TVM Transport Sp. z o.o.

Opinie o TVM Transport Sp. z o.o.

Mati

Czy ktoś zrobi wreszcie coś z tymi trasami?! Wyjazdy planowane z Tychów auto w Studzienicach! Wy myślicie, że mamy auta osobowe na wode!? I tam bedziemy jeździć?. Ile razy można zgłaszać!! Robicie z kierowców w tej firmie idiotów! Potem mamy wracać na Tychy ciężarówką przekładać wszystkie rzeczy osobiste do kolejnej ciężarówki i ku chwal naszej wspaniałej firmy za darmo jechać na studzienice! Myślicie, że my mamy rzeczy w reklamówce? Dramat!!!!

rob
@Mati

W umowie o pracę mamy wpisane jako miejsce wykonywanej pracy - Studzienice. Tak że jeśli auta są na Tychch to zmienia się miejsce wykonywnej pracy Albo firma zmieni umowy o pracę albo trzeba robić sobie wpis manualny jako dojazd do pojazdu bo nie znajduje się on w siedzibie firmy.

Miron
@Mati

Firma ma siedzibę w Studzienicach i takie też mamy miejsce wykonywania pracy. Jesli odbiera się samochód z Tychów to trzeba zrobić wpis manualny o dojezdzie do pojazdu.

@rob

Ja o burdelu z autami a Ty o tacho? Pisze, że gadają że auto jest np na Tychach i pisze tak w aplikacjii a auto jest zupełnie gdzie indziej. W takim razie po co to apka i pieprzenie?! Jade według wytycznych np na Studzienice a auto jest w Tychach. I ja mam tak sobie jeździć osobówką w jedną i w drugą bo ktoś nie potrafi ogarnąć takich prostych tematów? A potem np auto osobowe mam na Studzienicach a kończe prace w Tychach i czy to normalne, że mam sie pakować znów z toną klamotów do kolejnego auta i już całkowicie za darmo jechać na kolejny magazyn i kolejny raz pakować rzeczy?! To juz jest chore! Biurokracja zamiast wziąć się za robote i ułatwiac to utrudniaja. A dodzwoń sie gdzieś w tej firmie!? Nikt nie ma czasu rozmawiać z Toba. Bo to Ty masz być pod telefonem. Kapisz?

@rob

Jechac z bielska po auto by sie dowiedzieć, że auta nie ma. I wracac na studzienice. Zgłaszane 100razy i nic. A telefonu nie odbieraja.

GGGG

Witam pytanie czy warto zatrudniać się do tej firmy? Ilu dniowe wyjazdy? Pozdrawiam

CE
@GGGG

wyjazdy 2- 3 dni, czasem weekend wskoczy jak się zapiszesz lub zjedziesz w sobotę, ogólnie jak chcesz zarobić to trzeba jeździć, nikt za darmo kasy nie daję. Jak chcesz mieć luz i więcej wolnego to też się da ale za cenę mniejszej wypłaty.Ta praca ma swoje wady i zalety, jak w każdej firmie.

Andrzej Dudu
@GGGG

Oczywiście. Przeżyłem w tej firmie niezapomniane chwile, świetna kadra, cudowni ludzie, mlody dynamiczny zespół . W szczególności, chcialbym pozdrowić całą spedycję za nietuzinkowe podejście do transportu. Dzięki wszystkim za wspaniala prace.

GGGG
@CE

Dziękuję za udzielenie informacji. Bo mam mieć rozmowę o pracę wiec chciałem wiedzieć coś mniej więcej. A to że w podwójnej obsadzie to z jednym kierowca czy z różnymi kierowcami? Pozdrawiam

@CE

A to prawda że jeździ się w podwójnej obsadzie? Z różnymi kierowcami?

Joe
@Kandydat

Tak

jurny jacek
@Andrzej Dudu

Andrzej Dudu my też gorąco cię wspominamy , te niezapomniane chwile kiedy siedziałeś u chłopaków przed kompem na kolanach...ufff gorąca atmosfera była...tęsknimy za tobą , brakuje nam tych niezapomnianych chwil z tobą

Były już

Firmy nie polecam.,brak szacunku dla kierowcy i jego pracy,duże wykorzystywanie.dużo by pisać negatywów ,ale to następnym razem ,teraz szkoda czasu bo lecę z rodziną nad wodę .w końcu mam czas i siłę...

kot
@Były już

wiele jest prawdy

Tomasz

Krótko.. kozak firma. Reszta firm transportowych niech się od nich uczy i wyciąga wnioski.

