Opinie o Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. w Kruszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. w Kruszów

Olka Nowy wpis

Na produkcji też jest miejsce dla kobiet u was? W ofercie wpisali, że pracownik produkcji nie musi wysyłać cv, ani posiadać doświadczenia, więc może biorą każdego kto sprawny fizycznie? Czy jakie kryteria biorą pod uwagę? Potrzebuję pracy na już, a zastanawiam się czy dałabym radę.

Jacek Nowy wpis

Czy na chwilę obecną są przyjęcia na produkcję

Kamil Nowy wpis
@Jacek

Tak. Wrzucili do sieci ogłoszenie rekrutacyjne i szukają pracowników produkcji. Prócz chęci do nauki i dyspozycyjności nie maja specjalnych wymagań. No ale nie ma podanej stawki zarobków i ciekawy jestem jak płacą. Ty będziesz aplikował? Chętnie się dowiem jak wygląda rekrutacja.

Jacek Nowy wpis
@Kamil

Na jakiej stronie jest to ogłoszenie o pracę?

Drukarz łódź

Widzę że pojawiło się ogłoszenie na drukarza Jakie realne zarobki ? Dla osoby z doświadczeniem w druku flexo (7lat)? Czy firma posiada kolorystę/przygotowalnie? Maszyny serwisowane ?

Kiero
@Drukarz łódź

Zapraszam do kontaktu w formie telefonicznej lub osobistej. Udziele odpowiedzi na wszystkie pytania. Kontakt jest podany w ogłoszeniu.

@Kiero

czy tutaj mozecie napisac chociaz widełki zarobkow ? naprawde kazdy musi dzownic/pisac by sie tego dowiedziec ? :)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.?

Operator

Była gigantyczna podwyżka inflacyjna więc warto dołączyć ;)

Jolanta
@Operator

Gigantyczna? :0 To znaczy, ile złotych, bo aż mnie zafascynowałeś :))

Operator
@Jolanta

Prawie 6% procent

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
pytanie

ile zarabia grafik DTP netto?

tm
@pytanie

Tego się nie dowiesz, ale raczej niezbyt dużo skoro rekrutacja jest permanentna na to stanowisko ;P A jest chyba tylko jednoosobowe.... Latem 2021 w ofercie pracy było podane maksymalne wynagrodzenie (już nie pamiętam kwoty). Teraz nie ma żadnych widełek Widać kandydaci za dużo wołali ;P

Michal

Witam na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji.

Jakie warunki pracy są w Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Drukarz Fleksograficzny?

Worker

Jest szatnia i stołówka. Dojazdy nie są organizowane.

Jolanta
@Worker

Dzięki, że piszesz co i jak. A w stołówce są dopłaty do obiadów, czy po prostu, płacicie i jecie?

Ciasny Wiesiek

Od pewnego czasu myślę o odejściu z tej wspaniałej firmy lecz ostatnia podwyżka w wysokosci 18zł ... (Na miesiąc) przekonała mnie aby pozostac. Pracuje w Reyndersach prawie 10 lat lecz ostatnie dwa przebijają pozostałe pod kazdym wzgledem. Poziom bylejakości kierownictwa i sposób zarządzania produkcją jest oszalamiajacy. Ilość reklamacji powodowanych niekompetencją kierownika i liderów jest powalajaca. Taki przyklad... Reklamacja na neutralizacje. Miala byc, zadnej informacji w zleceniu oczywiscie. 5 osób od sprawdzania ostro sprawdza, chodzi obok produkcji przez 8 czy 12h i nic. Moze znaleźli by błąd ale zajeci byli w tym czasie szukaniem telefonów komorkowych pracowników, łańcuszków pierścionków śledzeniem kto ile razy wychodzi na papierosa i na stołówkę. Produkcja po tygodniu wraca. Wszyscy w szoku.... Jak to.... Kto winny.... No kto... drukarz. Tęgie głowy od kontroli gromadzą sie i dumają nad rozwiązaniem problemu. Wpada ktos na pomysl ze trzeba szkolenie przeprowadzic z pracownikami bo to przecież ich wina. Myslicie że w reyndersach szkolenie pracowników to analiza błedu i propozycje ich uniknięcia w przyszłości w formie wykładu czy zebrania osob które uczestniczyły w produkcji... Nie. W reyndersach szkolenie przeprowadza sie w formie podpisu pod 10 stronicowym dokumentem opracowanym przez wyżej wspomniane tegie glowy. Dokument ów napisany belkotliwym niezrozumiałym tekstem naszpikowany zdjeciami wadliwego produktu podsuwany jest przez lidera bez wyjasnienia o co chodzi poniewaz lider nie ma czasu bo goni właśnie 75 letnią pania Basie od konfekcji ktora odważyła się pojść zapalić papierosa. Przez najbliższy tydzień albo dwa (ramy czasowe zależa od mocy awantury ktora główny dyrektor zrobił "niższym" od siebie tęgim mózgom od kontroli) nic innego nie jest kontrolowane w procesie produkcyjnym tylko neutralizacja. Pojawiają się różnorodne testy neutralizacji. A to pod swiatło a to ktos każe polizać. Ktos wymyslił czasochłonne testy za pomoca srebra. (Mi osobiście lider sprawdzał kiedyś neutralizację przy pomocy ... Spodni. Przykleił etykietę do spodni, oderwał i po wnikliwej analizie gołym okiem stwierdził że neutralizacja zebrała za dużo włosków z materiału i kazał zmniejszyć anilox.... Po co labolatorium) Przez dwa tygodnie neutralizacja sprawdzona jest tak dogłębnie że aż się chce ... Po dwoch tygodniach produkt wraca kolejny raz. Tegie glowy nie wierza przecież test srebra, test acetonu, innowacyjny test różdzki wykrywającej neutralizacje byl ok wiec o co chodzi. Okazuje sie ze pojechało "nie w pozycji...." To tylko 1 przykład Może ktos z konfekcji wylapał by błąd pozycji ale przewijacze zajęci są wypisywaniem do każdej produkcji 3 stron a4 dokumentów. Moze ktos z konfekcji zauważył by błąd ale nie było na to czasu ponieważ kierownik wymiślił "normy ilościowe" na dziale kontroli. Każdy ma przewinąć 10000m bo jak nie to pojawi sie pytanie dlaczego tak mało. Produkcje dla klientów którzy zamawiają u nas wielomilionowe nakłady etykiet robione są bez kontroli i najczęściej przez osoby ktore pracują raptem po 3 moze 4 tygodnie. Najważniejszy jest koncowy wynik metrów. To tylko mały czubek góry... Ostatnie dwa lata to klimat donosicielstwa nocnych niezapowiedzianych kontroli. Grzebania po szufladach zeby znalezc cos prywatnego i ukarac 250zl. Przecież jezeli nie umiesz kontrlować etykiet to chociaż dyrektorowi pokażesz że kase z pracowników ściągasz. Ech reyndersi z lat 2010-13.... Ten klimat ten luz. Ale wtedy nikt nie dawal podwyzek 18zl brutto na miesiąc

