TVM Transport Sp. z o.o.

Opinie o TVM Transport Sp. z o.o.

Pracy w TVM nie polecam ,brak szacunku dla kierowcy .Zarobki na niskim poziomie ,wszystko idzie w górę a wypłaty dla kierowców busa stoją w miejscu w tej firmie.Ogromny brak organizacji ze strony dyspozytorów "ludzie zatrudnieni z przypadku"spedycja też nie bryluje nie mają kontroli nad tym co robią .Studzienice po południu rządzą się swoimi prawami ,nie ma nikogo do nadzoru.Firma ma naganną opinię na rynku pracy jak i wśród środowiska transportowego ,kiedyś było inaczej ale to przeszłość(usunięte przez administratora)nie polecam

Qwerty

Pracując na busie w tvm, dzień wygląda tak: Wyjazd planowany masz np na 6:00, przyjeżdżasz na firmę i okazuje się, że samochód trzeba załadować. I tak stoisz w kolejce do zal, raz godzinę raz 3 godziny.. za ten czas nikt ci nie płaci. Z bazy wyjeżdżasz o 9:00 i wtedy zaczyna się cyrk, musisz się spieszyć bo różnie są otwarte, sklepy czy hurtownie. Zakładając, że mają dla ciebie powrót to wrócisz wieczorem i znowu stoisz w kolejce do rozładunku na magazynie plus musisz komuś załadować auto..... W każdym razie nie polecam, chyba że wolisz siedzieć w busie niż w domu to robota jak najbardziej pasuje. O spedycji nie będę się wypowiadał, nie warto strzepic ryja... Zapraszam do zadawania pytań

@Qwerty

Witaj , jestem zainteresowany pracą na własnej działalności gospodarczej i proszę o weryfikację moich wyliczeń. Może jeszcze się ktoś wypowie może TVM ? Chciałbym mieć pogląd na możliwe zarobki w charakterze kierowcy Busa. Nawet jeśli optymistycznie przeliczę średnią prędkość 80 km/h przez oferowane 0,40 gr netto to daje 32 zł netto na godzinę. Etat to 168 h miesięcznie więc za przepracowanie etatu mamy 5. 376 zł Niby sporo ale musimy zapłacić ZUS . Duży ZUS dla przedsiębiorcy przed nowym nieładem to 1457 zł Czyli mamy kwotę 3900 zł na rękę za samą jazdę a czytam, że spędzę w samochodzie sporo czasu bez zarobkowania czyli jazdy. To jakie są realne stawki godzinowe w tej pracy ? 23 zł na rękę bez płatnego urlopu nie wygląda super ...a tu jeszcze postoje.

@Qwerty

Moje pytanie zniknęło , zamieszczę jeszcze raz. Proszę o weryfikację moich obliczeń. Optymistycznie zakładając średnią prędkość 80 km/h mnożę przez proponowane 40 gr netto. Daje to 32 zł a etat to 168 h w miesiącu. Mamy zatem 5376 zł z samej jazdy , ZUS dla przedsiębiorcy przed nieładem wynosił 1457 zł. Kwota z samej jazdy 3900 zł czyli 23 zł na godzinę. Ale czytam, że spędzę w samochodzie dużo więcej czasu nie zarabiając, więc mój zarobek będzie mniejszy. Czy ktoś kto pracuje lub może sama firma TVM może się do tego odnieść. Brak płatnego urlopu i zarobek 23 zł na godzinę to nie jest już tak kolorowo.

@Qwerty

Jak finansowo wychodziłeś biorąc pod uwagę że proponują 40 gr netto za kilometr. ?

@Zainteresowany

4000-5000 złotych na ręke da się zarobić jak nie jest się leserem albo marudom. Tylko początek jakoś przeboleć i się rozkręca

@Zainteresowany

Jak zacząłem pracę w TVM to nigdy nie na działalności, namiar dostałem od kogoś i byłem zatrudniony na zlecenie przez pośrednika, który jak się okazało, nigdy na busie nie jeździł, a jakoś się do Tvm wkręcił. Nie rozumiem dlaczego tvm nie zatrudni pod siebie na umowę o pracę tylko przez jakiś pośredników którzy nic ci nie dają, a tylko na tobie zarobią. Pośrednik płaci zleceniodawcy 0.25gr i to jest żart.