CE
@Tomasz

Uczyć się i wyciągać wniostki to tez powinno szefostwo zwłaszcza z tego co tu piszą kierowcy. Firma ok ale dużo można poprawić małym nakładem sił i kosztów

@Tomasz

A co najbardziej Ci się tu podoba?

Kierowca Międzynarodowy

rozmowa o stawkach

dlaczego firma nie podwyższa stawek na busach Obecna stawka jest niestety niska

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nieodebrane

Witam Wszystkich! Tych z nazwiska i tych bez nazwiska. Pracuje tu chyb długo i chyba za długo i dużo tu widziałem, a najmodniejsze to chyba słyszałem(ploteczki firmowe. Tak tu każdy lubi se pogadać) a więc zaczne od początku. (usunięte przez administratora) Każdy myśli, że tu wszystko jest tip top. Ale od telefonu z trasą zaczynają się schody. Więc tak przy podróży na przysłowiową bazę? Którą? Nie wiemy gdzie jest auto, czym jedziemy, z kim jedziemy, na ile jedziemy, gdzie jedziemy, i gdzie dojedziemy?!. Najlepiej mieć bagaż z żarciem i ciuchami na cały tydzien. Zbiera sie po palecie albo po dywanie zestawem. (usunięte przez administratora) To ma zarabiać. Na pace pasy pocięte przez (usunięte przez administratora). Spagetti z pasów norma?. O ktorej wyjazd o 23. A wkoncu o 4 rano wysiadam z osobowki wsiadam do ciężarówki bo dojechał towar (usunięte przez administratora)Kasa? Byly diety teraz 10gr od kilometra 3zl od godziny i 20zl brutto od punktu(gdzie macie 4punkty w jednym miejscu, narobicie sie jak na 4 punktach, papierów za 4 punkty a zapłacone hallo! Za jeden!) (usunięte przez administratora)

Busiorz
@Nieodebrane

nam za godzinę dają oczekiwania dalej mniej niż wart jest litr diesla diamenty forbsa hahah

kot
@Nieodebrane

wiele prawdy

Kierowca CE

Pracuje tutaj w firmie prawie rok, na początku wszystko ładnie kolorowo do lutego... od lutego pensje w dół a życie coraz droższe. Za odmówienie jazdy po 9h przerwy o premi można pomarzyć. Z autostradami jest różnie jak kolega niżej pisał na wegry jazda przez slowacje wiochami. Pracy jest dużo kierowców mało, a szef dalej z pensjami noc niw robi mało tego są mniejsze niż wcześniej Ogólnie z plusów wypłata ma czas. Z minusów pensja, brak własnego auta, jazda wiochami do firm po krzakach, obciążają za uszkodzenia auta do 5k, nie ma dniowek przez co duża część wypłaty jest zależna od kierownikow I dyspozytorów więc jak odmawiasz tras to premii nie ma.

waldek
@Kierowca CE

mozesz opisac tyroche wiecej na temat tej firmy >

Mariusz

Dobra szkoła dla Świerzawa, dostaniesz wszystko odrazu na głowę, ale jak już ogarniesz po milionie zjeb znaczy że jesteś "kierowca" i możesz iść do normalnej firmy transportowej ;-)

Słyszał

Słyszałem że duża rotacja... Znaczy firma nie umie utrzymać pracownika, a to nie zachęca...

Były z Tefałemu

Witam przepracowalem ponad rok w tej firmie i szczerze nie polecam nikomu... Począwszy od dużego spadku wynagrodzenia bo nie zaprzeczę że początek był całkiem wporzadku, ale od lutego pensja w tej firmie to dramat, szczególnie że praca jest w podwójnej obsadzie...po drugie AUTOSTRADY SĄ PO TO BY NIMI JEZDZIC......Nic bardziej mylnego przyjmij się A zobaczysz jakimi autostradami się jeździ np.na Debreczyn....Ogolnie TVM upodobał sobie autostrady w szczególności te słowackie w kierunku Węgier...Po trzecie brak własnego samochodu, wyjazdy zwłaszcza nocą gdzie trzeba samochód odebrać po poprzednikach I nie jest się siłą rzeczą wszystkich usterek ew.obtarc, uszkodzeń zauważyć...ale zjeżdżając w dzień mechanik w szczególności ten z metra cięty to najchętniej by protokoły pisał I dawał do podpisu...Dyspozytorzy poza jednym totalnie nie znający się na tym co robią A raczej udają że robią- brak poszanowania do kierowców trasy godne uwagi przyznawane po znajomości bo nie każdy musi zarobić I mieć wolną Sobotę...Ogolnie mam wrażenie że większość kierowniczych stanowisk obsadzona przez ludzi z łapanki I przypadku...Nie polecam nikomu...