danedane
@Ciasny Wiesiek

Właśnie miałem złozyć tam CVke i obiecują niezłe zarobki ale po przeczytaniu tego posta moge powiedzieć SPYYER... Nie dziękuję. Takiego syfu to ja nie mam w pracy tutaj. To dla wieśków co chcą zarobić 3500zł buhahahahaha

Kiero
@danedane

Dziwnym trafem opinia pojawia się tuż po tym jak odmówiłem waszej stronie szerszej współpracy.... Przypadek?? Nie sądzę.... Fajnie przynajmniej człowiek już wie jak funkcjonują tego typu strony.... Działa podobnie jak opinie o hotelach gdzie plusy daja koledzy a minusy konkurencja.... Przyszłych kandydatów zapraszam na rozmowę i omijanie tego typu stron "opiniotworczych" szerokim łukiem... Generalnie polecam odejść od internetu i uruchomić myślenie...

K
@Ciasny Wiesiek

Ten klimat ten luz..... serio o jakim luzie mówisz? Tym że siedziałaś trochę dłużej na przerwie czy tym że piłeś wódkę przez całą noc i nie poszedłeś nawet do maszyny? Ale prawda klimat wtedy musiał być. Stado nawalonych... wiadomo kogo. Nie pomyślałaś o tym że sytuacja którą teraz masz, spowodowana jest twoim zachowaniem? Szkoda że przez takich jak Ty cierpi teraz wiele osób, bo ile można płacić komuś za picie wodeczki w pracy... zastanów się....

Bywalec

Prawda jest taka ze firma zaczyna bazować na rotacji nowych pracowników starym każe się uczyć nowych , pieniądze poniżej średniej (usunięte przez administratora) w organizacji a szef szczyci się ze raz w roku da premie 3000 zł pod warunkiem ze nie chorujesz i nie ma reklamacji na dana kwotę

Łucja
@Bywalec

Co to dokładnie znaczy, że firma zaczyna bazować na rotacji nowych pracowników? Co do systemu premiowania, o którym wspominasz, to 3000 premii, to dosyć spora suma. Raczej ciężko spotkać miejsce pracy, które tyle oferuje tyle, co firma Reynders: przynajmniej z tego, co ja wiem. Bardzo proszę, żebyś powiedział coś więcej.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.?