@Zainteresowany

Usunęli mój poprzedni wpis... Ja pracowałem za zlecenie u pośrednika, który jak się okazało nie znał roboty i nigdy busem nie jezdzil. Ja miałem stawke 0.25 na km (później chłopaki mówili ile zarabiają na działalnością to zrezygnowałam). Nie wiem po co są pośrednicy, którzy nie mają nawet swojego auta, robota rvmo, samochody tvm.. w każdym razie nikomu tej firmy nie polecam.

@KIEROBUS

Pracujesz na działalności?

Tak trochę ponad rok

Krzysiek
@Zaciekawiony

No to konkrety może? Poniżej moje dane za kilka miesięcy z lat 2019-2020 Kolejno: liczba wyjazdów w miesiącu / godziny od wjazdu osobówką na bazę do wyjazdu z bazy / godziny samej jazdy busem poza bazą / faktura brutto 11 / 244 / 219 / 3376 8 / 184 / 165 / 3238 13 / 306 / 273 / 5084 11 / 298 / 274 / 5379 11 / 280 / 246 / 4927 10 / 247 / 226 / 4140 9 / 228 / 202 / 4270 11 / 280 / 246 / 4927 8 / 162 / 147 / 3793 Różnica między godzinami samej jazdy busem a tymi godzinami od wjazdu do wyjazdu to godziny spędzone na bazie: od szukania miejsca do zaparkowania, czekania na busa, przez szukanie busa, stanie pod rampą, stanie do tankowania, mechanicy, ponowne stanie pod rampą. To wszystko całkowicie za darmo. Od tych kwot faktur brutto trzeba odliczyć ZUS i zaliczkę na podatek dochodowy. Dodam, że większość czasu jeździłem 2-3 wyjazdy tygodniowo, tylko raz wziąłem kurs po kursie. Słowacja, Czechy, Austria, Polska i Węgry, Węgry, Węgry - ale to nie jest wcale złe. 1 x Chorwacja i 1 x Rumunia. Na 1,5 roku. ŚREDNIO wyszło mi, że: - 1 wyjazd to 906 km - 1 wyjazd to 5 firm (w tym 2 darmowe) - 1 wyjazd trwa 26 godzin Netto na godzinę zarabiałem średnio 9-8 zł. W przeliczeniu za etat 172 godziny na rękę wychodzi 1511 zł (obecnie najniższe wynagrodzenie to 2300 netto). Oczywiście praca w transporcie to nie to samo co za biurkiem, więc nie można tak ściśle się trzymać takich przeliczeń, ale i tak warto na to spojrzeć. To była kiedyś SUPER firma. I byłaby dalej super, gdyby zrobili coś z ogromnym marnowaniem czasu na staniu pod magazynem, uczciwie i po równo rozdzielano trasy, nie oczekiwano kolejnego wyjazdu, gdy człowiek wraca po 2 nieprzespanych nocach, zwłaszcza wyjazdu innym autem. Sądzę, że zbyt duży sukces staje się powodem porażki tej firmy. :( 2 Lata temu, jak przyszedłem, ujęło mnie, ze wszyscy mówią o TVM dobrze. A teraz czytam głównie złe opinie. Zastanawiałem się i zastanawiam, czy nie wrócić, bo ta firma ma masę zalet, ale też piętrzą się wątpliwości.

@Krzysiek

Dzięki Krzyśku za konkretną i wyczerpującą odpowiedź. Myślę że to chroni mnie przed stratą czasu interesowania się taką pracą. W takim razie rzeczywistość jest dużo gorsza niż moje przypuszczenia , to pewnie tłumaczy ogłoszenie, które pojawia się od lat o rekrutacji na kierowcę. Ciężko nazwać taką współpracę partnerską a jeszcze ciężej chyba utrzymać rodzinę zarabiając w ten sposób. Dodajmy - bez prawa do urlopu.