@Były z Tefałemu

A o ile wynagrodzenie spadło? Dasz znać? Z jakiego powodu tak w ogóle spadło wynagrodzenie?

Super
@Były z Tefałemu

Cała prawda w pigułce.

Andreas

Kierowcy tirów odchodzą całymi grupkami ... Kierowcy busów nie są zainteresowani fatalnymi warunkami pracy w naszej firmie Rotacja w biurach ... O magazynie juz nie wspomnę.... Ale firma z dumą zamieszcza info o kolejnych wyróżnieniach otrzymanych od prestiżowych wydawnictw . A może firma ogłosiłaby trochę informacji o beznadziejnych warunkach pracy i płacy ?

trucker
@Andreas

anders a skąd takie newsy, ja jestem bardzo zadowolony z pracy w TVM jakie kierowca TIR :)

Ona
@Andreas

Z tą rotacja w biurach to się uśmiałam. Pierwsze słyszę. A jeżeli ktoś odejdzie to naturalne, bo ludzi jest dużo. Pracując tam nie mam takiej wiedzy na temat poszczególnych SPORYCH działów firmy co Pan. Praca w biurze godna polecenia. To moja opinia.

Dokładnie

Karol
@Ona

Powiesz na jakich umowach zatrudniają w biurze skoro tak polecasz? Interesuje mnie stabilna praca a jak nie ma rotacji to mam nadzieje ze dają umowę na czas nieokreślony?

King
@Karol

Dają taką na zleceniu raczej nie pracują.

Kierowca

Widziałem wczoraj ofertę pracy dla kierowcy i nie wierzę.Muszę się zwolnić i przyjąć jeszcze raz bo dla nowych kierowców jest lepsza oferta jak dla starych .Normalnie jak w T-Mobile.

Martita

Mój mąż przepracował tam kilka miesięcy...niestety z powodów zdrowotnych musiał zrezygnować.Pracowal w wielu firmach ale nigdy nie był tak zadowolony z pracy jak w firmie TVM. .Wyplata zawsze na czas. Osobiście polecam . ...może jeszcze kiedyś będzie mu dane tam wrócić.

Tomasz

Jaki obecnie zarobki na busie w TVM umowa o prace jest czy działalność ?

Były
@Tomasz

W tvm na busie tylko działalność. Jeśli chcesz umowę to uderz do Seventeens Sp. z o.o. Taki Krzysztof prowadzi tą firmę. Z tego co wiem to chyba najdłużej współpracują z tvm i chyba są największym podwykonawcą. Mają też swoje busy i zestawy pod tvm. Płacą dosyć dobrze. W każdym razie ja nie narzekałem ale dostałem dobrą ofertę na autokar i zmieniłem :)

@Były

Powiesz mi w takim razie, jak nie tu, czy na jakimś innym stanowisku da się liczyć na umowę o pracę w tej firmie?

Zorro

Firma totalna porażka… w ogłoszeniach jak to nie chwalą, że weekendy wolne a człowiek wraca w sobotę wieczorem do domu… bo jeździ za paletami na busa po 200kg zestawem

CE kierowca
@Zorro

jak dla kogoś za ciężka ta robota to niech się w fabryce czekoladek zatrudni. Co za różnica czy jedziesz po 200kg czy po 20 000kg ? a w ogłoszeniu jest napisane że wyjazdy są od poniedziałku do piątku, nie jest napisane że nie ma powrotów w soboty.

@Zorro

Ciekawe ale z jednej strony to chcesz zarabiać duże sumy a narzekasz że czasem musisz wrócić w sobotę. Zatrudniając się w takiej pracy jak kierowca to chyba nie ma się co dziwić że nie puszcza Cię do domu z zagranicy z paleta 50kg paliwo jest coraz droższe więc trzeba się przygotować że czasem się będzie stało cały dzień i czekało na coś. Ja nie wiem jakie wy macie problemy żeby się dodzwonić do kogoś. Nr alarmowy jak nie odbiera to oddzwania odrazu a jak ma w trasie 30 kierowców i każdy dzwoni to trzeba sobie poczekać. Kontakt do spedycji nie raz pisałem czy dzownilem po 16 i jakoś nie było problemu zeby nie odebrali na wolnym nie muszą odbierac ale to robią. Nie wiem na co narzekacie że każą wam jeździć - jak nie dajesz już rady piszesz lub dzwonisz że musisz się zdrzemnąć chwilkę i jedziesz dalej i nikt problemu nie robi

KIEROBUS

Macie robotę źle, stoicie źle. Weźcie do zieleni miejskiej idźcie maruderzy i roboty nie obrzydzajcie zadowolonym i biuru. Drobnica, mówi to Panu coś?

