Opinie o Green Way Logistics Sp. z o.o. w Ceków-Kolonia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Green Way Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Green Way Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Way Logistics Sp. z o.o. w Ceków-Kolonia

Maciek Nowy wpis

Nie chcą płacić za transport, (usunięte przez administratora) nas i kilka innych znajomych firm. Jak ktoś szuka kontaktu w sprawie płatności, 73O361496 to zostawiam.

Ewelina Nowy wpis
@Maciek

Tyle, że kto nie chce, firma o której jest forum? Napisane to tak ogólnie, że dobrze byłoby się upewnić. Jeśli to prawda to o jakiej kwocie tu mowa?

Właściciel Nowy wpis
@Maciek

Szanowni Państwo, Numer podany w ogłoszeniu kieruje do windykacji Nexus. Po moim sprawdzeniu w owej windykacji nigdy nie byliśmy, ani nie jesteśmy windykowani przez nich. Sprawa w dniu jutrzejszym zostanie zgłoszona na Policję w celu ustalenia danych personalnych osoby działającej na szkodę firmy.

Właściciel Nowy wpis
@Ewelina

Dodam jeszcze, że kupione polubienia komentarzy - co idzie bardzo łatwo ustalić wskazują na zamierzone działanie i gwarantuję autorowi, że spotkamy się w sądzie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Green Way Logistics Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Do śmiesznego moderatora

Nudzi Ci się człowieku ? Sztywne pytania, weźcie się za normalną pracę

Czy zdarzają się nadgodziny w Green Way Logistics Sp. z o.o.?

Właściciel

Czy to pytanie od moderatora/administratora ? Jeżeli tak przestańcie rozwijać lub na siłę zadajecie pytania w wątku firmy, która NIGDY nie zatrudniła żadnej osoby. Do zainteresowanych: Podmiot Green Wa Logistics Sp. z o.o. NIGDY nie prowadził rekrutacji i NIGDY nie zatrudniał żadnej osoby. Wszystkie kłamliwe opinie będą zgłaszane na policję w celu ustalenia personaliów oraz wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do tych osób.

ponad mln km po Europie

Witam, nie znam tego Pana wiec nie pomoge, ale czytajac Wasze pytania troche jestem zdziwiony...Gość szuka kierowcy a Wy pytacie czy kierowcy sie dogaduja??? A po co Wam taka wiedza? Jak maja prace ułozona i mało busów to jest 99% szans na to ze nigdy nie spotkasz drugiego kierowcy z firmy, poza tym parkingowe imprezy juz sie skonczyly... Powinniscie raczej zapytac w jakim stanie ma flote, czy kasa sie po zjezdzie zgadaza? Ile trzeba zrobic w miesiacu km zeby zarobic te 320zl dniowki...Pozdrawiam i zycze Wam powodzenia w szukaniu pracy..p.s robota busiarza nie jest dla kazdego :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Green Way Logistics Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Teresa

Napiszcie, co nowego słychać w Green Way Logistics? Jak oceniacie pracę w tym miejscu i warunki zatrudnienia? Czy polecacie aplikować do firmy na jakieś konkretne stanowisko? Chętnie poczytam Wasze opinie na ten temat. Zapraszam do dyskusji.

Młody
@Teresa

Za mało ludzików do szkolenia przez jakieś 4 h w salce :) liczy się ilościowa stawka na stelażu :)

Teresa
@Młody

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

N

Gdzie mieści się biuro firmy?

super kierowca

Ile samochodów "chłodni" 3,5 t , posiada firma?

Karo

@własciciel a jaki jest?

Mateusz
@Karo

Nie mam pojęcia do czego tyczy się to pytanie. Proszę rozwinąć wypowiedź.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Green Way Logistics Sp. z o.o.?

Właściciel

Dobry wieczór, nie mam pojęcia skąd Pan/Pani wziął informacje o systemie 12/12. Nie ma u Nas takiego systemu pracy.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Green Way Logistics Sp. z o.o.?

Bartek

tak jak widać właściciel jest zajęty straszeniem sądem a nie poświęca czasu na odpowiedź zainteresowanym. Więc nawet jak zatrudnia bez doświadczenia to warto się zastanowić czy będzie miał czas na szkolenie

Lol
@Bartek

Nie da się ukryć, że szkolenie będzie lepsze niż w pewnym korpo ;) . Ciekawe, że dyskusje prowadzisz Ty mistrzu z administratorami/moderatorami/botami. Skoro w pewnym komentarzu napisałeś "Nie wiem.." to po co się udzielasz ? Nie masz wiedzy, ani pojęcia o tym co się dzieje w tej firmie, ale próbujesz siać zamieszanie. Jesteś tylko głupim trollem jak widać.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Green Way Logistics Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Bartek

Nie wiem ile jest etapów rekrutacji aczkolwiek właściciel to co chwile gdzie indziej jako spedytor wiec nie wiem czy warto przechodzić przez parę etapów o ile takie w ogóle są. Radziłbym poszukać bardziej stabilnych i dłużej działających firm w tej branży. A w okolicy na pewno takie są z bardziej jasnymi warunkami ( co chcą od Ciebie ale co też oferują tobie oprócz wypłaty) Sprawdzenie tych rzeczy to parę minut roboty lub tak naprawdę jeden telefon.

@Bartek

Może Pan ujawni swoje dane i chętnie w sądzie zweryfikujemy to co Pan tutaj wypisuje? Pozdrawiam właściciel ;)

@Właściciel

Bardzo dojrzałe podejście właściciela firmy, zamiast podać warunki lub odnieść się merytorycznie do Opinii straszy sądem naprawdę ?? Wątpię aby w mojej opinii było coś czym sąd byłby zainteresowany. Nawet Pan nie pokusił się aby odpowiedzieć osobie która jako pierwsza dodała pytanie. Przykro mi jeżeli ma pan problem z tym iż Pańska firma nie odpowiada wszystkim i myśli, że straszenie sądem jest odpowiednim, przemyślanym, i dojrzałym sposobem na udzielanie odpowiedzi (naprawdę nawet się Pan nie pokusił o to abym zmienił zdanie). Wszystkie osoby co się z Panem nie zgadzają są tak traktowane ?? Jeżeli tak to w jaki sposób rozwiązuje Pan jako Właściciel sprawy związane z problemami podczas transportu ??

@Bartek

Drogi Panie, skoro mnie Pan oczernia to w jaki sposób mam z Panem prowadzić dyskusję ? Wprowadza Pan osoby czytające w błąd, więc proszę się ujawnić skoro jest Pan tak pewny swego i bez problemu rozstrzygnie to sąd. Skoro rzekomo co chwilę zmieniam firmę i będąc właścicielem przy okazji to same ciekawe rzeczy Pan tutaj napisał. Nie odnoszę się do pytań z automatu. Jeżeli Pan nie wie, to często są zadawane pytania przez administratora/moderatora w celu "ruszenia" wątku pod daną firmą. I to jest jedno ze standardowych pytań jakie ukazuje się pod praktycznie każdą firmą. Pan jednak już się rozpisał i przy okazji sporo nakłamał, także proszę napisać konkrety, jak często rzekomo zmieniam firmę i co jest podejrzanego w mojej osobie. Czekam na odpowiedź Panie nieznajomy.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Way Logistics Sp. z o.o. - Ceków-Kolonia

• Jak się pracuje w Green Way Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Way Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Way Logistics Sp. z o.o.?

Green Way Logistics Sp. z o.o.