@Krzysiek

Gdyby samochody były załadowane i ty wjeżdżając na firmę tylko tankujesz , magazyn rozładowuje (już bez ciebie) to byłoby git, ale rzeczywistość jest zupełnie inna...

@Krzysiek

Dobrze się czyta konkretne komentarze , dzięki. Dużo w tym prawdy , choć i trochę się zmieniło : za dłuższe oczekiwanie na bazie , tak przed jak i po trasie zaczęli płacić za godziny , ponadto preferując krótsze trasy zagraniczne , można się załapać na dobrze wynagradzany system i to z przypisanym busem . Poza tym , nie marudząc idzie sensownie zarobić i w standardowej jeździe (2-3 trasy na tydzień) .

Nieważne
@Qwerty

A ile ma twoim zdaniem płacić pośrednik ? Stawka od 0,25 gr za km wydaje się normalna stawka biorąc pod uwagę, ze także liczą się punkty. Nikt nie zatrudni na U.P dając ci tyle co tvm a jeśli nie pasują ci stawki u podwykonawców idz na dzielność i wtedy będziesz miał odp dlaczego dają tyle a nie inaczej pzdr

pos

168h? xDDDD

@Qwerty

Lipa tylko, że jest cicho z podwyżkami. Inflacja, prąd gaz, księgowa podniosła i dobra, styczeń przeleciał i nic nie drgnęło w tym temacie. A nie sądzę, żeby taka firma jak tvm jeździła za koszt wachy Noi z sugestii - namalowanie pasów na wprost warsztatu pod płotem? Bo tam to dzicz się robi i albo busa nie idzie wcisnąć albo za dużo miejsca zostaje

@KIEROBUS

Warsztatu xD oni tylko paliwo potrafią wlać, są ogłoszenia na spedytora i jest wyraźnie napisane, że wysokie zarobki, szkoda, że kierowca który ten towar rozwozi to dostaje (usunięte przez administratora) pieniądze Na szczęście już mnie tam nie, uf :)

@pos

Coś jest śmiesznego czy nie jasnego dla ciebie kolego ?

Turbobusiorzztvm.pl
@Zaciekawiony

Daj se chlopie spokoj i poszukaj innej roboty.stawki stawkami i pol biedy dopoki sie kolka kreca!i do tego zalezy z jakiego panstwa asfalcie!Podam przyklad: godz 22.00 Wyjazd niedziela na Budapeszt!cisniesz 380km slowackimi (usunięte przez administratora)przez 6-7h zrzucasz a nie masz nic na powrot to romantyczna noc w budapeszcie platna 7zl/h dajmy na to ze ze 12-14 h.rano nowa fala nie majaca konca zaladunkow i udziwnien i kurierki kartonowej.wyruszasz najwczesniej po 16h(bo i 1100-1400 na busie kg to malo)po czym na baze docierasz 23-24 i zanim ogarniesz wszystko to jestes wolny ok 2.00 bo musisz sie zrzucic i zaladowac auto drugiemu takiemu frajerowi jak TY.!i zarobiles 400-450zl i wracasz w srode nad ranem do domu.A ze weekendy wolne to dasz rady ogarnac jeszcze jeden budapest w tym tyg tylko a jak bedziesz pyskowal to w nagrode sa blizsze trasy i nie do konca oplacalne.tak to w wiekszosci wyglada!

@Turbobusiorzztvm.pl

Dzięki za odpowiedź i opisanie jak dzień pracy wygląda. To się zbliża do jakiejś formy masochizmu w takim razie... Wolę chleb rozwozić 5 h dziennie na umowę o pracę. płacą zdecydowanie lepiej.

@Nieważne

Na szczęście tvm to przeszłość i nikomu nawet nie polecę tej firmy, z tymi pkt różnie bywa, kilak razy chłopaki mówili, że lecieli na Budapeszt, zrzucali 3 pkt i wracali z jednym zaladunkiem na bazę, wg ciebie wtedy dniówka wyszła kolorowo? Oczywiście są trasy typu, Estonia, Łotwa gdzie są fajne pieniądze z takiej trasy, ale... (usunięte przez administratora)

Ehh
@Qwerty

Trasy na Estonie czy Łotwe są tylko dla wybranych bo zwykły driver z ulicy robi tylko Wegry..