@KIEROBUS

Szanowny panie kolego a umiesz pan czytać ze zrozumieniem ;)? Czy ja napisałem że narzekam. Mi się robota podoba a czekanie na załadunek dłużej jest dla mnie na plus bo mogę odpocząć od jazdy

Ale oznaczyłem moj nick xd dlatego też odpowiedziałem :3 dobrze że się wyjaśniło.

Piotr B.
@Zorro

No a do tego spedycja nie radzi sobie super , ale tak to jest jak ktoś nie ma pojęcia jak wygląda praca kierowcy , oni myślą że jazda nie jest męcząca i co to za różnica czy trzeba się cofnąć po małą paczkę 50 czy 100 km. No i ten co ma układy ma dobrze(usunięte przez administratora) to też powinno się skończyć.

Sebastian M.

Gdyby była możliwość przyjęcia kierowcy na weekendy (trasy 24h po PL od soboty do niedzieli) to zapraszam do kontaktu: sebastianmarcinik@wp.pl Jestem kierowcą, który posiada prawo jazdy kat. B od 10 lat (mam też C ale bez kwalifikacji, na potrzeby pogotowia), obecnie pracuję na stanowisku Kierowcy - Ratownika w pogotowiu ratunkowym, szukam pracy dodatkowej w transporcie weekendowym, mam doświadczenie w jeździ różnymi pojazdami. Posiadam własną działalność gospodarczą. W razie zainteresowania zapraszam.

Najgorsze w tej firmie jest ladowanie busa przed wyjazdem i po zjezdzie.... Stracone godziny, nikt nie kontroluje magazynierow i sa oporni na prace. Czasami sa otwarte 3 bramy i mega korek sie robi...

Pomarańczowy

Podpisz się to będziesz stol cały czas! A jak chcesz szybciej to przyjdz na magazyn i pokaz nam jak się (usunięte przez administratora)

Witold

A już chciałem tu iść do pracy na busa. Ile godzin się traci na tym ładowaniu?

Żenada
@Witold

Ludzie ale wy przychodzicie pracować czy narzekać. Każdy by chciał mieć wszystko podstawione pod nos ale od siebie nic. Nie pojmuję po co te opinie, które nie wnoszą nic a tylko przeszkadzają w rozwoju i dobremu prosperowaniu firmy. Jeśli nie boisz się pracy to możesz przyjść do TVM. Jeśli jesteś leniem i chcesz mieć wszystko pod nos to lepiej odpuść…

ZIELONY

Ludzie jak co komu nie pasuje to droga wolna na co komu obrzydzać pracę narzekać marudzić ,prawo jazdy B ma 90 procent społeczeństwa na etat do marketu też źle bo nie będziecie mieć firmy i być dupnymi przedsiębiorcami a jak się za takich uważacie to wymyślcie se swój pomysł na biznes i rozwijać się a (usunięte przez administratora) 3 po trzy ...warunki zna każdy od początku jak nie pasuje droga wolna przedsiębiorco!!!!

TomKop

Cześć Chciałem tylko powiedzieć... a nie ważne.. Narazie

ByłemTam
@TomKop

Pewnie chciałeś się wypowiedzieć ile to czasu straciłeś na staniu w kolejce do ramp stojąc już od szlabanu..

Franio

Parodia. To co dziś sie działo na magazynie przechodzi ludzkie pojęcie!!! Gdzie szumne zapowiedzi poprawy rozładunkow i zaladunków na magazynie?!?! Spotkania , opowiesci o niczym bo nadal jest jak było. Zatkanie gęby 5 groszami a na magazynie dalej kolejki , kolejki i kolejki i nikogo odpowiedzialnego a dyspozytor z usmiechem „trzeba czekac”. Tragedia !!!

Jeremiasz17

Witam wszystkich w tym tygodniu mam rozmowe rekrutacyjna na stanowisko kierowcy kat b. Doradźcie, opłaca się zaczynać w tej firmie? Pozdro

Meran

Nie

Rambo
@Jeremiasz17

Nie, nigdy na własnej działaności

KIEROBUS
@Jeremiasz17

Tak, ale rozwin se działalność w innym kierunku jak się zdecydujesz też korzystając z tego, że w tvm jesteś po 10-15 dni w miesiącu. I wtedy na luzaku

Zostaw merytoryczną opinię o TVM Transport Sp. z o.o. - Studzienice

• Jak się pracuje w TVM Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TVM Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TVM Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 43 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TVM Transport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TVM Transport Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TVM Transport Sp. z o.o.