Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAWANA TRANS SP.Z.O.O w Zabrzeg

Pozytywny Nowy wpis

Jeszcze jedno gdzie ty widzisz pozytywne opinie? bo ja tu czytam o samych. negatywach (usunięte przez administratora) praca od ktorej godziny chce jaja robisz sobie Julio pseudo

Julia Nowy wpis

Widzę że wedlug was jest tak źle, że nie wierzycie nawet pozytywnym opiniom.. ale ilu ludzi tyle opinii. Tu coś o niepłaconych składkach ZUS, że nie płaci... no to lipa rzeczywiście. Ostatnio ktoś też miał takie problemy czy to kwestia ubiegłych lat?

Pozytywny Nowy wpis
@Julia

Napisz czy ta firma dalej istnieje czy wlascicielem jest Adamek moze pomoge

Edward

Napisze ktoś jaka jest obecna sytuacja Hawany w dobie koronawirusa? Warto starać się o pracę? Jakie warunki na start i godziny pracy? Dzięki.

pables

A jak ze świadczeniami ZUS ? dalej nie są opłacane? Rejestracja owszem ale emerytalne ..... brak kontaktu telefonicznego powoduje że rozmawiać trzeba przez PiP i ZUS

logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Stefan

Czym jest spowodowana ta cisza na forum? Czy dobrze się pracuje i nie na chętnych do pisania?

Agnieszka Mrożek

wstrętny (usunięte przez administratora) i oszust....sprawa sądowa w toku taki pracodawca z pracownikiem/spedytorem/a poza tym prawnie umowa zawarta z tym panem jest bezprawna..odsyłam do KRS

Pan Adam to bajkopisarz obiecuje dużo. Auto porażka nic nie działa stare,umowa zlecenie a puźniej brak wypłaty. Godziny pracy jak mu pasuje na 7 8 9 10 11.Omijajcie tę firmę z daleka.

Dziad trans katastrofa.

Patrząc na forme i składnie pierwsze dwie pozytywne opinie to sam Adam sobie pisał. Niestety ten pan nie jest wiarygodny, łatwo u niego o pracę lecz o wypłate to już trudno.

Arek

Gdzie negatywne opinie OSZUSTA??? Ciekawe że zawsze ma dwie gwiazdki? ??.

@Arek

Racja

izirider

racja tydzień temu było tu więcej negatywnych opini.

szofer

znikają tu negatywne opinie, ciekawe , ja tak samo nie dostałem wypłaty a gościa sciga komornik. tylko po co to pisać jeśli i tak ta opinia zostanie usunięta

Ktoś

Ciekawe gdzie są negatywne opinie??? Firma nie płaci.

Waldemar

Jak sie nichce pracowac tylko kase brac u udawac i co polroku zmieniac prace to jaka by nie byla to i tak będziesz narzekał ja u niego pracuje ponad 4 lata i takiego szefa jeszcze niemałem kasa 2razy w miesiącu o co to z samochodem zrobi i jak jest awaria zawsze jest

Jarek

Jarek jeździmy ponad pół roku i nie narzekam na firmę jest ok zaczynałem nastarym sprzętem teraz mam nowy jest ok takich jak tych co pisali te posty było dużo od razu na nowy by chcieliby jeździć i tylko paletowke wozić a naczepe rozłożyć czy dach otworzyć to już nie a pisać posty to lubią a za robotę się wziąść nie potrafią i zmieniać pracę jak relawiczki polecam firmę bo rozbiłem w gorszej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o HAWANA TRANS SP.Z.O.O - Zabrzeg

• Jak się pracuje w HAWANA TRANS SP.Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy HAWANA TRANS SP.Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAWANA TRANS SP.Z.O.O?

Kandydaci do pracy w HAWANA TRANS SP.Z.O.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAWANA TRANS SP.Z.O.O
1.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Nadwiślańska 10
    43-516 Zabrzeg