@Ehh

Dokładnie są wybrańcy, co mają swoje kierunki, ale na układy nie mamy wpływu

kot
@Turbobusiorzztvm.pl

to wszystko niestety prawda

Kierowca

Mam pytanie dlaczego jest taka rotacja kierowców w TVM.

Qwerty

Powtórzę jeśli ktoś woli spędzać czas w busie niż w domu to ta praca jest dla niego, z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że tylko z magazynem da się pogadać itd, mechanicy są od wlewania paliwa, spedycja ma na ciebie wyjebke jesteś dla nich nr trasy, jak oni potrzebują coś od ciebie to miło itd, ale jak już to zrobisz to nawet na SMS nie odpiszą. Już nie mówiąc o bałaganie panującym w samochodach (nie pracowałem na działalności). Wydaje mi się, że w czasie inflacji można się spytać k zwiększenie stawki?

Ytrewq
@Qwerty

Wniosek z tego co piszesz (nie tylko ty) jest taki: im bardziej się starasz tym masz gorzej i dotyczy to chyba nie tylko kierowców. Nie myśl że coś zrobisz więcej i dostaniesz więcej, albo ktoś cię doceni lub zauważy, zapomnij, będziesz miał tylko gorzej bo potem twój dodatkowy ponadstandardowy wysiłek będzie najpierw normą w aktualnych ramach, a potem koniecznością i na końcu wymogiem stawianym pod presją. Robić tyle co trzeba i można, i ani troszkę więcej, a siły swoje i wiedzę spożytkować tam gdzie dadzą realny zysk lub satysfakcję, a nie liczyć na mrzonki czy przekładanie kasy z prawej kieszeni do lewej z myślą że będzie więcej. Przede wszystkim nauczyć się liczyć ile rzeczywiście zarabia się na godzinę za kółkiem uwzględniając wszystkie czynniki, bo wielu ma z tym problem, przeanalizować i wyciągać wnioski.

@Ytrewq

Dokładnie kolego bardzo dobrze to napisałeś. Pozdrawiam

Karol
@Ytrewq

A ty umiesz wyliczyć ile jest na godzinę? Jak tak to pochwal się ile ci wychodzi. Ja dopiero chciałbym sie przyjąć i myślałem że większe starania będą premiowane a ty piszesz że niekoniecznie. Trochę mnie zaniepokoiłeś.

odp.
@Karol

Jak się przyjmiesz to się wszystkiego dowiesz.

C+ee

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie...Podwojna obsada brak swojego samochodu....czasami Ci się zaczyna mieszać dzień z nocą bo wykorzystują na maxa czas pracy....zbieranie po 5-10 palet A czasami I po 2-3...a wszystko to za 6000-6500zl...srednia z 6 miesięcy....

kierowca
@C+ee

no to zarobek dobry, chyba koledze się w główce (usunięte przez administratora) że jest nie tak w firmie ja jestem zadowolony

@C+ee

Moim zdaniem, jak ci sie nie podoba w firmie TVM bądź KOZAK i daj w poniedziałek wypowiedzenie a nie stękasz że mało zarabiacie i twoi koledzy też. Beczysz jak baba i tyle ci powiem. A tak naprawdę lecisz po rozpiskę gdzie masz jechać pakujesz się w ciężarówkę kanapki i termos i zasuwasz i liczysz kilometry

Kierowca Międzynarodowy

rozmowa o stawkach

dlaczego firma nie podwyższa stawek na busach Obecna stawka jest niestety niska

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kierowca c+e

Witam. Pracowałem w firmie rok i przez ten rok ,nie dostałem wypłaty większej niż 6500 a teraz po zmianach to nie wiem co będzie. Ogólnie nie polecam jazda po nocach, skakanie po autach bo oczywiście swojego nie masz. Pozdrawiam

