress - przesyłki dostarczone a ja nic nie otrzymałem do dnia dzisiejszego . Szefowie firmy Fast Pro z instruktorem narciarskim Poczty Polskiej podpisali umowę na stoku ... i kto im co zrobi . Bezkarni jak do tej pory... KANT !!! . Potrzebny pozew zbiorowy

@fm

Tak więc należy sprawę nagłośnić i nie zamawiać nigdy więcej na Wish , AliExpress i innych chiniolach . Na naszym aledrogo jest taniej i pewniej . Wystarczy porównać kilka cen .

Wasi
@fm

Mam podobnie z moimi zamowieniami od grudnia w pl a u mnie ani widu ani slychu

Wasi

Na zamowienie z Wish czekam juz 3 miesiace. Czesc przyszla z miesiecznym opoznieniem ale to ze na cos co mialo isc na prezent to przegiecie. Chinczycy kase zwrocili ale co z tego jak prezenty urodzinowe dalem po czasie wydajac znowu kase zeby bylo wszystko ok...

Olsztyn

Firma przepakowuje nasze zakupy i wkłada byle kawałek plastiku aby dostarczenie się zgadzało. (usunięte przez administratora)

Zamówiłem zestaw kluczy całkiem fajny komplet. Dziś otrzymałem przesyłkę, malutka kopertka a w niej kluczyk płaski 6/7 . Ta firma to banda złodziei. Nie polecam brońcie się rekoma i nogami NIGDY WIĘCEJ ????????????????????????

@Piotr

Cześć Piotr . A sprawdziłeś dokładnie co zamawiasz ? Bo ja kiedyś zamówiłem miernik uniwersalny , taki do prądu , napięcia , rezystancji ... A przyszły same przewody do miernika . Jednak gdy dokładnie przyjrzałem się tej ofercie to się okazało że faktycznie tylko przewody kupiłem a miernik był tylko ilustracją . Tak samo jest z cenami . Jak przeglądasz oferty to przy towarze jest cena . Ale jak otwierasz tę ofertę to okazuje się że to najniższa cena najuboższej wersji danego towaru . Co i tak nie zmienia faktu że odkąd pojawił się pośrednik w postaci pseudo firmy "FastPro" , ludzie zgłaszają coraz więcej przesyłek zaginionych a czasem zdekompletowanych ........... Ja już nigdy nie zamówię nic w Chinach bo jeszcze jakiegoś "wirusa" przyślą a poza tym na naszym "aledrogo" jest taniej . W wielu przypadkach .

Karol

czyli nie polecacie ich usług. No a jak się w firmie pracuje ?

@Karol

Tam się nie pracuje . Tam jest tylko trzyosobowy "zarząd" z kapitałem zakładowym 5 tys zł ......

Darr

Cześć, dołączam się do negatywnych opinii, na szczęście do mnie dotarło to co kupowałem, ale po 5 miesiącach, dwa jak już ktoś zauważył wcześniej, na naklejce wish, jest wlepkavfast pro z jedną umową podpisana z pocztą, która to jest zaklejona kolejna wlepka już z innym numerem umowy, pomijam fakt okradania przesyłek, ale śmierdzi tu mi defraudacja I wyludzanym watem bo patrzcie strikte na końcu to poczta polska dostarcza bo dziś listonosz mi to przyniósł

@Darr

No więc właśnie . Tu powstaje pytanie KTO za to płaci ? Bo jeśli "fastPro" ma umowę z Pocztą to płaci tej Poczcie . Ale z jakiej racji ? Kto płaci tym cholernym pośrednikom z "fastPro" jeśli ja zamawiam i płacę Wish-owi ? Wychodziłoby na to że te cholerne dziady kręcą lody z Wish-em ! A jeśli Wish nic o tym nie wie to na czym tu zarabia "fastPro" ? Może na okradaniu przesyłek ? Czytałem tu w kilku miejscach wpisy ludzi których przesyłki zaginęły lub zostały zdekompletowane . Do mnie również kilka paczek nie dotarło . Tyle dobrze że Wish kasę zwraca ale pod warunkiem że dopilnujesz terminu . Jak minie 30 dni od daty planowanego doręczenia to kasa przepada. Tak więc ja rezygnuję z Wish i AliExpres . A naszym aledrogo jest taniej i pewniej .