Obserwator

Łamany czy biznesowy zaczynamy od 17 zł = jakieś 2250 chyba ze drukarz

Majster

Kochani niestety szef wychodzi z założenia ze przychodzimy do pracy poleżeć albo na kawę.Polacy to pachołki dla niego którzy za 600 euro pracują . Nie ty to się zatrudni innego proste , problem w tym ze po zatrudnieniu właśnie nowego każe się go wyuczyć po czym ty już możesz być zbędny bo nowy będzie pracował za mniej po rozmowie z szefem usłyszysz to nie czas i moment na podwyżki i tak w koło Macieja , kurde ale wszystko drożeje suma sumarum zarabiamy kilkaset złotych mniej a firma sobie nic z tego nie robi podczas gdy inne w okolicy jak się słyszy podwyższają po 2-3 zł . Szok ! Belgijska firma heh

Bywalec

podwyżek od dawna nie było .. inne firmy się rozwijają i w miarę dbają pod tym względem o doświadczonych pracownikow w tej firmie niestety się to zmieniło. Każdy stara się żyć godnie i chce prą owca ale w tej firmie brakuje motywacji w postaci wynagrodzenia . Pracuje kilka lat i z premia mam 2639zl i to nie zawsze włączając w to oczywiście premie miesięczne i Roczna Przykre NIE polecam

Jaka umowa obowiązuje w Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

księgowa

Umowa o pracę - próbna na okres do 3 miesięcy,

Czy Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Rey

3 zmiany. 6-14 14-22 22-6

Karmazyn
@Rey

To jest wersja oficjalna. Do tego sa nielimitowane nadgodziny. Ktore sa wymuszane szantazem. Np za zlapanie na telefonie lub papierosie

Jacek

Witam czy są przyjęcia do waszej firmy ?

Lukier

To jak jest w koncu? Czytam co tu piszecie i nie ogarniam chyba tematu, stawka od km? Przecież każdy gna i sa reklamy pewnie przez to... jak jest z zarobkami na stanowisku drukarza z doświadczeniem w offset, flekso, sito, cold/hot foil, grawiura laminowanie, lakierowanie, wykranie, druk cyfrowy. Od 2 do 12 kolorow, głównie duże nakłady z rolki od kilku do kikuset km

inz

witam, co możecie mi podpowiedizeć o stanowisku technika utrzymania ruchu? Jestem inż automatykiem, czy ktoś z utrzymania ruchu albo produkcji moze podzielic sie informacjami na temat charaktreru pracy na takim stanowisku Praca jednozmianowa Pozdrawiam

Kolorolog
@inz

Jeżeli nie wiesz jaki jest charakter pracy na tym stanowisku będziesz nadawał się idealnie.... ...Skąd się biorą tacy ludzie???

Kolorolog

Czyli śmiesznie tam w drukarni

Snajper

Ja dziwie się (usunięte przez administratora)ze powierzył ludziom z zewnątrz takie stanowiska jak kierownik i lider , dając im dobre wynagrodzenie mając nadzieje ze ogarną ten (usunięte przez administratora) , czemu nie nagradza się starych doświadczonym pracowników w postaci awansu właśnie na takie stanowiska bądź rownoległe którzy wiedza co jak ugryźć by było dobrze. Lider oraz kierownik i tak gdy próbują błysnąć podchodząc do mnie odrazu są powalani do parteru moim doświadczeniem i na tym bazują.Chętnie złoże aplikacje na jakieś stanowisko biurowe Hmm może asystent księgowej cóż z tego ze ledwie umiem liczyć i pisać przecież mnie nauczy..podwyżki powalające inflacyjne belgijskie , zbyt duże są rozbieżności w wynagrodzeniu drukarz/ pomocnik/konfekcja, generalnie cyrk moim zdaniem (usunięte przez administratora) do wymiany na młodszego dostrzegającego problemy firmy ..nie wspominając już o reszcie biura która pracuje po najmniejszej linii oporu o ile mozna powiedzieć „pracuje”, nieład w dokumentacjach i tym podobnych , podsumowując firma będzie bazować za rok na rotacji zostanie po kilka doswiadcznych osób mówiących co robić typu brygadzista i tyle . Jedyna opcja by w miarę godnie zarobić jest praca po 12 godz i dodatkowe soboty , pytanie co zrobisz gdy nie będziesz tak długo pracował bo narodzi ci się dziecko albo żona zbuntuje bądź zdrowie ci nie pozwoli !?! Wtedy dostrzeżesz ile zarabiasz i się zwolnisz ..Apropo i to właśnie wam hieny nie ma i nie będzie podwyżek bo jak ja nie przyjdę to znajdzie się drugi co będzie rył te dodatkowe godziny za kolegę i koleżankę wiec jakoś się kręci nieważne ze będzie reklamacja z konfekcji czy (usunięte przez administratora) na druku, sztuka się liczy wiec jest Ok. Ciekaw jestem jakby opisać problemy firmy wysłać do Belgii a jak to nic nie da grupowo złożyć wypowiedzenie .. gwarantuje ze każdy zarabia (mam na myśli doświadczonych) i w te wakacje jedzie bez obaw na all inclusiv za granice . Bo ciężko na to pracujemy

Xx

A czy jest socjal?

Agrafka
@Xx

Automat z kawą i zepsuta mikrofala

księgowa
@Xx

Funduszu socjalnego nie ma, jest świadczenie urlopowe zgodne z przepisami prawa pracy. Pracodawca opłaca za pracowników ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie na opiekę medyczną. Są dopłaty do kart typu multisport, za 20-50 gr kawa i inne napoje (resztę płaci firma). To tyle jeśli chodzi o socjal….

Zostaw merytoryczną opinię o Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. - Kruszów

• Jak się pracuje w Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.?

Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Trybunalska 36
    95-080 Kruszów

Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.