@Kierowca c+e

No nie wiem bo ja miedzy 6000 a 7900 mialem Wypłaty

Neutralny

Witam koledzy ! Czytam sobie wasze opinie w większości złe ! i tak sobie Myśle , Nie uważacie że powinniście zachować spokój mimo że wszystko co przedstawione zostało jest nie jasne jak na tak przedstawiającą się Firmę. I Panowie o to właśnie chodzi że trzeba myśleć pozytywnie, ponieważ taka firma ma dobre rozeznanie w rynku i bardzo dobrze wie że musi mieć atut by zachować kierowców, dotychczas było to wynagrodzenie podstawowe Netto ale w tej chwili już każda firma takie wynagrodzenie oferuje , tak więc idąc z myślą dalej, nasze wynagrodzenia stoją w miejscu na tle innych firm gdzie oferuje się za pojedynczą obsadę, przyjazd raz na bazę w Tygodniu oraz własne auto ( Miejsce Pracy) identyczne bądż i wyższe wynagrodzenia. Dobrze koledzy o tym wiecie bo dzwonicie i pytacie o prace i nie jest nic nadzwyczajnego teraz dostac 7500 - 8000 za robote od pon do piatku ..W Pojedynczej obsadzie . Kierownictwo Tvm-u o tym wie bardzo dobrze i powiedzieli że będzie lepiej niż było bo oczywiste jest to chyba że kto mądry to za mniej czy to samo robił nie będzię . Więc koledzy musimy czekać cierpliwie z ręką na pulsie 2 Miesiące żeby dowiedzieć się ile będziemy zarabiać . Na pewno nikomu z nas pracy zmieniać się nie chce a firmie zależy na kierowcach i będzie wszystko ok . Pozdrawiam

@Neutralny

Dlatego większość z nas czeka na wypłatę i wtedy zobaczymy co z tych obietnic wynikło. Slabe jest tylko to w jaki sposób przedstawiane aa informacje iraz ciagla niepewność bo nikt w firmie nie potrafi powiedzieć konkrretnie ile czlowiek zarobi, a z tras ktore robimy i liczymy według nowego systemu to wychodzi duzo mniej niż jak byly diety.

Ross

Ile zarabiają kierowcy c+e.? Proszę o konkrety a nie odsyłanie do jakiegoś menagera. To chyba nie jest tajemnicą. Niektórzy tu piszą o małym zusie - czy kierowcy są na własnej działalności?

@Ross

Na c+e masz umowę o pracę i wszystkie informacje dotyczące zarobków są w ogłoszeniach o pracę masz podstawę 3500 na rękę plus diety w rezultacie zarabiasz od 5 do 8 tys zależy gdzie jezdzisz i ile.

@Ross

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę na stanowisku kierowcy, posiadający uprawnienia prawa jazdy kategorii C lub C+E otrzymują następujące wynagrodzenie: - 3500 zł netto podstawy, - premię uznaniową za dobrze wykonaną pracę, średnio ok. 400 zł netto miesięcznie. Dodatkowo pracownicy Ci otrzymują: - diety zagraniczne wypłacane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29.01.2013r., - diety krajowe w wysokości 100 zł netto (dieta pełna), - dopłaty do wynagrodzeń minimalnych obowiązujących w krajach Wspólnoty. Po uwzględnieniu wszystkich powyższych, suma tych składników oraz brak absencji w pracy dają kwotę dla kierowcy w wysokości od 4800 zł do 8600 zł netto w zależności od ilości oraz rodzajów wykonanych tras.

@TVM Transport Sp. z o.o.

Jak krajowa dieta może wynosić 100 pln - skoro ustawowo jest 30 pln ?

Staś
@TVM Transport Sp. z o.o.

Te 8600 to można mieć będą każdy weekend w domu?

Adas
@Grażyna

No bo firma płaci więcej niż ustawowe minimum, (usunięte przez administratora)

@Grażyna

Dzień dobry, jako pracodawca dbający o swoich pracowników uznaliśmy, że ustawowa dieta krajowa jest za niska jak na obecne realia i podnieśliśmy ją do 100 zł. Pozdrawiamy

@Adas

To powinna od tego odprowadzać zus i podatek. Nie można legalnie wypłacać diety za kraj w wysokości 100 pln

@TVM Transport Sp. z o.o.

Rozumiem że macie to opodatkowane. Urząd Skarbowy wie?