sezam

Jesteśmy poważną firmą handlującą sprzętem wędkarskim. Oczywiście zaopatrujemy się w hurtowniach krajowych, ale szef jest pasjonatem wędkarstwa i zamowił dla siebie muchy sztuk 8 . Oczywiście przyszły ....hańba dwie przesyłki w każdej po jednej sztuce .... gdzie reszta. ??????? To jakieś jaja. W dniu dzisiejszym wypełniliśmy zawiadomienie do prokuratury, ponieważ trzeba ten proceder przerwać. Skoro jet taka możliwość legelnie zamawiać artykuły do własnego użytku to ktoś jak zwykle w naszym kraju zainstalował sie w FASTPRO SP.ZO.O. Łódź odrębną działalnością gospodarczą. Należy to przerwać bo Chiny zapewnie o tym nie wiedzą. Zbieramy wszystkich do pozwu zbiorowego wobec spółki wymienionej wyżej. Może należy wymienić tam załogę???? bo kierownictwo jest niewinne???

fm
@sezam

Proszę o kontakt

@sezam

Ale tam jest tylko "kierownictwo" ! Czytałem gdzieś skład tej "firmy" . 3 osoby : prezes zarządu , członek zarządu i członek zarządu. Spółka z nieograniczoną nieodpowiedzialnością . I prawdopodobnie rodzinna jest ta niby "firma" bo nazwiska się powtarzają . Tyle dobrze że jak się przypilnuje terminu zwrotu to wish zwraca kasę ale co z tego ? Szkoda czasu ! Poza tym na naszym aledrogo jest taniej . Na przykład torba na bagażnik na rower u nich 68zł plus 18 zł przesyłka a u nas 40 zł plus 9 paczkomat albo za darmo jak masz "allegroSmart" . A kto wie czy przypadkiem "FastPro" nie kręci lodów z Wishem ? Bo kiedyś przesyłki nie były takie drogie . A teraz w wielu przypadkach opłata sięga 50 - 80 i więcej procent ceny towaru ..............

Miki

To moze ktos zglosil. Zamowilam zegarek na reke ale nie ma ladowarki porazka. Moze dzialajmy a nie oni (usunięte przez administratora)a nikt z tym nic nie robi.

Paczka zamówiona na Aliexpress w listopadzie 2020 dotarła dzisiaj (03.03.2021) adresowana z fastpro do. z o.o. Łódź, nadano w PP Lublin. Według informacji z Aliexpress przesyłka była w PL już w grudniu. Na szczęście przesyłka dotarła w całości, ale czas jej przetrzymania to dramat.

B

Dzisiaj dostałem przesyłkę od FastPro z Łodzi z etykieta nadania z PP Lublin a w paczce damska bielizna której nie zamawiałem... o co tu chodzi?

Magda
@B

To może otrzymał Pan moją przesyłkę, bo ja własnie dziś dostałam list nadany przez FastPro i otrzymałam kolczyki, których nie zamawiałam, a czekam na bieliznę :)

Alicja

Na 11 paczek zamówionych na Aliekspres 11.11.2020 (część) lub 4.12.2020 ( część) dotarły do mnie do tej pory jedynie 3 przesyłki. Reszta przepadła, a chińczycy musieli zwrócić pieniądze za wysłane do mnie towary. Nie ma sensu więc już zamawiać na Aliekspres cokolwiek darmową pocztą, bo paczki w większości nie docierają. Przesyłki były nadawane za pośrednictwem Fastpro sp. z o.o. Wstyd przed chińczykami, że paczki są kradzione przez naszych rodaków.

Lll

Zamówiłam maseczkę i 5 wymiennych wkładów do niej. Po 3 miesiącach dotarły same wklady

Kierownicy
@Lll

Rozdajecie tak jak kwity ? Widać ambicje to wasze drugie imię Piotr :P

Miedziaq

Przesyłka z chin ciuch, dotarła jakąś mała świąteczna czapeczka na lalke

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Pro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fast Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fast Pro Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Aleja Solidarności 115 lok. 2
    00-140 Warszawa