@Grażyna

Pani Grażyno, dziękujemy za komentarz. Potwierdzamy, że wszystkie kwoty, które otrzymują nasi pracownicy, wśród nich dieta krajowa, są opodatkowane i oskładkowane - zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Ponadto wskazujemy, że w celu zapewnienia pełnej przejrzystości rozliczeń pomiędzy nami a naszymi pracownikami, każdą wypłacaną należność szczegółowo opisujemy na liście płac. Pozdrawiamy

...
@TVM Transport Sp. z o.o.

A tą premię to Wy kiedy wypłacacie?

Siofer
@Staś

Chyba brutto????

@TVM Transport Sp. z o.o.

Jakoś kierowcy twierdzą że za czas oczekiwania (np. na magazynie) im nie płacicie. Więc jak zgodnie z prawem?

@...

Premia w zależności od jej rodzaju, wypłacana jest raz w miesiącu bądź raz na kwartał wraz z wynagrodzeniem.

@Staś

Biorąc pod uwagę wszystkie składniki wynagrodzenia, o których pisaliśmy, w naszej firmie kierowcy zarabiają od 4800 zł do 8600 zł netto w zależności od ilości oraz rodzajów wykonanych tras. W przypadku najwyższego pułapu wynagrodzenia nie gwarantujemy wszystkich wolnych weekendów.

@Siofer

Wyżej wspomniane kwoty są kwotami netto.

znyn
@TVM Transport Sp. z o.o.

Jasno i klarownie. 3500. reszta to to, co kierowcy nie zjedzą w trasie. Standard w polskim transporcie.

Driver
@Grażyna

Ja pracując na kraju miałem 75pln chyba ustawowe w 20r. Dzisiaj moze jest 100pln. Dlaczego nie 30pln?! Ponieważ śpisz w aucie i dlatego dieta jest wyższa.

@Driver

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, wysokość pełnej diety krajowej wynosi 30 złotych netto.

@znyn

Dzień dobry, kierowcy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i posiadający uprawnienia prawa jazdy kategorii C lub C+E, otrzymują w naszej firmie wynagrodzenie w wysokości 3500 zł netto podstawy. Dodatkowo otrzymują także: - premię uznaniową za dobrze wykonaną pracę, - diety zagraniczne wypłacane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29.01.2013r., - diety krajowe w wysokości 100 zł netto (dieta pełna), - dopłaty do wynagrodzeń minimalnych obowiązujących w krajach Wspólnoty. Pozdrawiamy

@Driver

Za spanie w kabinie dostajesz ryczałt, nie dietę. Dieta oraz ryczałt również nie mogą wynosić 100 pln.

beny
@TVM Transport Sp. z o.o.

pytanko chcielibyśmy przyjąć się z kolega na podwójna w zakresie kat. c Kolega ma już doświadczenie czy tez musimy przechodzić szkolenie??

Władimir

Witam! Pytanie do TVM ?jak to jest z ta możliwością przypisania busa do kierowcy (na krótkich trasach)i czy nowy kierowca też ma takie możliwości ...

Deny
@Władimir

A dlaczego pytasz tu? A nie w dziale firmy który się tym zajmuje?

@Władimir

Tam chyba tylko wazeliniare mają swojego busa, nigdy nie pytałem, ale chyba nie jest to łatwe

@Władimir

Dzień dobry, tak, nowi kierowcy również mają taką możliwość w przypadku kiedy mamy zapotrzebowanie na ten rodzaj współpracy. W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu z działem floty. Pozdrawiamy

Deny

To naprawdę znalazłeś bardzo wiarygodne miejsce, pogratulować poprostu....

Pablo

Bardzo proszę o nie usuwanie mojej opinii, ponieważ jest szczera i prawdziwa. Prawdą jest taka jak napisał kolega wcześniej. Im bardziej się starasz tym masz gorzej. Spedycja odpowiada na smsy, na magazynie 50% pracowników do zwolnienia, warsztat- z nich wszystkich zostawiłbym 2 osoby, a dyspozytorzy szkoda gadać. Pracuję już kilka lat i zawsze mi powtarzano" o trasach decyduje twoje doświadczenie i staż pracy", tak mówił wlaściciel firmy i kierownik floty. (usunięte przez administratora)ś. A odezwij się, upomnij się to zaraz jeździsz do Bratysławy i nie zarobisz. Pójdziesz na skargę, znów Bratysława....czy właściciele TVM przez tyle lat nie widzi tej patologi która tam jest? Faktem jest to, że gdy masz dobre trasy to zarobisz dobrze, ale nie liczył bym na to przez pierwsze 2 lata.(usunięte przez administratora) Nie jest to tylko moja opinia, ale wiekszośc kierowców może to samo powiedzieć . Jestem teraz na zwolnieniu i szukam innej, spokojniejszej pracy bliżej Żywca, tylko szkoda mi tych 4 lat spędzonych w zacnym gronie naprawdę fajnych kierowców i kierowniczek

Kierowca c+e

Zapomniałem dopisać 3500 netto podstawy płacone do 10 każdego miesiąca reszta do 25 każdego miesiąca

Kierowca c+e

Witam.Nowy system płacy..... 10groszy brutto od kilometra, 30 groszy brutto od godz. pracy , 20 zł brutto od rozładunku i załadunku

A.H.

Bardzo sprawna i fachowa obsluga już kilka razy korzystałem z usług tej firmy i zawsze paczka była dowiezione na czas i w nienaruszonym stanie, spedytor tak jak obiecał poinformował nas o której godzinie paczka będzie u odbiorcy a kierowcy wywiązała się z tego co do minuty. Polecam usługi Firmy Bym.

......

Pracowałem w tej firmie niecały rok.i moje odczucia są takie iż.. najsłabszym ogniwem jest spedycja A ogólnie rzecz biorąc podział tras między kierowców....nie moze być tak iż w takiej firmie trasy na najbardziej płatnych kierunkach są dawane jednym I tym samym kierowca A pozostali są bo tylko są...Jezeli dalej podział tras będzie nieustabilizowany to wśród kierowców będzie nadal taka A nie inna rotacja...Spedycja A w w szczególności p.piatek do odstrzału...

Zrzeszenie przewoźników

Witajcie drodzy , powoli ale do przodu zaczynamy się organizować. Juz niedługo nasze zrzeszenie kierowców- zleceniobiorców nabierze konkretnego kształtu. Po wielu spotkaniach i rozmowach jednak podjęliśmy decyzję o powstaniu naszej grupy która obrała sobie za cel naprawienie wielu patologi których niestety w naszej firmie jest bardzo wiele . Juz niedługo wiele rewolucyjnych zmian !!!

Kapibara
@Zrzeszenie przewoźników

I gdzie to wasze zrzeszenie?

AjaWtoNieWierze
@Kapibara

Dla mnie to ściema od początku jest z tym wpisem że takie zrzeszenie jest założone..

Polak
@Kapibara

Pytanie jak najbardziej na miejscu

Kierowca C E

Myślałem że ktoś to przeczyta z zarządzających i coś się zmieni odnoście dzielenia tras dla kierowców C/E ale się myliłem...czyli poprostu trzeba mieć układy z dyspozytorem trasy przydzielane jednym i tym samym kierowcą..a reszta kierowców na kraj albo dostaniesz Budapeszt na jeden dzień i późnij dwa dni siedzisz w domu...o wyjazdach na Włochy, Austrię,Rumunię,Chorwacje mozna zapomnieć bo jeżdżą jedni i Ci sami kierowcy. POZDRAWIAM

Kapibara
@Kierowca C E

Nic się nie zmieni bo tutaj albo udają że nie widzą tych opinii albo je usuwają

Ufo ludek
@Kierowca C E

Jacek jak ci źle to wracaj na trajtki

@Ufo ludek

Chyba pomyliłeś ludzi? Ja nic nie pisałem a jakbym mi było źle to nie sprowadziłbym tu połowy zajezdni. Wesołych Świąt

@Ufo ludek

Sprowadziłem tu połowe zajezdni. A na prace nie narzekam. A jak masz jakiś ból (usunięte przez administratora) to mi to powiedz a nie czaruj na go work:) wesolych

Wujek Piotrek
@Kierowca C E

W każdej firmie znajdą się jakieś płaczki którym nic nie pasuje. Pracuje tutaj już rok czasu i trasy dostaje jak każdy Czechy Słowacji wegry wlochy niemcy Polskę. Wszystkiego po troszke nie odmawiam wyjazdów zarabiam dobre pieniądze. Widzę tutaj jest grono ludzi co skomle pod rampami i między sobą ale nikt do prezesa nie pojdzie. Szerokości chlopy

@Ufo ludek

Nie cwaniakuj bo ja za długo tu robie

@Wujek Piotrek

bo jak jezdzisz i jesteś dyspozycyny to dyspozytorzy też to doceniają a jak komuś wiecznie nie pasuje (na kraj nie pojadę bo się nie opłaci, na weekend nie pojadę bo chcę mieć wolne, na niemcy nie pojadę bo tam BAGowcy, itp) to potem niech nie narzeka że tras nie dostaje. Mi tam wszystko jedno czy Budapeszt na jeden dzień czy Rzeszów, biorę rozpiskę i jadę, robię swoje i wracam, taka to robota, ci co narzekają niech kupią własny zestaw to będą sobie jeździć tam gdzie sami wbiorą.

Bob

Witam mam zamiar zatrudnic sie w tej firmie na busa 3,5t jest ktos kto pokieruje mnie pokoleji jak to wyglada wiem ino ze mam miec wlasna dzialalnosc mam nadzieje ze w tej firmie jest ktos kto chetnie pracuje i jest pomocny Pozdrawiam serdecznie

Mariusz
@Bob

Man 3.5 prawo jazdy znam bardzo dobrze niemiecki lewar

Dawid

Witam,mam pytanie jak to wygląda z zarobkami magazyniera? Jak to wychodzi na netto

kiero

Witajcie, widzę dużo ogłoszeń na OLX, moje pytanie jest zapotrzebowanie na kierowców na C i CE w tvm transport bo np. bedzie kupowana nowa flota czy jest taka rotacja wśród kierowców ??????? proszę o informacje bo nie wiem czy składać CV

Kill
@kiero

Rotacja kolego

nowy kierowca

Witam wszystkich kolegów i koleżanki z firmy TVM, złożyłem swoje CV w sprawie pracy do firmy TVM, proszę o informacje na temat charakteru pracy, C+E, umowy, wynagrodzenia, warunków, oraz nastawienia i ogólnego klimatu pracowników na świeżo zatrudnionych nowych. klimat warunki social i podejście do obowiazków. patrze na statystyki na stronie głównej witryny www macie tyle aut oraz kierowców zatrudnionych czy to tylko wirtualne cyfry z góry serdecznie dziękuje za informacje. nowy kierowca kandydat tvm.

@nowy kierowca

Cześć! Też była to moja pierwsza praca CE , a pracuje tutaj ponad 2 lata, więc mogę Ci tu prace zdecydowanie polecić. Pozdro

@nowy kierowca

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W celu poznania szczegółów, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Panią Anetą- specjalistką ds. rekrutacji i szkoleń kierowców, tel: 504 642 390. Obecnie posiadamy 96 samochodów ciężarowych i 212 samochodów dostawczych o DMC 3,5t. Liczba kierowców na dzień dzisiejszy to ponad 570. Pozdrawiamy i zachęcamy wszystkich zainteresowanych kierowców posiadających prawo jazdy kat. B, C i C+E do przesłania CV na adres: rekrutacja_kierowca@tvm.net.pl.

@nowy kierowca

Nie polecam nie pchaj się tam poczytaj opinie negatywne.

Kierowca

Sa bardzo duże opóźnienia wyjazdów ji pretensje spedytora ze towar nie dostarczony na czas .. I najlepsze to ze spedytor zakłamany twierdzi że zawaliłem dwa załadunki których nie było

Zostaw merytoryczną opinię o TVM Transport Sp. z o.o. - Studzienice

• Jak się pracuje w TVM Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TVM Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TVM Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 43 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TVM Transport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TVM Transport Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TVM Transport Sp. z o.o.